• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • değirmen - makine aletleri

Sonuçlar

Değirmen - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. PARSMEGA MAKINA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Büyük tarımsal üretimlerde en son teknoloji çözümleri için ilk adresiniz PARSMEGA'ya hoş geldiniz. Özel Ar-Ge departmanımız tahıl siloları, tahıl kurutucuları, değirmenler, değirmen sistemleri, makarna üretim makineleri ve endüstriyel soğutma sistemlerinde yeniliklere öncülük etmektedir. PARSMEGA ailesinin hayati bir parçası olarak, rakipsiz müşteri desteğine ve üst düzey ürünlerin teslimine öncelik veriyoruz. PARSMEGA, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli sektörlerde kapsamlı çözümler sunan anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır. Başta Orta Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere 32 ülkede küresel bir müşteri kitlesine hizmet veren şirketimiz, hizmet standartlarını yükseltirken küresel erişim alanını sürekli genişletmeyi taahhüt etmektedir. PARSMEGA çatısı altında faaliyet gösteren iştirakimiz SOLLS SHOES ile tanışın. Çok çeşitli erkek ve kadın ayakkabı stilleri üretmesiyle tanınan SOLLS SHOES, Gaziantep'te son teknoloji ürünü bir üretim tesisine ve günlük binlerce yüksek kaliteli ürünün üretimini sağlayan deneyimli bir ekibe sahiptir. Yenilikçiliğe ve mükemmelliğe olan bağlılığımız, zincir mağazalar için tercih edilen tedarikçi ve çok sayıda ülkeye güvenilir bir ihracatçı olarak konumumuzu sağlamlaştırmaktadır. DS Damat, Boyner gibi ünlü markalarla işbirliğimiz, SOLLS SHOES'u tanımlayan olağanüstü kalite ve işçiliğin bir kanıtı olarak dikkat çekicidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. ROBINSON CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROBINSON CO. 1994 yılından bu yana değirmencilik sektöründe önde gelen bir aile şirketi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Daimi mirasımız, üst düzey freze makineleri ve anahtar teslim çözümler sunmaya dayanıyor ve mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızı sergiliyor. Lemoulinfort'un 2017 yılında faaliyete geçmesi, anahtar teslim değirmen tesisi üretiminde yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine adanmış teknoloji odaklı bir güç merkezi olarak rolümüzü gururla güçlendirdi. Anahtar teslim değirmen tesislerinde uzmanlaşmış endüstri uzmanları olarak, kapsamlı ürün yelpazemiz şunları kapsamaktadır: •Temizleme Sistemleri•Frezeleme Sistemleri•Havalandırma ve Elleçleme Sistemleri •Tohum Eleme ve Yem Fabrikası Sistemleri •Paketleme Sistemleri Un Değirmenleri, İrmik Değirmenleri, Mısır Değirmenleri, Yem Değirmenleri, Silolar ve çeşitli ürünler için özel olarak tasarlanmış depolama sistemleri içeren geniş ürün yelpazemizi keşfedin. Tartım, Taşıma ve Paketleme sistemleri gibi gelişmiş çözümleri doğrudan web sitemizde keşfedin. Üretimin ötesinde, değirmencilik, gıda depolama siloları ve özel çelik yapı binalarında yedek parçalar için güvenilir kaynağınız olarak hizmet veriyoruz. Uzmanlığımız, 1994'teki kuruluşumuzdan bu yana yeteneklerimizi geliştirerek hassas lazer kesimine kadar uzanmaktadır. İster anahtar teslim bir değirmen tesisine ister sağlam bir çelik yapıya ihtiyacınız olsun, kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımız kalıcıdır. Dünyayı kapsayan mükemmellik taahhüdümüzle, dünya çapındaki müşterilerimize birinci sınıf frezeleme çözümleri ve çelik konstrüksiyonlar sunuyoruz.

 4. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geleneksel orta ölçekli bir aile şirketi olarak metal kesme üretimi için yenilikçi çözümler sunan global bir kuruluş olan HELLER Grubu, benzersiz bir küresel kurumsal kültürü geliştirmiştir. Heller, bağımsız bir aile şirketi olarak 120 yıldır başarılı bir orta ölçekli bir aile şirketi olmuştur. Toplumsal düzeyde süreklilik ve liderlik bir programdır ve bu şekilde korunmaktadır. 2013 yılının ortasında, şirket kurucusu ve dolayısıyla ailenin dördüncü nesli olan dört büyük torunu, şirkette değişimi üstlenmiştir. Berndt Heller halen Denetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. 120 yıl önce 7 çırak ve 3 çırak ile başlayan yol, başarı hikayesinden gurur duyabilecek ve geleceğe güvenle bakabilen 2.500'den fazla kalifiye elemanla küresel bir şirket haline gelmiştir.

 5. EDEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aşağıdaki belirtilen sektörlerde, çelik, alüminyum, karbon fiber / cam elyaf takviyeli plastik, Inconel gibi malzemelerin 5 eksenli frezeleme ve tornalama işlemleri için işleme merkezleri üreten bir Alman şirketiyiz: - Takım ve kalıp imalatı - Savunma sanayii - Uzay ve havacılık sanayii - Otomotiv - Genel makine imalat sanayii. EDEL Werkzeugmaschinen GmbH, yatırım malları sanayii ve çok çeşitli sınaî sektörlerdeki onlarca yıllık deneyimi sayesinde, kişiye özel ve müşteri odaklı çözümler sunabilmektedir. Ürün yelpazemiz, şirketimizin kurulduğu günden bu yana istikrarlı ve pazar odaklı bir şekilde genişlemektedir. Makinelerimizin, müşterilerimizin bildiği, takdir ettiği ve beklediği, tüm marka ve sektörlere özgü özellikleri içermesi hedefini her zaman takip etmekteyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine mühendisliğindeki alanındaki otomasyon için yetkin ve güvenilir teknoloji ortağınız. Bräuer Systemtechnik GmbH Almanya'nın güneydoğusundaki orta ölçekli bir şirkettir. Otomotiv sanayine ek olarak gıda sanayinin yanı sıra medikal teknoloji alanında da deneyimli ve güvenilir bir sistem tedarikçisi olarak tanınırız. Mühendislik firmamız, direnç kaynağı ve konveyör teknolojisi alanında yüksek kaliteli ürün çözümleri geliştirmek ve üretmek için en iyi koşulları sunmaktadır. Elektrotların işlenmesi ve kaynak işlemlerinin otomasyonu için ısmarlama özel çözümler, müşteriye özel küçük konveyör sistemleri gibi ürün yelpazemizin bir parçasıdır. 10 yılı aşkın bir süredir kalite yönetimimiz DIN EN ISO 9001: 2015'e göre sertifikalandırılmıştır, 2016 yılında ise şirketimiz, DIN EN ISO 14001: 2015 Çevre Yönetimini sertifikasını almıştır.

 2. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies, merkezi Göttingen kentinde bulunan orta ölçekli bir şirkettir. 1986 yılında kurulduğundan bu yana Wissner, birkaç nesil yüksek hassasiyetli CNC freze ve lazer kesim makinelerini başarıyla geliştirmiş, tasarlamış, imal etmiş ve kurulumunu yapmıştır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve son derece yenilikçi bir yaklaşım, şirketin çok çeşitli son teknoloji makineler sunmasını sağlamaktadır. Wissner, güvenilir HSC freze ve lazer makinelerinin lider üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Wissner'ın HSC freze makineleri yüksek hassasiyete ve en yüksek kaliteye sahiptir. Yenilikçi, patentli "Hold & Press" teknolojisi sayesinde, müşterilerimiz üretim süreçlerinde önemli tasarruflar elde etmektedirler. Wissner'ın ürün yelpazesi, makine mühendisliği, havacılık ve uzay sanayii, reklam ve aydınlatma, mobilya, oyuncak ve dişçilik gibi çeşitli sektörlerde kullanılan makineler, aletler ve hizmetleri içermektedir.

 3. CERATIZIT

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  CERATIZIT, 100 yılı aşkın bir süredir kesme takımları ve aşınma koruması için istisnai sert materyal ürünlerin geliştirilmesinde öncü olmuştur. Şirket, oldukça özel tungsten karbür kesme takımları, bağlantı yuvaları ve rotlar imal etmektedir. CERATIZIT GRUP, kesme ve hassas alet, rot ve kalıp imalatında pazar lideridir. CERATIZIT GRUP ayrıca birçok aşınma parçası uygulama alanında da pazar lideri olup başarılı sonuçlar ortaya koyan yeni tip sınıf sert metal, sermet ve seramik geliştirmektedir.

 4. H.P. MÜLLER WERKZEUGMASCHINEN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  H.P. MÜLLER WERKZEUGMASCHINEN AG, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Etziken, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. FPS WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FPS WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Warngau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANDREAS HARMUTH CNC-FRÄSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANDREAS HARMUTH CNC-FRÄSTECHNIK, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordenham, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, CNC 5 eksenli frezeleme işlemleri, CNC freze, CNC çevrilmiş parçalar, CNC işleme, Dijital kumandalı torna, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. IBERIMEX-WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBERIMEX-WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROMEX BG

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PROMEX BG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Eğme makine aletleri, Sac ve borular, Dövme saclar, Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. P&M TOOLS CONSTRUCTION

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  P&M TOOLS CONSTRUCTION, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Değirmen - makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Çelik ve metallere kaynak yapılması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kragujevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. JUS - JELIC & SOHN

  Almanya

  Verified by europages badge

  JUS - JELIC & SOHN, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Denkendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AYNURA INOVASYON IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ​Merkezi Konya'da bulunan AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firmadır. AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, ürünlerini dış pazarlara ulaştırmayı amaçlayan firmalarla işbirliği ortamı yaratmayı amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda, faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde güven ve başarı sağlamıştır. Bu güven ve başarının altında yatan önemli unsurlar ise dış ticaretin olmazsa olmazları sayılabilecek; çözüme hızlı ulaşma, doğru pazarlama yöntemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iyi organizasyon, yeterli teknik bilgi, geniş dünya görüşü ve ticari etik anlayışıdır. AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, Dünya pazarında artan ticari faaliyetleri sonucu, Rusya Federasyonunda iş biriliği ortaklığı anlaşmaları yapmıştır.. Amaç, bu anlaşmalar doğrultusunda alıcıların her türlü ticari ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaktadır. Başta Rusya Federasyonu olmak üzere Ukrayna , Gürcistan, Azerbaycan , Türkmenistan , Kırgızistan , Özbekistan , Tacikistan Kazakistan ve Ermenistan dan ithal ve ihraç edilmek istenen ürünün pazar araştırması, kalite kontrolü ve sevkiyatı alanında uzman personel kadrosu ile bizzat yerinde yapılmakta ve alıcıların kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alması gerçekleştirilmekte olup yurtdışından temin etmek istedikleri hammadde ve gerekli ekipmanların ithalatınıda gerçekleştirmektedir.

 6. ELA TEŞHIR EKIPMANLARI

  Türkiye

 7. MILLGER MAKINA SAN TIC LTD STI.

  Türkiye

  1996 yılından bugüne değirmen teknolojileri alanında hizmet vermeyi bir görev ve sorumluluk bilerek 24 yıllık tecrübemizi Millger markasıyla tescilledik. Alanında uzman ekibimizle Çorum sanayi sitesinde 1000 m2 kapalı alanda yıllık üretim kapasitesi 25, 000 adet kara elek kasası olup talepleri karşılamak adına kapasitemizi artırmak üzere 2021 yılında Çorum Sanayi Bölgesinde yer alan 2500 m2 kapalı tesisimizle üretim kapasitemizi 3 katına çıkarttık ve ürün portföyümüzü temizleme, öğütme ve taşıma teknolojileriyle zenginleştirdik. Bu sorumlulukla kullandığı teknoloji ile imal ettiği makine ve ahşap aksamlarını gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmete sunmaktır. Firmamız müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle değirmen teknoloileri ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Makine imalatında teknolojik gelişmelerin takipçisi olan MILLGER, üretimde standardizasyonu sağlamış olup deneyimli teknik personeli ile müşteri beklentilerini tam ve zamanında gerçekleştirmeyi prensip olarak görmekte ve bu doğrultuda üretime devam etmektedir. Saygılarımızla Millger...

 8. PASO PRÄZISIONSMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Sahibi tarafından yönetilen Paso Präzisionsmaschinenbau GmbH şirketi 25 yılı aşkın bir süredir faaliyettedir. Bu süre zarfında, yüksek nitelikli çalışanlardan oluşan bir ekiple 30'dan fazla makine serisi geliştirmiştir. Şirket esnekliğe özellikle önem vermektedir: yani "hazır makineler" değil "kişiye özel takımlar" tedarik edilmektedir. Gereksinimlere bağlı olarak, makinelerin ekipmanı müşterilerin özel uygulamalarına ve çalışmalarna göre uyarlanabilmekte ve koordine edilebilmektedir. 3 metreye kadar çalışma alanları gerçekleştirilebilir. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz yıllardır freze makinelerimizin performansına güvenmiştir.

 1. ETÜD TEKNIK PROJE VE MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Yurtdışı firmalarla kurduğumuz partnerlikle edinmiş olduğumuz tecrübeyi ihtiyaç sahibi siz üreticilerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Sektörde lider ve aranan bir firma olma hedefiyle yola çıkan dinamik bir yapıyız. Paslanmaz ve hijyenik ekipmanların seçimi ve montajı konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm aşamalarda ortak iş birliği yaparak yardımcı olmaktan gurur duyarız. Konusunda deneyimli geniş kadrolarımızla işletmenizin ihtiyaçlarına cevap vermekten mutluluk duyacağız. Tasarım aşamasından imalata gecene kadar her türlü hizmetini sağlayan öncü ve lider bir firma olmanın gururunu sizlerle paylaşmak istersiz. Hijyenik ekipman ve projelerin yanında geri dönüşüm, maden, tekstil gibi sektörlere makina imalatlarıyla da hizmet vermekteyiz.

 2. STARRAG GMBH

  Almanya

  Starrag Group, metal, kompozit malzemeler ve seramikten yapılmış iş parçalarını frezeleme, tornalama, delme ve taşlama için teknolojik olarak lider bir hassas takım tezgahı üreticisidir. Müşteriler arasında havacılık, enerji, ulaşım ve endüstriyel sektörlerdeki lider şirketler bulunmaktadır. Kapsamlı teknoloji ve hizmetlerle birlikte takım tezgahı portföyü, müşterilerin üretkenlikte önemli kazanımlar elde etmesini sağlar. Ürünler Starrag markası altında satılmakta ve Berthiez, Bumotec, Dörries, Droop + Rein, Ecospeed, Heckert, Scharmann, SIP, Starrag ve TTL ürün alanlarını içermektedir. Merkezi Rorschach/İsviçre'de bulunan şirketler grubu, İsviçre, Almanya, Fransa, İngiltere ve Hindistan'da üretim tesislerinin yanı sıra en önemli müşteri ülkelerindeki satış ve servis şirketlerini işletmektedir. Starrag Group Holding AG, SIX İsviçre Borsası'nda işlem görmektedir.

 3. CETINERLER DEGIRMEN MAKINALARI SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1972 yılında 20m2 atölyede dik vals-mekanik vals imalatı ile faaliyetine başlayan ÇETİNERLER, değirmen makinaları imalatına 11, 000m2’lik fabrikası ile devam etmektedir. Kompak sistemler , duble vals , pnomatik vals , kare elek , kabuk soyucu , çöp sasörü , blower , rotoflow , irmik sasörü , hava kilidi , aspratör fan , pnomatik fan , elevatör , kepek fırçası , taş ayırıcı , radyal tarar , hava kanalı , triyör , cebri tav , açılı cebri tav , dik yıkama , vibro besleyici , randuman kantarı , torbalama kantarı , irmik kırıcı , süpersonic filtre , kontrol eleği imalatı yapmaktadır. Ülkemizde göstermiş olduğumuz kaliteli hizmeti uluslararası pazarlarda 16 ülkede sergilemekteyiz.Satış öncesi ve satış sonrası aynı samimiyet ve güvenle devam ettirdiğimiz ilişkilerimizle müşterilerimize ÇETİNERLER kalitesini gururla tanıtmaktayız.

 4. TEKNIK DEGIRMEN MAK. SAN. TIC. LTD STI.

  Türkiye

  1985 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada daima en fazlayı değil, en kaliteliyi üretmeyi ilke edinen firmamız gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı piyasasında kalitesini kanıtlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlayan ve proje desteğinden başlayıp, anahtar teslimi un ve irmik fabrikaları kurulumuna kadarki tüm aşamaları başarıyla uygulayan Teknik Değirmen, ayrıca satış sonrası serviste ortaya koyduğu profesyonel yaklaşımla da sektöründe öncü konumdadır. Çalışma alanlarını projelendirme, anahtar teslimi un-irmik fabrikaları kurulumu, montaj, parça makine ve gerekli tüm ekipmanları gibi geniş bir yelpazede gerçekleştiren firmamız, tüm bu çalışma alanlarında temel ilkesini doğru projelendirme ve yüksek kaliteli üretim olarak belirlemiş bulunmaktadır. Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği projeleriyle ilklerin öncüsü olmuştur. Profesyonel yaklaşım ve ortaya koyduğu tecrübe ve bilgiye dayalı işletme mantığıyla, çağın gereği olan teknolojiye yaptığı yatırımla, sürdürülebilir kıldığı finansal ve sektörel başarısıyla, saygın bir marka haline gelen Teknik Değirmen, üretiminde kullandığı lazer kesim teknolojisi ve CNC tezgahlarda faaliyetlerine devam etmektedir.

 5. EXPORT TURKIYE

  Türkiye

  Biz, Digibes Medya, gururla ihraç edilmektedir ve şirketlere yardımcı edebilmek için hazırladığımız bu yeni web sitesi sunmak / veya artması dünyanın en ücra köşelerine Türkiye'den ihracat hacimlerini ihracat için istekli. Web sitemizi hazırlarken biz müşterilerimize yüz yüze Ziyaret Etti hangi çalışmayla size detaylı olarak katılımcı firmalara tanıtmak için uğraştım. Ücretsiz olarak sitemizde üyesi olmak ve bizim web sitesi tarafından sağlanan potansiyelinin yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, meslektaşlarımızın ihracatçılar veya ihracatçı olmak isteyen firmalar ile yüz yüze ziyaretleri alarak veritabanına farklı sektörlerde yeni şirketlerin onlarca katılarak katkıda bulunur. Bu her geçen gün sitemizde gelişmesini sağlayacaktır. Ayrıca, ihracatçı Dergisi, Türkiye'nin ilk ve tek ihracat gazetesi, yayın hayatına başladı. Şirketler ve sektörler kendi ürünleri ile daha kapsamlı bir arada ele alınacaktır. http: //exportturkiye.com/sektor/kaucuk/

 6. BASARI DEGIRMEN

  Türkiye

  Kurulduğu günden itibaren şirketimiz ileri teknoloji ve Dünya Kalite standartlarını ilk günden itibaren benimsemiş ve bu suretle EN-ISO 9001: 2000 kalite belgesini almıştır. Üretmiş olduğu Değirmen makinalarının yanı sıra , Değirmen makinalarının kalbi sayılan Vals makinesı'nda son teknoloji ve Arge ye ağırlık verilmiştir. Bugün Dünya standartlarının üstünde en son teknoloji ve bir çok çeşidi olan Vals makinaları üretilmektedir. Prensib olarak müşteri memnuniyeti , kalite, son teknoloji , en önem verdiğimiz şirket politikasıdır. İsa ACAR 'ın bugüne kadar Değirmen Sektörünün gelişmesindeki katkıları ve 33 yıllık tecrübesi Şirketimizin en önemli, avantajı olmuştur. Un fabrikası imalat sanayinde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, yeni teknoloji ile seri ve standart olarak imal etmiş olduğu makinaların %90 ını , kuruluşu çok kısa bir süre olmasına rağmen Suriye , kazakistan, Özbekistan , Irak, İran , Mısır gibi ülkelere ihraç etmiştir. İhracat yapılan Ülke sayısı

 7. TRIAG INTERNATIONAL AG

  İsviçre

  Çok yüksek kalite standartlarında kendi mühendisliğimiz, kendi üretimimiz ve dünya çapında dağıtım. 1990 yılında Triag AG'nin kuruluşundan bu yana, metal kesme üretimi için sıkma sistemleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Gelişmiş sıkma çözümlerinin öncüsü olarak ve çok çeşitli sıkma çeşitlerinin temelini oluşturan benzersiz arayüzümüzle dünya pazarında iyi bir itibar yarattık. Bununla gurur duyuyoruz ve bunu devam ettirmeye özen gösteriyoruz. 1 Temmuz 2013'ten itibaren. Triag International AG şirket adı altında sıkma sistemlerimizin geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında dağıtımına odaklanacağız. Müşterilerimize, geniş modüler sıkıştırma teknolojimiz veya parça sıkıştırmasına özel gelişmiş çözümlerimiz aracılığıyla sistemlerinden mümkün olan en yüksek faydayı sağlıyoruz. Zug yakınlarındaki Hünenberg'de 3D modüler sıkma sistemlerimizi modern üretim makinelerinde İsviçre kalitesinde üretiyoruz. İyi bir çalışma ortamına ve çevremize büyük önem veriyoruz, çünkü müşterilerimize açık ve sürdürülebilir bir şekilde hizmet verebilmemizin tek yolu budur.

 8. SLAVÍK - TECHNICKÉ PLASTY

  Çek Cum.

  Plastik malzemelerin CNC'de işlenmesi - prototipler, tekli ve seri üretim. Plastik malzemelerin kalıplanması ve kaynaklanması. Yarı bitmiş ürünlerin satışı - plakalar, çubuklar, tüpler (PA, POM, PET, PBT, PPS, PTFE, PVDF, PEEK, PEK, Pl, PE, PP, PVC, PETG, PMMA, HPL, Tekstit, PUR, ABS), PAI, PC, HI-MACS. PE-UHMW. Ürünler, hizmetler: ◾Plastik malzemelerin CNC'de işlenmesi◾yüksek sıcaklık plastikleri, yapı ve diğer plastik malzemeler◾Al, HPL, tekstil işleme◾poliamid, polietilen, poliüretan, Teflon, naylon◾poliüretan elastomer.

 9. VGS AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  VGS Automatisierungstechnik GmbH özel amaçlı makine imalatı alanında modern, orta ölçekli bir şirkettir. Şirket, Jan von Gescher ve Reinhard Siek tarafından, uzun süre makine imalatı yapan bir kuruluşta beraberce kalburüstü müşterilerle birlikte çalıştıktan sonra 2010 yılında kurulmuştur. VGS'nin amacı müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap veren özel bir makineler imal etmektir. VGS Automatisierungstechnik şirketinin tüm çalışanları, son derece karmaşık makine ve tesislerin planlanması, tasarımı ve uygulanması konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Üretim en modern ve maliyet açısından en tasarruflu yöntemlerle yapılmaktadır. Bunlara ilişkin 3 somut gerçek: Makineler, 2 ve 3 boyutlu CAD sistemleri ile imal edilir. Tüm üretim alanı yakl. 700 metrekaredir, montaj alanı 30 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindedir. Çok ağır parçalar 10 ton kapasiteli bir kapalı mekan vinci ile taşınmaktadır.

 10. OZFA DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Ozfa alanında uzmanlaşmış kadrosuyla ülke ekonomisine katkıda bulunan bir ‘’ Dış ticaret ve Danışmanlık ’’ şirketidir. ‘’Her gün güven inşa ediyoruz’’ ilkesiyle yurt dışındaki müşterilerinin güvenini kazanarak ve bu güveni yurt içindeki güvenilir ve kaliteli tedarikçileriyle buluşturarak, portföyünü genişletmeyi hedeflemektedir. Gıda maddeleri, değirmen makineleri, tarım makineleri, ev eşyaları ve ambalaj malzemeleri sektörlerinde ihracat faaliyetlerine devam eden şirketimizin tedarikçileri %80 oranında Türkiye’de konumlanmış kaliteli firmalardır. Ozfa tedarikçileriyle beraber ihracat stratejilerini belirleyerek, pazar araştırma raporlarıyla zamanın efektif kullanılmasını sağlar ve operasyonel işlemlerini de kendi bünyesinde gerçekleştirir, böylelikle ihracat işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlar. Kuzey Afrika başta olmak üzere dünyanın birçok noktasına katma değeri yüksek ihracat gerçekleştirmeyi hedefleyen firmamız, hedefine her geçen gün emin adımlarla yaklaşmaktadır. Beraber daha güvenli ticaretlere…

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Değirmen - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

11.029 Şirketler