• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • debriyajlar kavramalar

Sonuçlar

Debriyajlar kavramalar - Ithalat/Ihracat

 1. RIEGLER & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIEGLER & Co. KG 80 yılı aşkın bir süredir basınçlı hava teknolojisi ve pnömatik alanlarında yenilikçi bir iş ortağı olmayı sürdürmüştür ve bugün Almanya'nın en büyük tedarikçilerinden biridir.Ürün yelpazesi, bakım cihazları, in-line basınç regülatörleri ve filtreleri, özel pnömatik yağ, basınç ve sıcaklık ölçümü, valf ve kapatma valfleri, emniyet bilyeli valfleri, silindirler, hortum kopma emniyet valfleri, emniyet valfleri, vakum teknolojisi, hızlı bağlantı ve emniyet kavramaları, susturucular, rakorlar, hortum sarıcılar, hortum tutucular, hortumlar, hava tabancaları, emniyet supapları ve aksesuarlardan oluşmaktadır. A'dan Z'ye 35.000 kalem ürün bulunmaktadır. RIEGLER SAFETY ürün paleti de bir yenilik olarak, emniyetle ilgili ve enerji açısından verimli bileşenler içerir. Ayrıca, RIEGLER kullanıma hazır sistem çözümleri ve münferit yapı grupları sunar ve karmaşık ve zorlu işlerde güvenilir iş ortağınızdır. Danışmanlık, tasarım, mühendislik ve örnekleme ile garantili basit, kullanışlı ve güvenilir işlemler.

 2. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG 80 yıldır faaliyet gösterdiği tahrik ve endüstri teknolojileri alanında profesyonel ürünleri ve ödünsüz müşteri odaklılığı sayesinde ün yapmış bir şirkettir. Günümüzde Schübel endüstri, ticaret, hizmet ve kamu sektörünün önde gelen müşterilerinin malzeme konusunda karşılaştıkları tüm sorunlara yönelik çözümün adıdır. Schübel, özellikle tahrik ve aktarım sorunlarına eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde çözümler sunduğu endüstri teknolojisi alanında uzmandır. Müşterilerimize geniş yelpazeli ve ortalamanın üzerinde bir depolama hizmeti sunmaktayız. Schübel müşteriye özgü seri üretim ve işleme hizmetlerini (örneğin mekanik işleme ve kesme) kendi uygulamaktadır. Ürün gamını kapsamlı bakım servisi tamamlamaktadır.

 3. DB AUTOMOBILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Avrupa'daki az sayıda şanzıman tamir şirketinden biri olarak, kendimizi tüm vites tiplerinde uzman ve egzotik araçlar için sorun çözücü olarak adlandırdık. 2004 yılının başından itibaren Almanya'da tork konvertörünü kısa sürede onarım/yenileme alanında üreticiden bağımsız ilk atölye olduk. Şanzımanlarımız talep üzerine güçlendirilmiş bir modelde sunulmaktadır ve en son teknolojiye göre modifiye edilmiştir. Her tür şanzıman yedek parçasını aracısız olarak üreticiden ithal ediyor ve uygun satın alma koşullarımızı müşterilerimize aktarabiliyoruz. Avrupa çapında kilometre sınırlandırması olmadan 12 ay garanti veriyoruz.

 4. REICH-KUPPLUNGEN ; DIPL.-ING. HERWARTH REICH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1946'dan beri tahrik tekniği alanında uzman. 70 yıldan uzun süredir, Bochum'daki REICH-KUPPLUNGEN torsiyon elastikiyetli olan kavramalardan oluşan geniş bir ürün programı sunmaktadır. Burada önemli olan ve kaliteyi ciddi biçimde etkileyen nokta, kullanılan elastomerlerin bizim tarafımızdan geliştirilmesi ve imal edilmesidir. Tahrik elemanlarının tüm bileşenleri son derece modern üretim tesislerinde üretilmektedir. Kendi test standlarımızın ve tesislerimizin teknik olarak en yüksek standartlarda olması, REICH-KUPPLUNGEN marka tahrik bileşenlerinin yüksek kaliteli ve uzun ömürlü olmasını garantiler. Aile şirketimiz piyasa ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli biçimde geliştirilmektedir – madencilik endüstrisinin yedek parça imalatçısıyken tahrik tekniğinin bilinen ve aranan uzmanları haline geldik. REICH-KUPPLUNGEN markası adı altında yüksek bir imalat derinliğiyle torsiyon elastikiyeti yüksek kavramalar geliştiriyor ve üretiyoruz.

 5. MAYR, CHR.

  Almanya

  Verified by europages badge

  mayr® Antriebstechnik şirketi güç aktarım teknolojisi alanında faaliyet gösteren, en geleneksel ve aynı zamanda en yenilikçi Alman şirketlerinden biridir. Şirket, 1897 yılındaki ilk başlangıcından, emniyet kavramaları ve uygulama için optimize edilmiş emniyet frenlerinde dünya pazar lideri oluncaya kadar, 100 yıldan daha uzun bir başarı geçmişine imza atmıştır. Daha iyi çözümler geliştirme iddiasının yanı sıra, uzun yıllara dayanan tecrübe ve yetkinlikle, mayr® bugün de tahrik teknolojisinde standartları oluşturmaktadır. Piyasa ve sanayi için optimize edilmiş birçok tasarıma sahip olan geniş mayr® ürün yelpazesi, boşluksuz şaft kavramaları, emniyet kavramaları, elektromanyetik kavrama ve frenlerin yanı sıra yüksek kaliteli doğru akım tahriklerini de kapsamaktadır. Çok geniş bir sektör yelpazesinde kendi uygulama alanlarına sahip olan bu ürünler, makine mühendisliğinin tüm alanlarında her gün değerlerini yeniden kanıtlamaktadır. Sertifikalar: DIN EN ISOI 9001: 2000 (kalite) ve DIN EN ISO 14001 (çevre), OHSAS 18001/OHRIS (iş emniyeti)

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LENZE VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Makineler ve tesisler için en uygun mekanik aktarma organlarının boyutlandırılması. Tahrik elemanlarının seçimi ve temini (kayışlar, kasnaklar, kaplinler, gerdirme elemanları, frenler, doğrusal hareket...) Mekanik tahrik sisteminiz için optimum ürünlerin boyutlandırılması ve seçilmesinde size destek oluyoruz. Kayış tahrikleri, şaft kaplinleri, e-mıknatıs kaplinleri ve Frenler, sıkıştırma elemanları (mil-göbek bağlantısı), doğrusal hareket, aşırı yük elemanları (tork sınırlayıcılar), mil bağlantıları veya hidrolik bileşenler. Sizinle birlikte, makinenizdeki / tesisinizdeki aktarma organları için çözümler geliştiriyor ve sunuyoruz.

 2. WALTHER-PRÄZISION

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTHER-PRÄZISION, Carl Kurt Walther GmbH & Co. KG (kuruluşu 1931), 1951 yılından bu yana sıvıların, buharların, gazların, elektrik ve optik sinyallerin ve güç akışının iletilmesi ve kesilmesi gereken durumlar için tekli ve çoklu kavrama sistemleri ve Docking sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. DN 2 ile DN 100 arasındaki nominal boyutlarda ve vakumdan 2.000 bara kadar işletme basınçlarında çalışan hızlı kavramalar, ayrıca clean-break, full-flow veya breakaway teknolojisi.

 3. NORELEM NORMELEMENTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her başarı bir fikirle başlar. Bu nedenle, makine ve tesis yapımında hedeflerinizi gerçekleştirmeniz amacıyla, norelem sizi standart parçalar ve bileşenlerden oluşan benzersiz bir ürün paletiyle desteklemektedir. Bunun için, THE BIG GREEN BOOK tasarımcılara ve teknisyenlere kaliteli parçalardan oluşan kapsamlı ürün yelpazesine genel bir bakış sunmaktadır. Projenize, yetkin bir danışmanlık, eksiksiz bir CAD veritabanı ve hızlı teslimatla, başından sonuna kadar eşlik etmekteyiz.

 4. KENDRION (VILLINGEN) GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendrion, bir çözüm sağlayıcı olarak, dünyanın her yerindeki müşterileri için yenilikçi ve yüksek kaliteli elektromanyetik ve mekatronik sistemleri ve bunların bileşenlerini geliştirir, üretir ve pazarlar.

 5. MÄDLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÄDLER GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, Vida dişi açılmış çubuklar, Dişli kayış çarkları, kremayer dişlisi, burçlar, konik dişliler, Debriyajlar/kavramalar, dişli kayışlar, rotil başları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HA-CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HA-CO GMBH, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kleinwallstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MECARM SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MECARM SRL, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt frenleri, Araba yedek parçaları ve kısımları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, fren, FCA, toptan debriyaj, Taşıt frenleri, AUDI, motorlu taşıtlar için debriyajlar ve bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caserta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WALTER STAUFFENBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  STAUFF Gruppe şirketi, makine ve tesis mühendisliği ve endüstriyel bakım için hat bileşenleri ve hidrolik aksesuarlar geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Mobil hidroliğe ve sabit hidroliğin yanı sıra ticari ve özel araç yapımının yanı sıra trafik ve enerji teknolojisi alanları da tipik uygulama alanları arasındadır. STAUFF ürünleri ve çözümleri denizcilik, petrol ve gaz endüstrisinin yanı sıra proses, gıda ve kimya mühendisliğinde de kullanılmaktadır. STAUFF ürün yelpazesi şu anda on ürün grubunda yaklaşık 40.000 standart bileşenin yanı sıra müşterilerin sağladığı bilgilere göre veya kendi geliştirmelerimize dayanan çok sayıda özel ve sistem çözümünü içermektedir. Şu anda mevcut olan 18 ülkedeki şubelerimiz ve küresel satış ortakları ağı, yüksek bir varlık ve yerinde maksimum kullanılabilirlik ve servis uzmanlığı sağlar.

 2. ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG

  Avusturya

  Avusturya'nın Vorarlberg şehrinden tahrik teknolojisi burada! Tercümesi: genellikle içindedir! ZIMM üzerinde durmuyorsa ZIMM genellikle içindedir! Son kullanıcı, ZIMM vidalı kaldırma sistemleri yardımıyla üretilen mal ve malzemeleri gündelik hayatta kullanır, ama "ZIMM'in cüce cini"ni hiç görmez. Kaldırma sistemleri otomatik üretim ve montaj hatlarında kullanılır. Vidalı kaldırma sistemi elektro mekanik bir tahriktir ve ağırlıkların çok hassas bir kontrol ve kumanda ile konumlandırılması gereken yerlerde kullanılır. Bazı kullanım alanları: Hemen hemen tüm tanınmış otomobil üreticisi montaj sistemleri, uçak üretim ve bakımı için kullanılan montaj ve kaldırma platformları, üretim tesisleri (düz ekranlı televizyon ve monitör üretimi, sentetik pencere profillerinin üretimi, çelik sac ve çelik profil üretimi, yalıtım için cam yünü imalatı, ahşap panel imalatı, polar kumaş, hijyen ürünleri ya da ses sönümleyici malzeme imalatı), gıda maddeleri ambalajlama makineleri

 3. TAS SCHÄFER GMBH

  Almanya

  TAS Schäfer GmbH tahrik teknolojisi ve sönümleme teknolojisi (sürtünme yayları ve endüstriyel tamponlar) alanlarında yenilikçi ürünler geliştirmektedir. En modern CNC tekniği ile son derece modern kendi tesislerimizde yaptığımız üretim, yüksek kaliteli ürünlerin garantisidir. Sadece Almanya'da üretim yapıyoruz ve tüm dünyada bilinen "Made in Germany" kalitemizi garanti ediyoruz. Müşteri odaklı, esnek ve verimli ekibimiz sayesinde müşteri taleplerini hızla ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Son derece esnek bir firmayız ve hidrolik geçmeli diskler alanında piyasa liderleri arasındayız. Geliştirme ekibimiz pratik uygulama gereksinimlerini ve müşteri isteklerini göz önüne alarak sürekli olarak yenilikçi geliştirmeler üzerinde çalışmaktadır.

 4. OMS-ANTRIEBSTECHNIK E.K.

  Almanya

  OMS Antriebstechnik, yürüyen merdiven ve asansör sistemleri için tahrik konseptlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde lider uluslararası şirketlerden biridir. Başarımız, yürüyen merdiven alanındaki onlarca yıllık deneyimin yanı sıra otomotiv endüstrisinde verimi yüksek hipoid tahrik sistemlerinin kullanımı ve daha da geliştirilmesine dayanmaktadır. Tüm OMSHypodrive tahrikleri, şaşırtıcı esneklik ve olağanüstü verim özellikleriyle kendini kanıtlamış olan hipoid konik dişli teknolojisine dayanmaktadır. Bunu yaparken, asansörler ve yürüyen merdivenler için tahrik teknolojisinde yeni standartlar belirlemekte ve bu standartları günümüzde OMS tahrikleriyle dünya çapındaki tüm modern yolcu taşıma sistemlerinde temsil etmektedirler. En moderni üretim teknolojileri ve mükemmel kalite yönetimi kullanılarak, özel uygulamalar için yenilikler ve müşteriye özel tahrik konseptleri kendi araştırma ve geliştirme departmanımız tarafından son derece hassas ve hızlı bir şekilde uygulanmaktadır.

 5. OFF-HIGHWAY POWERTRAIN SERVICES GERMANY GMBH

  Almanya

  Walterscheid Powertrain Group, dünya çapında tahrik çözümleri sağlayıcısıdır ve müşterilerimiz için kapsamlı servis desteğiyle birlikte her türden benzersiz bir kardan mili yelpazesi sunmaktadır. Tarım mühendisliği, madencilik ve endüstride daha fazla verimlilik ve performans için sürekli olarak yeni teknolojiler ve müşteriye özel tahrik konseptleri geliştiriyoruz. 9 üretim tesisi ve 20 servis merkeziyle küresel bir genişliğe sahip olan Walterscheid Powertrain Group, dünyanın önde gelen OEM'lerinin küresel inovasyon lideri ve teknoloji ortağıdır. Kapsamlı bir satış sonrası pazar ve servis hizmetleriyle birlikte Walterscheid Powertrain Group, Off-Highway Powertrain Services Germany GmbH ve Walterscheid GmbH şirketleriyle, aktarma elemanı ihtiyacınız söz konusu olduğunda tercih edilen ortaktır.

 6. ENEMAC GMBH

  Almanya

  1981 yılından beri ENEMAC firması makine ve işletim güvenliği sektöründe hizmet vermektedir. Paslanmaz çelik emniyet kavramaları uzman üreticisi olarak ENEMAC yüksek kalitede hijyen ve üretim gereksinimlerine uygun standartlarda yiyecek, tıp ve ilaç teknolojisine yönelik özel çözümler sunmaktadır. Bunun haricinde üretim gamına mekanik ve hidro-mekanik germe elemanları da eklenmiştir. ENEMAC germe teknolojisi çok yönlü olarak kullanılabilmektedir. Alet veya parça germe alanlarında olması fark etmez, besleme ve geri dönüşüm teknolojisi, bükme ve kaynak makineleri veya presleme makineleri alanlarında kullanılabilmektedir. ENEMAC firmasına ait germe somunları, germe cıvataları ve yaylı germe silindirleri ilk donanım veya ilave donanım elemanları olarak kullanılabilir.

 7. SGF (SÜDDEUTSCHE GELENKSCHEIBENFABRIK GMBH & CO. KG)

  Almanya

  Merkezi yukarı Bayern'deki Waldkraiburg olan SGF, tüm dünyada otomotiv sektöründe ve çok çeşitli sektörlerdeki endüstriyel uygulamalarda tanınmış bir iş ortağıdır. SGF'nin ürün paleti elastik, ısıya dayanıklı, tork aktarım ve titreşim sönümleme yapı parçalarını kapsar. Kullanım alanları ağırlıklı olarak otomotiv endüstrisi ve genel makine ve tesis tekniğidir. Ürün yelpazesi kardan millerindeki ve direksiyon direklerindeki mafsal disklerini, tahrik aktarım organlarındaki titreşim sönümleyicileri, egzoz süspansiyonlarını ve titreşim sönümleyicilerini ve farklı ünitelerin yataklanması için çeşitli lastik-metal parçaları içerir. SGF tork aktarımı alanında piyasa lideri haline gelmiştir ve iplik ve bağlama malzemesi teknolojisi alanındaki 60 yıldan uzun süreye dayanan deneyimini sizlere sunar. Kauçuk ve silikon işleme alanındaki özel bilgi birikiminin dışında nitelikli çalışanları ve modern geliştirme ve üretim tesisleri, ürünlerinin yüksek kalite standardının temelidir.

 8. EK - INDUSTRY TRADE

  Almanya

  2011 yılından bu yana ağırlıklı olarak çelik üreticileri, maden ve enerji üreticileri için endüstriyel bir tedarikçi olarak faaliyet gösteriyoruz. Ancak ürünlerimiz otomasyon, yiyecek ve içecek, kimya ve laboratuvar sektörlerinde de kullanılmaktadır. Odak noktamız her zaman tedarik çözümlerini optimize etmektir. Kendi tasarladığımız pompa ünitelerimizle Seipee S.p.A. gibi tanınmış motor üreticilerine geniş bir portföy sunuyoruz. Ortaklarımızla birlikte bireysel ve enerji tasarruflu bir çözüm sunmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca, alternatifler ve kendi (CE) üretimimizle destek verdiğimiz müşterilerimiz tarafından zor yedek parçaların temini konusunda da uzmanlaştık.

 1. DONMEZ DEBRIYAJ SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  Dönmez Debriyaj; 1986 yılında Türkiye’nin en büyük 3. kenti İzmir de, Mercedes otobüslerin debriyajları için disk ve baskı üretmek amacıyla kurulmuştur. Firma, bugün aralarında Mercedes, Man, Daf, Maz, Kamaz ve Scania’nın da bulunduğu çok sayıda markanın hafif ve ağır ticari araçları için 215 - 430 mm arası çaplarda baskı, disk ve rulman üretmektedir. Firmasına bağlı ve her biri alanında uzman yetenekli çalışanları, kendini sürekli yenileyen teknolojisi, üstün kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sektöründe, sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda dünyanın aranan markası haline gelen Dönmez Debriyaj; 10.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında yılda 200.000 disk, 150.000 baskı, 150.000 rulman ve 15.000 volan üretebilmektedir. Kurulduğu ilk günden başlayarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Dönmez Debriyaj, 1998 yılından bu yana ISO 9001, 2008 yılından bu yana ise ISO/TS 16949 belgesine sahiptir. Dönmez Debriyaj’ın yurt içinde 15 bayii ve İngiltere’de Hammer Clutch UK ünvanlı bir satış şirketi bulunmakta olup, firma üretiminin yarısını tüm dünyaya yayılmış 50’den fazla ülkeye Hammer Kupplungen markası altında ihraç etmektedir.

 2. ATELIERS NEICHEL S.A.

  Fransa

  NEICHEL- NEICHEL AUTOMOTIVE atölyeleri Avrupa’nın önemli coğrafi konumda yer alan Almanya sınırlarına çok yakın konumlandırılmış 1979 yılında kurulmuş Alzas aile KOBİ’sidir. Dünya pazarının tümünde sanayi araçları, kamyon, minibüs ve otobüsler için motor parçaları, vites kutusu ve köprülerin incelenmesi, tasarlanması, üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyet gösteriyoruz.

 3. RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH

  Almanya

  RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH, tahrik ve sönümleme tekniği alanındaki yüksek kaliteli bileşenlerin önde gelen üreticileri arasındadır. Geniş çaplı tekliflerimiz üç ürün alanına ayrılır. GERWAH markası altında, tahrik ve çıkartma tekniği kullanımları için yüksek hassasiyete sahip kavramalar üretir. Ürün alanı HALKA YAY, yenilikçi gerilim bağlantılarını ve sönümleme elemanlarını temsil etmektedir. Özel kullanımlar için isteğe bağlı olarak kişiye özel çözümler de sunuyoruz.

 4. AMSBECK MASCHINENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Amsbeck Maschinentechnik GmbH 1982 yılındaki kuruluşundan bu yana merkezkaç kaplinleri, merkezkaç frenleri, takma ve flanşlama redüktörleri ile hidrolik olarak açılıp kapanabilen kaplinlerin öncü bir üreticisi haline gelmiştir. Dünyanın dört bir yanından müşteriler mutlak güvenilirliğimizi, teknik inovasyon çabasını ve ilk iletişimden müşteri desteğine kadar tüm süreçlerin sürekli iyileştirilmesini takdir eder.

 5. JAKOB ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Makine imalatı için mekanik yapı grubu lider tedarikçilerinden biri. JAKOB şirketi servo ve emniyet debriyajları, gergi teknolojisi ürünleri, profil ray bağlantıları, kuvvet ölçüm sistemleri ve MS³ için geliştirme yapmaktadır.

 6. ZERO-MAX

  Almanya

  ZERO-MAX, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. düz contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großostheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HYTORC TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  HYTORC TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, plastik el vanaları, tutma supabı, El örgüsü iplikler, Debriyajlar/kavramalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ZF INDUSTRIEANTRIEBE WITTEN GMBH

  Almanya

  ZF INDUSTRIEANTRIEBE WITTEN GMBH, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. helisel dişli redüktörler, endüstriyel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AUXILIAR MANUFACTURAS TECNICAS SA

  İspanya

  AUXILIAR MANUFACTURAS TECNICAS SA, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel frenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montcada I Reixac, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. LIEDTKE ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  LIEDTKE ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hameln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz