• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • delici mavnalar

Sonuçlar

Delici mavnalar - Ithalat/Ihracat

 1. ROBERT OTT AG, CNC-ZERSPANUNGSTECHNIK

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ROBERT OTT AG, CNC-ZERSPANUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Delici mavnalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ABBOT GROUP LIMITED

  Birleşik Krallık

  ABBOT GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Delici mavnalar, Matkaplar - Makine aletleri, Delici mavnalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. XI AN HOLY TRADING CO., LTD

  Çin

  XI AN HOLY TRADING CO., LTD, yılında kurulan ve Delici mavnalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. kesme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. HØRNING MASKINFABRIK A/S

  Danimarka

  HØRNING MASKINFABRIK A/S, yılında kurulan ve Delici mavnalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçler, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hørning, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. CIAMBRIELLO COSTRUZIONI

  İtalya

  CIAMBRIELLO COSTRUZIONI, yılında kurulan ve Delici mavnalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.