• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • delme makineleri - makine aletleri

Sonuçlar

Delme makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. BENTIVOGLIO 1919 MACCHINE UTENSILI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Yeni ve ikinci el takım tezgahları: bileme makineleri, delme makineleri, dalgıç yaylar, külbütörler, kenar bantlama makineleri, broşlama makineleri, kalenderler, forkliftler, merkezleme-trimleme makineleri, iş merkezleri, kesiciler, punzo makineleri, kompresörler, profil bükme makineleri, azdırma makineleri, elektroerezyon makineleri, diş açma makineleri, freze makineleri, planya kesiciler, taş kesiciler, kılavuz çekme makineleri, oksi kesiciler, pantograflar, planya makineleri, bükme makineleri, boru bükme makineleri, presler, punta kaynak makineleri, punza makineleri, perçinleme makineleri, dişleme makineleri, haddeleme makineleri, püskürtme makineleri, kaynak makineleri, çentik açma makineler, testere makineleri, kanal açma makineleri, çeşitli torna tezgahları.

 2. CMF MAKINA

  Türkiye

  CMF Makina Şirketi, 1995 tarihinde kurulmuştur. Sektöründe öncü firmalardan biri konumunda olan firmamız, fore kazık , jet grout delici takımları , pompa sarf malzemeleri , soilmec, tecniwell, metax, ankraj ekipmanları, mini kazık ekipmanları ve her türlü makina yedek parça imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. CMF Makina 27 yıllık tecrübesiyle, deneyimli mühendis ve 30 kişilik teknik kadrosunun katılımı ve sektöründe kaliteli üretimiyle, müşterilerinin beklentilerine en üst seviyede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Satış sonrası hizmeti ve desteği kendine görev bilmiştir. Firmamız her zaman dürüst ticaret, kazancı arttırır düşüncesi ile çalışmalarına yön vermiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmuştur. ISO 9001: 2000 belgesine sahip olan firmamız ekonomik ve kaliteli ürünleri imal edebilmek için AR-GE çalışmalarına hız vermiştir. CMF Makina gelecek yıllarda da teknolojik gelişmeleri takip edip sürekli kendisini yenileyerek hizmetini siz değerli müşterilerine sunacaktır.

 3. RDS - ROCK DRILL SPARE

  Türkiye

 4. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Türkiye

  Yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Delkom, 30 yıllık tecrübesi, yaklaşık 60 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. Yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile delici makine yedek parça sektörünün uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir. Hidrolik delici yedek parça ve servis uzmanlığını deneyimi ile birleştiren Delkom’un misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmek ve büyümek, Delkom bu büyümeyi bir denge içerisinde ve her şeyden evvel güvenirliğini koruyarak sürdürecektir. 1985’ten bu yana geçen süre içerisinde Delkom, ISO 9001: 2008 (Kalite Yönetim Sistemi) ve CE belgeleriyle kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış ve piyasalara yön veren lider bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır. Toplam kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden Delkom, 1985’ten itibaren bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacıyla 2010 yılında şirkete kazandırılan CE Belgesi ve ISO 9001 Kalite Güvence Sisteminin 2008 versiyonu ile Kalite Yönetim Sistem gereklerini yerine getirmektedir.

 5. YILDIZ ENDUSTRIYEL SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Rotary Punch Makinesi İmalatı: 2013 yılından itibaren rotary punch tekniği konusunda biriken tecrübemizle ürettiğimiz "Rotary Punch" makinamız delme genişliği ve geliştirlen teknik özelliği ile dünyada benzeri yoktur. Geliştirilen teknik sac delimi konusunda bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bunlardan en önemlisi rakiplerinin hayal bile edemediği geniş ebatlı sac delebilme özelliğidir. Ve diğer özellikler için ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Firmamız "Rotary Punch" tekniği üzerine bir adet faydalı model belgesi ve bir adet de incelemeli patent sahibidir. Transfer Pres Sistemi : Kablo Kanalı üretiminde en çok zaman alan ve üretimi pahalı olan konsolların tüm serilerinin imalatını tek bir makine ve tek bir kalıpla üretebilmektedir. Yazılan reçeteler ile aynı rulo sac ile hiç bir mekaniki değişikliğe gerek kalmaksızın 5 cm den 40 cm kadar "Duvar Konsol" larının hepsi üretilebilmektedir. Şirketimiz Rotary punch tekniği ile üretimi mümkün olan, Otomatik sigorta rayı ve adımı tekrar eden tüm sac delme işlemini yapan makinaları da imal edebilmektedir. Şirketimiz kablo kanalı imalatı konusundaki tecrübesini ve Rotary Punch tekniğini kullanarak , Rakiplere göre bir çok fiyat ve teknik üstünlükleri olan Kablo Kanalı üretim fabrikasını kurmaya hazırdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DELTA GRUP DELICI EKIPMANLAR

  Türkiye

  Delta Group is one of the leading companies in Turkey with 20 years of experience in the field of producing the spare parts and consumables of hydraulic drilling rigs' drifters that are used in percussive drilling, blasting, tunnel drilling, quarrying and mining. Delta Group develops and manufactures spare parts that are equivalent to the original parts for Atlas Copco, Sandvik, Tamrock, Furukawa, Ingersoll Rand and Montabert. As Delta Group, we guarentee high quaility, fast product supply and customer satisfaction. Drifter Models: Atlas Copco 1238, 1838, 1840, 2160, 2550, 2560, and all spare parts of 282 boomer and 282 jumbo drill rigs. Tamrock&Sandvik HL438, HL538, HL500, HL510, HL550, HL600, HL610, HL700, HL710, HL800, HL800T, HL1000, HL1100, HL1500, HLX5, HLX5T and spare parts of DX700 DX800 drill rigs. Montabert HC109, 109RP, HC120, 120RP, HC50, HC150, HC155 Ingersoll Rand YH65-70-80 Series Furukawa HD300, HD609, HD612, HD615, HD709, HD712, HD715, HD40, HD50

 2. KLAMMSTEINER KABEL- UND LEITUNGSBAU

  İsviçre

  KLAMMSTEINER KABEL- UND LEITUNGSBAU, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zuzwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MAUCOTOOLS SRL

  İtalya

  MAUCOTOOLS SRL, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel matkap tezgahları, delme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcellinara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ORO S D.O.O.

  Slovenya

  ORO S D.O.O., yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Košana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. ELSA

  İtalya

  ELSA, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel matkap tezgahları, delme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catanzaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PROCOMO NIKKEN

  Fransa

  PROCOMO NIKKEN, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Delme makineleri - Makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, kazıyıcılar, döner tezgahlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palaiseau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TREVISAN FRANCE

  Fransa

  TREVISAN FRANCE, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eybens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MFL INDUSTRIE

  Fransa

  MFL INDUSTRIE, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Romagnieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LVD FRANCE

  Fransa

  LVD FRANCE, yılında kurulan ve Matkap makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, Bükme makine aletleri, Biçme/kesme makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, makinalar-aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LAZZATI S.P.A.

  İtalya

  LAZZATI S.P.A., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin delinmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makineleri - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rescaldina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. YLD CNC

  Türkiye

  YLD CNC, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cnc kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Şehitkamil, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SC METAL PRODUCTION SRL

  Romanya

  SC METAL PRODUCTION SRL, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Değirmen - makine aletleri, Taşlama - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Taşlama - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curtea De Arges, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. TH ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  TH ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Egloffstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PETER EVANS

  Birleşik Krallık

  PETER EVANS, yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Değirmen - makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Delme makineleri - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Delme makineleri - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erith, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. WERKHUIZEN DECLOEDT

  Belçika

  WERKHUIZEN DECLOEDT, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bredene, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CPI

  Lüksemburg

  CPI, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme makineleri - Makine aletleri, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Delme makineleri - Makine aletleri, Endüstriyel mühendislik danışmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leudelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. CHODYRA S.C. PPH. MARIA I PIOTR CHODYRA

  Polanya

  CHODYRA S.C. PPH. MARIA I PIOTR CHODYRA, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. APPARATENFABRIEK KENTIE B.V.

  Hollanda

  APPARATENFABRIEK KENTIE B.V., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pijnacker, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. ITALIAN TECNOLOGY SERVICE SRL

  İtalya

  ITALIAN TECNOLOGY SERVICE SRL, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Makine aletleri - Metal İşleme, Değirmen - makine aletleri, Taşlama - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Değirmen - makine aletleri, Taşlama - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olgiate Olona (Va), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ULLRICH METALLBAU GMBH

  Almanya

  ULLRICH METALLBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Delme makineleri - Makine aletleri, Hafif metal yapılar, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Delme makineleri - Makine aletleri, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dautphetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ETABLISSEMENTS COUTURIER SAS

  Fransa

  ETABLISSEMENTS COUTURIER SAS, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makineleri - Makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clairegoutte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. HERRENKNECHT INTERNATIONAL LIMITED

  Birleşik Krallık

  HERRENKNECHT INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme makineleri - Makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sunderland, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. A. TARR LTD

  Birleşik Krallık

  A. TARR LTD, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Sargı makineleri ve sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uckfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. TCM GMBH TOOL CONSULTING & MANAGEMENT

  Avusturya

  TCM GMBH TOOL CONSULTING & MANAGEMENT, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Delme makineleri - Makine aletleri, Delme makineleri - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stainz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. GPM TITAN INTERNATIONAL SRL

  Romanya

  GPM TITAN INTERNATIONAL SRL, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. organik gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Delme makineleri - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

385 Şirketler