• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir çelik ürünleri ticareti

Sonuçlar

Demir çelik ürünleri ticareti - Ithalat/Ihracat

 1. KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH, yılında kurulan ve Demir çelik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AG METALS RECYCLING

  Belçika

  Verified by europages badge

  AG METALS RECYCLING, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir çelik ürünleri ticareti, Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Atık demirlerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, demir hurdası alımı, Öğütme milleri, metal koleksiyon, Elektrikli ev aletlerinin geri dönüşümü, Demir çelik ürünleri ticareti, Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VHW-METALLPRESSWERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VHW-METALLPRESSWERK GMBH, yılında kurulan ve Demir çelik ürünleri ticareti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spaichingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SÖMEL METAL A.Ş.

  Türkiye

  1991 yılında Demir - Çelik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Sömel Metal A.Ş, 2005 yılına gelindiğinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren sektöründeki değişimleri izleyerek, sürekli kendini geliştirip ve yenilenerek; müşterilerine hizmette, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Artık en son teknolojiye sahip cihazlarla donanmış halde olan firmamız, günümüzde lazer kesim işleminde tüm rakipleri arasından sıyrılarak farklı bir konuma ulaşmış ve sektöründe öncü konuma gelmiştir. 2013 yılında ayrı bir satış departmanı oluşturarak Demir Çelik Ürünleri satışına başlanmıştır.

 5. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Cemka Tel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1990 yılında İstanbul merkezli kurulup, demir&çelik sektöründe faaliyet gösteren bir sanayi şirketidir.İstanbul ve Çorlu'da bulunan iki tesisinde çubuk tel ve yassı lama imal ederek faaliyetini yürütmektedir. Cemka Tel kurulduğu andan itibaren kaliteye, sürekliliğe, müşteri beklentilerine ve tatminine önem vermekte, bunun sonucunda da yurt içinde sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak yer almaktadır.Firmamız tarafından üretilen ürünlerimiz otomotiv, kapı&pencere, aksesuar, mobilya gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALBA KALIP

  Türkiye

  ALBA FERFORJE Alba Kalıp çatısı altında 1992 yılında kurulan Alba Ferforje, Bayrampaşa’da çalışmalarına başlamıştır. Alba Ferforje markası ile kendi sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında sıcak ve soğuk dövme ürünleri ile lider firma olarak hizmet vermektedir. Son teknoloji ile çalışmayı ve mükemmellik felsefesini şirket genelinde yaygınlaştırmayı kendisine misyon edinmiş bir çalışma anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Her yıl yeni ürün tasarımları yapan operasyon ekibi CAD/CAM yazılımlarını kullanarak ferforje ürünlerini tasarlar ve üretime alır. Alba Ferforje 1992 yılında 70 m² kapalı alanda 2 çeşit ürün ile başladığı başarı hikâyesine; 4.000 çeşit ürün yelpazesi ile güvenilir, dürüst ve müşteri odaklı çalışması ile sektöre daima öncülük etmiş ve etmeye de devam edecektir.

 2. ACENKO CO. LTD.

  Türkiye

  Our Company was established for manufacturing of assemblies and parts, machining of cast parts, steel construction, stainless steel construction, machining, molding and supplying of ferrous and non ferrous castings and fittings. We are working with the companies which are well-known in construction, dairy, railway, electric, machinery, defense, crushing, cement, mining, steel, construction, and spare part industries. We can meet your serial production inquiries in addition to partial shipments (small batches). Acenko is the right candidate to be your key solution partner in best quality product supply with competitive prices with our engineering, design and inspection expertise.

 3. MAVSAN ENDÜSTRI MALZEMELERI PAZARLAMA VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  IIn 1993, MAVSAN END.MALZ.PAZ.VE LT D.ŞTİ started its activities in the Pipe Fittings sector. Mavsan has been working with an unlimited desire and high level of commitment in order to do the best in every condition by creating relationships based on team spirit with its customers with 35 years of sector experience and knowledge. With its philosophy that produces solutions, not problems, it has achieved stability and diversity in the sector in line with the service and quality required by the industry and has managed to take its place in the best way in today's conjuncture. Our company, which stands out in the sector by creating a solid structure in the understanding of honesty, business discipline and customer relations, which is the principle of its foundation, is aware that the concept of customer satisfaction is the key to going further. It approaches all its customers as a business partner with the idea that it is an indispensable condition to respond to all demands not only in standard products but also in non-standard special productions. MAVSAN, which has been growing together with its customers since the day it was founded, plans to carry its production, import and product range to a much more advanced stage by remaining loyal to its principles in the coming years.

 4. ARC GRUP DEMIR CELIK IMALAT SANAYI TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Uzun yıllar çelik sektöründe hizmet verdikten sonra Arc Demir olarak kendi firmamızı kurduk. Alanında tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizler için Profiller, Saclar, Paslanmaz Borular, ERW boruları, Spiral Borular, Jiletli tel örgüler, panel çitler, HEA, HEB, IPE gibi hadde ürünleri, Galvanizli boru profil sac, Diğer Demir & Çelik ürünleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Bununla birlikte İthalat & İhracat, Kumlama & Shop Primer Boyama, Rulo Açma, CNC Plazma Kesimi ve Sac Büküm / Kesim gibi hizmetler de vermekteyiz.

 5. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Firmamız enerji santralleri, petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, petrokimya, gemi inşa sanayi, su arıtma sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1/2''-24''arası Dikişli ve Dikişsiz Çelik Boru St44-St52, boru bağlantı parçaları (dirsek, tee, redüksiyon, yaka), flanş (boyunlu, düz, kör), plaka ve rulo sac, çubuk, kutu profil, vana, bağlantı elemanları ürünlerini kendi stoklarından müşterilerine tedarik etmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda, 304 / 304L / 316 / 316L / 316Ti / kalite malzemelerini stoklarında bulunduran firmamız, bu kalitelerin haricinde, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere çelikleri de yine talepleriniz üzere kısa sürede temin etmektedir.

 1. EMKO FENNI MALZ. SAN. VE TIC. AS

  Türkiye

  EMKO estabilished in 1993.During in these 30 years activities , has export to 67 countries in South america – Europe – Middle East – East Asia. EMKO produces Combi Boilers, Panel Radiators, Towel Radiators, Solid Fuel Boilers.During in these 30 years activities.EMKO always has commitment to its quality and because of that, can to continue as well as ıt wants. EMKO is very proud to having professional clients in the World. EMKO is going on its manufactures in 70.000 sqm open area and 40.000 sqm closed area with 300 active persons. As EMKO, it has integrated with its consumers by meeting customer expectations at the highest level and realizing production in modern production facilities where the latest technologies in the sector are used. It is a company that has determined to have a say in the international arena as its main goal and always improves itself and its products.

 2. MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Demir Çelik Sektöründe edindiğimiz 30 yıllık tecrübemizden hareketle 2021 yılında kurduğumuz Mongery Şirketi, endüstriyel tel ve tel ürünlerine ihtiyaç duyan herkes için partner kuruluştur. Mongery Şirketi olarak müşterilerimize; Filmaşin, Galvanizli Tel, Galfan Kaplı Tel, Çelik Hasır, Panel Çit, Tavlı Tel, Tel Örgü, Çim Çit, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Yağlı Balya Teli ve PVC Kaplı Tel ürün gruplarında ihtiyaç duydukları tüm ürünleri sağlayabilmekteyiz. Ürün tedariği konusunda müşterimize kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Ürün yelpazemizi kataloğumuza göz atarak görebilirsiniz; İnternet Sitemiz: https: //mongery.com.tr/ Katalog için: https: //mongery.com.tr/catalog/Mongery_Catalog-EN.pdf

 1. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Almanya

  Şirketimiz hassas yassı çelikler ve hazırlanmış takım çelikleri alanında Avrupa'daki en büyük depolu satış şirketlerinden biridir. Bu ürünlerin satış ve dağıtımı 2000 yılından beri başarıyla yürütülmelidir. 2015 yılından bu yana Steel Service Krefeld GmbH şirketi ISO 9001: 2008 sertifikasına sahiptir. Diğer bilgileri sertifika web sayfasında bulabilirsiniz. SSK olarak Krefeld (DE) ve Sheffield (UK) tesislerinde yaklaşık 1.500 ton hassas yassı çelik ve hazırlanmış takım çeliği stok tutulmaktadır. Aynı zamanda 1.1730 ve 1.2312 kalitelerinde P plakalarını da stokta tutuyoruz. Ürünler www.stahl-shop.com adresine kaydolarak stok tutan merkezlerden veya satıcılardan doğrudan sipariş edilebilir. Aynı zamanda 1.2083 ESU – 1.2316 – 1.2343 ESU – 1.2358V kalitelerinde yassı boyutlardaki takım çeliğinde, ayrıca 1.2312 kalitesinde saclarda ve 1.4112 kalitesi paslanmaz çelik bloklarında da stok tutuyoruz.

 2. ORESAN MADENCILIK

  Türkiye

  ABOUT US Oresan Mining is your reliable partner for export finance, facility investment, marketing and product development in metals, minerals and mining industries. Oresan Mining has started the business life first to provide refractory products and to follow-up of investment project with leader countries of The World, in fields that domestic or abroad integrated iron - steel facilities and arc furnaces moreover foundries and cement factories According to the demands that come from business partners, Oresan supplies industrial raw materials such as Olivine, Iron ore, Bauxite, Magnesite, Feldspat, Calcite, Barite, Graphite with high-quality and as sustainable from Turkey and neighboring countries for the integrated steelmaking plants, metallurgy, refractory, dye and battery industries which are operating both domestic and abroad, in the same time, from east to west of the world, Oresan export raw materials such as refractory chromium, manganese, zinc-lead, copper ores and perform business investments are meticulously continuing with the business partners which locate in the leading countries in their fields Oresan Mining is located in the all supply chain the way that goes from producer to end user and scope of these supply chain; activities of Oresan are performing facility investments, marketing the products globally with competitive prices and solve the possible problems during exporting of business partner`s products.

 3. HARDOXGENTR

  Türkiye

  Hardox ve weldox üretiminin ve işlemesini lider kuruluşu olarak bize tecrübelerimizin vermiş olduğu deneyimle müşterilerimizin memnuniyetinin her şeyden önemli olduğunu söylemeliyiz. Çelik denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olmamızın sebebi ise çeliğin işlenmesindeki ustalığımızdan kaynaklanmaktadır. Bütün ürünlerimiz sertifikalı ve garantilidir. Türkiye de farklı dört bölgede şubelerimizden hizmet sunuyoruz. İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana şubelerimizden hardox alımı yine tüm atölye hizmetlerini kurumsal firmamız, uzman ekibimizle profesyonel yapıyoruz.

 4. KARMA METAL - METAL TASIMA KASASI CESITLERI IMALATI

  Türkiye

  Firmamızda Celik Metal Sac Tasima Kasalari , Celik Metal Sac Tasima Kasalar, kasa, sevkiyat, sevkiyat kasasi, tasima, tasima kasasi, metal, metal kasa, sanayi, sanayi kasasi, kafes, kafes tipi, kafes tipi kasa, sizdirmaz, sizdirmaz kasa, sac, sac kasa, tasinabilir, tasinabilir kasa, avadanlik, metal kasa, sevkiyat kasasi, tasima kasasi, transportation case, TASIMA KASALARI, kasalar, sac kasalar, telli kasalar, demir kasa, acilir kasa, katlanir kasa, Metal malzeme tasima kasasi, Metal tasima sandiklari, Metal tasima sandigi, Celik tasima kasasi, Celik tasima arabasi, Tasima ve istifleme sistemleri, Celik sandiklar, Istifleme kasalari, Metal konteynirlar, Istif kasalari, Metal istifleme kasalari, Sac istifleme kasalari, kasa, sevkiyat, sevkiyat kasasi, tasima, tasima kasasi, metal, metal kasa, sanayi, sanayi kasasi, kafes, kafes tipi, kafes tipi kasa, sizdirmaz, sizdirmaz kasa, sac, sac kasa, tasinabilir, tasinabilir kasa, avadanlik, Metal Kasalar, Spesifik kasalar, Stok Kasalari, Geri donusumlu Kasalar, Material Handling, gitterbox, tasima kasasi, sac kasa, sevkiyat kasasi, sevkiyat sepeti, metal kafes, uretim, istifleme kasalari, istifleme sepetleri üretilmektedir

 5. MERLYNX INC.

  Türkiye

 6. YILMAZ GRUP

  Türkiye

  Yılmaz Grup, Arif YILMAZ tarafından 1986 yılında şahıs firması olarak kuruldu. Amacı; Endüstriyel Soğutma servis ihtiyacının karşılanmasıydı. 1996 yılında Yılmaz Soğutma Klima Sanayi Ticaret Limitet Şirketi olarak İstanbul Ticaret Odasına kaydıyla, faaliyet alanını genişlemesi neticesinde 2010 yılında bugünkü adı YILMAZ GRUP olarak değişmiştir. Endüstriyel Soğutma olarak çıkılan bu yolda, Mutfak Ekipman, Kahve Makina Servisi, Barista Aksesuarları, Temizlik ürünleri, Geniş yelpazede Yedek Parça İthalatı, Kendi üretimimizdeki Barista Aksesuarlarının ihracatı olmak üzere yolumuza devam etmekteyiz. YILMAZ GRUP, ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRMEYİ KENDİNE TEMEL HEDEF SEÇMİŞTİR.

 7. ÇIFTÇILER DEMIR ÜRÜNLERI

  Türkiye

  1994 yılından beri hiç durmadan her türlü demir ve demir ürünleri ihtiyaçlarınızda hep hizmetinizde olduk ve olmaya devam edeceğiz. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile tüm tecrübemizi sizlere sunuyoruz. Demir ürünlerinden, profillere, baklavalı, ceta, galvanizli saç çeşitlerinden, dermir borulara ayrıca ferfore demirleri dahil olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesinde sizlerin hizmetinizdeyiz. Ürünlerimizin kalitesi bakımından piyasadaki ürünlere göre yok daha iyi olması ve uygun fiyatlarla satışa sunulması siz değerli müşterilerimiz için büyük bir ayrıcalıktır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız, sorunsuz hizmet vermek için her türlü imkanı sunmaya devam etmektedir. Çiftçiler Demir kalitenin değişilmez bir değer olduğunu kurulduğu günden bu yana benimsemiş, bilgi ve birikimi, uzman kadrosuyla, yenilikçi ve profesyonel bir hizmet anlayışında Türk Demir Sektörü piyasasında yer edinmeyi başarmıştır.

 8. BAER GRUP EXPORT IMPORT

  Türkiye

  Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Baer, farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe önderlik etmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak en temel ilkelerimizdir.

 1. METSAN RAF SISTEMLERI

  Türkiye

  İSTANBUL Anadolu yakasında RAF SİSTEMLERİ alanında faaliyet gösteren Metsan Raf Sistemleri Arşiv ve Depolama Ekipmanları firması olarak; Metal Sanayi sektöründe edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadro ve ekipmanları ile sektörel faaliyetleri yakından takip ederek, Metal Sanayi sektöründe daima saygın ve belirgin bir yere sahip olmak adına sürekli kendini yenileme politikasını görev olarak benimsemiş bir firma çizgisi ile faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz... Tam verimlilik ilkesi ile hareket ederek maliyetleri asgari düzeye çekmek suretiyle müşterilerine en avantajlı fiyat imkanını sunarken, kaliteden taviz vermeden sektöründe geçerli olan üst düzey kalite şartlarında satış yapmaktayız...Faaliyet alanımıza dahil satışını yaptığımız ürünler; Çelik Raf Sistemleri(Arşiv Rafları), Mini Rack Sistemleri(Hafif Yük Rafları) , Rack Sistem Paletli Yükleme Rafları(Depo Raf Sistemleri), Paslanmaz Raf Sistemleri, Çelik Dolaplar ve Compact (Raylı) Arşiv Dolaplarıdır

 2. CGY TRADE DAN. ITH. VE IHR. LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Spiral kaynaklı çelik boru, SSAW, ERW, boyuna kaynaklı, dikişsiz boru, seamless, HDPE, PE plastik boru ve hertürlü boru parçaları, fittings malzemelerinin tedarik ve ticaretini yapmaktayız.Üreticiler ile olan iyi ilişkiler sayesinde istenilen malzemeyi istenilen fiyat skalasında müşterimize sunmak için çabalamaktayız.Boru sektörünün içinden geliyor olmamız ve mühendislik altyapımız ile müşterilerimize en hızlı şekilde tekliflerimizi iletmekteyiz. Metal sektörünün yanı sıra gıda sektöründe de faaliyet gösteren firmamız kaliteli ve doğal ayçiçek yağı, zeytinyağı, su, portakal, limon ve elma gibi ürünlerinde ticaretini yapmaktadır.

 3. FURKAN CELIK KAPI

  Türkiye

  Çelik Kapı Satışını yaptığımız ürünler kaliteli ve sağlam dayanıklı çelik kapılardan oluşmaktadır. Hazır ve imalat şekilde iki grup ürünlerimiz vardır. İstanbul çevresine servisimiz vardır. Sipariş vereceğiniz Kapı modelleri teslimatı 48 saat içinde elinize ulaşır. Montajlı ve montajsız seçeneklerimiz mevcuttur. Kullandığımız kilit türleri genellikle kale kilit markadır. Monoblock multilock merkezi seçeneklerimiz de mevcuttur. Fiyat artışları Çelik Kapı özelliklerine ve sağlamlığına göre yukarı doğru artış göstermektedir. Kapılar ayarlı kasa olduğundan her duvara uyumludur. seçtiğiniz kapıyı bize bildirerek hemen sipariş işlemlerini başlatabilirsiniz. 1 Saat içinde hızlı montaj yapılmaktadır. Nakliye + montaj dahil fiyatlarımız ekstra ücret ödemeden hızlı ve ucuz alış veriş yapma imkanını bizim firmamızda bulabilirsiniz. Eviniz ve iş yeriniz için en uygun koşullarda kapı seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. İstanbul da en uygun Çelik kapı satan firma olarak biz daha iyisini yapana kadar en iyisi budur diyoruz. İstanbul un her yerinden bize sipariş verebilirsiniz. kapılarımız resimlerde gördüğünüz ürünlerin aynısıdır. ödemeler teslimat sonrası yapılmaktadır. Çelik kapı fiyatları Çelik kapılar Montajsız 399 TL Montajlı 599 TL den başlayan rakamlar ile yukarı doğru çıkmaktadır. Mağaza bölümünden istediğiniz ürünü seçerek bize sipariş verebilirsiniz.

 4. AKBAY DIS TIC.

  Türkiye

  Unser auf den Außenhandel mit Eisen und Stahl spezialisiertes Unternehmen liefert seit 1999 Eisen- und Stahlprodukte für Rohstoffe, Halbzeuge und Fertigerzeugnisse an Kunden in aller Welt. Unsere Kunden sind die führenden Namen ihrer Länder in jedem Bereich. internationale Außenhandelsfirmen Händler und Endverbraucher lokaler Flachstahl- und Langstahlprodukte Eisen- und Stahlhersteller Form. Unser kompetentes Personal, das die Marktentwicklungen genau verfolgt, stellt sicher, dass unsere Kunden zum besten Preis und zu den besten Konditionen einkaufen und dass alle mit ihren Einkäufen verbundenen Außenhandelsprozesse auf die gesündeste Art und Weise ausgeführt werden. Unser Verständnis des Außenhandels basiert auf langfristiger Zusammenarbeit, transparentem Informationsaustausch, lösungsorientierten und vielseitigen Geschäftsprinzipien.

 5. ASTOR SAC ISLEME MERKEZI

  Türkiye

  42 yıllık demir satış tecrübemize ek olarak artık hassas ve güvenilir işçiliğimizle demire şekil vermeye başladık. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz çeşitli sac ebatları ve türleri sayesinde plazma kesim, abkant büküm, giyotin kesim gibi sac işlemlerinizi tek adreste çözebilme kolaylığı sağlıyoruz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

 6. VOLKAN SAC

  Türkiye

  Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

 7. NORM SFA

  Türkiye

  Specializing in the manufacturing of sand castings and machined parts in carbon steel and alloy steel. Scaffolding and formwork accessories, customer based iron casting (steel, gray iron, ductile iron etc.). Located in Istanbul / Turkey. Export to all over the world.

 8. ISTANBUL METAL DEMIR CELIK - TURKIYE

  Türkiye

  İSTANBUL METAL DEMİR ÇELİK Toptan ve Perakende Demir Çelik Satışı 1 - 1200 mm arası levha çelik Ürünlerimiz, - Plastik Kalıp Çelikleri - Karbonlu Çelikler - Sıcak İş Takım Çelikleri - Soğuk İş Takım Çelikleri - Genel Yapı Çelikleri Kesim Hizmetlerimiz, - Lazer Kesim - Plazma Kesim - Oksijen Kesim - Testere Kesim

 9. ÇEZIKLER KESKINLER METAL

  Türkiye

  Demir Çelik ürünleri Sac levha ve rulo sac işleme Plazma Kesim Lazer Kesim Abkant Büküm Giyotin Kesim Fason İmalat Çelik Konstrüksiyon

 10. MTALLSAC SANAYI VE DIŞ TICARET

  Türkiye

  Firmamız iç ve dış pazarda demir çelik ürünleri ticareti yapmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir çelik ürünleri ticareti - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

240 Şirketler