• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir - alaşımlar

Sonuçlar

Demir - alaşımlar - Ithalat/Ihracat

 1. COMFER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COMFER SRL, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal parmaklıklar, demir, sac, Metal parmaklıklar, galvanize saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. H.-D. AHRENS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H.-D. AHRENS GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir - alaşımlar, hurda geri dönüşümü, alüminyum, Demir - alaşımlar, CNC çevrilmiş parçalar, helyum sızıntı testleri, molibden, tungsten sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwelm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SICUREZZA & STILE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SICUREZZA & STILE, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ, demir işleme, sac ve boru işleme, Madeni inşaat malzemeleri, Çatki ve kapi/pencere çerçevesİ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnuovo Di Porto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PROSIDER SPA

  İtalya

  30 yıldan daha uzun süredir Prosider, paslanmaz çelik ve alüminyum gibi siderurji ürünleri pazarlamaktadır. Aşağıda belirtilen ürünlerin ölçüye göre kesimini yapmaktadır: standart lamine veya bara ürünler, putreller, yapısal borular; galvanize veya siyah kafes telleri; galvanize basamak veya zemin ızgaraları; çekme lamine sac, karbon çelikli perfore sac; paslanmaz çelik profiller ve levha saclar; çekme, lamine malzemeler; elektrik kaynaklı siyah ve galvanize kafesler; alüminyum profiller ve saclar; giriş kapıları, merdivenler, iç kapılar, pencereler ve çitler için demir malzemeler.

 5. HSM METALURJI METAL SAN. TIC. LTD.

  Türkiye

  Sayın yetkili… HSM METALURJİ METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak 2013 yılından bu yana Pik, Sfero, Çelik, ana grupların döküm imalatı alanında faaliyet göstermekteyiz. *2013 yılında kurulan firmamız 2500 m² alanda manuel kalıplama yöntemleriyle -PİK DÖKME DEMİR EN GJL200 EN GJL250 EN GJL300 -SFERO DÖKME DEMİR EN GJS400-18 EN GJS400-15 EN GJS500 EN GJS600 -DÜŞÜK KARBONLU ÇELİKLER GS 38, GS45, GS52, GS60 GS-20 Mn5N -MANGANLI ÇELİK DÖKÜM , gruplarında üretim yapılmaktadır. Fabrikamızın 2 adet dualtrack ergitme bekletme potalı indüksiyon ocaklarıyla toplam sıvı metal kapasitesi 1000 kg/saat olup, 2000 ton yıllık üretim kapasitesine sahiptir. Firmamızı Türkiye ve Yurtdışı pazarında, kaliteli ve güvenilir üretimin markası haline getirmek en önemli hedefimizdir. Piyasadaki pozisyonumuzu geliştirmeyi hedeflerken aynı zamanda üretici konumumuzu sürekli geliştirmeyi sürdürmekteyiz..* Alanımızda sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Lütfen ihtiyaç ve bilgi talebiniz için bizimle iletişime geçiniz. Bizlere ayırdığınız zaman ve ilginiz için teşekkür eder, İyi çalışmalar dileriz… Saygılarımla…

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KORPET PETROL

  Türkiye

  Turkey metallurgy products in domestic and overseas markets abroad ; 1- Mangan cevheri (Mn : %20-44)tenör(Manganese ore (Mn: 20-44%) grade 2- Ferro Mangan (Fe Si Mn : Mn : %70-73, Si: %14-16 ) 3- Demir cevheri (Fe : % 50-62 ) tenör arasında ( Iron ore (Fe: 50-62%) of grade ) 4- Magnezit Magnesite) 5- Sinter Magnezit (MgO : %85-94( Sintered Magnesite (MgO: 85-94%) 6 Ferro Silis (FeSi: %72-74 Si ) Ferro Silica (FeSi: 72-74% Si) satmaktayız. Satışını yaptığımız ürünlerin özellikleri ve Törleri hakkında şirketimizle iletişim kurarsanız seviniriz. (We sell. We would appreciate it if you contact our company about the features and customs of the products we sell. )

 2. BOREL DEMIR ÇELIK LTD ŞTI

  Türkiye

  BOREL DEMİR, başta otomotiv yan sanayi olmak üzere, makine, yapı sektörü, asansör, ısıtma ve soğutma, panel radyatör, mobilya ve beyaz eşya sanayilerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin, istenilen kalite, cins ve ebatta sanayicilerimizin kullanımına sunulması konularında faaliyet göstermektedir. Çelik Servis Merkezi’nde, müşterilerin sac ihtiyaçları, sipariş programlarına göre iç ve dış tedarikçilerden tedarik edilerek BOREL DEMİR’in kendi depolarında stoklamaktadır. Daha sonra müşteri istekleri doğrultusunda boy kesme veya dilme işlemlerini yapmak sureti ile verilen termin dahilinde adreslerine teslim etmektedir.

 3. FRATELLI MOLTENI SPA

  İtalya

  İşletme demir-çelik ürünleri ticareti alanında faaliyet göstermektedir: paslanmaz çelik hadde mamulleri, borular ve sac levhalar; sac ürün doğrultma, ölçüye göre kütük kesme, inşaat sektörü için damla desenli sac levhalar. Her türlü bilgi veya talebinizde bizi arayınız.

 4. BSR INTERNATIONAL

  Türkiye

  Uluslar arası alanda her türlu hurda demir, bakır, alüminyum, kereste, çimento, inşaat demiri, kütük demir alimi yapmaktayız.Bunyemizde MASSER-GROUP Olarak Türkiye Bsr international, Rusya Federasyonu Assis Group LLC, Macaristan Material İmpex KFT 3 Şirket mevcuttur

 5. ARCO S.R.L.

  İtalya

  ARCO S.R.L., yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. park alanı kapatma barası, bisiklet taşıyıcılar, banklar, otomobil parkı için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AMPERE ALLOYS

  Fransa

  AMPERE ALLOYS, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. döküm makinaları ve tesisatları, Aşındırıcılar , çelik ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ouen-L'aumone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GIOTTA SRL

  İtalya

  GIOTTA SRL, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. atık depolama hizmetleri, metal ve alaşımları ticareti, araba imhası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castone Andevenno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AFFIVAL SAS

  Fransa

  AFFIVAL SAS, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik tel ve kablolar, Demir - alaşımlar, Dökme çelik, Çelik tel ve kablolar, Demir - alaşımlar, Dökme çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solesmes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PELLIER CUIT FRERES

  Fransa

  PELLIER CUIT FRERES, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hassas tornacılık, Çubuk tornalama, tüm metaller, Klima ve ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marignier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NIZI INTERNATIONAL

  Lüksemburg

  NIZI INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir - alaşımlar, Demir - alaşımlar, sanatsal ve dekoratif döküm ürünler, Çelik ticareti, döküm işleri yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capellen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. CAST IRON

  Belçika

  CAST IRON, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Dökme demir parçalar, Demir boru ve tüpler, döküm, Ham ve özel dökme demirler, Dökme demir parçalar, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beerse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI

  İtalya

  CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum ve demir işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agropoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CARLIER

  Fransa

  CARLIER, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Demir alaşımları, dökme çelik, Çelik ve metaller - Makinede işleme, metallerin ısıl işlemlerden geçirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torcy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FORGITAL DEMBIERMONT SAS

  Fransa

  FORGITAL DEMBIERMONT SAS, yılında kurulan ve Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Demir alaşımları, metal ısıl işlemleri için lazerler, 3 boyutlu mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maubeuge Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Fransa

  SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Serigrafi, Kurşun ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA.

  Portekiz

  CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA., yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrolik yaylar, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, Hidrolik yaylar, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. LS ALLOYS TRADING

  Lüksemburg

  LS ALLOYS TRADING, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metalürji, helyum sızıntı testleri, CNC çevrilmiş parçalar, Websitesi referanslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Windhof, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. FOXMET

  Lüksemburg

  FOXMET, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık demirlerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, granit parçacıklar, Atık demirlerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, bileğitaşı, demir ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dondelange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. MARMARA METAL MAMULLERI TIC. A.S.

  Türkiye

  MARMARA METAL MAMULLERI TIC. A.S., yılında kurulan ve Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir ve demir dışı metaller - madencilik, grafit elektrotlar, Demir alaşımları, hareketli tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MALDANER

  Fransa

  MALDANER, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Demir - alaşımlar, Bakır ve alaşımlar, metal empregnasyonu, Kurşun ve alaşımlar, Demir - alaşımlar, Bakır ve alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les-Clayes-Sous-Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD.

  Çin

  JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD., yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. TM IMPEX PVT LTD

  Hindistan

  TM IMPEX PVT LTD, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bhubaneswar, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. MITALTRADE, LLC

  Ukrayna

  MITALTRADE, LLC, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. grafit elektrotlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhye, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. SANTECH MAKINA

  Türkiye

  SANTECH MAKINA, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cnc düzeltmeleri, cnc kesimi, CNC freze, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. SYAL & CO

  Hindistan

  SYAL & CO, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Khanna, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir - alaşımlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.555 Şirketler