• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir boru ve tüpler

Sonuçlar

Demir boru ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Üreticiden doğrudan boru bağlantı elemanları ve alüminyum döküm parçalar. Çeşitli uygulamalar için, münhasıran, düşük ağırlık, yüksek dayanıklılık ve doğal korozyon direncine sahip yüksek kaliteli, deniz hava şartlarına dayanıklı alüminyum alaşımlarından boru bağlantı elemanları üretmekteyiz. Boru yapılarınızı planlama ve parça listeleri ile yapım planlarını hazırlamanın yanı sıra sizin için özel olarak kesilerek hazırlanmış ve etiketlenmiş boru parçalarının, boru bağlantı elemanları ile birlikte teslimatını yaparak size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Birinci boru bağlantı elemanlarıyla yapılan makine ve emniyet korkuluklarının yapı parça kontrolleri pr EN ISO 14122-3 Tüv'e göre yapılmıştır. Sistem tedarikçisi olarak ve alüminyum döküm konusundaki deneyimimizden yararlanın. Altmış yılı aşkın bir süredir otomotiv ve makine sanayisi için güvenilir bir tedarikçi olarak müşteriye özel alüminyum döküm parçalar üretmekteyiz. Fikirden, tasarıma ve bitmiş yapı gruplarının uygulanmasına kadar komple bir hizmet sunmaktayız.

 2. GND MAKINA

  Türkiye

  GND Makina olarak 1991’den bu yana deneyimimiz, uzman ve geniş kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Üretimimizin bütün adımlarını kendi çatımız altında gerçekleştirmekteyiz, kendi bünyemizde bulunan yenilikçi gövde atölyemiz, otomasyon bölümümüz ve en güncel teknolojileri kullandığımız metal işleme bölümümüz, GND Makina olarak rekabet gücümüzün temel sebeplerindendir. Ürün gamımızı isteğe bağlı 3-5-6 eksenli CNC boru bükme makinaları ile NC ve Çift Kafa Boru Bükme Makinaları olarak tanımlayabiliriz. Kuruluşumuzdan bugüne gelişen ve hızla değişen sektörümüzde tercih edilen önder firmalardan birisi olmayı hayal ettik ve başardık. Üretimini yaptığımız makinalarımız mobilya , tarım araçları, otomotiv, spor aletleri, yatak-baza, okul sırası, park-bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve daha birçok alanda gerçekleşen üretimlerde kullanılmaktadır. Boru ve profil işleme makinası ihtiyacınız var ise işinize uygun en iyi çözümler için iletişime geçin.. 0552 673 78 86 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.. www.gndmakina.com

 3. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  With its expert sales team, it promptly fulfills all your requests about Solar profiles, Steel Pipes and metal products. It is focused on the trading of aluminum profiles, aluminum ingots, metallurgical products. Storage, distribution and supplies are delivered on time and directly to customers' warehouses. We support our customers in growing their business. At all levels, from choosing the right suppliers to helping our customers with their marketing strategies. We manage to grow together and offer the best customer support. In addition to our extensive network of business partners, we do your work in the most comprehensive and accurate way with Proton's competent engineers.

 4. DPM BORU VE BORU PARÇALARI A.S.

  Türkiye

  Turkish steel coupling factory. Using Delcorte technology DPM is reaching high quality products. We believe that it can be a credible supplier for you in terms of price and reactivity. DPM Boru ve Boru Ekleme Parçaları A.Ş. olarak Fransız Delcorte markasının bir kuruluşuyuz. Türkiye’de manşon üretimi ve Fransa üretimi dövme çelik fittings satışını yapmaktayız. Manşon imalatımız 1/2 “ den 6” e kadar DIN, ASTM ve BS Standartlarına göre yapılmaktadır. Ayrıca Delcorte Fransa üretimi dövme çelik fittings malzemelerinin satışını da yapmaktayız. Katalog ve fiyat bilgisi için direkt temasa geçebilirsiniz.

 5. ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 1985 yılında kurulmuş olup Gaziosmanpaşa’daki depomuzda demir çelik ürünleri ticareti ile sizlere hizmet etmektedir. 1985 yılından günümüze kadar müşteri memnuniyeti odaklı olarak azim ve gayretle çalışıyoruz. Malzeme kalitesi, uygun fiyat, karşılıklı güven ve kaliteli himetimizden taviz vermedik ve veremeyeceğimiz en önemli prensiplerimizdir. Uzun yılların birikim ve tecrübesiyle bol çeşit, yeterli stok miktarlarıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede, zaman kaybına yol açmadan karşılıyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve cesaretle daha uzun yıllar sizlere kıvançla hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile işlerinizde başarılar diler, kıymetli siparişlerinizi bekleriz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROPIPE METAL A.Ş

  Türkiye

 2. BGM TEKNIK ENDUSTRIYEL MAK. MUH.SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

 3. SODELUX SA

  Belçika

  SODELUX SA, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Su tesisatları güvenlik valfleri, Musluklar ve valfler, PVC boru ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Su tesisatları güvenlik valfleri, Musluklar ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CAST IRON

  Belçika

  CAST IRON, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ham ve özel dökme demirler, Dökme demir parçalar, Demir boru ve tüpler, döküm, Ham ve özel dökme demirler, Dökme demir parçalar, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beerse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. Boray Boru ve Profil A.S

  Türkiye

  Boray Boru ve Profil A.S, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profiller, galvanizli ürünler, galvanize profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. WB WHITE FOUNDRY

  Birleşik Krallık

  WB WHITE FOUNDRY, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sanatsal döküm işleri, Özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Demir boru ve tüpler, Sanatsal döküm işleri, Özel dökme demirler, Ham ve özel dökme demirler, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brighouse, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SIDERGHISA SRL

  İtalya

  SIDERGHISA SRL, yılında kurulan ve Kanalizasyon inşaat işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir boru ve tüpler, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Citta' Sant'angelo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Çin

  ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. borular, rakorlar, döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baoding, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. VORTEX QINGDAO CO., LTD

  Çin

  VORTEX QINGDAO CO., LTD, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH

  Almanya

  ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Demir boru ve tüpler, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Demir metallerden ince borular ve borular, Demir boru ve tüpler, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lehrte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA.

  Portekiz

  JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA., yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. binalar için metal boru ve boru malzemeleri, binalar için galvanize sac dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paços de Brandão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ROTEC TECHNO CAST

  Hindistan

  ROTEC TECHNO CAST, yılında kurulan ve Dökme demir parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir boru ve tüpler, otomobil endüstrisi için dökme demir parçalar , Demir boru ve tüpler, döküm rakor sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rajkot, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 6. HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD.

  Çin

  HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD., yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. DINSEN IMPEX CORP

  Çin

  DINSEN IMPEX CORP, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Handan, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL

  İspanya

  VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Demir boru ve tüpler, Demir metallerden ince borular ve borular, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Cugat Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C.

  İtalya

  MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir boru ve tüpler, Zımpara diskleri, Demir boru ve tüpler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solbiate Con Cagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED

  Birleşik Krallık

  HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Çelik boru ve tüpler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH

  Polanya

  SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir boru ve tüpler, Dökme demir parçalar, Demir boru ve tüpler, Dökme demir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lebork, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALUCET B.V.

  Hollanda

  ALUCET B.V., yılında kurulan ve Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir boru ve tüpler, Bakır ince borular ve tüpler, Demir boru ve tüpler, Bakır ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waalwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED

  Çin

  WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru montaj parçaları, yivli borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weifang, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD

  Çin

  NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD

  Çin

  WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru montaj parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weifang, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. RAINHAM STEEL TUBES LTD

  Birleşik Krallık

  RAINHAM STEEL TUBES LTD, yılında kurulan ve Demir boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik boru ve tüpler, Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rainham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. MECANIZACION PRAMEC S.L.

  İspanya

  MECANIZACION PRAMEC S.L., yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir boru ve tüpler, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Boi De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. TUBE COMPANY OF IRELAND LTD

  İrlanda

  TUBE COMPANY OF IRELAND LTD, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir boru ve tüpler, Demir boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz