• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir metal çubuklar

Sonuçlar

Demir metal çubuklar - Ithalat/Ihracat

 1. LICHARZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Licharz GmbH, yüksek performanslı endüstri ve ticaret alanında uzmanlaşmış, mühendislik plastikleri alanında lider üreticidir. Almanya'daki genel merkezimiz ve Fransa ve İngiltere'deki ofislerimizle dünya çapında faaliyet gösteriyor ve hızlı teslimat yapıyoruz. Ürün yelpazemiz, birçok farklı alanda kullanılan son derece dayanıklı teknik plastiklerden oluşan geniş bir yelpazeyi içermektedir. Neden Licharz'ı seçmelisiniz? Sipariş üzerine çözümler: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak uygun özel çözümler sunuyoruz. Yüksek Kalite: Ürünlerimiz en yüksek kalite ve dayanıklılıkla karakterize edilir. Hızlı teslimat: Depo kapasitemiz sayesinde müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmekte ve hızlı teslimatlar sağlayabilmekteyiz. Geniş kapsamlı uzmanlık: Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sektör bilgimiz ile müşterilerimiz için tecrübeli bir ortağız. Tarım, inşaat, enerji, yenilenebilir enerji, otomotiv, havacılık, teknoloji, gıda ve daha fazlasını içeren çeşitli sektörlerde küresel olarak faaliyet gösteriyoruz. Bu sektörlerin gereksinimlerine ilişkin derin bilgimiz bizi birinci sınıf bir danışman ve alıcılar, distribütörler, işleyiciler ve kullanıcılar için güvenilir bir ortak haline getiriyor.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Fransa

  Verified by europages badge

  ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir olmayan metal çubuklar, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir olmayan metal çubuklar, nikel alaşım çubuklar, nikel alaşımları, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amblainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GUNDA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GUNDA GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIBUS METALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIBUS METALS GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Cemka Tel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1990 yılında İstanbul merkezli kurulup, demir&çelik sektöründe faaliyet gösteren bir sanayi şirketidir.İstanbul ve Çorlu'da bulunan iki tesisinde çubuk tel ve yassı lama imal ederek faaliyetini yürütmektedir. Cemka Tel kurulduğu andan itibaren kaliteye, sürekliliğe, müşteri beklentilerine ve tatminine önem vermekte, bunun sonucunda da yurt içinde sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak yer almaktadır.Firmamız tarafından üretilen ürünlerimiz otomotiv, kapı&pencere, aksesuar, mobilya gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NEK STEEL

  Türkiye

  "NEK STEEL" paslanmaz ve demir çeliksektöründeki 14 yıllık tecrübesiyle; savunma sanayi, otomotiv, mimarlıkve inşaat, beyaz eşya, otomotiv, konveyör, mutfak gereçleri, taşımacılık, gemi inşa, tarım makinaları vb.sektörlere hammadde sağlamaktadır. Paslanmaz Çelik Ürünler: Paslanmaz Çelik Rulo Sac Paslanmaz Çelik Plaka/Levha Paslanmaz Çelik Quarto Plaka/Tabaka Paslanmaz Çelik Tel Paslanmaz Çelik Yuvarlak Mil, Altı Köşe, Kare Çubuk, Lama, Köşebent Paslanmaz Çelik Boru, Kutu-Dikdörtgen Profil Profil Ürünleri: Siyah Kare Kutu Profil, Siyah Dikdörtgen Kutu Profiller Astar Boyalı Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Galvanizli Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Boru Ürünleri: Spiral Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (SAW) Boyuna Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (ERW) Dikişsiz Çelik Çekme Borular Hadde Ürünleri: NPI (IPN), NPU (UPN), IPE, HEA, HEB, HEM, T Profil Demirleri Eşkenar L Köşebent, Çeşitkenar L Köşebent Demirleri, Kare Dolu Demirler, Lama ve Silme Demirler, Yuvarlak (Mil) Dolu Demirler Yuvarlak Nervürlü-Nervürsüz İnşaat Demiri Kangal Filmaşin Yassı Çelik Ürünler: Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş Asitlenmiş Rulo/Sac/Plaka Siyah, HRP, DKP, Galvanizli, Boyalı Rulo/Sac/Plaka Silisli GO (Trafo sacı), Silisli NGO (Dinamo Sacı) Rulo/Sac/Plaka Baklavalı, Baskılı, Delikli, Gözyaşı Desenli Rulo/Sac/Plaka Aşınmaya Dayanıklı Docol Wear, Hardox, Weldox Rulo/Sac/Plaka

 2. ELDEBIR

  Türkiye

  Our Vision To become a leader company which is accepted in our country and lobal level about lightning protection systems , and also manufactures and provides service in international standards and quality. To produce advanced product and manufacturing technologies that the lightning protection system sector needs. To increase the sctorial market and the market share of Eldebir Ltd.Şti Our Mission Our mission is to become a manufacturer accepted in international level and to extend our knowledge and experience based and also creating added value products in international level by detecting our customers’ needs. Also, working by respecting environment, prioritising health and safety, being economical, customer centered, sensitive towards people, society and environment and being not only trustworthy but also innovator is one of our missions.

 3. MAK BORU PROFIL METAL A.Ş.

  Türkiye

  Soğuk haddelenmiş çelik, açıkta kalan otomobil ve cihaz panelleri gibi üstün yüzey kalitesi gerektiren uygulamalarda kullanılır. Soğuk haddelenmiş çeliğin benzersiz özelliklerinin son derece sünek olduğu bilinmektedir. Soğuk haddelenmiş çelik esas olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, dondurucu, klima, su ısıtıcısı, elektrikli pirinç ocak, fırın gibi elektrikli ev aletleri için kullanılır. Ayrıca otomotiv parçaları, bisiklet parçaları, yapı parçaları, ev aletleri, mobilya, boru ve yuvarlak ve kare kesitler, elektrik tesisatı ve panelleri vb. Soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve sac ürünlerimiz hem ısıya hem de korozyona dayanıklı formlarda mevcuttur. Ayrıca, standart ve özel yüzey kaplamaları benzersiz bir kişiselleştirme düzeyi sağlar. Bu ürünler şu paslanmaz çelik kalitelerinde mevcuttur: östenitik, ferritik, dubleks ve martensitik. Hafif ancak güçlü, soğuk haddelenmiş rulo, şerit ve levha ürünler, uygulamada tamamen geri dönüştürülebilir ve çok yönlüdür. Our company , as a service provider in the cold steel industry and metal profiles in Turkey, is ready to cooperate with its coustomer in different countries.All of the company`s products are offered to the customer according to global standards.We also offer products at reasonable prices according to customers budgets.ihracatta önemli bir yer edinerek; aynı zamanda ülkenin ve yurtdışında dört bir yanında seçilmiş, kaliteli metal ürünlerini tüketiciyle buluşturabimektir. Metal ürünlerini kaliteli tedarik ederek tüketiciyle uygun

 4. AKYEL ALUMINUM

  Türkiye

  AKYEL Aluminum, which has been founded in 2012, continues its activities in the construction sector, offers high quality products to its national and international customers with economical solutions in short time periods with its profile, system profiles and accessories. Akyel Aluminum takes its power from its 7 years of experience in the sector and from the principles of innovation and solution-oriented working at the production phase off all its products. Akyel Aluminum takes every day a new step to reflect the power from its past to the future. *** Akyel Aluminum offers high quality products to its national and international customers with economic solutions in short periods with its profile, system profiles, fence profiles and accessories. Akyel Aluminum with high technology equipments provides to its customers; architectural design, manufacturing, logistics services. We’re investigating new ways of delivering our power to more people. In addition, we aim to provide our business partners with creative ideas and works.

 5. TRANSCERAM GMBH

  Almanya

  Sert metal kalıp parçalarının ve aşındırma bloklarının imalatı – ayrıca korozyona dayanıklı ürünler, sert metal kütükler & yarı mamuller; Sert metalden, silisyum karbürden ve diğer teknik seramiklerden müşteri isteklerine uygun, teknik resmi mevcut parçaların imalatı; Çizime göre pompalar için sert metalden ve teknik seramikten aşınan parçalar (kayıcı halkalar, kayıcı yataklar, sıkıştırma bilezikleri, valfler, pistonlar vs.); Metal-seramik-bileşenler & burçlar (satış ve pazarlama) portföy malzemeleri: Sert metal (wolfram karpid); Paslanmaz sert metal; Silisyum karbür (SSiC & SiSiC); Zirkonyum oksit (ZrO2); Silisyum nitrit (Si3N4); Alüminyum oksit (Al2O3); metal emdirilmiş grafit Sert malzeme ve sert kaplamalar için hassas taşlama; Yatay, çapraz, dairesel ve koordinatlı taşlama, yatay ve dairesel parlatma ve cilalama; Birleştirme teknolojisi: Daraltma, lehimleme, yapıştırma Ürünlerimiz: Teknik kullanımlar için seramik, yüksek verimli seramik, seramik düz yatak, makineler için sert metal yıpranma parçaları, sert metal gömlekleri, seramik düz seramik kayar segmanları

 1. ARTIM METAL ELEKTRIK

  Türkiye

  0 yılı aşkın süredir sektörün içinde olmamız bu süreçte edindiğimiz tecrübemizi ve kablo kanalı üretiminin niteliklerini, aynı zamanda müşteri taleplerini çok iyi bilen ekiplerin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Temel hedefimiz ve kalite politikamız her zaman müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektir. kaliteli ürün üretme, uygun maliyetlendirme yapmak, zamanında teslim etmek. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp, ilk seferde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetliliği hep ileriye taşımak. Kablo tavaları, kablo merdivenleri ve tüm askı destek sistemleri Avrupa Normlarına dayalı, 'TSE, EN 61537' kalite Standartlarında, Sertifikalı olarak üretmektedir. Ayrıca ; 'CE, ISO 9001: 2008' belgelerine sahiptir. Artım Türkiye pazarında ve yurtdışında da çalışmalarına devam etmektedir. Ürünlerimiz TS914 ISO 1461 standartlarına göre Sıcak Daldırma yöntemi ile kaplanmaktadır. Pregalvaniz TS 822 standartlarına uygun sacdan imal edilir.

 2. AKKUŞ GÜMRÜKLEME

  Türkiye

  işletmemiz yeni kurulan bir kurumdur.işletme sahibimiz mesleğinin getirdiği tecrübe ile uluslararası ticaret işine yöneldik.ağırlıkla metal sektöründe birçok ülkeye ihracat yapmış ve konuda ki işlemleri bire bir olarak yürütülmüştür.kendi firmamız aynızamanda eticaret , gümrükleme, uluslararası ticaret işiylede iştigal etmektedir.bu konularda daha hızlı ve daha büyük adımlar atmak üzere yurt dışında potansiyel iş ortakları aramak amacıyla ticaret sitelerine üyelik yapılmaya devam edilmektedir.

 1. AZIZOGLU A.Ş

  Türkiye

  Kurulduğumuz günden bu yana farklı disiplinlerden birçok çalışanımızla müşterilerimizin en önemli tedarik sorunlarına çözüm olduk ve olmaya devam ediyoruz. Konusunda yetkin, uzman ve genç bir ekiple birlikte yürüdüğümüz bu yolda; kalite, sorumluluk bilinci ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla en hassas ve özgün parçaların üretimini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Şirketimizin bünyesinde ; Uluslararası Taşımacılık, Akaryakıt, Petrol İstasyonu İşletmeciliği, İnşaat, Araç Lastiği, Emlak, Beyaz Eşya, Mobilya ve Kuyumculuk gibi bir birinden bağımsız olarak faaliyet gösteren şirketlerimiz bulunmaktadır. Güneydoğunun sayılı firmaları arasında yer şirketimiz kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılı ve öncü çalışmalara imza atmış olmanın verdiği gurur ile iş çalışmalarını hep bir adım önde sürdürmektedir. Kurumsal kimliğimiz insanlar, değerler ve sorumluluk üçlemesine dayalı prensiplerden oluşur. Amacımız ve Misyonumuz; uzmanlık, hassasiyet ve profesyonel mühendislik anlayışıyla savunma ve havacılık sektörüne özgün parçalar üretmektir.

 2. BOSKAY METAL SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Boskay Metal Ltd.Şti. demir çelik sektöründe 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan ve halen 12 ülkeye ihracatı devam eden bir firmadır.Ürünlerimiz arasında lama-silme, köşebent, kare ve yuvarlak ticari profil yer almakta olup müşterilerimize kaliteyi ve güveni sağlamak birinci ilkemizdir.

 3. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Türkiye

 4. BGM TEKNIK ENDUSTRIYEL MAK. MUH.SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

 5. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Türkiye

  GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. GÜVEN OTOMAT CNC

  Türkiye

 7. HPULCAS GMBH

  Almanya

  HPULCAS GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freiberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HIZIRFERFORJE

  Türkiye

  HIZIRFERFORJE, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal dövme, dövme metal ürünler, endüstriyel kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Almanya

  LIMA CUTTING TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KAPLAN PIRINC

  Türkiye

  KAPLAN PIRINC, yılında kurulan ve Demir olmayan metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalay çubuklar, pirinç profiller, haddelenmiş ve çekilmiş çubuklar, yarı hazır ekstrüzyon profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LAMINADOS LOSAL SA

  İspanya

  LAMINADOS LOSAL SA, yılında kurulan ve Profiller - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir metal çubuklar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Demir metal çubuklar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, madeni dolgular, profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gernika - Vizcaya, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANTEJAS, UAB

  Litvanya

  ANTEJAS, UAB, yılında kurulan ve Çelik, karbon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Demir metal çubuklar, özel çeliklerden mamul yuvarlak çubuklar, Çelik ve metallerin kesilmesi, yuvarlak metal çubuklar, Demir metal çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. ACALIN

  Belçika

  ACALIN, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik, Demir olmayan metal çubuklar, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik, Demir olmayan metal çubuklar, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ans, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. DRGM METALLI SRL

  İtalya

  DRGM METALLI SRL, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hurda metal işi, demir eriyiği, metal hurdalarının toplanması, demir atıkların imhası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MCP

  Fransa

  MCP, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir olmayan metal çubuklar, Kepenkler, Demir olmayan metal çubuklar, pencereler, parmaklık, kapılar ve otomatik dev kapılar, Kepenkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LANGESCHEID

  Almanya

  LANGESCHEID, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schalksmühle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MSS PRODUCTS LIMITED

  Birleşik Krallık

  MSS PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Demir olmayan metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazer teknolojisi komponentleri, alt-aksamları ve sistemleri, Batarya aksesuarları, bağlantı barası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tyldesley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Türkiye

  TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımba telleri, tavlı teller, teller, Zımba telleri, dikenli teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir metal çubuklar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.967 Şirketler