• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir metal kaplamalar

Sonuçlar

Demir metal kaplamalar - Ithalat/Ihracat

 1. ISTB - INTARSIEN-SCHNITT-TECHNIK- KARL BURKHARD

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISTB - INTARSIEN-SCHNITT-TECHNIK- KARL BURKHARD, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unterwössen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG BERLIN

  Almanya

  Verified by europages badge

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG BERLIN, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nuthetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG NÜRNBERG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG NÜRNBERG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO ERFURT

  Almanya

  Verified by europages badge

  PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO ERFURT, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ichtershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG STUTTGART

  Almanya

  Verified by europages badge

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG STUTTGART, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Filderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIMITASSIMETRICO UNIP LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  LIMITASSIMETRICO UNIP LDA, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oliveira De Azemeis, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SAYGILI SHOTBLASTING MACHINERY- KUMLAMA MAKINELERI

  Türkiye

  Saygılı Sandblasting Machinery is established in 1983 in Ostim Organized Industry Region ANKARA. Saygılı sandblasting machinery Co. manufactures every sort of sandblasting machines. We give high importance to Research & Development works and we purpose quality and innovation with all new investments. Our first purpose is to manufacture high quality products and give the best solutions to our customers. We’re giving high quality service with our technical supports, professional staff and continuous growing manufacturing standards for our dear customers.

  Tüm ürünler arasında "demir metal kaplamalar"

 3. MANEX METAL SAN. TIC. LTD.

  Türkiye

  MANEX Metal - Alles aus einer Hand Mit unserer 20-jährigen Erfahrung fertigen wir technische Teile und Komponenten aus Metall und Kunststoff. CNC-Drehen/Fräsen, Laserschneiden und Wasserstrahlschneiden von Metallen sowie das Richten, Stanzen, Kanten und Schweißen sind unsere Hauptdienstleistungen. Alle Prozessschritte über Projektierung, Zerspanungstechnik, Schweißtechnik, Lackierung, Montage und Qualitätssicherung aus einer Hand! Lohnfertigung in der Türkei Wir sind spezialisiert auf die Lohnfertigung in der Türkei, übernehmen für Sie die gesamte Fertigung vom Einkauf der benötigten Ressourcen über die Herstellung bis zur Auslieferung der Ware.

  Tüm ürünler arasında "demir metal kaplamalar"

 4. ASEM METAL COATING

  Türkiye

  Since 1999 we are a company that has been active and located in Istanbul on ABS plastic and metal coating field with high quality. We are servicing on the field of 5200 m2 with fully automatic facilities which specifically chrome coating on ABS and other plastics and metals in the sector of automotive , defense, household goods, furniture, lightening , cosmetics , etc. Our plants that own modern technologies such as PVD machines , vacuum evaporators and carrier robots are always open to innovations and development . We focus on the bussiness with our costumers entirely in respect , justice, mutual good wills . At the moment you get started to work with us you will be our family and partner .

  Tüm ürünler arasında "demir metal kaplamalar"

 5. ALBA KALIP

  Türkiye

  ALBA FERFORJE Alba Kalıp çatısı altında 1992 yılında kurulan Alba Ferforje, Bayrampaşa’da çalışmalarına başlamıştır. Alba Ferforje markası ile kendi sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında sıcak ve soğuk dövme ürünleri ile lider firma olarak hizmet vermektedir. Son teknoloji ile çalışmayı ve mükemmellik felsefesini şirket genelinde yaygınlaştırmayı kendisine misyon edinmiş bir çalışma anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Her yıl yeni ürün tasarımları yapan operasyon ekibi CAD/CAM yazılımlarını kullanarak ferforje ürünlerini tasarlar ve üretime alır. Alba Ferforje 1992 yılında 70 m² kapalı alanda 2 çeşit ürün ile başladığı başarı hikâyesine; 4.000 çeşit ürün yelpazesi ile güvenilir, dürüst ve müşteri odaklı çalışması ile sektöre daima öncülük etmiş ve etmeye de devam edecektir.

  Tüm ürünler arasında "demir metal kaplamalar"

 1. BUGLI SRL

  İtalya

  Bugli Trattamenti Galvanici, çinko, perdahlama, bakır, bronz, altın, pirinç, nikel, gümüş, kalay, fosfat, krom kaplama ve parlama işleri gerçekleştirir. Şirket, eski otomobil ve motorsiklet parlama işlerinde de faaliyet gösterir. Uzman ve deneyimli personeli ile pazarda yıllardır faaliyet gösterir. İnternet sitemizi ziyaret ediniz: www.buglisrl.com

 2. CHEMICAL NEWTECH SPA TITANIUM ANODES

  İtalya

  Chemical Newtech SpA Titanium Anodes, elektrolitik kataliz alanında faaliyet gösteren bir şirkettir ve temel uzmanlık alanı da titanyum anot üretimidir. Başlıca faaliyet konularımız suların tasfiyesine yönelik olarak klor, sut kostik ve sodyum hipoklorit üretimi, madencilik sektörüne yönelik olarak elektrometalürji yoluyla saflaştırma, betonarme inşaatlarda ve petrol çıkarma istasyonlarında zorlamalı akım yoluyla katodik korumaya yönelik galvanizasyon işlemleridir.

 1. HD MAKINA YEDEK PARÇA

  Türkiye

 2. SHAANXI GEERWORK METAL MATERIAL CO.,LTD

  Çin

  SHAANXI GEERWORK METAL MATERIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. titan anotlar, platinli titanyum anot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. CHRISTIAN KRÖGER GMBH & CO KG

  Almanya

  CHRISTIAN KRÖGER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Löhne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG FRANKFURT

  Almanya

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG FRANKFURT, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bürstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FISCHER TISCHLEREI INH. PETER FISCHER

  Almanya

  FISCHER TISCHLEREI INH. PETER FISCHER, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberlahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG LEIPZIG

  Almanya

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG LEIPZIG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rackwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PERI GMBH | ZENTRALE | VERTRIEB DEUTSCHLAND

  Almanya

  PERI GMBH | ZENTRALE | VERTRIEB DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Weißenhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG WEISSENHORN

  Almanya

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG WEISSENHORN, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Weißenhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG MÜNCHEN

  Almanya

  PERI GMBH | NIEDERLASSUNG MÜNCHEN, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO OFFENBURG

  Almanya

  PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO OFFENBURG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PILIPP-VERTRIEBSGES. FÜR SPERRHOLZ U. BAUELEMENTE MBH

  Almanya

  PILIPP-VERTRIEBSGES. FÜR SPERRHOLZ U. BAUELEMENTE MBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ansbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALMAXCO ALUMINIUM COMPOSITE PANELS

  Singapur

  ALMAXCO ALUMINIUM COMPOSITE PANELS, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum, binalar için alüminyum cephe kaplamaları, Elektro-medikal cihazlar, metalle endüstriyel konstrüksiyonların kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singapore, Singapur 'de bulunmaktadır.

 5. JB FASCIAS AND SOFFITS

  Birleşik Krallık

  JB FASCIAS AND SOFFITS, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sittingbourne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SURFACE ENGINEERING ALLOY CO.

  Amerika Birleşik Devletleri

  SURFACE ENGINEERING ALLOY CO., yılında kurulan ve Demir metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint Petersburg, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. A1 FACADES

  Birleşik Krallık

  A1 FACADES, yılında kurulan ve Demir metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metal giydirme, çinko kaplama, PVC duvar kaplamaları, çatı kaplaması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. EREBUS

  İspanya

  EREBUS, yılında kurulan ve Demir metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. barbekü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Florida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. EUROCHIPS&GIFTS GMBH

  Almanya

  EUROCHIPS&GIFTS GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metal kaplamalar, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Kırtasiye, Demir metal kaplamalar, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. INDUSTRIA SEVILLANA DEL ZINC, S.C.

  İspanya

  INDUSTRIA SEVILLANA DEL ZINC, S.C., yılında kurulan ve Demir metal kaplamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alcalá De Guadaira, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz