• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir metal parmaklıklar

Sonuçlar

Demir metal parmaklıklar - Ithalat/Ihracat

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Türkiye

  Verified by europages badge

  FATİH PROFİL SAN. TİC. A.Ş. 1983 yılında Türkiye'de sektöründe bir ilk olarak süs amaçlı ferforje ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. ISO 9001 kalite güvence sistemini kuran ve 1999 yılında belgelendiren şirket, dünyada ISO 9001 belgeli ilk ferforje üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye'nin her noktasına yayılmış 250 bayisyle büyük bir aile haline gelmiştir. Özel Makine İmalat Bölümüyle şirket çeşitli imalatlar yapmaktadır; -özel makineler -seri üretim hatları -üretimde kullanılan kalıpları üretmek / yenilemek -tüm makinelerin bakım ve onarımlarını yapmak. Aynı çatı altında tasarım merkezi ile birlikte ürettiğimiz ürünler: •FERFORJE KORKULUK •KIVRIMLI KORKULUKLAR •SICAK DÖVME DEMİRLER •SICAK DÖVME PARÇALAR •SICAK DÖVME ÇUBUKLAR •HAFİF AĞIR BAROKLAR •FERFORJE TRABZANLAR / PROFİLLER •DİREK DİKMELERİ •DEKORATİF LEVHALAR •KESİMLİ SACLAR •ŞEKİLLİ SACLAR •FORM SACLAR •MONTAJ AKSESUARLARI • METAL SANATLARI (PIRUDEM). Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. SCHOCK GROUP

  Almanya

  SCHOCK GROUP, merkezi Stuttgart yakınlarındaki Urbach'ta bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren bir grup şirketidir. Avrupa'nın çeşitli yerlerinde yüksek kaliteli bilyalı kılavuzlar, teleskopik raylar, özel profiller, plastik ürünler ve montajlar geliştiriyor ve üretiyoruz. Bunlar otomotiv endüstrisinde, büyük ev aletlerinde, ev ve mutfak mobilyalarında ve dünya çapında çok sayıda endüstriyel uygulamada kullanılmaktadır. SCHOCK'un temel yetkinlikleri arasında çok çeşitli entegre süreçlere sahip rollforming teknolojisi yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz için yüksek kaliteli, düzgün çalışan teleskopik rayların yanı sıra son derece dar toleranslara ve yüksek malzeme kullanımına sahip yüksek hassasiyetli profiller üretebiliyoruz. Yüksek dikey üretim yelpazemizle, karmaşık montajlarınızın üretimi için metal işleme alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. SCHOCK toz kaplaması ile, uzun süreli korozyon koruması ve bireysel renk tasarımı ile yüksek performanslı ve görsel olarak çekici ürün yüzeyleri gerçekleştiriyoruz. SCHOCK, modern makinelerle sofistike 1 ve 2 bileşenli plastik parçalar üretmektedir. Yetkinliklerimiz arasında ilgili kalıp ve alet yapımı da yer almaktadır. Almanya'daki lojistik merkezimizde, tüm Avrupa'da sanayi ve ticaret için 200'den fazla ürün kategorisinde 150.000'den fazla üründen oluşan ve sürekli büyüyen bir ürün yelpazesi stokluyoruz.

 3. CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE

  Türkiye

  Welcome to CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE, the leading fence manufacturers in Turkey. We specialize in producing high-quality fencing products that are designed to withstand the toughest conditions. Whether you need wholesale steel fence panels or coated fence wire, we have everything you need to secure your property. Our extensive range of products includes chain link fence, welded wire fence, and grass fence, all of which are available in various sizes and styles to meet your needs. We also offer green wall artificial turf, which is perfect for creating a lush and green environment in your home or office. With our commitment to quality and customer satisfaction, you can trust us to deliver the best products at the best prices. Contact us today to learn more about our steel fence panels, wire fence panels, metal fence panels, and more.

 4. EVOÇIT GRASS FENCE FACTORY TURKEY

  Türkiye

  EVO FENCE FACTORY; has established a throne in the hearts of its customers with its experience and long-standing production and installation services. Our valued customers in accordance with the demands of the desired quality to meet the needs of the fence and wire we have been tasked. As a fence supply and installation company in our sector, our company has succeeded in taking place in the top secrets of the sector with our determination to work in the first day. Together with its customer portfolio, we provide support and services to the leading construction companies of our country on fences, special manufacturing fences, sports fields and steel construction. Vision Our company aims to be a pioneer in the market and material which is constantly evolving and changing. It takes the role of developing and innovating on material and market conditions in the market to provide quality products and assembly services to our esteemed customers. We are aware that the gains of individual and corporate firms will contribute to the growth rate in the coming years. Mission In our current location, we strive for fast and on-time delivery for our valued customers based on your budget and the quality of the products you want to supply. We believe that we can do our best to be worthy of you in every condition. Thanks.

 5. PATRY

  Fransa

  Patry ray üstü taşıma konusunda uzmandır. Dünya çapında 5000'den fazla profesyonel eşsiz birikimimizden yararlanmaktadır. Taleplerinize uygun şekilde projelerinize yanıt olarak sipariş üzerine çözümlerimizi sunuyoruz. Patry tespit ray ve aksesuarları tedariği sağlıyor ve ray üzerinde giden her türlü malzemenin tasarımını ve üretimini gerçekleştirir. Geniş bir seri ray, tekerlek, alışveriş arabaları, özel el arabaları ve lokotraktör sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH

  Almanya

  Tüm dünyadaki 23 şirketimizle ray sistemlerinin imalatı, onarımı, bakımı ve modernleştirilmesi alanında ürün ve hizmetler sunuyoruz. Grup şirketlerimiz arasındaki yakın işbirliği ve tüm dünyadaki iş ortaklarımız sayesinde raylı trafik altyapısı alanındaki büyüyen piyasaya hizmet veriyoruz. Raylı sistemlerin imalatı, kurulumu, bakımı ve modernizasyonu – bizimle güvenli raylarda ilerlersiniz.

 2. DMC ÇIT SISTEMLERI

  Türkiye

  Dmc Çit Sistemleri 2018 yılından itibaren, müşterilerine çevre düzenleme ve çit sistemlerinde yüksek kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Ardında memnun müşteriler bırakan DMC Çit her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

 3. DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS

  Türkiye

 4. GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH

  Almanya

  GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VOSSLOH FRANCE

  Fransa

  VOSSLOH FRANCE, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metal parmaklıklar, Demir metal parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rueil-Malmaison Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FEICHTINGER GMBH

  Avusturya

  FEICHTINGER GMBH, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Köstendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. STE DE PROFILAGE DU POITOU

  Fransa

  STE DE PROFILAGE DU POITOU, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metal parmaklıklar, Demir metal parmaklıklar, Vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Creche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG

  Almanya

  XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH

  Almanya

  AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KNAPE GRUPPE HOLDING GMBH

  Almanya

  KNAPE GRUPPE HOLDING GMBH, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Kaba inşaat, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim Bei München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHWEERBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHWEERBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA

  Almanya

  GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sünna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH

  Almanya

  SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TECHENERGOPROM LTD

  Ukrayna

  TECHENERGOPROM LTD, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. KOMANDITGESELLSCHAFT EMS GLEISBAU GMBH & CO.

  Almanya

  KOMANDITGESELLSCHAFT EMS GLEISBAU GMBH & CO., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIPL. ING. DINSTL & RESINGER & CO. GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  DIPL. ING. DINSTL & RESINGER & CO. GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Demiryolu stok ve ekipmanları, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Makine aletleri - Metal İşleme, Demiryolu stok ve ekipmanları, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. CARLO VANOLI AG THALWIL

  İsviçre

  CARLO VANOLI AG THALWIL, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samstagern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH

  Almanya

  TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Demir metal parmaklıklar, Endüstriyel yapı inşaatı, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Demir metal parmaklıklar, Endüstriyel yapı inşaatı, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SENDOGAN BAHNDIENSTE GMBH

  Almanya

  SENDOGAN BAHNDIENSTE GMBH, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Demiryolu stok ve ekipmanları, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GLEISBAU SABRODT GMBH

  Almanya

  GLEISBAU SABRODT GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elsterheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH

  Almanya

  JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel borular, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Endüstriyel borular, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Kissingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH

  Almanya

  KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir metal parmaklıklar, İş makineleri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SCHWEERBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHWEERBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir metal parmaklıklar, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Demir metal parmaklıklar, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz