• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir metallerden ince borular ve borular

Sonuçlar

Demir metallerden ince borular ve borular - Ithalat/Ihracat

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH şirketi, 1997 yılında kurulduğundan bu yana sürekli büyüyen, orta büyüklükteki bir aile işletmesidir. Ne konuda söz vermişsek, onu yerine getiriyoruz Şirketimizin Grünsfeld-Paimar'daki merkezinde, 12.000 metrekarelik üretim alanında, motivasyonu yüksek yaklaşık 50 çalışanımız ve en modern makinelerle, yüksek kaliteli paslanmaz çelik boru dirsekleri, boru bağlantı elemanları, bağlantı istasyonları, emme sondaları, dallanma ve geçiş parçalarının yanı sıra özel parçaları, yetkin, hızlı ve gerektiğinde müşteriye özel, münferit olarak üretmekteyiz. Bunları yaparken, sadece müşterilerimiz için etkin problem çözümleri ve en iyi ürünleri değil, aynı zamanda iyi bir fiyat-performans oranı da sağlamaya özen gösteriyoruz. Bunlara ek olarak, yaklaşık 5000 metrekarelik üretim ve depolama alanlarımızda, tüm standart ölçülerdeki paslanmaz çelik boru dirsekleri ve boru bağlantı elemanlarının yanı sıra paslanmaz çelik boruları da sürekli olarak stokta bulunduruyoruz. Müşterilerimiz için bu sadece yüksek kalite değil, aynı zamanda kısa teslimat süreleri anlamına da gelmektedir.

 2. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Üreticiden doğrudan boru bağlantı elemanları ve alüminyum döküm parçalar. Çeşitli uygulamalar için, münhasıran, düşük ağırlık, yüksek dayanıklılık ve doğal korozyon direncine sahip yüksek kaliteli, deniz hava şartlarına dayanıklı alüminyum alaşımlarından boru bağlantı elemanları üretmekteyiz. Boru yapılarınızı planlama ve parça listeleri ile yapım planlarını hazırlamanın yanı sıra sizin için özel olarak kesilerek hazırlanmış ve etiketlenmiş boru parçalarının, boru bağlantı elemanları ile birlikte teslimatını yaparak size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Birinci boru bağlantı elemanlarıyla yapılan makine ve emniyet korkuluklarının yapı parça kontrolleri pr EN ISO 14122-3 Tüv'e göre yapılmıştır. Sistem tedarikçisi olarak ve alüminyum döküm konusundaki deneyimimizden yararlanın. Altmış yılı aşkın bir süredir otomotiv ve makine sanayisi için güvenilir bir tedarikçi olarak müşteriye özel alüminyum döküm parçalar üretmekteyiz. Fikirden, tasarıma ve bitmiş yapı gruplarının uygulanmasına kadar komple bir hizmet sunmaktayız.

 3. PAF TUBE

  Tunus

  Verified by europages badge

  PAF TUBE, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metalik beton kalıplama, kaynaklı borular, Küçük hassas parçalar, boru şekilli şasiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radès, Tunus 'de bulunmaktadır.

 4. RFF ROHR FLANSCH FITTING HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RFF ROHR FLANSCH FITTING HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stuhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BORSIG SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BORSIG SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CAN INDUSTRIE-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAN INDUSTRIE-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Butzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BARTH + HÖPFINGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BARTH + HÖPFINGER GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Niefern-Öschelbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEISSELMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEISSELMANN GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Freiberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PUMPEN & ANLAGENTECHNIK FROMMER

  Almanya

  Verified by europages badge

  PUMPEN & ANLAGENTECHNIK FROMMER, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Irslingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HAGE & KNAPP TANK- UND SPEZIALFAHRZUGBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAGE & KNAPP TANK- UND SPEZIALFAHRZUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MICHEL TUBE ENGINEERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MICHEL TUBE ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tauberbischofsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TESIUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TESIUM GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Holzminden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MK ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MK ANLAGENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bretten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WÜST HERBERT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WÜST HERBERT AG, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberriet, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ANLAGENBAU WANG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANLAGENBAU WANG GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dülmen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANLAGEN- UND SONDERFORMSTÜCKBAU DOMMITZSCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANLAGEN- UND SONDERFORMSTÜCKBAU DOMMITZSCH GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dommitzsch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAVARIA SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAVARIA SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unterschleißheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. STAHLBAU MERTEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAHLBAU MERTEN GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HT-ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HT-ANLAGENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Amstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HIERROS Y TUBOS LORCA SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  HIERROS Y TUBOS LORCA SL, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik, demir kirişler, demir malzeme deposu, Elektrokaynaklı ızgaralar, Çelik, boru deposu, demir sac, siderürji ürünleri deposu, preslenmi? metal örgülü teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Humanes-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. RST ROHRBIEGE-UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RST ROHRBIEGE-UND SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leopoldshöhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RS TRAUT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RS TRAUT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hergensweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HERMANN WALDNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERMANN WALDNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FB TECNO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FB TECNO, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS, Çelik ticareti, Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik, SMALL METAL PARTS sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EXPOSE MESSEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EXPOSE MESSEBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ENVIMAC ENGINEERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENVIMAC ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KARL DRECHSEL METALLVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARL DRECHSEL METALLVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breitscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DKV DALBKER-KUNSTSTOFF- VERARBEITUNGS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DKV DALBKER-KUNSTSTOFF- VERARBEITUNGS-GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ALLTECH ANLAGEN- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALLTECH ANLAGEN- UND ROHRLEITUNGSBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ABS APPARATE- UND BEHÄLTERBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABS APPARATE- UND BEHÄLTERBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Staßfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir metallerden ince borular ve borular - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.491 Şirketler