• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir olmayan metal kalaslar

Sonuçlar

Demir olmayan metal kalaslar - Ithalat/Ihracat

 1. ALU-TREND FASSADENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALU-TREND FASSADENBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weilbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KALZIP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KALZIP GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çatı kaplamaları yenileme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koblenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRONT ART GMBH

  Almanya

  FRONT ART GMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METADECOR

  Hollanda

  METADECOR, yılında kurulan ve Bina dış yüzey taşaronları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Genişletilmiş metalden delikli sac, Demir olmayan metal kalaslar, alüminyum yüzey kaplama, mimari bina cepheleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kampen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. OTTO MAYR GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  OTTO MAYR GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sipbachzell, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FEILMEIER AG

  Almanya

  FEILMEIER AG, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Oluklu saclar - Demirli metaller, Metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Oluklu saclar - Demirli metaller, Metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KLAIBER GMBH

  Almanya

  KLAIBER GMBH, yılında kurulan ve Binalar için eğilmez katı materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik levhalar, Kütük odunlar, Demir olmayan metal kalaslar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik levhalar, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hermaringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GUT BEDACHT

  Almanya

  GUT BEDACHT, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik levhalar, Demir olmayan metal kalaslar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik levhalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gau-Bickelheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KF-HANDEL.NET GMBH

  Almanya

  KF-HANDEL.NET GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik levhalar, Demir olmayan metal kalaslar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik levhalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GERHARD BODAMER

  Almanya

  GERHARD BODAMER, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik levhalar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik levhalar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METALPERFIL ROS

  İspanya

  METALPERFIL ROS, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal perdeler, metal profiller, Saç aksesuarları, Metal perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre Pacheco, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CERRAJERÍA METÁLICA CEYCONSE S.L

  İspanya

  CERRAJERÍA METÁLICA CEYCONSE S.L, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Carmona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. KÖNIG GMBH FASSADENTECHNIK

  Almanya

  KÖNIG GMBH FASSADENTECHNIK, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir olmayan metal kalaslar, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Demir olmayan metal kalaslar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CERNE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  CERNE GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yer döşeme malzemeleri - beton, Demir olmayan metal kalaslar, Yer döşeme malzemeleri - beton, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. BENJAMÍN MARTÍ

  İspanya

  BENJAMÍN MARTÍ, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum, alüminyum çatkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benicarló, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BEEZ & JESKE GMBH DACH- UND FASSADENBAUSTOFFE

  Almanya

  BEEZ & JESKE GMBH DACH- UND FASSADENBAUSTOFFE, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Çatı kaplama materyalleri, Demir olmayan metal kalaslar, Çatı kaplama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoppegarten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROSLER ITALIANA S.R.L.

  İtalya

  ROSLER ITALIANA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar, Metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Concorezzo (Mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. COBA-BAUSTOFFGESELLSCHAFT FÜR DACH + WAND GMBH & CO. KG

  Almanya

  COBA-BAUSTOFFGESELLSCHAFT FÜR DACH + WAND GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Çatı kaplama materyalleri, Demir olmayan metal kalaslar, Çatı kaplama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PREFA GMBH ALU-DÄCHER UND FASSADEN

  Almanya

  PREFA GMBH ALU-DÄCHER UND FASSADEN, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Demir olmayan metal kalaslar, Metal ev eşyaları, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JOHORMATERIALSCRAP

  Almanya

  JOHORMATERIALSCRAP, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal hurdaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Munich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALIUMO-SERVICE LTD

  Ukrayna

  ALIUMO-SERVICE LTD, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sivil yapılar/binalar için kapılar, Pencereler, Sivil yapılar/binalar için kapılar, Pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. LUMON

  İspanya

  LUMON, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VOODERPLAST AS

  Estonya

  VOODERPLAST AS, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Demir olmayan metal kalaslar, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 4. DELMINTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litvanya

  DELMINTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, yılında kurulan ve Demir olmayan metal kalaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. SLEICO

  Fransa

  SLEICO, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EFA HANDEL UND MANAGEMENT GMBH

  Almanya

  EFA HANDEL UND MANAGEMENT GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PROFILTEC BAUSYSTEME GMBH

  Almanya

  PROFILTEC BAUSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwäbisch Hall, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ULTSCH-GMBH & CO. KG FASSADENHANDEL

  Almanya

  ULTSCH-GMBH & CO. KG FASSADENHANDEL, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borkheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HAUSPROFI BAUSYSTEME GMBH

  Almanya

  HAUSPROFI BAUSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Kütük odunlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Demir olmayan metal kalaslar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freudenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ESTO TÜREN- UND FENSTERBAU STOCK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ESTO TÜREN- UND FENSTERBAU STOCK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petersberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz