• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir olmayan parmaklıklar trabzanlar

Sonuçlar

Demir olmayan parmaklıklar trabzanlar - Ithalat/Ihracat

 1. YALAZ PAINT

  Türkiye

  ‘’YALAZ Paint Chemical Products Imp. Exp. Industry and Trade Co. Ltd.’’ has been operating in the domestic and international market since 1993. Our official website is www.yalazboya.com.tr. So, you can visit our website and check our profile. You can find more information about our products in our official website or you can request a catalogue. We are manufacturing all kind of paint and varnish groups as a professional in our facility. Add to this, special production is made according to demand. We are ready to provide product samples if needed. From our point of view, we can guarantee high quality, compliance with all accepted standards, shortest delivery times.Depending on the payment terms and delivery volumes, there is a flexible system of discounts with an individual approach to each customer. When establishing long-term partnerships, price review is guaranteed, taking into account the interests of the buyer.Wide range of products, affordable prices, highly specialized, diverse payment and delivery options make working with us convenient and profitable. ‘’Yalaz Paint’’ will be happy to help you with any questions. Please do not hesitate to communicate with us. We look forward to speaking with you. We offer long-term cooperation with mutual benefits and we look forward to speaking with you. www.yalazboya.com.tr

 2. DEKOINOX PASLANMAZ

  Türkiye

  Firmamız 2000 yılında Paslanmaz sektörüne SÜSLER METAL DEKORASYON ismi ile girmiştir. Gaziantep'te kurulmuş olan Firmamız her geçen gün en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak üretimi gerçekleştirmektedir. Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedefleyen firmamız.2011 yılında firma ismini DEKOİNOX PASLANMAZ olarak devam ettirme kararı almıştır.Firmamız; Krom Korkuluk, Alüminyum Korkuluk, Merdiven Korkuluk Bağlantı Elemanları Balkon Korkulukları, Havuz Merdiveni, Paslanmaz Havuz Ekipmanları Paslanmaz Bayrak Direği, Ahşap Korkuluk, Pleksi Korkuluk, Camlı Balkon Korkuluk, Krom Merdiven, Paslanmaz Markiz, Krom Fiksaj Arabası, Paslanmaz İmalat, Metal Stand Sistemleri, Mağaza Raf Dekorasyonu Çalışmalarındaki kalite anlayışı ve güven hissi ile sektördeki başarısını ve ismini kısa sürede duyurmuştur. Yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır. Firmamız deneyimli kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile sürekli gelişerek büyük adımlarla hizmetlerine devam etmektedir.

 3. AKCA PROFIL KOMPOZIT DECK ÜRÜNLERI

  Türkiye

 4. JSC GLOSS & REITER

  Beyaz Rusya

  JSC GLOSS & REITER, yılında kurulan ve Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havluluk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. SSB SCHIENENSYSTEME BRANDT GMBH

  Almanya

  SSB SCHIENENSYSTEME BRANDT GMBH, yılında kurulan ve Demir metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar, Arabalar için kaldırıcı platformlar ve asansörler, Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar, Arabalar için kaldırıcı platformlar ve asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heddesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ERMET JACEK WADZIAK I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA

  Polanya

  ERMET JACEK WADZIAK I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konskie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. MONTEFERRO HRADEK A. S.

  Çek Cum.

  MONTEFERRO HRADEK A. S., yılında kurulan ve Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürgülü raylar ve şasiler, Demir metal parmaklıklar, Sürgülü raylar ve şasiler, Demir metal parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hradek, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. AGESSA

  İsviçre

  AGESSA, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar, Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. MATTHIAS SCHWÖLLER GESMBH

  Avusturya

  MATTHIAS SCHWÖLLER GESMBH, yılında kurulan ve Demir olmayan parmaklıklar/ trabzanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili ve harici güneş koruması, Dahili ve harici güneş koruması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straßwalchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BKS STROMSCHIENEN AG

  İsviçre

 1. H. REIS LTD

  Birleşik Krallık

 2. EMERAN BRAUN GMBH & CO. KG

  Almanya

 1. MISTRAL SOC. COOP. A R.L.

  İtalya

 2. FATIH WROUGHT IRON

  Türkiye

  Verified by europages badge

  FATİH PROFİL SAN. TİC. A.Ş. 1983 yılında Türkiye'de sektöründe bir ilk olarak süs amaçlı ferforje ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. ISO 9001 kalite güvence sistemini kuran ve 1999 yılında belgelendiren şirket, dünyada ISO 9001 belgeli ilk ferforje üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye'nin her noktasına yayılmış 250 bayisyle büyük bir aile haline gelmiştir. Özel Makine İmalat Bölümüyle şirket çeşitli imalatlar yapmaktadır; -özel makineler -seri üretim hatları -üretimde kullanılan kalıpları üretmek / yenilemek -tüm makinelerin bakım ve onarımlarını yapmak. Aynı çatı altında tasarım merkezi ile birlikte ürettiğimiz ürünler: •FERFORJE KORKULUK •KIVRIMLI KORKULUKLAR •SICAK DÖVME DEMİRLER •SICAK DÖVME PARÇALAR •SICAK DÖVME ÇUBUKLAR •HAFİF AĞIR BAROKLAR •FERFORJE TRABZANLAR / PROFİLLER •DİREK DİKMELERİ •DEKORATİF LEVHALAR •KESİMLİ SACLAR •ŞEKİLLİ SACLAR •FORM SACLAR •MONTAJ AKSESUARLARI • METAL SANATLARI (PIRUDEM). Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 3. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA bir metal işleme şirketidir. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA, 1997 yılında Águeda belediyesinde kuruldu. Metalik yapılar, metalik konstrüksiyonlar, trabzanlar, korkuluklar ve kapılar üretiyoruz. Endüstriyel kulübeler yapıyoruz. Ayrıca küçük ve büyük kapılar, korkuluklar ve küçük çatılar gibi projeleri de gerçekleştirme kabiliyetimiz var. Şirket, uzun yıllardır iç ve dış pazarlarda deneyime sahiptir: örneğin İspanya, Fransa, Angola, Mozambik. Her türlü demir, kaynaklı alüminyum veya paslanmaz çelik işleri yapıyoruz. Birkaç tasarımcı ve mühendisten oluşan bir teknik departmanımız var ve 3D modelleme yapıyoruz. En iyi malzemeleri, ekipmanı, yöntemleri ve süreçleri kullanarak mükemmelliğe oynuyoruz ve projelerinizi yürütmek için yetkin ve motive bir ekibe sahibiz. Lazer kesim, büküm, kesme ve delme, kaynak makinemiz bulunmaktadır. EN1090 ve ISO9001 sertifikalı bir şirketiz.

 4. WDM DEUTENBERG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WDM Wolfshagener Draht- & Metallverarbeitung bireysel istekler için tel çapına göre 300x250 mm'den 8.000x2.400 mm'ye kadar boyutlarda kaynaklı hasır çit üreticisidir. Bunun için 2, 0 - 18, 0 mm çap aralığında çıplak, galvanizli, alüminyum galvanizli ve paslanmaz çelik teller kullanılır. Olası uygulamalar, örn. peyzaj mimarisi, tarım, makine mühendisliği ve mağaza düzenleme sektörlerinden metal işleme, gıda, elektik ve inşaat sektörlerine kadar uzanmaktadır.

 5. CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA, yılında kurulan ve Pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pencereler için çerçeveler, Sanayi için separatör kapılar, Alüminyum pencereler, PVC pencereler, Pencereler için çerçeveler, venedik storu, Sanayi için separatör kapılar, Alüminyum pencereler, Fransız penceresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viseu, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. OGRAJE KOČEVAR D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  OGRAJE KOČEVAR D.O.O., yılında kurulan ve Parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, Parmaklıklar ve giriş kapıları, kapalı metal çerçeveler, galvanize kapatma, demir parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prebold, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 7. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Merdivenler ve taşınabilir merdivenler, binalar için metal taş yapı, Metal parmaklıklar, endüstriyel iskeletler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gavião-V.n. De Famalicão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. COMFER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  COMFER SRL, yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal parmaklıklar, demir, sac, Metal parmaklıklar, galvanize saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Demir ve çelik zincirler, Menteşeler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, bulaşık makinesi menteşeleri, izole devamlı duvarlar, Hazır gıdalar, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BORYS S.C.

  Polanya

  BORYS S.C., yılında kurulan ve Parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. demir parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. MTS ZAUN

  Polanya

  MTS ZAUN, yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar, tahta perdeler, demir parmaklıklar, Parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kostrzyn Nad Odą, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. EKSIOGLU KANEK

  Türkiye

  EKSIOGLU KANEK, yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. galvaniz tabela ve panolar, demir parmaklıklar, kapalı metal çerçeveler, galvanizli çelik tel halatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuzla, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. OGRODZENIA DB S.C. SŁAWOMIR BAŃKOWSKI, MACIEJ DAMASZKE

  Polanya

  OGRODZENIA DB S.C. SŁAWOMIR BAŃKOWSKI, MACIEJ DAMASZKE, yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. demir parmaklıklar, pirinç tırabzanlar, demir korkuluk, modüler kapalı çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dzierżążno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. METAL-BUD PERFEKT PRZEMYSŁAW GOŚCINIAK

  Polanya

  METAL-BUD PERFEKT PRZEMYSŁAW GOŚCINIAK, yılında kurulan ve Parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. dekoratif demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wągrowiec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. ΘΩΜΆΣ Χ. ΚΏΣΤΑΣ

  Yunanistan

  ΘΩΜΆΣ Χ. ΚΏΣΤΑΣ, yılında kurulan ve Parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir. demir konstrüksiyonlar, boru, marc de champagne sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ασπρόπυργος, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. LIBRA INDUSTRIALE S.P.A.

  San Marino

  LIBRA INDUSTRIALE S.P.A., yılında kurulan ve Parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çevreleme için metal hasırlar, demir ızgara sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serravalle, San Marino 'de bulunmaktadır.

 9. MIVOKOR S.R.O.

  Çek Cum.

  MIVOKOR S.R.O., yılında kurulan ve Mobilya için madeni eşyalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal parmaklıklar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Demir - Dövme, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Metal parmaklıklar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Demir - Dövme, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Polna, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. BODO GIUSEPPE & C. S.N.C.

  İtalya

  BODO GIUSEPPE & C. S.N.C., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir - alaşımlar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Demir - alaşımlar, Parmaklıklar ve giriş kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittadella, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz