• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir testereleri ve kesme makineleri

Sonuçlar

Demir testereleri ve kesme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. WESPA METALLSÄGENFABRIK SIMONDS INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıl önce Hessen Spangenberg'de el testerelerinin üretimi ile başlayan şirket günümüzde dünya çapında tercih edilen bir teknoloji iş ortağıdır. WESPA testere aletlerinin global lider üreticilerinden birisidir. 100 üzerinde personelimiz ile Almanya Melsungen'deki merkezimizde çok farklı sektörler için talepleri karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. WESPA ürünleri, endüstri müşterilerimizin taleplerine göre belirlenmiştir ve dünya çapında temsilciliklerin, bayilerin ve endüstri müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Komple sağlayıcı olarak müşterilerimizin rekabet gücünü belirgin şekilde arttıran özel çözümler sunuyoruz. WESPA'nın testere aletlerine otomobil, havacılık, çelik makine üretim endüstrisinin öncü firmaları güvenmektedir. Müşterilerimizin bizim ürünlerimizi tercih ederek bize güvenir ve karşılığını kısa sürede alırlar.

 2. ROBERT RÖNTGEN GMBH & CO. KG.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT RÖNTGEN GmbH & Co. KG kesme amaçlı testere şeritleri ve testere bıçakları alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Başarımızın temeli, metal testere şeritlerinin yüksek kalitesinin yanı sıra kesme işleri için standart malzemeden süper alaşımlara kadar her türlü hammaddeden üretilmiş kapsamlı testere teslimat programıdır. RÖNTGEN metal testere şeritleri, şerit testere makinelerinizle ekonomik ve güvenilir çalışma anlamına gelir. Metal testere şeritleri üretiminde 100 yılı aşkın tecrübesi ve tanınmış "Made in Germany" RÖNTGEN kalitesi ile RÖNTGEN, hız ve kesim başına maliyet açısından dünya çapında standartları belirlemektedir. İyileştirmeler ve yenilikler 1899 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana, sürekli ve istikrarlı olarak Remscheid kentindeki geliştirme çalışmalarımızın merkezinde olmuştur.

 3. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

 4. ALFRA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALFRA GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hockenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. I.T.E.C. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  I.T.E.C. GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JEPSON POWER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JEPSON POWER GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LD TESTERE MAKINE

  Türkiye

  LD Testere geçmişten getirdiği bilgi, deneyim ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güven ile birleştirerek uzun yılı aşkın süredir Metal ve Ahşap sektörlerinde hizmet vermektedir. Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, en gözde markaların temsilcisi olan firmamız, her zaman bu bilgi birikimini ve yüksek teknolojiyi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak suretiyle çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. LD Testere, tamamı teknik bilgi ve deneyime sahip personeli ile sektöre şerit ve daire testereler konusunda ivme kazandıran firmalar arasında öncülüğünü devam ettirebilmek için, kendini güncelleyen ve teknik anlamda teçhizatlarını günün teknolojisine uygun olarak yenileyen çalışma mantığıyla, ülkemize faydalı bir firma olarak faaliyetlerine devam edecektir.

 3. CRAFT MACHINERY

  Türkiye

 4. WALTER GMBH

  Almanya

  Karbür uçlu hassas dairesel testere bıçakları 1985 yılından bu yana WALTER adı yüksek kaliteli, karbür uçlu dairesel testere bıçakları ile eş anlamlıdır – made in Germany. Ürün yelpazesi kapsamlı standart ürünlerden, düşünülebilecek tüm modellerdeki müşteriye özel dairesel testere bıçaklarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimizin çapları 80 mm ile 550 mm arasındadır. Testere bıçaklarımız ahşap, plastik, alüminyum ve çelik sanayilerinde kullanılmaktadır. Her yıl iki 10 milyonun üzerinde karbür testere dişi üretmekteyiz. Yüksek kaliteli çelik bıçaklarda WALTER katma değer üretimi: WALTER, malzeme olarak sadece Alman menşeli soğuk haddelenmiş, 1.2003 standart numaralı 75Cr1 takım çeliği kullanır Pürüzsüz yüzeyler için modern azot - lazer teknolojisi Pleksiglas şeffaf kesimlerde bombastic perdah hassas dairesel testere bıçağı üretiminde: Yüksek kaliteli karbür testere bıçak dişlerini kullanan, en modern, tam otomatik lehim teknolojisi

 5. KARMETAL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Karmetal, 1975 yılında özel amaçlı makine imalatı olarak kurulmuştur. 1980li yıllarda otomotiv ve savunma sanayinde yedek parça imalatına başladı.1997 yılında, yedek parça üretimine ek olarak şerit testere makinesi imalatına da başlandı. Ürettiğimiz makinemizin modellerini hızla artırdık ve şu an Türkiye şerit testere makinesi sektöründe lider konumundayız. Karmetal'in kalitesi TÜV-SUSVEST DIN EN ISO 9001: 2008 ve TURQUM kalite sertifikası tarafından onaylanmıştır. Makinalarımız CE standartlarına uyumlu hale getirilmiştir.Bu çalışmaların verdiği güvenle ürünlerimizin mekanik parçalarına 2 yıl, elektrik-elektronik parçalarına 1 yıl garanti vermekteyiz.Karmetal hizmetleriyle yerli ve uluslararası pazarda itibarını ve güvenilirliğini günden güne artırmaktadır. ABD, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Rusya dahil olmak üzere toplam 40'dan fazla ülkeye satış yapmaktayız.Karmetal, teknolojik gelişmeler ışığında fiyatta rekabetçi, kalitede öncü ürünler üreterek satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı, tüm çalışanlarıyla verimli ve gelişen bir organizasyon yapısının sürekliliğini sağlayarak sektöründe dünya markası olmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.Karmetal modern teknolojiye uygun olarak üretim kapasitesini artırmıştır. AR-GE departmanı tarafından geliştirilen yeni ürünleri iç ve dış pazara sunmak Karmetal'in amaçları arasındadır.

 1. ADAÇAM MACHINE AND BANDSAW FACTORY

  Türkiye

  10 yıllık tecrübeyle 2012 yılında aile şirketi olarak kurulan ADAÇAM MAKİNA ve ŞERİT TESTERE kısa zamanda güçlü bir büyümeyle Türkiye’de ve uluslararası pazarda tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Ürünlerimiz Türkiye, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya ve daha birçok ülkede kullanılmaktadır. Yüksek kalitesi dünyaca bilinen Alman ve İsveç çeliklerini kullanarak, çeşitli ölçülerde şerit testere üretmekteyiz. AR-GE faaliyetlerine yüksek önem veren firmamız, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere makine ve aparatlar tasarlayıp üretmektedir. Ürün yelpazemizdeki yüksek kaliteli üretimimiz HUGO GERMANY® ve CLASS SWEDEN NORM® şerit testereleri, TREND marka daire testereler, KARBOSAN ve EGESAN bileme taşları ve “Takoz Aparatımız” ile sektördeki talebi geniş ölçüde karşılamaktayız.

 2. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rusya

  LLC şirketi 2010 yılında kurulmuş ve yıllar içinde Rusya'da sektöründe lider şirketlerden biri haline gelmiştir. Şirketimiz, çeşitli tip ve yoğunluklarda mineral yün için tozsuz endüstriyel dairesel bıçaklar ve dairesel testere bıçakları üretiminde uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize özellikle mineral yün, cam yünü ve diğer yalıtım malzemelerini kesmek için tasarlanmış çok çeşitli dairesel bıçak ve testereler sunuyoruz. Yalıtım malzemelerinin kesilmesi karmaşık bir iştir ve en yüksek kalitede testereler ve bıçaklar gerektirir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz ve onları geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Rus endüstrisinde ulaşılan en son teknolojileri ve gelenekleri birleştirmeyi başardık. Tüm mineral yün bıçaklarımız ve testere bıçaklarımız 1000 mm'ye kadar her çapta ve boyutta temin edilebilmektedir, müşterinin talebi üzerine, soğutma slotlu veya slotsuz üretilebilmektedir. Sunduğumuz bıçaklar ve testereler karbür dişlerle donatılmıştır ve sertleştirilmiş bıçaklara sahiptir.

 1. CHANGSHU LITE MECHANICAL TOOLS CO LTD

  Çin

  Changshu LITE Mechanical Tools Co., Ltd, TCT Testere Bıçakları, Katı Karbür Testere Bıçakları, Daire Bıçaklar, Elmaslı Testere Bıçakları ve Freze tasarım ve imalatıyla uğraşan profesyonel bir şirkettir. Hedefimiz, en iyi malzeme, gelişmiş teknik ve yönetim vasıtasıyla müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktır. Yılların verdiği tecrübeyle LITE ürün ve hizmetleri, ülke içinde ve dışında yüksek itibar görmektedir. LITE, ünlü Yangzi Irmağı deltasındaki Changshu şehrinde bulunmaktadır.

 2. ARNTZ GMBH + CO. KG

  Almanya

  Passionate Cutting ve ARNTZ, çok çeşitli malzemeleri kesmek için kullanılan, çok uzun kullanım ömrüne sahip, yüksek performanslı şerit testere bıçakları üretmektedir: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bimetal, karbür ve karbon çelik şerit testere bıçakları.

 3. ADLER MAKINE METAL ISLEME SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  Firmamız, Almanya'da üretilen ADLER marka şerit testerelerin Türkiye mümessili olup kaynaksız top şeklinde ve istenilen ölçülerde kaynaklı olarak her bölgeye dağıtımını yapmaktadır. Ayrıca iş tezgahlarının soğutma sıvılarına karışan yağların (kızak yağları gibi) temizlenmesinde kullanılan ADLER yağ sıyırıcıların imalatını ve dağıtımını yapmaktadır. Tüketicilerin istekleri ve önerileri doğrultusunda daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek politikasıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

 4. CARL RÖNTGEN GMBH

  Almanya

  CARL RÖNTGEN GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Şerit demir testereleri - kesiciler, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SWG STEEL TECHNOLOGY SRL

  İtalya

  SWG STEEL TECHNOLOGY SRL, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, şerit testere, daire sel testereler, Metal doğrama makinelerinin aletleri, metal testereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggiona Con Santo Stefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. STEEL WOOD DW GMBH

  İsviçre

  STEEL WOOD DW GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Degersheim, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. DANISH TOOL PRODUCTIONS APS

  Danimarka

  DANISH TOOL PRODUCTIONS APS, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Randers Nø, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. WESEMA MOCHMANN GMBH

  Almanya

  WESEMA MOCHMANN GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dornhan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ONCEL CNC MAKINE

  Türkiye

  ONCEL CNC MAKINE, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. REM-TECH REMIGIUSZ MADROWSKI SP.J.

  Polanya

  REM-TECH REMIGIUSZ MADROWSKI SP.J., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. METAMOB

  Romanya

  METAMOB, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Satu Mare, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. GABUS SA

  İsviçre

  GABUS SA, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Diessbach Bei Büren, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. UTENSILI FRATELLI MAGONI S.P.A.

  İtalya

  UTENSILI FRATELLI MAGONI S.P.A., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şerit lama testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ranica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. RE-BO REBER GMBH

  Almanya

  RE-BO REBER GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bopfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TECNIMOL - FABRICA DE MOLDES, LDA.

  Portekiz

  TECNIMOL - FABRICA DE MOLDES, LDA., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesme aletleri, endüstriyel delik zımba makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agueda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. PILANA METAL S.R.O.

  Çek Cum.

  PILANA METAL S.R.O., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hulin, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 9. FALZONI E PARODI S.N.C.

  İtalya

  FALZONI E PARODI S.N.C., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SIERRAS MONTAÑES,S.A.

  İspanya

  SIERRAS MONTAÑES,S.A., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pinto (madrid), İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz