• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir ve çelik şeritler

Sonuçlar

Demir ve çelik şeritler - Ithalat/Ihracat

 1. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun süredir metal üreticileri ve ticaret ortakları ile çalıştığımız için tedarik pazarında en iyi bağlantılara sahibiz. Bu nedenle, özel çözümler ve acil ihtiyaçları hızla karşılayabiliriz. Zamanın ruhuna uygun hizmet fikri, sadece mal ve hizmet satışından daha fazlasını içerir. İyi bir danışman ve problem çözücü olarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim sorumluluğumuzdur. Genel olarak hizmeti yüksek kaliteli bir hizmete dönüştüren mükemmel bir kombinasyonu şu şekilde oluşturulur: İstenilen kalitede ve uygun fiyata doğru zamanda tedarik etmek. Müşterilerimizin uzun vadeli başarısı, bu unsurları birleştirerek garanti edilir. Hızlı ve esnek sipariş işleme, geniş malzeme stokumuzdaki olağanüstü ürün yelpazemiz sayesinde mümkündür. Bakır, pirinç, paslanmaz çelik, nikel gümüşü, bronz, bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar, borular, profiller ve diğer birçok özel malzeme veya alaşımdan oluşan bantlar, levhalar, plakalar, çubuklar ve profiller dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ürünler sunuyoruz. Nadir bulunan ürünler, ince ve kalın çaplar, ara ve özel ölçüler, özel formatlar ve özel ürünlerin yanı sıra standart ürünler de sunuyoruz. Kurşunsuz alaşımlar veya çeşitli alaşımların ve mukavemetlerin kullanımı konusunda olsun, deneyimli metal uzmanlarımızın danışmanlık hizmetlerinden yararlanın. Her konuda size yardımcı olabiliriz.

 2. VELOXBLOC FASCETTE STRINGITUBO

  İtalya

  Verified by europages badge

  Veloxbloc, çeşitli türde şerit kelepçeler üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır. Milano'lu firma, sonsuz vidalı kelepçeler, delikli şeritli ya da düz şeritli altıgen başlı kelepçeler gibi geniş bir ürün yelpazesi üretir. Ayrıca, braket kilitleme klipsli sürekli şerit kelepçeler ve delikli sürekli şeritli kelepçeler üretir. Tüm bunların yanı sıra, Milanolu firma bir veya iki kulaklı kıstırılabilir halkalar, kuvvetli kilitleme sistemleri için metal halkalı kelepçeler, naylon kablolar ve bağlantı elemanları için naylon kelepçeler de gerçekleştirir. Veloxbloc elektrik tesisatları için kablolama servisi de sunar.

 3. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. firması, soğuk ve sıcak laminasyon uygulanmış, tavlanmış, ham ve yarı ham durumda, gri, mavi, sarı ve beyaz temperli, kalınlığı 0, 10 mm ila 6 mm arasında değişen, genişliği isteğe göre belirlenen yüksek ve düşük karbon seviyeli çelik bantlar üretir. Şirket politikası müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün etkinlik ve kalite standartlarını korumayı hedefler. Tempracciaio s.r.l. firması Caronno Pertusella (VA)'da yer almaktadır. Temperlenmiş ve temperlenebilir çelik şeritler satar ve üretir.

 4. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OETIKER DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik şeritler, el penseleri, kutup uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Endingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MG MAKINA

  Türkiye

  MG MAKİNA; Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren sanayicilerimiz ile 2011 yılı aşan güvene dayalı işbirliği yaparak sektörde deneyim sahibi olan Mustafa GÖK tarafından kurulmuştur. Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve kaliteli ithalat ürünleriyle talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe kullanılan tüm takım tezgâhlarını üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktadır. Satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için üzerine düşebilecek fedakârlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASCARRIER OTOMOTIV

  Türkiye

  Founded in 2013, the founders of ASCarrier Otomotiv have always pioneered innovations in the metal-bearing profile industry with over 40 years of experience in the industry. Our founders, inventor of Lance metal, specialize in the fields of process, technology and customer relations. .In this way, they can realize the needs of the sector in advance and provide solutions.As the only company in the world with three main production methods, which are frequently used in the automotive industry, we can guarantee product variety, fast and timely delivery to our customers. Our production area is equipped with the latest technology machine park. We are working with our expert team in processing of steel, coated / uncoated aluminum raw materials with our stamp, lanced, wire and winding products. Raw material supply; customer satisfaction and quality product delivery policy at every stage until the product reaches the customer. With this aim, our laboratory is equipped with the latest technology test and inspection equipments. We work with the team spirit with all our staff to communicate effectively to understand and meet the needs and expectations of all our stakeholders.

 2. OLIMPIACCIAI SRL

  İtalya

  Olimpia Acciai şirketi uzun yıllardır Turin ve Piemonte pazarında faaliyet gösterdikten sonra son yıllarda tüm İtalya'ya ve uluslararası pazara yönelik olarak kullanıma hazır, isteğe göre kesilmiş ve işlenmiş ve hatta adrese teslim çelik ve metal malzemelerle ilgili üretim yapmaktadır. İtalyan ve Avrupalı üreticiler ve dağıtıcılar ile yapılan yakın işbirliği sayesinde şirket gerektiğinde sipariş üzerine klasik çelik, özel çelik, paslanmaz çelik malzemelerden bara, levha, şerit, tel, boru, çubuk şeklinde ürünler ile rektifiye ve krom kaplı borular üretmektedir.

 3. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD. Boru Hattı Ekipmanları ve Boru Hattı Ürünleri. Offshore Products International Ltd.'yi tanıtmak için bu fırsatı kullanmak istiyoruz. Boru Hattı ürünleri Üreticisi ve Ortağı olan şirket, müşterilerine verimlilik ve hizmetleriyle tanınmaktadır. Hedefleri, inovasyon yoluyla pazar payını artırmak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek üzerine yoğunlaşmıştır. Tüm Boru Hattı Ekipmanlarında İngiltere, Avrupa ve Dünya Çapında teslimat yapılmaktadır. Offshore ürünlerinde yeni bir Sualtı departmanımız açılmıştır.

 4. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  İtalya

  Şirketimiz metallerin pirinç kaplanması, bronz işçiliği ve bakır kaplanması sektöründe uzmandır işlerimize ön işlem görmüş, boyanmış ve krom kaplanmış şeritler de dahildir. Metallerin her tür son işlemi ve kesimi konusunda da uzmanlaşmış ulunmaktayız. Şirketimizin becerilerine güvenin, ürünlerimiz yüksek kaliteli ve dayanıklıdır.

 5. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  İtalya

  AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, bakır şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quargnento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TATA STEEL

  Birleşik Krallık

  TATA STEEL, yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wednesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MARMARA FERFORJE

  Türkiye

  MARMARA FERFORJE, yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  İtalya

  INTER-STOCK LAMIERE S.R.L., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Forlì, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Birleşik Krallık

  FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suzhou, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. METALECO

  Fransa

  METALECO, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler, hırdavatlar, Sac levha işleri, Gerilmiş metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riscle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BERNDORF BAND GROUP

  Avusturya

  BERNDORF BAND GROUP, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler, çelik şeritler, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berndorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. RETORAS

  Litvanya

  RETORAS, yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Profilli saclar - Demirli metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Endüstriyel Hırdavat, Profilli saclar - Demirli metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazeikiai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 6. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  İspanya

  FLEJES Y ACEROS RUBIO, yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. OLMAT S.R.L.

  İtalya

  OLMAT S.R.L., yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller, Demir ve çelik şeritler, Çelik ve metaller, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarcedo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TEXEL INDUSTRY

  Romanya

  TEXEL INDUSTRY, yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yuvarlak metal çubuklar, haddelenmiş saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iernut, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. FLEJES VIÑAS

  İspanya

  FLEJES VIÑAS, yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. INDUSTRIAL PIPELINE SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  INDUSTRIAL PIPELINE SOLUTIONS, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ilkeston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. VASTON LTD

  Birleşik Krallık

  VASTON LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cramlington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRO VALVE LTD

  Birleşik Krallık

  HYDRO VALVE LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scunthorpe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ADVANCED PIPELINE SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  ADVANCED PIPELINE SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. FT PIPELINE SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  FT PIPELINE SYSTEMS, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MELIMATIC LTD

  Birleşik Krallık

  MELIMATIC LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cradley Heath, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. JOHN DAVIDSON (PIPES) LTD

  Birleşik Krallık

  JOHN DAVIDSON (PIPES) LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inverness, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. P K A CO LTD

  Birleşik Krallık

  P K A CO LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barrow-In-Furness, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. C R C EVANS OFFSHORE LTD

  Birleşik Krallık

  C R C EVANS OFFSHORE LTD, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir ve çelik şeritler, Demir ve çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Invergordon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz