• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir ve çelik barakalar

Sonuçlar

Demir ve çelik barakalar - Ithalat/Ihracat

 1. SCHOBELI DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schobeli Group olarak 20 yılı aşkın süredir Avrupa çapında 400'den fazla projeyi hayata geçirdik. Hizmetlerimiz çok çeşitliliğe ve uzun vadeli çözüme yöneliktir. Genel proje yönetiminden komple montaj ve saha denetimine kadar, müşterilerimize özel ihtiyaçları için eksiksiz çözüm sunuyoruz. 7/24 hizmet veren servisimiz Avrupa'nın her yerinde her zaman hızlı bir şekilde sahadadır. Bu sayede asıl siparişten sonra bakım ve onarım için de yanınızdayız. Akıllı Onarım sürecimizle yüzey hasarlarını görünmez bir şekilde ve nispeten ucuza onarıyoruz. Dünya çapındaki ortaklarımız ve tedarikçilerimizle yoğun işbirliği sayesinde her zaman en yeni teknik bilgilerden ve en modern malzemelerden yararlanıyoruz.

 2. HANSA BAUSTAHL HANDELSGES. MBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANSA BAUSTAHL HANDELSGES. MBH & CO KG, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GIESERS STAHLBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GIESERS STAHLBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RÖGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÖGER GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dillenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LAGERTECHNIK STEGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAGERTECHNIK STEGER GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mühlau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEUTSCHE INDUSTRIEBAU GESELLSCHAFT FÜR SCHLÜSSELFERTIGEN INDUSTRIEBAU LIPPSTADT + GESEKE MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEUTSCHE INDUSTRIEBAU GESELLSCHAFT FÜR SCHLÜSSELFERTIGEN INDUSTRIEBAU LIPPSTADT + GESEKE MBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lippstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HTS INDUSTRIEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HTS INDUSTRIEBAU GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kefenrod, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DHF DÄCHER, HALLEN, FASSADEN GESMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DHF DÄCHER, HALLEN, FASSADEN GESMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal köprüler, Acil durum merdivenleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, mağaza mobilyaları, yumuşak marangozluk, Metal köprüler, tırabzan, korkuluklar, Acil durum merdivenleri, endüstriyel iskeletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Döbeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZÖLSMANN BETRIEBSEINRICHTUNGEN & AUSSENANLAGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZÖLSMANN BETRIEBSEINRICHTUNGEN & AUSSENANLAGEN, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stollberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. QINGDAO NEW STRONG IMP. & EXP. CO., LTD

  Çin

  Qingdao New Strong IMP. & EXP. CO. LTD., Çin'in önde gelen barınak şirketidir. Ürünler: Çadır, yanları açık garaj, tekne barınağı, depo, atölye, konteyner barınağı, sera, hangar vb. Tasarım ve üretim alanında 20 yılı aşkın bir deneyime sahip en eski ve profesyonel barınak şirketi olarak ürünlerimiz, Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya, Avustralya vb. yerlere ihraç edilmekte olup müşteriler tarafından takdir görmektedir. Üretim anlamında dört avantaja sahibiz: 1- Kendi tasarım ekibimiz mevcuttur: Tüm ürünler tarafımızca tasarlanmaktadır. Şunu gururla söyleyebiliriz ki diğer şirketlerin internet sitelerinde görülen bizimkilerle aynı olan fotoğraflar ve modeller tamamen bizim tasarımlarımızın kopyalarıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarım yapabildiğimiz gibi başkaları tarafından yapılamayacak özel modeller de tasarlayabiliyoruz. Ürünlerimiz, CE testini ve ISO9001'i geçmiştir. 2-Kendimize ait iki büyük fabrikamız bulunuyor. 3-Fabrika direkt satışı ve rekabetçi fiyatlar. 4-Her zaman yüksek verimliliğe sahip profesyonel bir hizmet sunarız. İstediğiniz zaman fabrikalarımızı ziyaret edebilirsiniz! Sizinle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 2. NEVRUZOGLU GROUP

  Türkiye

  Nevruzoğlu group , 1990 yilinda kurulmuştur.Gerek uluslar arasi kali̇te ve standartlarina uygun olmak şartiyla i̇thal etti̇ği̇, gerekse kendi̇ üreti̇mi̇ olan ürünleri̇, yurt i̇çi̇ ve yurt dişinda pazarlamaktadir.Hali saha spor sektöründe yeni̇ projelerde ve tadi̇lat i̇şleri̇nde çeşi̇tli̇ çözümler sunarak danişmanlik desteği̇ sağlamaktadir.Satiş öncesi̇ ve satiş sonrasi verdi̇ği̇ tekni̇k destek, ürünleri̇ne verdi̇ği̇ gerçek garanti̇lerle her zaman müşteri̇ odakli hi̇zmet verme anlayişini prensi̇p edi̇nmektedi̇r. Bu hi̇zmet üstünlüğü 20 yillik bi̇r geçmi̇şi̇n yansimasidir.

 1. DEFNE MIMARI DÖKÜM TASARIM IMALAT

  Türkiye

  Biz bir takımız. yenilikleri takip eden, hayal gücü sınırsız, ortaya çıkan tasarımın, tüm imalat aşamalarını titizlikle gerçekleştiren konusunda uzman ve en önemlisi işini aşkla yapan bir takımız. Yapılabilirliği en üst düzeyde sınırları zorlayarak ortaya çıkardığımız tasarımlar ile hayatınıza keyif katan el emeği ürünler üretiyoruz. Sizi dinliyoruz, sizinle tasarlıyoruz, sizin için üretiyoruz ve bunu çok seviyoruz.

 2. GLOBAL-STEEL

  Almanya

  GLOBAL-STEEL, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Emden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DEVA STEEL CORPORATION

  Romanya

  DEVA STEEL CORPORATION, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, Metal iskelet, Metal holler, Demir ve çelik barakalar, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Metal iskelet, Metal holler, Demir ve çelik barakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hunedoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. SIEGFRIED MAYER TECNO ENGINEERING

  Almanya

  SIEGFRIED MAYER TECNO ENGINEERING, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietmannsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRIEDRICH METALLBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDRICH METALLBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Coesfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. REVOKON GMBH REALISIERUNG VON KONSTRUKTIONEN

  Almanya

  REVOKON GMBH REALISIERUNG VON KONSTRUKTIONEN, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AREA LEICHTBAU IHN.MICHAEL SULZ

  Almanya

  AREA LEICHTBAU IHN.MICHAEL SULZ, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nersingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LP METALLBAU

  Almanya

  LP METALLBAU, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilpoltstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PKP STROIEX

  Ukrayna

  PKP STROIEX, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. PNB - PEDRO NUNO BASTOS, UNIP. LDA.

  Portekiz

  PNB - PEDRO NUNO BASTOS, UNIP. LDA., yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum cepheler, metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. BFI STAHLBAUSYSTEME GMBH & CO.KG

  Almanya

  BFI STAHLBAUSYSTEME GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HAUSEMANN GMBH INGENIEUR- & MONTAGEBAU

  Almanya

  HAUSEMANN GMBH INGENIEUR- & MONTAGEBAU, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HARTUNG GMBH

  Almanya

  HARTUNG GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unterwellenborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INTERMAT

  Fransa

  INTERMAT, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik inşaatı, modüler büro eşyaları, set bahçe barakası, kamp arabası barakası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Illats, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BIG LIMES GMBH

  Almanya

  BIG LIMES GMBH, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, çelik ürünlerde bitirme işi, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HÖCKER · RAUM FÜR IHRE IDEEN JÖRN HÖCKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  HÖCKER · RAUM FÜR IHRE IDEEN JÖRN HÖCKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ANGAR STRUCTURAL STEEL PLANT, LLC

  Ukrayna

  ANGAR STRUCTURAL STEEL PLANT, LLC, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hangar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kremenchug, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. WOLF & SOFSKY FERTIGBETONWERK GMBH & CO. KG

  Almanya

  WOLF & SOFSKY FERTIGBETONWERK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir ve çelik barakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zweibrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demir ve çelik barakalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

401 Şirketler