• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demir ve çelik zincirler

Sonuçlar

Demir ve çelik zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH şirketi tahrik, sevk ve yük zincirlerinin yanı sıra zincir çarkları ve özel imalatlar alanında da güvenilir iş ortağınızdır. Deneyim ve uzmanlık, yüksek nitelikli ve kaliteli ürünlerimizin temel taşıdır. Hizmetlerimizden en başından itibaren yararlanın: İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bileşenlere ilişkin danışmanlık ve bu bileşenlerin seçiminden, ürünün tamamlanmasına kadar. Özel zincirlerden, zincir çarklarına ve her türden özel yapım zincirlere kadar, size her bir müşterinin gereksinimlerine uygun geniş kapsamlı standart ürünler ve bireysel komple çözümler sunuyoruz. Yılların tecrübesi ve mevcut DIN standartlarına uygunluk sayesinde, şirketimizden birinci sınıf ürün geliştirmeleri garanti ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin memnuniyet düzeyinin ne kadar yüksek olursa olsun, ürünlerimizin yüksek kalitesini, performansını ve kalitesini sürekli artırıyoruz.

 2. HARVEST TRADING CHAIN COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  "Harvest Trading Chain and Combine Harvester Spare Parts" dünyasına hoş geldiniz. HTC, DONGHUA tarım zincirlerinin birincil distribütörüdür ve OEM kalitesini sağlar. DONGHUA zincir grubunun temel faaliyeti tarım makineleri alanında yatmaktadır. HTC, tarımsal ve endüstriyel ekipmanlara yönelik zincir ve yedek parça çözümleri için 5000'in üzerinde ürün çeşidinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve tüm biçerdöver markalarına hizmet vermektedir. HTC ayrıca Claas, New Holland, John Deere, Laverda, Deutz-Fahr, Sampo Rosenlew biçerdöverlerinin yanı sıra Gallignani, Claas Merkant, Welger, Cicoria ve John Deere balya makineleri için akslar ve aks başlıkları, bıçak kenarlı şanzımanlı motor milleri, şanzımanlar, miller, dişliler, kasnaklar ve diskler, yatak yuvaları, burçlar, hidrostatik miller ve başlıklar, elevatör şanzımanları, dökme şanzımanları ve burgular üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında kaliteli ve verimli yedek parça tedariğini gururla sağlamaktadır. Ürünlerimiz OEM kalite standartlarına uygundur. Ürün gruplarımız: • Biçerdöver Zincirleri: Besleyici zincirleri, asansör zincirleri, toplama zincirleri, aktarma zincirleri ve taşıma zincirleri. Tüm zincirler kahve, mısır, tahıl, üzüm, pirinç, şeker kamışı, ayçiçeği vb. gibi farklı ürünleri işlemek için tasarlanmıştır. • Balya Makineleri için Zincirler: Yuvarlak balya zincirleri, güçlendirilmiş zincirler, uzun aşınma ömürlü zincirler ve özel zincirler. • Özel Tarım Aletleri: Silolardaki tahılların taşınması için özel zincirler, patates hasat makineleri, taşıma ekipmanları. Bize Ulaşın !

 3. FUCHS + SANDERS SCHRAUBEN-GROSSHANDELS GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUCHS + SANDERS SCHRAUBEN-GROSSHANDELS GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lotte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Gerici/Uzatıcı vidalar, Demir ve çelik zincirler, Menteşeler, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, bulaşık makinesi menteşeleri, izole devamlı duvarlar, Hazır gıdalar, gemi ve tekneler için aksesuar ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1980 yılında Aydınlatma ve Tekstil aksesuar sektörüne kaliteli ürünleri sunma ve sektörüne ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. İstanbul Avizeciler Sanayi Sitesin de 800 m2 imalat alanı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, Üretim parkuruna katmış olduğu CNC Tel bükme Makinesiyle , yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerinin yedek parça ve aksesuar ürün gruplarında ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca Bijuteri sektöründe imalat ve satış yapmaktadır. Firmamızın ilkesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda gelmektedir Şirket her türlü madeni zincir, avize zinciri, askı zinciri, halka kanca, cıvata, vida, somun, karabina, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

 2. YKZ MAKINA

  Türkiye

  Since 2015, YKZ MAKİNA has been producing non-standard parts according to drawings and samples. To this day, maximum quality, punctual delivery and design support for our customers have been top priorities Using state-of-the-art machinery, our experienced employees produce connection elements and special parts and spare parts, successfully meeting the high demands placed by our customers (automotive, textile, heavy industry, railway industry, etc.). Our ISO 9001/2015 quality standard meets all conceivable requirements. You ask – we produce … Sectors We Serve - Wind Energy - Automitive Supply Chain - Machine Industry - Railway Industry - Power Plants YKZ Makina, provides services for special projects needed in many products such as fasteners, ( bolts, nuts, washers, studs), cnc turning parts (Pins, Bushings, Special parts). e - mail : sales@ykzmakina.com

 3. TEKIN FOREIGN TRADE CONSTRUCTION INDUSTRY LTD

  Türkiye

  E Page Sayfamıza Hoşgeldiniz Tekin İnovasyon İnsan Kaynakları Danışmanlık Dış Ticaret Turizm İnşaat San. Tic Ltd Sti Olarak sizlere ithalat - İhracat ürün temini yeni pazar araştırmaları Gümrük Lojistik vb gibi Her türlü ürün konusunda Sizlere yardımcı olmak görevimizdir. Nijerya - Çin - Almanya ve Türkiye de bulunan iş ortaklarımızın yanı sıra sizlere her ülkede ithalat ihracat ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız. -Tuvalet kağıdı -Kağıt Havlu Peçete -Şişeli içme suları -Perde Zinciri Aksesuar Metal - Nikel -Çelik Kapı , İç oda kapıları -Davul Fırın -Mutfak Fırını -Zeytin -Ahşap- Mdf

 4. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litvanya

  Nosted mechanika, UAB şirketi TRYGG kaymayı önleyen tekerlek zincirleri ve IGLAND kar temizleme, hafif ormancılık araçlarının ve kaldırma ekipmanlarının üretimi konusunda deneyimli bir firmadır. 1939'dan beri tanınan TRYGG zincirleri o tarihten beri güvenilirlik ve kalitenin simgesi olmuştur. Çeşitli türler, boyut, kalınlık ve ağırlıklarda ürettiğimiz TRYGG zincirleri otomobiller, ATV'ler, kamyon ve otobüsler, ağır kar temizleme araçları, ormancılık, tarım, balıkçılık endüstrisi ve inşaat araçlarında kullanılmaktadır. En popüler IGLAND ürünleri: kütük yükleme vinçleri, ağaç kesme ve işleme makineleri, kar makineleri, kum dökme makineleri, arazi düzleştirme makineleri, kar küreyiciler, palet liftleri, İngiliz anahtarları, kıskaçlar ve dozer bıçakları. En yeni ürünlerimiz: balya tutucular, kaya kepçeleri, gübre paketleri için liftler ve malzeme dökmek için kepçeler. Nosted mechanika ayrıca şu hizmetleri de sunar: lazerle çelik levha kesimi, CNC kesim, tornalama, frezeleme, bükme; metal yüzeylerin boyama öncesinde kumlamayla hazırlanması ve boyanması.

 5. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Yuvarlak çelik zincirleri ve demir ürünleri üretimi: Gübre dağıtım zincirleri, yükleme aracı zincirleri, sevk zincirleri (mezbaha zincirleri, 50 m uzunluk. Modeller: Galvanizli veya paslanmaz çelik (1.4571), kaliteli zincirler (yuvarlak çelik zincirler DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895) , vinç zincirleri (DIN 5684-5, EN 818-7), tarımsal alan için zincirler, yük kaldırma zincirleri (DIN 695'e ve EN 818-2'ye uygun bağlama zincirleri), paslanmaz zincirler, düğüm zincirleri, plastik zincirler, kaynaklı yuvarlak çelik zincirler.

 1. EGINLIOGLU CHAIN INDUSTRY

  Türkiye

  Eğinlioğlu Zincir Sanayi olarak 1942'den beri yuvarlak baklalı çelik zincirler üretiyoruz. Aylık 700.000 Kg üretim kapasitemiz ve %95 ihracatımız ile sektörümüzde Avrupanın öncü firmalarındanız. Başlıca, üretimini yaptığımız ürünlerin kullanım alanları ; Kar zincirleri, Yük kaldırma zincirleri, Taşıma zincirleri, Caraskal Zincirleri, Hayvan Zincirleri, Plastik zincirler, Yapı Marketlerde kullanılan Makaralı zincirler, Tavuk kesimhane zincirleri, Paslanmaz zincirler ve pek çok endüstriyel amaç için kullanılan zincirlerdir.

 2. ZINTAS KASTAMONU CHAIN CO

  Türkiye

  ZİNTAŞ, 1979 yılında KASTAMONU‘da Ø3-32mm baklalı zincir imalatı yapmak üzere kurulmuş olup sermayesi 750, 000.00YTL’dir. 2005 yılı sonu itibariyle Ø32-90mm arasında üretim yaparak imalat ölçülerini genişletmiş olup her türlü vasıta için çeşitli tiplerde patinaj zinciri, maden ocakları için konveyör zinciri, çimento fabrikaları için elevatör zinciri ve kaldırma üniteleri için yüksek mukavemetli zincirler; ayrıca müşterilerimizin taleplerine karşılık istenilen ölçülerde her türlü zincir imalatını yapmaktadır. Firmamızın üretim kapasitesi 3500ton/yıl olarak her kademedeki çalışan personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Türkiye’de yerleşik Marinalarda kullanılan bütün zincir çeşitlerimiz sıcak daldırma galvaniz kaplı olarak üretilmektedir. Ayrıca statik-boyama tesisimiz ile zincirler istenen renklere boyanmaktadır. Türkiye’deki özel ve EÜAŞ’ ye bağlı Termik Santral ve Linyit Ocaklarında kullanılmakta olan Maden ve Konveyör Zincirlerinin %90’ı ZİNTAŞ tarafından karşılanmaktadır

 1. CAN ZINCIR SAN.VE TIC.A.Ş.

  Türkiye

  Grade 30 Chain Grade 43 Chain Grade 80 chain. 304, 310, 316, Stainless Steel Chain. Mine Chains DIN22252 Norm Conveyor Chains DIN762 Norm Conveyor Chain Locks DIN22253 Norm Cargo Lifting Chains DIN5684 High Strenght Chains DIN5687Norm Elevator Chains DIN 764 Elevator Locks DIN5699 Caliber Shackle Chains DIN5685Norm Normal Shackle Chains DIN 763 Norm Long Link Chains DIN763 Norm HOLL Type Anchor AC14 Type Anchor Snow Chains TSE663 Norm Agricultural and Livestock Related Chains and accessories

 2. IWIS ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  iwis, tahrik ve taşıma amaçlı hassas zincir sistemlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri olup, tüm endüstriyel uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 3. SLING SUPPLY INTERNATIONAL S.A.

  İspanya

  SLING SUPPLY INTERNATIONAL S.A., yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kaldırma aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oiartzun-Gipuzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Almanya

  CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal olmayan zincirler, plastik zincirler, saat zincirleri, Metal olmayan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ötisheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NETZER HEBE- UND ZURRTECHNIK

  Almanya

  NETZER HEBE- UND ZURRTECHNIK, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Möchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PEHA HEBE- UND SICHERUNGSTECHNIK PETER HANSCHKE

  Almanya

  PEHA HEBE- UND SICHERUNGSTECHNIK PETER HANSCHKE, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yükleme, kaldırma kancaları, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar, bulaşık makinesi menteşeleri, Kaldıraç vidaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemmingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. IMM - HEBETECHNIK INGOLF MERSE

  Almanya

  IMM - HEBETECHNIK INGOLF MERSE, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ESFAHANAHAN

  Amerika Birleşik Devletleri

  ESFAHANAHAN, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Esfahan, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. MAKROMET METALLURJY MACHINE AUTOMOTIVE INDUSTRIAL TRADE COMPANY

  Türkiye

  MAKROMET METALLURJY MACHINE AUTOMOTIVE INDUSTRIAL TRADE COMPANY, yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir parçalar, Demir ve çelik zincirler, Dökme demir parçalar, sızdırma, Dökme demir alaşımı, Demir ve çelik zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. H.ROCKMANN SEILEREI & BÜRSTENFACHGESCHÄFT

  Almanya

  H.ROCKMANN SEILEREI & BÜRSTENFACHGESCHÄFT, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Kablo aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MITTELMANN SICHERHEITSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  MITTELMANN SICHERHEITSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Demir ve çelik zincirler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KREMOS-KETTEN AG

  İsviçre

  KREMOS-KETTEN AG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Cıvata ve somun, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Cıvata ve somun, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiler B. Seedorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. WEIJO-ROLLENKETTENVERTRIEB

  Almanya

  WEIJO-ROLLENKETTENVERTRIEB, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katzwinkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ABZ HANDELS GMBH

  Almanya

  ABZ HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Vinç ve taşıma köprüsü, Hafif metal yapılar, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Vinç ve taşıma köprüsü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ramstein-Miesenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KWB KETTEN AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  KWB KETTEN AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. HZT HEBE & ZURRTECHNIK PETER SCHMEINTA

  Almanya

  HZT HEBE & ZURRTECHNIK PETER SCHMEINTA, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Demir ve çelik zincirler, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GWS SCHLOBOHM

  Almanya

  GWS SCHLOBOHM, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchtimke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. TECHNISCHER HANDEL THOMAS WITZORECK

  Almanya

  TECHNISCHER HANDEL THOMAS WITZORECK, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Demir ve çelik zincirler, Taşıma zincirleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz