• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demirli metaller için haddehaneler

Sonuçlar

Demirli metaller için haddehaneler - Ithalat/Ihracat

 1. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinç, demir metaller ve alaşımları, kalay çubuklar, Pirinç, sıcak çekme profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chiari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METAL GALERI

  Türkiye

  Şirketimiz Türkiye merkezli faaliyet yürütmektedir. Boru-profil makineleri üretimi, boru- profil makineleri yedek parçaları üretimi, iç çapak aparatları, boru makinesi kalıpları, boru-profil boyama makineleri üretimi, boru-profil boyama makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makineleri üretimi, sac dilme makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makinesi bıçakları üretimi gibi işlerde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca panel çit sistemleri üretimi yapmaktadır. Kutu profil, sanayi borusu, doğalgaz borusu, hat boruları, levha sac, köşebent demir, demir lama, demir silme, HEA demir, HEB demir, NPI demir, NPU demir, inşaat demiri gibi çelik ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı satışlarını yapmaktadır.

 4. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Almanya

  SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın ve gümüşçü - Makine ve ekipmanlar, Demirli metaller için haddehaneler, Ham dökme demirler, Altın ve gümüşçü - Makine ve ekipmanlar, Demirli metaller için haddehaneler, Ham dökme demirler, lamine burçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Püttlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  YUCESAN PROFESYONEL MAKINE SAN. TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal perdeler, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, rulolu profil makineleri, Metal perdeler, Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Select Cityizmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METALL BK

  Beyaz Rusya

  METALL BK, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çekme metal köşebentler, u kanallı métal çekme malzemeler, metal profiller, bina için armatürler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES

  Fransa

  ACIÉRIES ET LAMINOIRS DE RIVES, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Çelik, sulama hortum makarası, Metalurji ham maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rives-Sur-Fure, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. INOX MARE S.R.L.

  İtalya

  INOX MARE S.R.L., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Cıvata ve somun, Cıvata ve somun, paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN

  Almanya

  HASCH PRÄZISIONSWERKZEUGE, HARTMUT SCHARMANN, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Motorsuz el aletleri, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Motorsuz el aletleri, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heusenstamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A.

  İsviçre

  GALVANISATION INDUSTRIELLE S.A., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Demirli metaller için haddehaneler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigny, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ALOIS MORADELLI

  Almanya

  ALOIS MORADELLI, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Şantiyeler - Ekipmanlar, Demirli metaller için haddehaneler, Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Şantiyeler - Ekipmanlar, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim b. München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEIL METAL CO.LTD

  Güney Kore

  SEIL METAL CO.LTD, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, taşıtlar için emniyet kemerleri, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 1. FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE

  Belçika

  FONDERIES J MARICHAL KETIN ET CIE, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme çelik, Dökme çelik, voleybol ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SIDER 2012 S.R.L.

  İtalya

  SIDER 2012 S.R.L., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lamezia Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FERROTRADE S.R.L.

  İtalya

  FERROTRADE S.R.L., yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Demirli metaller için haddehaneler, Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO

  İtalya

  CAMBIO ORO DI ANTANI FABIO, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L.

  İtalya

  CEROSILLO RAG. DARIO S.R.L., yılında kurulan ve Akümülatörler, bataryalar ve piller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Demirli metaller için haddehaneler, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. INDUSTRIA METALLI S.P.A.

  İtalya

  INDUSTRIA METALLI S.P.A., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ardea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ISCAR ITALIA S.R.L.

  İtalya

  ISCAR ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Metaller - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demirli metaller için haddehaneler, Metal işleri el aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Metal işleri el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NICRO S.P.A.

  İtalya

  NICRO S.P.A., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. nikel ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vailate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ALBERTI

  İtalya

  ALBERTI, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir. demir metaller ve alaşımları, döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAFET S.P.A.

  İtalya

  SAFET S.P.A., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal konstrüksiyon köprü inşaatı, yaya geçiş köprüleri inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MARZIALI RECUPERI S.R.L.

  İtalya

  MARZIALI RECUPERI S.R.L., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. döküm, demir ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montevarchi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. F.I.L.M.S. S.P.A.

  İtalya

  F.I.L.M.S. S.P.A., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tungsten, metalik jikleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzola D'ossola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. D.F.U. S.R.L.

  İtalya

  D.F.U. S.R.L., yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşınabilir aletler, Demirli metaller için haddehaneler, Taşınabilir aletler, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pesaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ALMA TOOLS

  İtalya

  ALMA TOOLS, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tungsten, endüstriyel rektifiye işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SARONNO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PROGOLD S.P.A.

  İtalya

  PROGOLD S.P.A., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm, demir ve alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trissino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PATURLE ACIERS

  Fransa

  PATURLE ACIERS, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik, Demirli metaller için haddehaneler, Çelik, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Laurent Du Pont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. FERRO TUBI S.P.A.

  İtalya

  FERRO TUBI S.P.A., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik boru ve tüpler, Demirli metaller için haddehaneler, Çelik boru ve tüpler, Demirli metaller için haddehaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL

  İspanya

  CONSTRUCCIONES MECÁNICAS VASCAS SL, yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vizcaya, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demirli metaller için haddehaneler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.083 Şirketler