• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demirli ve demirsiz maden cevherleri

Sonuçlar

Demirli ve demirsiz maden cevherleri - Ithalat/Ihracat

 1. ARMATURENWERK HÖTENSLEBEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARMATURENWERK HÖTENSLEBEN GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hötensleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COMPAÑÍA ESPAÑOLA DE KIESELGUHR - CEKESA

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMPAÑÍA ESPAÑOLA DE KIESELGUHR - CEKESA, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyatom, Kieselguhr, kieselguhr üretimi, diyatom çıkarma, kieselguhr ticareti, diyatom taşlar, opal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche De La Sierra-Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. GTD GRAPHIT TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GTD GRAPHIT TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langgöns, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ERNST KRATZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNST KRATZ GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AUGUST NIEDERREUTHER

  Almanya

  Verified by europages badge

  AUGUST NIEDERREUTHER, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ingolstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NIMEX NE-METALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIMEX NE-METALL GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Helbra, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CTG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CTG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bad Breisig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LINOX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LINOX GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, İthalat/İhracat - acentalar, Demirli maden cevherleri, Organik oksit ve peroksitler, Mineraller, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HSB NORMALIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HSB NORMALIEN GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schwaigern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EDEN-DESIGN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EDEN-DESIGN GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LAFORTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAFORTEC GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grünhain-Beierfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KLOPPERT STAHL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLOPPERT STAHL GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Fröndenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PSE STAHL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PSE STAHL GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ORESAN MADENCILIK

  Türkiye

  ABOUT US Oresan Mining is your reliable partner for export finance, facility investment, marketing and product development in metals, minerals and mining industries. Oresan Mining has started the business life first to provide refractory products and to follow-up of investment project with leader countries of The World, in fields that domestic or abroad integrated iron - steel facilities and arc furnaces moreover foundries and cement factories According to the demands that come from business partners, Oresan supplies industrial raw materials such as Olivine, Iron ore, Bauxite, Magnesite, Feldspat, Calcite, Barite, Graphite with high-quality and as sustainable from Turkey and neighboring countries for the integrated steelmaking plants, metallurgy, refractory, dye and battery industries which are operating both domestic and abroad, in the same time, from east to west of the world, Oresan export raw materials such as refractory chromium, manganese, zinc-lead, copper ores and perform business investments are meticulously continuing with the business partners which locate in the leading countries in their fields Oresan Mining is located in the all supply chain the way that goes from producer to end user and scope of these supply chain; activities of Oresan are performing facility investments, marketing the products globally with competitive prices and solve the possible problems during exporting of business partner`s products.

 3. FIRMA R. A. HESSMER

  Almanya

  M. A.S. Hessmer GmbH & Co. KG – Yüksek kaliteli özel vidalar, torna parçaları ve bağlantı elemanları üreticisi Hessmer şirketi, metal işleme endüstrisinde geleneksel bir aile şirketidir. 1935'ten beri Plettenberg'deki tesisimizde iki uçlu çiviler, torna parçaları ve bağlantı elemanları üretiyoruz. Yönetilebilir şirket büyüklüğümüz sayesinde, müşterilerimizin bireysel istek ve gereksinimlerine her zaman esnek bir şekilde yanıt verebiliyoruz. 85 yıllık deneyim, 1.500 m² üretim ve depolama alanı, 50 esnek çalışan, verimli üretim, son teknoloji robot üniteleri, bize ait ürün test laboratuvarı; Yıllar içinde şirketimizde çok şey değişmiş ve daha modern hale gelmiş olsa da, bir şey aynı kaldı; şirket inancımız: "Hessmer için müşteri her zaman en önemlisidir."

 4. OXIDOS FERRICOS S A

  İspanya

  Nihai ürün mineralojik yapısı aynı, ancak granül yapısı farklı üç biçimde ortaya çıkar. Ürün müşteriye 1200 kg.lık palette, 25 kg.lık torbalar halinde veya 1200 kg.lık yumuşak ambalajlar (« big bag » çuval) içerisinde sunulmaktadır. Hangi ambalajda olursa olsun, ürün mükemmel bir biçimde yalıtılmış ve sac şerit ve büzüşebilir plastik kullanımıyla ısıyla yapıştırılarak CE normuna uygun, mükemmel bir sızdırmazlık sağlanmıştır.

 5. KORPET PETROL LDT.

  Türkiye

  Türkiye yurt içi ve yurt dışı pazarlarında metalurji ürünlerini; 1- Mangan cevheri (Mn : %20-44)tenör(Manganese ore (Mn: 20-44%) grade 2- Ferro Mangan (Fe Si Mn : Mn : %70-73, Si: %14-16 ) 3- Demir cevheri (Fe : % 50-62 ) tenör arasında ( Iron ore (Fe: 50-62%) of grade ) 4- Magnezit Magnesite) 5- Sinter Magnezit (MgO : %85-94( Sintered Magnesite (MgO: 85-94%) 6 Ferro Silis (FeSi: %72-74 Si ) Ferro Silica (FeSi: 72-74% Si) satışı yapmaktayız.

 6. TUNCAY YURBAŞ

  Türkiye

  olivin cevheri bulunan sahamız var.cıkarması cok kolay...rödavans veya saha satışı olabilir

 7. ANCON GMBH

  Almanya

  ANCON GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MST EDELSTAHLROHR GMBH

  Almanya

  MST EDELSTAHLROHR GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ANDREAS KÖPER - METALLGO E.K.

  Almanya

  ANDREAS KÖPER - METALLGO E.K., yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Grünstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MARMARA METAL MAMULLERI TICARET A.S.

  Türkiye

  MARMARA METAL MAMULLERI TICARET A.S., yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. demir dışı metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. JH TRADING + SALES

  Almanya

  JH TRADING + SALES, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. maden bileşikleri, Hammaddeler, nefesli bakır çalgılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GROBBLECHSERVICE STÜNKEL GMBH

  Almanya

  GROBBLECHSERVICE STÜNKEL GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Isernhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MULBROD ® NORMALIEN UND BEFESTIGUNGSMITTEL MÜLLER & CO. KG

  Almanya

  MULBROD ® NORMALIEN UND BEFESTIGUNGSMITTEL MÜLLER & CO. KG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwabach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KLEEMANN EDELSTAHLSERVICE & LOGISTIK GMBH

  Almanya

  KLEEMANN EDELSTAHLSERVICE & LOGISTIK GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dornum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BEPRO-BLECH UND PROFILSTAHL HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H. & CO BETRIEBS-KG

  Almanya

  BEPRO-BLECH UND PROFILSTAHL HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H. & CO BETRIEBS-KG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ORI MARTIN DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  ORI MARTIN DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. OUDER TRADING GMBH

  Almanya

  OUDER TRADING GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. LANDRUF ROHRTECHNIK GMBH

  Almanya

  LANDRUF ROHRTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demirli ve demirsiz maden cevherleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.371 Şirketler