• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • demirsiz metallerden ince borular ve borular

Sonuçlar

Demirsiz metallerden ince borular ve borular - Ithalat/Ihracat

 1. EUGEN GEYER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUGEN GEYER GMBH, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Königsbach-Stein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Fransa

  Verified by europages badge

  ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir olmayan metal çubuklar, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir olmayan metal çubuklar, nikel alaşım çubuklar, nikel alaşımları, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amblainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litvanya

  2006 yılında kurulmuş olan "Baltic Tube Service“ anonim şirketi yeni ve ikinci el boruların yanı sıra yassı çelik kazıklar da satmaktadır. Şirketin kurulmasından bu yana Baltic Tube Service birçok Avrupa ülkesinde çeşitli projelerde, çukur açmadan inşaat teknolojisini kullanarak ihracat limanları ve boru hatlarının inşaat ve işletilmesinde "yer almıştır". Baltic Tube Service malların depolarından herhangi bir Avrupa ülkesine hızlı teslimatını garanti eder. Personelimiz en iyi kazan-kazan çözümünü seçmenizde size yardımcı olacaktır

 4. JACOB ROHRSYSTEME

  Almanya

  JACOB darbeye dayanıklı, boyuna kaynaklı, flanşlı boru ve dağıtım sistemleri, dökme malzemelerin iletiminde, toz ayırma ve pis hava teknolojisinin yanı sıra alçak basınçlı taşımada kullanılır

 5. NIKIFOROV PE

  Ukrayna

  NIKIFOROV PE, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Sıhhi su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NUOVA SGUASSERO

  İtalya

  NUOVA SGUASSERO, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Giorgio Di Nogaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SARL LEFEBVRE

  Fransa

  SARL LEFEBVRE, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Mekanik kaynak, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fenain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MASTER INDUSTRIE

  Fransa

  MASTER INDUSTRIE, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Boru aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Verrie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. WESTAFLEX BATIMENT

  Fransa

  WESTAFLEX BATIMENT, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Esnek ince borular - Demirsiz metaller, borular, kauçuk hortumlar, kompresör hortumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ACALIN

  Belçika

  ACALIN, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik, Demir olmayan metal çubuklar, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik, Demir olmayan metal çubuklar, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ans, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. RIOU

  Fransa

  RIOU, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, plastik malzemelerin kıvrılması ve katlanması, Sac levha işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petit-Couronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MACPLUS

  Fransa

  MACPLUS, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Isıya dayanıklı malzemeler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Isıya dayanıklı malzemeler, Kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lachapelle-Sous-Rougemont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. NOVAPROFIL

  Fransa

  NOVAPROFIL, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tignieu-Jameyzieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CASTEX SOTECOM

  Fransa

  CASTEX SOTECOM, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel borular, Endüstriyel metal levha işleri, Eğik dönmeli parçalar, Uzaktan kumandalı güç kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Joue Les Tours, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TOLERIE INDUSTRIELLE BRAULT

  Fransa

  TOLERIE INDUSTRIELLE BRAULT, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Endüstriyel borular, ince sac işçiliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Andre De La Marche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TUBOS CAPILARES SLU

  İspanya

  TUBOS CAPILARES SLU, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kılcal borular, boru kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONCEPT METAL

  Fransa

  CONCEPT METAL, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Louey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. COSNE CINTRAGE

  Fransa

  COSNE CINTRAGE, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, kıvırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosne-Sur-Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SOCIETE DES ETABLISSEMENTS BOUCHONNEAU

  Fransa

  SOCIETE DES ETABLISSEMENTS BOUCHONNEAU, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Dolap ve depolar, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL

  Fransa

  ETABLISSEMENTS BERNARD GREZES SARL, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Endüstriyel metal levha işleri, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Endüstriyel borular, Endüstriyel metal levha işleri, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BRT

  Belçika

  BRT, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik boru ve tüpler, Demir metallerden ince borular ve borular, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maasmechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CONSTRUCTIONS INOXYDABLES PASCAL BADET SA

  Fransa

  CONSTRUCTIONS INOXYDABLES PASCAL BADET SA, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel borular, Metal ev eşyaları, Endüstriyel borular, Metal ev eşyaları, Mühendislik - Tubature, boru ve kanal tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laiz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ROHRREINIGUNG BERLIN NOTDIENST - BELIMROHR24

  Almanya

  ROHRREINIGUNG BERLIN NOTDIENST - BELIMROHR24, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. boru yıkama, tıkalı boruları açma, boru yıkama, fıskiyeli yıkama hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LUMOX

  Fransa

  LUMOX, yılında kurulan ve Kompensatörler/dengeleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metallerden ince borular ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metallerden ince borular ve borular, ınıx çelik esnek borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ouen-L'aumône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PIPE CONSTRUCT

  Belçika

  PIPE CONSTRUCT, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Alüminyum boru ve tüpler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Alüminyum boru ve tüpler, kimya tesisatları için borular, kaldırma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frameries, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. A SIMARD METALINOX

  Fransa

  A SIMARD METALINOX, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Eğik dönmeli parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foucherans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AS PROD SARL

  Fransa

  AS PROD SARL, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Makine aletleri - Metal İşleme, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Endüstriyel borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Crau De Châteaurenard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DAMSTAHL FRANKFURT

  Almanya

  DAMSTAHL FRANKFURT, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel çelikler, Demir metallerden ince borular ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Cıvata ve somun, Özel çelikler, Demir metallerden ince borular ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ATELIER BRETON CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE (ABCI)

  Fransa

  ATELIER BRETON CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE (ABCI), yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Mühendislik - Tubature sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD

  Fransa

  SARL CHAUDRONNERIE PORT SUD, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel borular, Araç ısıtma sistemleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ramonville-Saint-Agne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Demirsiz metallerden ince borular ve borular - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.125 Şirketler