• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dengeleyici yiyecekler

Sonuçlar

Dengeleyici yiyecekler - Ithalat/Ihracat

 1. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gıda sanayindeki yetkin iş ortağınız A. Schmidt & Co. GmbH şirketi 65 yıldan daha uzun bir süreden bu yana gıda ve şarküteri sektörü için özel stabilizasyon sistemleri geliştirmektedir. Kendimizi münferit ihtiyaçlarınıza göre ayarlar ve sizin için fonksiyonalitesi yüksek stabilizasyon sistemleri geliştiririz. Esnek üretimimiz sayesinde sürekli aynı seviyede yüksek kalitenin garantisini vermekteyiz. Portföyümüz aşağıdaki kalemleri kapsamaktadır: Örn. Ringa ve somon balığı için marine edici karışımlar (ot ve baharat katkılı veya katkısız olarak), balık enjeksiyonu, balık dolması, balık köftesi, balık sosis, pate, surimi, balık yumurtası ve karides işleme, mayonezler, salata kremaları, soslar, sıcak veya soğuk üretim için daldırma malzemeleri (yumurta sarısı veya süt proteini katkılı veya katkısız), konserveler için sos ve kremalar, çorbalar, ketçaplar, marinasyon malzemeleri, ekmek kırıntısı kaplama katkıları, tatlılar, gıda katkı maddeleri, hizmet sağlayıcı katkıları

 2. C&P GROUP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C&P GROUP GMBH, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rosshaupten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PEK FOOD

  Türkiye

 4. BEREKET LOKMA

  Türkiye

  Geleneksel Türk tatlılarından biri olan lokma tatlısı, Bereket Lokma tarafından halka hem hijyenik hem de ekonomik koşullarda sunulmaktadır. Pek çok kişinin ilgi gösterdiği İzmir lokma İzmir ve çevre illere hizmet olarak verilmektedir. Yunanistan ve Arabistan'da da değişik isimlerle insanların beğenisini toplayan tatlı, İzmir kültürün bir vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu nedenle de ismi İzmir lokma olarak bilinmektedir.

 5. IZMIR PILAVCI

  Türkiye

  İzmir pilavcı firmamızı 2000 senesinde fillen ve resmen kurduk. Usta pilavcı ekibimizi oluşturduk. Seyyar pilavcı hizmeti için özel tasarlanan araçlarımızın donanımını yaparak gezici hizmeti geliştirdik. Mevlit, düğün, nişan, nikah, açılış, özel davetlerde misafirlerinize pilav çeşitlerini yapıyor ve servis ediyoruz. Nohutlu, kavurmalı ve tavuklu pilav çeşitlerimiz yanında sizin özel bir tercihiniz olursa aşçı ustalarımız yapmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DVA HEALTH & NUTRITION GMBH

  Almanya

  DVA HEALTH & NUTRITION GMBH, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alginat, amine asit, sitrik asit, yer elması nişastası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. "ISTELA ROSA"

  Beyaz Rusya

  "ISTELA ROSA", yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dengeleyici yiyecekler, Diyet ve spor için entegre beslenme, Dengeleyici yiyecekler, Gıda tatlandırıcıları, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. BERNELLO INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  BERNELLO INGREDIENTS GMBH, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BERISMA SAS

  Fransa

  BERISMA SAS, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dengeleyici yiyecekler, esanslı yağlar ve aromalar, uçucu yağlar için doğal aromalar, Gıda tatlandırıcıları, Dengeleyici yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. INCOM AS

  Türkiye

  INCOM AS, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Akdeniz, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. VISCOLLOIDS

  Birleşik Krallık

  VISCOLLOIDS, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda endüstrisi için kimyasal koyulaştırıcılar, doğal koyulaştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Dengeleyici yiyecekler, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Dengeleyici yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenbürg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HOSTAL AIDA Y MIGUEL

  Küba

  HOSTAL AIDA Y MIGUEL, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Matanzas, Küba 'de bulunmaktadır.

 2. HYDROSOL GMBH & CO. KG

  Almanya

  HYDROSOL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahrensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAMAD GROUP S. R. L.

  Romanya

  CAMAD GROUP S. R. L., yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dengeleyici yiyecekler, Dengeleyici yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. X GAZ

  Estonya

  X GAZ, yılında kurulan ve Dengeleyici yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haabneeme, Estonya 'de bulunmaktadır.

 6. SPS-SOCIEDADE PORTUGUESA DE GESTAO FORMATOS NEGOCIOS E SERVIÇOS,S.A.

  Portekiz

 7. DANISCO ZAANDAM B.V.

  Hollanda

 8. HOLDING WEISHARDT

  Fransa

 1. EWALD GELATINE GMBH

  Almanya