• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • deniz mimarlığı

Sonuçlar

Deniz mimarlığı - Ithalat/Ihracat

 1. ZALIV SHIP DESIGN

  Ukrayna

  ZALIV SHIP DESIGN, yılında kurulan ve Deniz mimarlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. deniz kuvvetleri anlayışı, gemi mühendisliği, Mülk satış ve kira danışmanları, deniz kuvvetleri mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mykolaiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. MOTEC

  Belçika

  MOTEC, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - İnşa, Denizcilik eksperleri/uzmanları, Deniz mimarlığı, Gemiler - İnşa, Denizcilik eksperleri/uzmanları, Deniz mimarlığı, su arıtma ve su işleme için danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kontich, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIEROS NAVALES

  İspanya

  PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIEROS NAVALES, yılında kurulan ve Deniz mimarlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Denizcilik değerlendirmeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIERIA NAVAL

  İspanya

  PERITACION DE YATES Y VELEROS. INGENIERIA NAVAL, yılında kurulan ve Deniz mimarlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOMATBEL-GROUP

  Belçika

  SOMATBEL-GROUP, yılında kurulan ve Gezi botları/gemileri için iç tasarım/mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz mimarlığı, Endüstriyel bakım, tersane, Deniz mimarlığı, endüstriyel ve yol temizleme için motoaspiratörler, Endüstriyel bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BEECKMAN DE VOS

  Belçika

  BEECKMAN DE VOS, yılında kurulan ve Liman hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Denizcilik eksperleri/uzmanları, Deniz mimarlığı, Denizcilik eksperleri/uzmanları, Deniz mimarlığı, ekspertiz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DELTA MARINE ENGINEERING

  Belçika

  DELTA MARINE ENGINEERING, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz mimarlığı, Fantezi iplik, Deniz mimarlığı, tasarım ve mühendislik ofisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Temse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. NIKL DESIGN, BOAT DESIGN & DEVELOPMENT

  Slovenya

  NIKL DESIGN, BOAT DESIGN & DEVELOPMENT, yılında kurulan ve Deniz mimarlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. 3 boyutlu dizayn sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. NAVALE SUD INGEGNERIA

  İtalya

  NAVALE SUD INGEGNERIA, yılında kurulan ve Deniz mimarlığı sektöründe faaliyet gösteren bir. Denizcilik eksperleri/uzmanları, Denizcilik eksperleri/uzmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovalino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SANLORENZO S.P.A.

  İtalya

  SANLORENZO S.P.A., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ameglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MOSTES UMBERTO E C.

  İtalya

  MOSTES UMBERTO E C., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faggeto Lario, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AMADI ANTONIO & FIGLI

  İtalya

  AMADI ANTONIO & FIGLI, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NETTUNO MOTOBARCHE

  İtalya

  NETTUNO MOTOBARCHE, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Codogno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FLAG MARINE S.R.L.

  İtalya

  FLAG MARINE S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosignano Marittimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TECH MARINE YACHT DESIGN & SERVICES

  İtalya

  TECH MARINE YACHT DESIGN & SERVICES, yılında kurulan ve Deniz mimarlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Capurso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTIERE MOTONAUTICO S.PIETRO DI CASTELLO ( S.A.S. )

  İtalya

  CANTIERE MOTONAUTICO S.PIETRO DI CASTELLO ( S.A.S. ), yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CANTIERE NAVALE DEL DELTA

  İtalya

  CANTIERE NAVALE DEL DELTA, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PRG ARCHITECTURE - ARCHITECTE SAINT TROPEZ

  Fransa

  PRG ARCHITECTURE - ARCHITECTE SAINT TROPEZ, yılında kurulan ve Deniz mimarlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saint-Tropez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. CANTIERE NAUTICO FRANCESCO CROSERA S.R.L.

  İtalya

  CANTIERE NAUTICO FRANCESCO CROSERA S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quarto D'altino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CANTIERI VIZIANELLO S.R.L.

  İtalya

  CANTIERI VIZIANELLO S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Sul Sile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CANTIERE CREA S.R.L.

  İtalya

  CANTIERE CREA S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CANTIERI CAPELLI S.R.L.

  İtalya

  CANTIERI CAPELLI S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spinadesco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METALCOST S.R.L.

  İtalya

  METALCOST S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarzana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CANTIERE NAVAL - MECCANICO RANIERI S.R.L.

  İtalya

  CANTIERE NAVAL - MECCANICO RANIERI S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOLE GIUSEPPE

  İtalya

  SOLE GIUSEPPE, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CANTIERE NAVALE G.A.M.

  İtalya

  CANTIERE NAVALE G.A.M., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CATTOLICA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BAGLIETTO S.P.A.

  İtalya

  BAGLIETTO S.P.A., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Spezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CANTIERE NAUTICO NAVALE CASARIL S.R.L.

  İtalya

  CANTIERE NAUTICO NAVALE CASARIL S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Venezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CANTIERE NAVALE DI CAMOGLI S.R.L.

  İtalya

  CANTIERE NAVALE DI CAMOGLI S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camogli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MARINE ASSISTANCE INTERNATIONAL S.R.L.

  İtalya

  MARINE ASSISTANCE INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı, Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz mimarlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz