• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • deri ve kösele sanayi - makineler

Sonuçlar

Deri ve kösele sanayi - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. KABAKLIOGLU DERI KOSELE

  Türkiye

  Kurumsal; Kabaklıoğlu Deri’nin kurucusu İsmail Hakkı Kabaklıoğlu 1928 yılında, Denizli’de doğmuştur. Tabaklık mesleğine ilk çırak olarak başlamıştır. 1942 yılında Tabakhane olarak bilinen Kirişhane mahallesinde Kabaklıoğlu Deri & Kösele işletmesini kurmuştur.1970’li yıllarda, 3 oğlu ile faaliyetlerini sürdürüp, kapasitelerini arttırmışlardır ve Kabaklıoğu Deri & Kösele Kollektif Şirketini kurmuşlardır.2010 yılında firma, Kabaklıoğlu Deri & Kösele Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak ünvanını değiştirip, Deri ve Kösele işinin yanı sıra Hayvan Besiciliği dalına da adım atarak bünyesinde gelişmiştir.2011 yılının başlarında, yeni gelen 3 nesilin atılımı ve katkılarıyla firma globelleşmiştir. İthalat ve İhracat ağı artmıştır.2013 yılının başlarında, Denizli Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Kaklık’a taşınma işlemi gerçekleştirmiştir ve 4000 m² kapalı alanda çalışma kapasitesi ve potansiyelini arttırmıştır.

 2. BELLATABAN

  Türkiye

  Kösele taban. Eva taban.. Neolit taban. Sikistirilmis kösele taban astar

 3. EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik kesme makinaları, otomatik kesme makinası, Köpüklü plastik için kesiciler, Püskürtmeli su kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HELION SARL

  Fransa

  HELION SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Deri ve kösele sanayi - Makineler, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Dikiş makineleri, Deri ve kösele sanayi - Makineler, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Dikiş makineleri, Deri dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Magnance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PACO BAZÁN

  İspanya

  PACO BAZÁN, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Halıcılık, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Klaptanla işleme/Brokar, dikiş makineleri, Halıcılık, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Klaptanla işleme/Brokar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ubrique-Cádiz, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COS.T.A. SRL

  İtalya

  COS.T.A. SRL, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montebello Vicentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BARNINI S.R.L.

  İtalya

  BARNINI S.R.L., yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri/Kösele işleme - Sanayi makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Di Sotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MACHINERY AUTOMATION SRL

  İtalya

  MACHINERY AUTOMATION SRL, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayakkabı tabanı üretmek için makine ve cihazlar, taban takviyesi traşlayıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LE RELAIS DU CUIR

  Fransa

  LE RELAIS DU CUIR, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, La Roque D'anthéron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. REGOR CREATIONS

  Fransa

  REGOR CREATIONS, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Andrezé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SCHUH SCHELL

  Almanya

  SCHUH SCHELL, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deri ve kösele sanayi - Makineler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Ayakkabılar, Spor ve rahat ayakkabılar, Deri ve kösele sanayi - Makineler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Ayakkabılar, Spor ve rahat ayakkabılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bisingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH

  Almanya

  GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları, Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Seyahat aksesuarları, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları, Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Seyahat aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gammertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL

  Avusturya

  MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, Renklendirilmiş deriler, Giyim sanayi için deri, Ayakkabılar, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, Renklendirilmiş deriler, Giyim sanayi için deri, Ayakkabılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Innsbruck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. IVEAPROD-COM

  Moldavya

  IVEAPROD-COM, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sığır derisi, sığır kesimi, Köseleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 3. MARTIMAR -M

  Moldavya

  MARTIMAR -M, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. deri, deri ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ungheni, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 4. RKK MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  RKK MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Ayakkabılar, Spor ve rahat ayakkabılar, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Ayakkabılar, Spor ve rahat ayakkabılar, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pirmasens, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INTRASKINS

  Belçika

  INTRASKINS, yılında kurulan ve Deriler, köseleler/deriler ve kürkler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri ve kösele sanayi - Makineler, Deri ve kösele sanayi - Makineler, antrepo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. KADIC

  Belçika

  KADIC, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, marokencilik işleri için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH

  Almanya

  SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları, Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Seyahat aksesuarları, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları, Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Seyahat aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mülheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. L&L STUDIO

  Türkiye

  L&L STUDIO, yılında kurulan ve Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Deri ve kösele sanayi - Makineler, Deri ve kösele sanayi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. R.A.M. S.R.L.

  İtalya

  R.A.M. S.R.L., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deri ve kösele sanayi - Makineler, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Deri ve kösele sanayi - Makineler, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BRAMAC S.R.L.

  İtalya

  BRAMAC S.R.L., yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VALLERO INTERNATIONAL S.P.A.

  İtalya

  VALLERO INTERNATIONAL S.P.A., yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tabaklama makineleri, Kürkler - makinalar ve donanımlar, Tabaklama makineleri, Kürkler - makinalar ve donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oglianico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GOZZINI 1906 TURINI GROUP S.R.L.

  İtalya

  GOZZINI 1906 TURINI GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Tabaklama makineleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Tabaklama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Miniato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FILIZ MAKINA SAN VE TIC AS

  Türkiye

  FILIZ MAKINA SAN VE TIC AS, yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Ayakkabılar - Endüstri makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ESCOMAR ITALIA S.R.L.

  İtalya

  ESCOMAR ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tabaklama makineleri, Kürkler - makinalar ve donanımlar, Tabaklama makineleri, Kürkler - makinalar ve donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SENATORI S.P.A.

  İtalya

  SENATORI S.P.A., yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DESPA S.P.A.

  İtalya

  DESPA S.P.A., yılında kurulan ve Deri ve kösele sanayi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Ayakkabılar - Endüstri makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VERONA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. FRITZ HÄRTEL GMBH

  Almanya

  FRITZ HÄRTEL GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deri ve kösele sanayi - Makineler, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Deri ve kösele sanayi - Makineler, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. T.P.C. S.R.L. - TUTTO PER CALZATURE - RIO

  İtalya

  T.P.C. S.R.L. - TUTTO PER CALZATURE - RIO, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Mekanik zımparalar, Deri ve kösele sanayi - Makineler, Mekanik zımparalar, Deri ve kösele sanayi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Di Sotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz