• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • devirmeli damperler

Sonuçlar

Devirmeli damperler - Ithalat/Ihracat

 1. METALL MULDA UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALL MULDA UG, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vierlinden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COMUT LTD WASTE CONTAINER

  Türkiye

 3. CANGÜLLER TREYLER

  Türkiye

  CANGÜLLER TREYLER Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1983 yılında CANGÜL Tamir ve Bakım Atelyesi adı altında Mehmet CANGÜL tarafından kuruldu. Piyasanın talebi doğrultusunda Ağır vasıtaların ve Dorselerin bakım ve onarım işlerini yapan firmamız Mehmet CANGÜL’ün vefatı sonrasında tamamen Treyler imalatına yönelmiştir. Kaliteli ve ekonomik Dorse imalatıyla hızla büyüyen ve gelişen firmamız 1999 yılından itibaren CANGÜLLER TREYLER Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Bünyesinde oluşturduğu Kesme-Bükme, Kumlama, Fırın Boya, Yedek Parça ve Onarım bölümleriyle üretiminin kalitesini maksimum seviyelere çıkarmış ve maliyetinin en asgari seviyeye indirmiştir. Her geçen gün yaptığı yeni yatırımlarla gelişimini hızla sürdüren firmamız, toplam 40000 m2 açık alan, 28000 m2 kapalı alan. Kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

 4. YAGCILAR GROUP

  Türkiye

  STAR YAĞCILAR DAMPER DORSE ŞASE OTOMOTİV DEMİR ÇELİK İNŞ.NAK.SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. ​ 1993 Yılından bu yana araç üstü ekipmanları, treyler, damperli dorse, dorse imalatı, şase yenileme, kancalı yükleyici, hooklift imalatı alanında faaliyet göstermektedir... Firmamız sahip olduğu tecrübesiyle kısa zamanda faaliyet gösterdiği alanlarda hedeflerini geliştirmenin ve uygulamanın verdiği güven ve güçle müşteriyle birlikte büyümeye devam etmektedir. Kaliteye yaptığı büyük yatırım ile, sistemli bir izlenebilirlik sağlayan firmamız, ham madde girişinden, ürün çıkışına kadar tüm süreçlerde kaliteden asla taviz vermeyecek şekilde üretim yapmaktadır. Son teknolojik makine parkuru sayesinde, üretim hatlarında, çapaksız kesim makineleri kullanmaktayız. Üretimlerimizde çapak temizliği prosesi olmadığından, ürtetim hızımız artmaktadır. Bu da müşterilerimize verdiğimiz terminlerde %100 uyumluluk sergilemektedir. ​ Star Yağcılar, ULUCAK-KEMALPAŞA İZMİR fabrikada 5000 metrekare açık alan ve 5000 metrekarelik kapalı üretim alanı ile SÜTÇÜLER KEMALPAŞA İZMİR Merkez fabrikada 10000 metrekare açık 18000 metrekarelik kapalı çalışma alanı ile iki ayrı lokasyonda, hizmet vermektedir. İzmir limanına 17 km uzaklıkta olan fabrikamız, Ankara izmir yolunun 26. km de yer almaktadır.

 5. INNOVENT

  Türkiye

  Innovent se positionne en tant que leader parmi les fournisseurs d'équipements CVC. Nous nous distinguons par notre engagement inébranlable envers les normes internationales. Nous mettons un point d'honneur à concrétiser cette philosophie en offrant non seulement des produits de qualité, mais également des services, dans le cadre d'une approche globale de gestion de la qualité. Chez Innovent, nous nous efforçons de surpasser les attentes de nos clients en garantissant une fourniture d'équipements HVAC répondant aux plus hauts standards de l'industrie, tout en offrant une expérience complète et satisfaisante grâce à nos services intégrés. Notre engagement envers la qualité totale guide chacune de nos actions, assurant à nos clients une collaboration fiable et fructueuse

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GT SEMI TRAILERS

  Türkiye

  GT SEMI TRAILERS, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, sarnıç römorklar, yarı-römorklar, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BULK & TIPPER MAGAZINE

  Birleşik Krallık

  BULK & TIPPER MAGAZINE, yılında kurulan ve Gazete ve dergiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, nakliye, Devirmeli damperler, Dökme mal nakliyesi, açılır kasalı araçla nakliye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TERBERG SPEZIALFAHRZEUGE GMBH

  Almanya

  TERBERG SPEZIALFAHRZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MORANDIN CONTENITORI S.R.L.

  İtalya

  MORANDIN CONTENITORI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, Devirmeli damperler, Madeni kaplar, altı açılır konteynerler, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Lucia Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ADEFIA

  Fransa

  ADEFIA, yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, sac kasalar, Saklama tankı, atık konteynerleri, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Chesnay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MOBITEC

  Fransa

  MOBITEC, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torcy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PRÜFERT HANDELSVERTRETUNG ING. WILFRIED PRÜFERT

  Almanya

  PRÜFERT HANDELSVERTRETUNG ING. WILFRIED PRÜFERT, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dessau-Roßlau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MWT LOGISTICS

  Birleşik Krallık

  MWT LOGISTICS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uluslararası navlun, Devirmeli damperler, Uluslararası navlun, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CIVECO

  Fransa

  CIVECO, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük vagonları, Devirmeli damperler, Kriyojenik tanklar, Yük vagonları, mekanik-kaynaklı imalat işleri, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charleville-Mezieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ATOM - AUTOMATED FOOD TECHNOLOGY

  Birleşik Krallık

  ATOM - AUTOMATED FOOD TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Devirmeli damperler, Otomasyon sistemleri, konfeksiyon, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kimpton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. PERREGRINI FABIO

  İtalya

  PERREGRINI FABIO, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A.

  İtalya

  KOMATSU ITALIA MANUFACTURING S.P.A., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Este, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S.

  İtalya

  MELONCELLI ANDREA & C. S.A.S., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argelato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MORATRANS

  Fransa

  MORATRANS, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ASSOLARI GROUP S.R.L.

  İtalya

  ASSOLARI GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zandobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CO.GE.MA.C. S.P.A.

  İtalya

  CO.GE.MA.C. S.P.A., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Misterbianco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. S.G.R. S.N.C. DI SCIUTO & C.

  İtalya

  S.G.R. S.N.C. DI SCIUTO & C., yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mekanik kürekler, Devirmeli damperler, Mekanik kürekler, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'agata Li Battiati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BCN SERVICE S.R.L.

  İtalya

  BCN SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eboli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RM S.R.L.

  İtalya

  RM S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ITALDRAGHE S.P.A.

  İtalya

  ITALDRAGHE S.P.A., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, arazi düzeltme çalışmaları için mekanik tarak kepçeleri, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Marignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C.

  İtalya

  OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molinella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AUTONORD SERVICE S.A.S. DI PELLE STEFANO & C.

  İtalya

  AUTONORD SERVICE S.A.S. DI PELLE STEFANO & C., yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir. Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler, Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FEDERSERVIZI DI GIAIER FRANCA

  İtalya

  FEDERSERVIZI DI GIAIER FRANCA, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler, Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bolzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. NDG S.R.L.

  İtalya

  NDG S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gricignano Di Aversa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TOMATIS SERVICE S.R.L.

  İtalya

  TOMATIS SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mondovi', İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz