• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • devirmeli damperler

Sonuçlar

Devirmeli damperler - Ithalat/Ihracat

 1. METALL MULDA UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALL MULDA UG, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vierlinden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COMUT LTD WASTE CONTAINER

  Türkiye

  Geri dönüşüm ve atık konteynerleri ile ilgili servis vermek üzere 2002 yılında kurulan şirketimiz, geçen yıllar da türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir. Çöp konteyneri, Geri dönüşüm kutusu, Park bahçe çöp kovaları, Devirmeli konteynerler, Talaş konteyneri, Hurda konteyneri, Damper konteynerler ile ilgili teknoloji ve bilgi birikimini siz değerli paydaşlarımızla oluşturduk. Bugüne kadar ki katkılarından dolayı paydaşlarımıza teşekkür ederiz...

  Tüm ürünler arasında "devirmeli damperler"

 3. YAGCILAR GROUP

  Türkiye

  STAR YAĞCILAR DAMPER DORSE ŞASE OTOMOTİV DEMİR ÇELİK İNŞ.NAK.SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. ​ 1993 Yılından bu yana araç üstü ekipmanları, treyler, damperli dorse, dorse imalatı, şase yenileme, kancalı yükleyici, hooklift imalatı alanında faaliyet göstermektedir... Firmamız sahip olduğu tecrübesiyle kısa zamanda faaliyet gösterdiği alanlarda hedeflerini geliştirmenin ve uygulamanın verdiği güven ve güçle müşteriyle birlikte büyümeye devam etmektedir. Kaliteye yaptığı büyük yatırım ile, sistemli bir izlenebilirlik sağlayan firmamız, ham madde girişinden, ürün çıkışına kadar tüm süreçlerde kaliteden asla taviz vermeyecek şekilde üretim yapmaktadır. Son teknolojik makine parkuru sayesinde, üretim hatlarında, çapaksız kesim makineleri kullanmaktayız. Üretimlerimizde çapak temizliği prosesi olmadığından, ürtetim hızımız artmaktadır. Bu da müşterilerimize verdiğimiz terminlerde %100 uyumluluk sergilemektedir. ​ Star Yağcılar, ULUCAK-KEMALPAŞA İZMİR fabrikada 5000 metrekare açık alan ve 5000 metrekarelik kapalı üretim alanı ile SÜTÇÜLER KEMALPAŞA İZMİR Merkez fabrikada 10000 metrekare açık 18000 metrekarelik kapalı çalışma alanı ile iki ayrı lokasyonda, hizmet vermektedir. İzmir limanına 17 km uzaklıkta olan fabrikamız, Ankara izmir yolunun 26. km de yer almaktadır.

  Tüm ürünler arasında "devirmeli damperler"

 4. GT SEMI TRAILERS

  Türkiye

  GT SEMI TRAILERS, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, sarnıç römorklar, yarı-römorklar, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. TERBERG SPEZIALFAHRZEUGE GMBH

  Almanya

  TERBERG SPEZIALFAHRZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOBITEC

  Fransa

  MOBITEC, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torcy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MORANDIN CONTENITORI S.R.L.

  İtalya

  MORANDIN CONTENITORI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel konteynırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni kaplar, Devirmeli damperler, Madeni kaplar, altı açılır konteynerler, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Lucia Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ADEFIA

  Fransa

  ADEFIA, yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Devirmeli damperler, sac kasalar, Saklama tankı, atık konteynerleri, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Chesnay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PRÜFERT HANDELSVERTRETUNG ING. WILFRIED PRÜFERT

  Almanya

  PRÜFERT HANDELSVERTRETUNG ING. WILFRIED PRÜFERT, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dessau-Roßlau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MWT LOGISTICS

  Birleşik Krallık

  MWT LOGISTICS, yılında kurulan ve Nakil araçlarının gövdesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uluslararası navlun, Devirmeli damperler, Uluslararası navlun, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ATOM - AUTOMATED FOOD TECHNOLOGY

  Birleşik Krallık

  ATOM - AUTOMATED FOOD TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Devirmeli damperler, Otomasyon sistemleri, konfeksiyon, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kimpton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PERREGRINI FABIO

  İtalya

  PERREGRINI FABIO, yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  İtalya

  ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Türbin ile delme hizmetleri, Tarak makinesi, Türbin ile delme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripalimosani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DOFRA S.R.L.

  İtalya

  DOFRA S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalgrasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NDG S.R.L.

  İtalya

  NDG S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gricignano Di Aversa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TERRAFORMING S.R.L.

  İtalya

  TERRAFORMING S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarak makinesi, Buldozer ve graderler, Tarak makinesi, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soriano Nel Cimino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HIDROMECCANICA S.R.L.

  İtalya

  HIDROMECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponsacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. S.A.M.I. S.R.L.

  İtalya

  S.A.M.I. S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Devirmeli damperler, Tarak makinesi, Devirmeli damperler, Tarak makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuoro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TOMATIS SERVICE S.R.L.

  İtalya

  TOMATIS SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mondovi', İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. F.A.R S.R.L.

  İtalya

  F.A.R S.R.L., yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler, Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ventasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TORTORA MACCHINE S.R.L.

  İtalya

  TORTORA MACCHINE S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir. Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler, Devirmeli damperler, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pagani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C.

  İtalya

  OFFICINA OLEOMECCANICA C.B. MMT DI CAPRARA VALTER S.A.S. & C., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molinella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CHERUBINI A. & FIGLI ( S.N.C. )

  İtalya

  CHERUBINI A. & FIGLI ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Buldozer ve graderler, Ormancılık ve Ağaççılık/Ağaç yetiştirme işi - Makine ve ekipmanlar, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giustino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. IMS S.R.L.

  İtalya

  IMS S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Devirmeli damperler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MOVITER S.R.L.

  İtalya

  MOVITER S.R.L., yılında kurulan ve Büro mobilyaları ve rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fabrika tertibatları, Devirmeli damperler, Fabrika tertibatları, Devirmeli damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comun Nuovo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. RM S.R.L.

  İtalya

  RM S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L.

  İtalya

  PANAROTTO MACCHINE INDUSTRIALI S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Buon Albergo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. C.A.E.R. S.R.L.

  İtalya

  C.A.E.R. S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vobarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TI ESSE S.R.L.

  İtalya

  TI ESSE S.R.L., yılında kurulan ve Devirmeli damperler sektöründe faaliyet gösteren bir. Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler, Buldozer ve graderler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forlimpopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. UMBRIA MACCHINE S.R.L.

  İtalya

  UMBRIA MACCHINE S.R.L., yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Devirmeli damperler, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Devirmeli damperler, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bastia Umbra, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz