• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • diş açma - makine aletleri

Sonuçlar

Diş açma - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. TM-SYSTEME + MASCHINEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  TM-SYSTEME + MASCHINEN, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STREICHER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STREICHER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kressbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MECCANICA ARNES

  İtalya

  Verified by europages badge

  MECCANICA ARNES, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, diş açma kılavuzları, torna mandrelleri, Mandreller/torna milleri ve torna punto başlıkları, Öğütme milleri, otomatik merkezlendirmeli mandrenler, tezgah mandrelleri, alet taşıyıcıları, mandreller için küçültme soketleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavriago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DENTAL UNIT

  Türkiye

  Diş Hekimlerinin olmazsa olmaz demirbaşları ünitler, koltuklar, otoklavlar, mikromotorlar gibi cihazları için satış ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.Diş hekimlerinin kullanmakta oldukları diş ünitlerinin ve diğer ihtiyaç duydukları tıbbi cihazlarının uzun süre kullanılabilir olması ve en iyi verimle çalışması için sizlere uzman desteğimizi sunuyoruz.Hizmetlerimizle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Diş Ünitleri ve Aksesuarları Otoklav Sistemleri Airotor Başlıkları ve Yağlama Cihazları Aeratör Başlığı Woodpecker, Tek Sprey Aeratör MDK-MOKO 220BT, 4 Sprey Aeratör MDK-MOKO 220BT (Titanium GövdeliUltra-Push ButtonMaksimum Hava Tüketimi

 5. ISBA MAKINA

  Türkiye

  1993 yılında Makina ve Makina Parçaları üretimi sektöründe faaliyete geçen İŞBA Makina Sanayi günümüze kadar inovatif parça ve proje bazlı üretimde kalite ile tecrübeyi harmanlayarak başarıyı yakalamayı hedeflemektedir. Firma bünyesinde yer alan ve geniş bir üretim yelpazesine hitap eden makina parkı ile gerek yüksek volümlü üretim kapasitelerine, gerekse proje bazlı inovatif üretime uygun bir yapıdadır. İŞBA Makina halen devam etmekte olan üretim geliştirme çalışmaları ile yeni teknolojileri üretimine uygulamayı amaçlamaktadır. Yeni yatırımları ile kapasite, makine parkı ve ürün yelpazesi geliştirme çalışmaları bugün dahi devam etmektedir. Uzmanlaştığı Isıtma/Soğutma sistemleri ve Otomotiv yedek parça imalatı konusunda rakiplerini geride bırakmıştır. İŞBA Makina bu konumunu sürdürülebilir kılmak için devamlı olarak çalışmaktadır. Fikrinizi bize getirin, projelendirerek hayata geçirelim. Siz düşünün, biz yapalım.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NUOVA FUSAP DI LONARDINI TARCISIO E MAGHINI SAVERIO SNC

  İtalya

  Şirket mekanik konstrüksiyonlar alanında yüksek bir deneyime sahiptir. Faaliyeti önceden esas olarak geleneksel imalat makineleri revizyonuna dayalıydı ve sonra aşağıdaki makinelerin üretimi ve geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır : sanayi öğütücüler, boya tünelleri, optik lens cilalama makineleri, çöp fırınları için kaldırma köprüleri, fason ve hava filtresi üretim makineleri, baskı klişesi kontrol makineleri, rulolu masalar, kevlar taşıyıcı bantlar.

 2. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Açıcı makine aletleri, Seyyar kilitler, Diş açma - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Açıcı makine aletleri, Seyyar kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soest, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KHAMA-TECH SRL

  İtalya

  KHAMA-TECH SRL, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Susegana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VOLUMEC SRL

  İtalya

  VOLUMEC SRL, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delme ve katlama makinası, manipülatör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falze' Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BORAK SOLUTIONS INH. SABRINA BORAK

  Almanya

  BORAK SOLUTIONS INH. SABRINA BORAK, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE

  Fransa

  OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik aletler, Diş açma - Makine aletleri, Pnömatik aletler, Diş açma - Makine aletleri, Pnömatik dişli kesme kolları, pnömatik vidalama aletleri için şaryolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Garenne Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TAUROX

  Almanya

  TAUROX, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiesenfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FERDIMAR - FERRAMENTAS DIAMANTADAS, LDA.

  Portekiz

  FERDIMAR - FERRAMENTAS DIAMANTADAS, LDA., yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pêro Pinheiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SELOS, S.R.O.

  Slovakya

  SELOS, S.R.O., yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mıknatıslar, Diş açma - Makine aletleri, esnek daimi mıknatıslar, Mıknatıslar, elektrovana ve mıknatıslar için bobinler, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trencin, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. MULTISTATION

  Fransa

  MULTISTATION, yılında kurulan ve Kurul Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Diş açma - Makine aletleri, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, iç yüzey işleme, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinard Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TECHMO-SATECH

  Fransa

  TECHMO-SATECH, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Diş açma - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, dönemeç, frezeleme, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleury-Les-Aubrais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SICOMEC NORIS

  Fransa

  SICOMEC NORIS, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri, kesme aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, diş açma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. E. W. MENN GMBH & CO. KG

  Almanya

  E. W. MENN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilchenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. JIANGSU XINGUANG NUMERICAL CONTROL TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  JIANGSU XINGUANG NUMERICAL CONTROL TECHNOLOGY CO.,LTD., yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. diş açma kılavuzları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. CENTRELINE MACHINE TOOL CO. LTD

  Birleşik Krallık

  CENTRELINE MACHINE TOOL CO. LTD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuneaton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. METPA MAKINA

  Türkiye

  METPA MAKINA, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DC SWISS S.A.

  İsviçre

  DC SWISS S.A., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malleray-Bevilard, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. CALBO MEAL KFT.

  Macaristan

  CALBO MEAL KFT., yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Diş açma - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Győr, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. MICROTAP GMBH MICROELECTRONISCHE GERÄTE

  Almanya

  MICROTAP GMBH MICROELECTRONISCHE GERÄTE, yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taufkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WARD HI-TECH LTD

  Birleşik Krallık

  WARD HI-TECH LTD, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. RECORD MACCHINE UTENSILI S.R.L.

  İtalya

  RECORD MACCHINE UTENSILI S.R.L., yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. delme ve katlama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laveno Mombello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CONSTRUCCIONES SOC

  İspanya

  CONSTRUCCIONES SOC, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. titreşimli süzgeç kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamarite De Litera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. P.J. FERRAMENTAS, LDA.

  Portekiz

  P.J. FERRAMENTAS, LDA., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Diş açma - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albergaria-A-Velha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. WOLTER WERKZEUGE GMBH

  Almanya

  WOLTER WERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KROP

  Türkiye

  KROP, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz