• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dişli pompalar

Sonuçlar

Dişli pompalar - Ithalat/Ihracat

 1. PGR DRIVE TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1998 yılında kurulan PGR Drive Technologies, Türkiye'nin önde gelen endüstriyel redüktör üreticilerinden biridir. İç pazarda kendimizi başarılı bir şekilde kabul ettirdik ve başta Almanya olmak üzere beş kıtada 80'den fazla ülkeye erişimimizi genişlettik. PGR'nin ana operasyonları Türkiye'nin Ege yakasında Aydın'da bulunmaktadır. Yıllık 250.000 adet dişli ünitesi üretim kapasitesine sahip 15.000 m2'lik merkezi fabrika alanımız ve 20.000 m2'lik montaj fabrikamız bulunmaktadır. PGR ayrıca çeşitli distribütörlerle işbirliği yapmakta ve Almanya'da 5.800 m2'lik bir montaj fabrikası olan PGR GmbH'yi işletmektedir. Uygulama alanlarımız arasında çimento ve madencilik, vinçler, konveyörler, pompalar, inşaat, tekstil, orman ürünleri, metal işleme, geri dönüşüm, içecek ve gıda, tarım ve hayvancılık endüstrileri bulunmaktadır. PGR, aşağıdakileri içeren geniş bir ürün portföyü sunmaktadır: •Helisel Redüktörler •Helisel Konik Redüktörler •Helisel Sonsuz Redüktörler •Paralel Şaft Montajlı Redüktörler •Planet Redüktörler •Endüstriyel Tip Redüktörler •Şaft Montajlı Helisel Redüktörler •Sonsuz Redüktörler •Vinç Redüktörleri •Kümes Hayvanları Çiftlikleri için Dişli Motorları •Besleyici Mikser Sürücüleri •Ekstrüder Redüktörleri •Silindirik Redüktörler •Sikloidal Redüktörler Misyonumuz, en son bilgi teknolojilerini ve yüksek teknolojili üretim hattını kullanarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak için verimli ve yüksek kaliteli çözümler sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. HUGE PUMP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Günalsan Pompa 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. O günden bu yana HugePump markalı hava ile çalışan diyaframlı pompalar (AODD) üretmektedir. Ürün olarak plastik pompalar ve metalik pompalar olmak üzere iki çeşidi vardır. Günalsan Pompa kendini geliştirmek ve ürün yelpazesine yeni ürünler eklemek için çalışmalarına devam etmektedir. 2002 yılından bu yana müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermek Günalsan Pompa'nın tek önceliğidir. Günalsan Pompa, AODD üretiminin yanı sıra vakum pompası, üfleyiciler, dalgıç pompa ve loblu pompa ithalatı da yapmaktadır. Ayrıca Günalsan Pompa Türk dişli pompa üreticilerinin ve diğer endüstriyel transfer pompalarının da distribütörüdür. Günalsan Pompa'nın ana amacı, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

 3. HYDRACRAFT EINE MARKE DER PAUL WIEGAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HydraCraft markası, Ottmar Rauch ve Martin Schulz yönetiminde Eichenzell-Kerzell'den Paul Wiegand GmbH tarafından yönetilmektedir. Şirket 2015 yılında kurulmuş ve toptan hidrolik parçalar konusunda uzmanlaşmıştır. Toplamda, günümüzde 5.000'den fazla farklı elemanı içermektedir. Bunlar, Parker ve Bosch Rexroth gibi tanınmış marka üreticilerinden ve ayrıca ucuz alternatif üreticilerden gelmektedir. Teslimat programı pnömatik, hidrolik akümülatörler ve ısı eşanjörleri, hidrolik valfler, hidrolik pompalar, hidrolik motorlar, hidrolik filtrasyon ve tanklar, kontrol ve düzenleme teknolojisi, tahrik teknolojisi, manyetik bobinler, hidrolik bağlantı teknolojisi, hidrolik ölçüm teknolojisi ve yan elemanlar gibi alanlara ayrılmıştır. HydraCraft, web sitesinde müşterilerine ve ziyaretçilerine şirket ve sunduğu ürünler hakkında çok daha fazla bilgi sunmaktadır.

 4. L.+ G. BECK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH yağ ve yağlama cihazlarının üreticisidir. Firma 1961 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve hızlı bir şekilde yağlama tekniği ürünleri için "Geliştirme – Üretim – Ticaret" alanlarında "ilk adreslerden" biri haline gelmiştir. Günümüzde ürün yelpazesi içerisinde minimum miktarlı yağlama cihazları (alışılmış emülsiyonlu sirkülasyon yağlamasından uzak olan birçok alanda), manuel ve elektrikli damlalıkları, diğer üretim parçaları, dişli çark pompaları, piston pompaları, merkezi yağlama sistemleri, yağ hazneleri, basınçlı hazneler V2A – V4A, seviye ayarlayıcısı, farklı tahrik sistemleri ile yağ verici, yağlama nipeli, yağ seviyesi göstergesi ve yağ gözleri. UNIOELER, en farklı uygulama alanlarında dahi uygun çözümler arayacak ve sunacak konumdadır. Kullanıcının ihtiyacına yönelik olduğu kadar çevre dostu olan ve yasa koyucunun şartlarını dikkate alan çözümler.

 5. R+L HYDRAULICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS, akışkan ve tahrik teknolojisi için gereksinimlerinize göre uyarlanmış kapsamlı olduğu kadar yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan bir portföy geliştirir ve üretir. Makine, gemi ve araç yapımında, çelik endüstrisinde ve açık deniz teknolojisindeki en yüksek taleplere ve ayrıca tesis yapımındaki özel uygulamalara yönelik bireysel çözümler, şirketinizin başarısının önemli bir parçasını oluşturur. SUNDUĞUMUZ FAYDALAR: Adil koşullarda kaliteli bileşenler, geliştirme, kalite ve hizmet konusundaki uzmanlığımızı kullanarak pazardaki konumunuzu iyileştirme, müşteri hizmetlerimizden doğrudan ve kişisel tavsiye, optimize edilmiş bir tedarik zinciri sayesinde hızlı teslimat süreleri, bileşenlerimizin projeyle ilgili geliştirme ihtiyaçlarını karşılamak için Bireysel gereksinimler, Yanıt sürelerinizi kısaltır: FLUIDWARE APP boyutlandırma aracı, bireysel koşullarınıza bağlı olarak, muf yuvası, şaft kaplini ve aksesuarlar gibi bir montajın boyutlandırmasını anında hesaplayabilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vizyon: Ürünlerimiz, yaşam bilimleri, makine mühendisliği ve kimya alanlarında süreç sınırlarının genişletilmesinin yanı sıra inovasyonu da mümkün kılmaktadır. Mikro litre ile mililitre aralığında sıvı miktarlarının hızlı ve hassas dozajlanması ve taşınması için pompalar ve sistem çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktayız. Ürünlerimizin temelini mikro teknoloji, malzeme bilimi ve mekatronik teknolojileri oluşturmaktadır. Misyon: Performansımızla, müşterilerimizin ürünlerimizin rekabet gücü ve performansında belirleyici bir fark yaratmaktayız. Kalitemiz sayesinde, müşterilerimizin kritik süreçlerinde kalıcılığı sağlamaktayız. Ürün yelpazemizi ve hizmet teklifimizi müşteri odaklı ve yenilikçi bir şekilde geliştirmeye devam etmekteyiz.

 2. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık bir asırlık deneyim. Dördüncü nesil olarak dizel ve gazlı motorları için yüksek kaliteli yedek parça satışı konusunda dünya çapında uzmanlaşmış durumdayız. Geliştirme merkezimizle teknolojik ilerlemeler gerçekleştiriyoruz. Sanayiyle olan direkt bağlantılarımız, tüm alanlarda yüksek esneklikle birleşerek size fayda sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Dizel ve gazlı motor yedek parçaları, yan üniteler ve yedek parçaları, kumanda, yönetim ve takip aksamları, tahrik teknolojisi, contaların imalatı.

 3. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, dozaj pompaları, Yüzer pompalar, Kimyasal pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tornesch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CFE FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CFE FRANCE, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dişli pompalar, dalgıç santrifüj pompalar, diyaframlı pompalar, Dozaj pompaları, volümetrik vites pompaları, Dişli pompalar, Pompa aksesuarları, Loblu hacimsel pompa, Metal santrifüj pompa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maubeuge, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. POMPES AB

  Fransa

  Verified by europages badge

  POMPES AB, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişli pompalar, damıtım pompaları, Dişli pompalar, diyaframlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maurepas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LUVRA HYDRAULIK UND REGELTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LUVRA HYDRAULIK UND REGELTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LITTER DICHTUNGSTECHNIK E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  LITTER DICHTUNGSTECHNIK E.K., yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SP-INDUSTRIEPRODUKTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SP-INDUSTRIEPRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Horb, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HPH HYDRAULIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  HPH HYDRAULIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brüsewitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AP ARMATUREN PROKSCH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AP ARMATUREN PROKSCH GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İç lastikler, hidrolik aksesuarlar, Boru bağlantısı, Hidrolik hortumlar, hidrolik pistonlar, İç lastikler, dişli pompalar, torna aletleri, Çelik rakorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwaikheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WELTE CARDAN-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WELTE CARDAN-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Hidrolik montaj sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişli pompalar, Hidrolik hortumlar, kardan milleri, hidrolik üniteler, Hidrolik sistem bileşenleri, Hidrolik vidalamaları, hidrolik pistonlar, endüstriyel hidrolik ekipmanları, Dişli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neu-Ulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI, yılında kurulan ve Dişliler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malları kaldırma palangaları için dişli sistemleri, pompa dişlileri, pıgnone, helisel dişliler, ticari mal kaldırma için palanga sökülebilir parça ve aksesuarları, silindirik dişli grupları, dişli çark, transmisyon için dişliler, trapezoidal vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cusano Milanino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. POMPE FERRARI

  İtalya

  Verified by europages badge

  POMPE FERRARI, yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pompalar, foseptik pompaları, sıvı gübre pompaları, elektrik pompaları, pompa onarımı, pompa ve kompresörler, pompa tesisatı, pompa grupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novellara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. APUMAS

  Belçika

  Verified by europages badge

  APUMAS, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yüzer pompalar, volümetrik pompalar, damıtım pompaları, boşluklu pompalar, dişli pompalar, dozaj pompaları, Yüzer pompalar, statik karıştırıcılar, sepet filtresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

 1. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

  Our Company is the leader exporter and producer of mobil hydraulic component and we would like to make our company and its products known to you. We have already experience in export business, particularly in European, Middle East, Asia and Africa markets. Our production programe: - HYDRAULIC GEAR PUMPS - HYDRAULIC PISTON PUMPS -BENT AXIS PISTON PUMPS -P.T.O ( POWER TAKE-OFF) -HYDRAULIC DIRECTIONAL AND UMITATION VALVE -HYDRAULIC ADAPTER -MOBIL HYDRAULIC EQUIPMENT HIGH QUALITY. COMPETITIVE AFFORDABLE PRICE. FOR MORE INFORMATION. WHATSAPP: 00-90-531-525 07 07 E-MAIL: hasan@globalhyd.com

 2. IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Yarım asırdan bu yana, IPT, Pozitif Deplasmanlı pompa ve sayaç üretimi ve uygulamalarında liderdir. Daha önce İsmet Petrol olarak bilinen IPT, 1958’de kurulmuş, kendi alanında 63 senedir liderliğini korumuş ve kaliteli ve güvenilir ürünleri ile fark edilmiş ve kabul görmüştür.IPT, kendi üretimi olan pozitif deplasmanlı pompa ve sayaçların, endüstri uygulamalarında en iyi ürün ömür/maliyet çevrimine sahip olduğu taahhüdünü vermektedir. Bugün ürün çözümlerimiz birçok endüstri dalında güvenle kullanılmaktadır.Ana üretim konumuz akaryakıt sayaçları ve pompaları, transfer setleri, dispenserler, filtreler, numaratörler, makara, tanker ve bu alanlardaki hizmetler olduğu halde, IPT ürünleri, kimyasal süreçler, rafine yakıtlar, petrol, yiyecek/gıda ve gezici araçlar gibi çeşitli endüstri dallarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Yıllar boyuncapazarın ihtiyacıyla paralel olarak ürün yelpazesi gelişmiştir.IPT, 1997’de tüm firma faaliyetlerinde ISO 9001 sistemine geçen, 2008’de PD sayaçlar ve pompalar için ATEXbelgesi, 2015 yılında ise MID sertifikasyonunu alan girişimci ve ilerici bir firmadır. Günümüz itibariyle ihracat yapmakta olduğumuz toplamda 25 ülke ile dünyanın bir çok yerinde ürünlerimizle satış öncesi ve sonrası olarak faaliyet göstermekteyiz. IPT ailesi olarak, 1958’den beri edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerin ışığında daha güçlü üretim için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla...

 3. ANZEL PUMP&HYDRAULIC - SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. is a manufacturer company produced high quality products with ANZEL® Pump&Hydraulic brand. It is produced with alloyed cast cargo wagons, spare parts of heavy vehicles and truck groups, and special design products with ANZEL® brand. Hydraulic kits, piston pumps, gear pumps, valves, gearboxes, adapters, cardan shafts, pneumatic control units, oil and fuel tanks, telescopic cylinders, silo with axles and dampers are the main product groups ANZEL® products used in the production of advanced technology are offered to customers in more than 20 countries in 5 continents with unconditional customer satisfaction. SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. has been operating in built area of 11, 000 m2 facility in Konya-Turkey with more than 70 white and blue collar employees. ISO 9001 Quality Management System, ISO 14001 Environmental Management System, ISO 18001 Occupational Health and Safety Management System, ISO 10002 Customer Satisfaction and Customer Complaints Management System and ISO 50001 Energy Management Systems are implementing effectively.

 4. REHBER MAKINE

  Türkiye

  Rehber Makine 20 yıldır kimya sektörünün lider firmalarına teknik destek ve bakım hizmeti vermekteyiz. Kimyasal malzemelerin karıştırılması için kullanılan mikser(karıştırıcı) makinelerine yaptığımız revizyon ve bakımlar ile müşterilerimize büyük avantajlar sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ve deneyimli ekibimiz ile çelik, paslanmaz, bronz, alüminyum ve endüstriyel plastik malzemelerden flanş, mil ve dişli birçok imalatımız mevcuttur. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve imalatlarımız şu şekildedir; sigma(zet) mikser makineleri, yatay mikser makineleri, ısıtma cepli dişli pompa , alüminyum fren balata diski, yaprak helezon ve finişer ilave vb.

 5. DIAPUMP

  Türkiye

  Our Story * 2002 DIAPUMP was established in Istanbul * 2007 We got the dealership of Kupar gear pumps * 2009 We got the exclusive dealership of Greenco blowers * 2009 We started to produce plastic acid pumps * 2010 We made our first export * 2014 We moved to our 1800 m² closed area production facility in Esenyurt * 2015 We have been star ting to participate in international exibition regularly * 2015 We gave our first exclusive dealership to Iran * 2016 We got the dealership of Leo pump * 2016 After ISO and CE, we got EAC and ATEX certificates * 2019 We expanded our closed area to 3350 m² * 2019 We got the dealership of Seko dosing pump

 6. HIDROEKOL ENGINEERING

  Türkiye

  Hidroekol Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.2013 yılında faaliyetlerine başlayan genç ve dinamik firmamız Hidroekol , yıllarca mobil hidrolik sektöründe faaliyet göstermiş tecrübeli yönetim kadrosu ve deneyimli personelleriyle elde ettiği deneyimiyle ekipman satış, bakım ve servis hizmetini yurtiçi ve yurtdışındaki firmalara taşımaktadır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara mühendislik, araştırma-geliştirme, plânlama, zamanında teslimat ve satış sonrası servis temini, eğitim gibi konularda tüm gücümüzle destek vermekteyizSaygılarımızla,

 7. HIPOSAN

  Türkiye

  With its experience and knowledge accumulation obtained during long years in its area HİPOSAN Hidrolik Pompa Sanayi has standardized its unique quality policy with its professional team and service principles and is a pioneer entity providing excellent service for its target population with its national and international identity. It has combined the deserved proud of including new products to its range currently encompassing hydraulic damper pumps, PTO, valves, interconnection equipments, flanges, adapters, damper buttons, sockets, and quadrant mills, and technology and quality satisfaction with customer satisfaction. Hiposan continuing its R&D studies in order to continue quality with latest technology and customer satisfaction is a reputable company internationally with self confidence from the experienced team. With the trust policy as the product of 21 years of experience in the R&D work and its sector, it executes operations by aiming at the customer satisfaction before and

 8. PETROLAND POMPA SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Petroland “Ödünsüz Kalite” prensibi ile her zaman en üstün kalitede ürünler üretmeyi prensip haline getirmiş ve sektördeki kalite anlayışını değiştirmiştir. 20 yılı aşan tecrübesi ve bilgi birikimi ile son teknoloji ürünü makine parkını birleştirerek kaliteden taviz vermeden yeni ürünlerini sizlere sunmaya devam etmektedir. Çeşitli ülkelerdeki distribütörleri aracılığıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Petroland aynı zamanda dünyanın önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yürütmekte ve gücüne güç katmaktadır. Petroland içten eksantrik dişli pompalar, modül dişli pompalar, kendinden emişli yan kanallı kademeli pompalar, paletli pompalar ve hijyenik lop pompalar üretmekte, bunun yanında vidalı pompalar ve Ex-Proof elektrik motorları konularında distribütörlükleri bulunmaktadır. Petroland üretimini yaptığı ve distribütörlüğünü yürütmekte olduğu ürünlerle tüm endüstriyel akışkan transferi uygulamalarında çözümler üretebilmektedir.

 9. BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI

  Türkiye

 10. HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN

  Türkiye

  Hidrolik sektöründe 30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan Nihat Özçelik firmamızın kurulumundan itibaren birçok başarılı projeye imza atmıştır. Hidro Özçelik; çağdaş teknolojiyi deneyimli insan gücü ile birleştirerek Dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Üretmiş olduğu ürünleri 17 ayrı ülkede pazarlayan firmamız, birçok yerli ve yabancı müşterisini kaliteli ürünlerle buluşturarak sektördeki deneyim ve tecrübesini kanıtlamıştır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz