• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dişli tekerlekler

Sonuçlar

Dişli tekerlekler - Ithalat/Ihracat

 1. JCB ENERGY ELECTRIC POWER INDUSTRY

  İspanya

  Verified by europages badge

  JCB ENERGY, merkezi İspanya'da bulunan önde gelen bir jeneratör üreticisidir. En büyük önceliğimiz, etkin ekip çalışması ve sinerji ile hızlı ve etkili hizmetler sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için dünyanın en iyi ve en güçlü motor üreticileriyle işbirliği yapıyoruz. Şirketimiz, Dizel Jeneratörler, Gaz Jeneratörler, Benzinli Jeneratörler, İnverterli Jeneratörler, Su Pompaları, Işık Kuleleri, Kaynak Jeneratörleri, UPS, Regülatörler, Forkliftler ve diğer ürünler dahil geniş bir ürün yelpazesi sunarak diğer şirketlerden ayrılmaktadır. Ürünlerimizin tümü web sitemizde yer almaktadır. Kalite, güvenilirlik ve süreklilik odaklıyız ve satış politikamız müşterilere kapsamlı bir servis ve dağıtım ağı sunmaya yönelik tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, en yüksek kalite ve performansı garanti eden entegre üretim prosesleri kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Sektördeki kapsamlı deneyimimize güvenen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan güvenli ve güvenilir ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. FRAMO MORAT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  1912 yılında kurulduğundan bu yana, merkezi Eisenbach'ta olan Franz Morat GmbH dişli çark ve tahrik tekniğini sürekli geliştirdi. ABD, Türkiye ve Polonya'daki bağlı şirketlerle ve satış ortaklarından oluşan dünya çapındaki satış ve dağıtım ağıyla Framo Morat çok sayıda endüstri sektörü için yüksek nitelikli tahrik çözümleri sunan ve global düzeyde faaliyet gösteren bir üreticidir. Framo Morat'ın temel uzmanlık alanı dişli çark tekniğidir. Kalite açısından önemli tüm imalat teknolojilerini kendi tesislerimizde kullanıyoruz. Özellikle salyangoz dişli setleri alanında Framo Morat Avrupa'nın önde gelen üreticileri arasındadır. Framo Morat danışmanlık hizmeti de verecek biçimde yapılandırılmıştır, böylece otomatik üretim proseslerini mühendislik bürosu hizmetleri ile birlikte sunabilir. Uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde Framo Morat sizin tahrik fikrinizin spesifikasyonlarından geliştirme ve tasarıma, prototip imalatından teste, montajdan imalata kadar ideal iş ortağınızdır.

 3. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendimizi genişletilmiş bir tezgah olarak görüyoruz, makine mühendisliği tedarikçisi ve ayrıca bireysel şanzıman parçalarına ihtiyaç duyan endüstri için bir tedarikçiyiz. Müşteriler denizcilik, demiryolu, rüzgar enerjisi, özel dişliler / özel dişliler ve tesis inşaatından gelmektedir. Şirketimiz, gelecekteki zorluklara hazırlıklı olmak için sürekli olarak yeni üretim teknolojilerine yatırım yapmaktadır. Standart ama aynı zamanda son derece karmaşık ve son derece zorlu dişliler ve millerin yanı sıra halka dişliler (ayrıca ağır makineler! ) gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle 200'den fazla çalışanı olan ZWP, "Alman Malı" yüksek hassasiyetli ürünlerin üretiminde liderdir. Örneğin, Asya'dan gelen uzun teslimat yollarından bağımsız olarak, tahrik teknolojisi için güvenilir bir yerel ortak olarak kabul ediliyoruz. Dişli teknolojisi, ana tahrikler, makine elemanları, Dişli çark, gemi dişlileri, büyük dişliler, madencilik teknolojisi, genel olarak dişli üretimi, dişli miller için tanınmış şirketler için muhatapız ve ayrıca güvenilir bir makine mühendisliği tedarikçisi olarak size stratejik ortaklık sunuyoruz. Uzmanlar olarak, zaten imalat şirketlerinin dış kaynak kullanımını üstleniyoruz. Rüzgar türbinleri, hidroelektrik santralleri, gaz sıkıştırma veya merkezi iletim parçaları için stratejik bir tedarikçi olmamız nadir değildir. Örneğin, ürünlerimiz aynı zamanda demiryolu dişlileri, planet dişliler, deniz tahrikleri, endüstriyel dişliler ve taç dişli kaplinler vb.

 4. STELTER ZAHNRADFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kaliteli iş ortağı. 60 yıldan fazla deneyim. 1950 yılında kurulan, sahibi tarafından yönetilen şirketimiz, tüm Avrupa'da dişli bileşenler için kalitede lider haline gelmiştir. Bugün yaklaşık 400 çalışan, 26.000 m²'yi aşan bir fabrika alanında standartları belirleyen bir hassasiyet ve çeşitlilikle büyük ve küçük seriler üretilmektedir. En iyinin bir araya geldiği yer burasıdır: /// Pazarlama istikrarı ve inovasyon. Teslimat güvenilirliği, müşterilerimiz için en önemli önceliktir. Şirketin onlarca yıldır kanıtlanmış olan pazarlama istikrarı, uzun vadede bile her zaman yanınızda güvenilir bir ortağa sahip olma güvencesini sağlar. Hassas ürünlerin sürekli bulunabilirliğine ek olarak, son derece yüksek bir inovasyon potansiyeli vardır. Mümkün olan en kısa sürede yeni uygulamalar için yeni ürünler üretme kabiliyetimiz, müşterilerimizle birlikte büyümemizin temelinde yatandır.

 5. EHGARTNER MASCHINENBAU GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Fa. Ehgartner, hassas dişliler, spiral konik dişliler, dişli takımları ve tahrikler, düz dişliler, sonsuz dişliler, kamalı miller, kaynaklı konstrüksiyonlardan onarımlara kadar her şeyi tek bir kaynaktan sunmaktadır. Dişlilerimiz, millerimiz ve diğer dişli parçalarımız milimetrenin binde biri hassasiyetle üretilmekte ve uçak veya lokomotiflerde, enerji santrallerinde veya madencilikte sürekli aşırı sürekli yüklere uygun tasarlanmıştır. İlgili dişli profilleri, dönen ve frezelenmiş parçalarda en yüksek hassasiyet sunulmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ENKA MAKINA DISLI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ENKA MAKINA DISLI, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEA ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neckartailfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT

  Almanya

  Verified by europages badge

  MVDL - VERTRIEB UND MANAGEMENT, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wetzlar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MÄDLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÄDLER GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, Vida dişi açılmış çubuklar, Dişli kayış çarkları, kremayer dişlisi, burçlar, konik dişliler, Debriyajlar/kavramalar, dişli kayışlar, rotil başları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. REKUPLAST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REKUPLAST GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NEY DRAHTERODIEREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NEY DRAHTERODIEREN GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme aşındırma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wallerfangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. UNLIMITED DRIVE SYSTEMS

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNLIMITED DRIVE SYSTEMS, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Selbitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HARMA RONALD MANZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HARMA RONALD MANZ GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ebersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GRELL-GEAR AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GRELL-GEAR AG, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mohlin, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. HERZOG INTERTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERZOG INTERTEC GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mahlstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIGIPARTS GMBH CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIGIPARTS GMBH CO. KG, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SAIM EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAIM EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mittelbiberach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CRASTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CRASTECH GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Taufkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ERON OTOMOTIV LTD.

  Türkiye

  ERON OTOMOTİV located in Istanbul. We are supplying various kind of Automotive Parts, Tractor Parts, Spare Parts, Construction Machines & Agricultural implements and Petrochemical Materials according our customers’ requirements. Careful selection of the suppliers from the Europe as well as thorough quality control has allowed us to create a very wide product range of spare parts for Tractors, Passenger Cars, Delivery trucks and Agricultural machines. Our team have experience to doing business with over 20 countries in the world. We always try to be a best business partner and provide solution for our customers. We would like to be supplier of your company. So you can find a wide range of parts you need in one supplier. Please do not hesitate to ask if you have further request or question. For more information please visit our website. Automotiv Parts : Motor & Engine Parts √ Transmissions √ Brakes, Pads, Discs √ Drive Wheels √ Auto Chemical & Freshing Materials √ Auto Accessories √Tires, Tubes & Plastic Parts Tractor & Agricultural parts : Spare Parts & Components √ Agri Machines √ Agricultural Parts √ PTO Drive Shafts √ Steering Front Axle Shafts √ Propeller Shafts √ Safety Clutches Plastic raw materials: √ Polymers √ Carbon Black √ Chlorides & Urea √ Resin √

 8. HEYNAU GEARSPRODUCTIONSERVICE GMBH

  Almanya

  HEYNAU 1931 yılından beri tahrik teknolojileri konusunda faaliyet göstermektedir. Kademesiz çekiş şanzımanları (H tahrik ve Minidrive) ve şanzıman motorları, ürün portföyümüzde önemli bir konuma sahiptir. HEYNAU ayrıca, özel şanzımanların geliştirilmesi ve üretilmesi, özel elemanların üretilmesi veya şanzımanların ve endüstriyel radyatörlerin servisi ve onarı söz konusu olduğunda ideal bir iş ortağıdır. HEYNAU-Gears özel şanzımanları sizin için özel olarak ve sizinle sıkı işbirliği halinde özel olarak geliştirilmektedir. Ayrıca küçük serilerden orta serilere kadar veya prototip yapımı için ideal bir iş ortağıyız. HEYNAU-Gears özel şanzımanları tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Odak noktamızda yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalar ve yüksek güç yoğunluğu vardır, örn. takım makinesi konusunda. HEYNAU-Production ayrıca üretim için uzman bir iş ortağıdır.

 1. ZAMA GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZaMa GmbH & Co KG şirketi tahrik teknolojisi için uygulamaya özel parçaları üretmektedir. Dişliler, alın dişlileri, iç dişliler, konik dişliler, salyangoz miller, sonsuz dişliler vs. gibi dişli teknolojisi elemanları tedarikçisi olarak, müşterilerimize, piyasa rekabet gücü veren ve rekabette iyi kullanabilecekleri, birinci sınıf ve yenilikçi ürünler sunmak hedefimizdir, zira sizin başarınız aynı zamanda bizim de başarımızdır. En modern üretim süreçleri ve nitelikli personelin yanı sıra yüksek bağlılıkla bireysel çözümler ve uzman danışmanlık sunmaktayız. Bize ihtiyaçlarınızı bildirin - en kısa sürede size dönelim ve teklifimizi sunalım.

 2. ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG

  Avusturya

  Avusturya'nın Vorarlberg şehrinden tahrik teknolojisi burada! Tercümesi: genellikle içindedir! ZIMM üzerinde durmuyorsa ZIMM genellikle içindedir! Son kullanıcı, ZIMM vidalı kaldırma sistemleri yardımıyla üretilen mal ve malzemeleri gündelik hayatta kullanır, ama "ZIMM'in cüce cini"ni hiç görmez. Kaldırma sistemleri otomatik üretim ve montaj hatlarında kullanılır. Vidalı kaldırma sistemi elektro mekanik bir tahriktir ve ağırlıkların çok hassas bir kontrol ve kumanda ile konumlandırılması gereken yerlerde kullanılır. Bazı kullanım alanları: Hemen hemen tüm tanınmış otomobil üreticisi montaj sistemleri, uçak üretim ve bakımı için kullanılan montaj ve kaldırma platformları, üretim tesisleri (düz ekranlı televizyon ve monitör üretimi, sentetik pencere profillerinin üretimi, çelik sac ve çelik profil üretimi, yalıtım için cam yünü imalatı, ahşap panel imalatı, polar kumaş, hijyen ürünleri ya da ses sönümleyici malzeme imalatı), gıda maddeleri ambalajlama makineleri

 3. ISO-TECH KUNSTSTOFF GMBH

  Almanya

  Ürün yelpazemiz, kendi yarı mamul üretimimizden, standart ve teknik plastiklerden yüksek performanslı plastiklere kadar çok çeşitli hammaddelerden mamul işlenmiş parçalara kadar uzanmaktadır. Yarı mamuller segmentinde, doğrudan satış için çeşitli standart boyut ve kalınlıklarda plastik levhalar üretmekteyiz. Yarı mamul ürünlerimizin çoğu fabrikalarımızı bireysel bitmiş parçalar olarak terk etmektedir. Büyük ve pilot serilere ek olarak, müşterilerimize ısmarlama ürünler sunmaktayız. Yüksek ve ultra yüksek moleküler ağırlıklı polietilenler (örneğin. PE500, PE1000) ve ayrıca poliamidler (PA), polioksimetilen (POM) ve PVDF veya PEEK gibi başka malzemeler kullanıyoruz. Mükemmel bir kalite yönetimi ve uzmanlarımızın sürekli meslek içi eğitiminin yanı sıra seçilmiş hammaddeler ürünlerimizin güvenilirliğinin garantisidir.

 4. KREMP-WETZLAR PRÄZISIONSZAHNRÄDER CHRISTIAN KREMP GMBH + CO KG

  Almanya

  Müşterilerimiz dünya çapında faaliyet göstermektedir ve yüksek kaliteli ve güvenilir ürünleriyle tanınmaktadırlar. 5 eksene kadar CNC (uzun) tornalama CNC freze CNC tornalama; yuvarlak, düz ve profil diş taşlama ve frezeleme; Freze dişlileri Freze ve planya konik dişliler Honlama ve alıştırma Tel EDM Gravür Otomatik seri üretim yüzeyleri; Sertleştirme teknolojisi montajı; prototip geliştirme ve test. Yapı Bileşenlerin ve dişli kutularının FEM analizi optimizasyonunu içeren 3D CAD geliştirme, optik ve temaslı CNC ölçüm teknolojisi; Hassas dişliler: Düz ve eğimli dişli çubukları modül 0, 2 - 2, 5 eğik dişli tahrik modülü 0, 2 - 2, 0 düz dişli alın dişlileri modül 0, 2 - çapı 5, 0 ile 500 mm arasında, düz dişli halka dişliler modül 0, 3 - çapı 5, 0 ile 440 mm arasında, vida dişlileri ve dişli miller modül 0, 2 - 2, 5 taşlanmış, sonsuz dişliler modül 0, 2 - 3, 5

 5. SIGGEAR ANTRIEBSSYSTEME GMBH

  Almanya

  2008 yılının Eylül ayında kurulmuş olan, SigGear şirketi dişli ve dişli kutusu imalatında uzman, nitelikli teknik bir kadro ve bir dizi otomatik hassas işleme sisteminin yanı sıra dişli ve dişli kutusu tasarım ve üretiminde önemli bilgi birikimine sahiptir. 2010 yılından bu yana, SigGear, planet dişli kutularının tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Dişli kutusu sistem ve çözümlerimiz, müşterilerimizin, örn. ev robotları, akıllı tuvaletler, tıbbi cihazlar, elektrikli bisikletler, dronlar vb. ürünlerinde kullanım alanı bulur. Aynı zamanda, şirket yönetimi yeniden yapılandırılmakta ve bir aile şirketinden modern bir şirkete dönüşüm konusunda çalışmalar sürmektedir. Gelişmiş yönetim araçları kullanılmakta ve formal yönetim standartları devreye alınmaktadır. SigGear 2016 yılında ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi ve 2017 yılında da TS16949 sertifikasını almış bulunmaktadır. SigGear 2017 yılında Almanya'nın Aachen kentinde kendine bağlı yeni bir şirket kurmuştur.

 6. INTREC AG

  İsviçre

  Müşteri odaklı fabrikasyon ürünler sunuyoruz. 0.35 - 20.0 mm hassas torna parçalarının üretimi. Hassas mekanik bileşenlerin üretimi. 0.25 - 3.00 mm çaplı yayların üretimi. Her ürün müşteri odaklı olarak son derece hassas ve itinalı bir şekilde üretilir. Kullanılan malzemeler: Paslanmaz çelik, otomat çeliği, pirinç, bakır, Be, Cu, fosfor, bronz, Alman gümüşü, alüminyum.

 7. ATLANTIS

  Polanya

  Güç iletimi yedek öğelerinin distribütörü Hizmetlerimiz: dişli çarklar; dişliler; makaralar, triger kayışları ve takoz; hareket zinciri; taşıma zincirleri; taşıma şeritleri; dişli kayışlar; rulman üniteleri; raflar; rondela bağlama setleri; trapez vidalar; kurt ağızlı kavrama; zincir gergisi; kemer gergisi; tahrik motorları ve diğerleri. Mühendislik, gıda, tekstil, kağıt, baskı endüstrisi ve tarımda kullanılan bileşenler tedarik ediyoruz.

 8. HERO GEARS A/S

  Danimarka

  HERO GEARS A/S, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silindirik dişli grupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roedovre, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 9. TENTE SAS

  Fransa

  TENTE SAS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, ruletler, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Fargeau Ponthierry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH

  Almanya

  DÖBLER SONDERMASCHINEN/VORRICHTUNGSBAU/FEI GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wedel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz