• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dikiş makinesi ve aksesuarları

Sonuçlar

Dikiş makinesi ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Güney Kore

  Verified by europages badge
 2. WERNER GRAPHICS E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  WERNER GRAPHICS E.U., yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Strasshof An Der Nordbahn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. ISKUR MAKINA - MELIH KALKAN

  Türkiye

 4. LIDER

  Türkiye

  In 1989, Image Group of Companies, which was established to meet the needs of the Ready-made Garment sector, continues its investments with the aim of meeting all the needs of the textile sector today. Since the years following its establishment, it has adopted the aim of contribution to its country as a principle, and today it is among the leading companies of the textile sector in the manufacturing of ready-made garment and sewing thread.The group of companies includes a ready-made garment and an integrated sewing manufacturing facility. With the ready-made garment sector we organize many events, particularly with European Union countries. In the sewing thread sector, Lider İplik manages its leadership in the sector with its brand. The group of companies, which tries to stand up to its name, gains dominance in the sector thanks to the differences it creates. The unique feature that makes Lider İplik the leader of the sector is that we deliver all manufacturing from materials such as raw fiber to ready-to-use sewing thread in the integrated sewing manufacturing facilities established on an area of 60, 000 square meters in Tekirdağ, Hayrabolu OSB. With this feature, it is the only brand of the Turkish Sewing Thread industry that can make 100% domestic production. Lider İplik has the most color variety in the Turkish sewing thread sector with its 1068 different color options. Products 120 No. - 42/2 Polyester, 36-50 No. Sewing Thread, Filament Sewing Thread, Texturized Thread

 5. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Almanya

  Merkezi Rheinland-Pfalz eyaletinin güneybatısındaki Konken'de bulunan şirketimiz, tanınmış "KSM" ve "Producer of Pfaff Embroidery Systems" markalar altında üretilen dünyanın en iyi nakış makinelerinin adresidir. Köklerimiz eski G.M. Pfaff AG. şirketine kadar gitmektedir. Bunun için şirketimizin tarihçesine bakınız. Ürün yelpazemizde her türlü gereksinime yanıt veren 1 - 60 nakış kafalı çeşitli endüstriyel nakış makineleri bulunmaktadır. Sadece tekstil dünyası için değil, profesyonel nakış şirketleri veya giysi üreticileri, şeritler, ev tekstili, örtüler veya teknik nakışla değil, aynı zamanda deri işleme, ayakkabı, bot, kemer, çanta ve otomotiv iç mekanı için özel modeller de sunuyoruz. Ürünlerin kalitesini iyileştirmek adına, uygun makinenin yanı sıra uygun isteğe bağlı donanıma da sahibiz. Schiffli tarzı nakış, yuvarlak kordon, payetler, seri nakış alanları vb.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NEET MAKINA

  Türkiye

  Halı Overlok dikiş sektöründe, kendi imalatımız olan USER Marka makina ile 1994 senesinden beri faaliyet deyiz. Yaptığımız binlerce makine bizim referansımızdır.Bizimle çalışan müşterilerimiz servis garantimizi ve bakım profesyönelliğimizi iyi bilirler.Sizde vakit kaybetmeden USER KALİTESİNİ yakalayın. Markamızı, ismimizi ve logomuzu taklit edip internet te müşterileri kandıran, 2. şahıslara lütfen itimat etmeyiniz.

 2. LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A.

  Portekiz

  LUÍS RODRIGUES & TEIXEIRA, S. A., yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. broderiler, kumaşçılık, parlak eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. MAISON BRODERIE

  Fransa

  MAISON BRODERIE, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. nakış makineleri, broderi makinaları, broderi (nakış) dantel, ağ ve tül için makine ve ekipmanlar, elektronik broderi makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MOUNTEK GMBH

  Almanya

  MOUNTEK GMBH, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. nakış makineleri, broderi makinaları program yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ADD ON TEXTILE

  Fransa

  ADD ON TEXTILE, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, venissieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MELCO INTERNATIONAL LLC

  İsviçre

  MELCO INTERNATIONAL LLC, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Web hizmetleri, nakış makineleri, broderi makinaları program yazılımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steckborn, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. VITOR FERREIRA

  Portekiz

  VITOR FERREIRA, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlemeli malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Famalicaõa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. A COSER

  İspanya

  A COSER, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikiş makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Dikiş makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları, dikiş makinaları onarımı, dikiş makineleri aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZSK STICKMASCHINEN

  Almanya

  ZSK STICKMASCHINEN, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nakış makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. F.LLI FOGGIATO SRL

  İtalya

  F.LLI FOGGIATO SRL, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, dikiş makineleri aksesuarları, dikiş makinesi alım satımı, toptan dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebelluna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. URANIA

  İtalya

  URANIA, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayakkabılar için germe aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Almanya

  BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RES DI MARIO SINATRA

  İtalya

  RES DI MARIO SINATRA, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tokalar, taklit taşlı takılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassano Magnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PACT EUROPACT

  Fransa

  PACT EUROPACT, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Süslemeler, nakış işlemeler ve tüller, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Serigrafi, Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler, Süslemeler, nakış işlemeler ve tüller, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, Serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maulevrier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S

  Danimarka

  PFAFF INDUSTRI WAMA TEKNIK A/S, yılında kurulan ve Şapka sanayi - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bredebro, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Almanya

  BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bargteheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROLF KALTENBACH

  Almanya

  ROLF KALTENBACH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. JAMAFIL AG

  İsviçre

  JAMAFIL AG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Gallen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. MERCERIE NET

  Romanya

  MERCERIE NET, yılında kurulan ve Dikiş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Evde kullanılan ütü ve ütü makineleri, Tekstil kesme makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Evde kullanılan ütü ve ütü makineleri, Tekstil kesme makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C.

  İtalya

  RITEX SNC DI ANTONELLO MARCO & C., yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. proje dijitilasyonu, nakış işleme yazılımı, zımbalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cittadella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. KARL SYSTEM ITALY SRL

  Romanya

  KARL SYSTEM ITALY SRL, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, endüstriyel dikiş makinaları, dikiş makineleri için harici parçalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, dikiş makineleri aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Resita, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Almanya

  SCHENK-TEXTILMASCHINEN, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN

  Almanya

  CONTORS EINKAUFSGESELLSCHAFT GBR BEREICH: CTC STICKMASCHINEN, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikiş makinesi ve aksesuarları, Kumaşlar, Tamamlanmış dokumalar, Keten kumaşlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Kumaşlar, Tamamlanmış dokumalar, Keten kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK

  Polanya

  LEOPARD. HAFT KOMPUTEROWY, IMPORTER CZAPEK, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. danışma, boneler, flamalar, tasmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. MAQUINARIA F.APARICIO

  İspanya

  MAQUINARIA F.APARICIO, yılında kurulan ve Dikiş makinesi ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. broderi makinaları, dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sabadell, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz