• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dikme

Sonuçlar

Dikme - Ithalat/Ihracat

 1. KOHL GEBÄUDEREINIGUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOHL GEBÄUDEREINIGUNG GMBH, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ditzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WORLD LEGNO CALABRIA

  İtalya

  World Legno Calabria hem ekonomik hem de ekolojik bir ürün olan pelet (sıkıştırılmış ahşap talaşı) imalat ve satışında uzmanlaşmış bir işletmedir. Şirket çevre korumaya her zaman maksimum özen göstermektedir; bu sebeple FSC (Orman yönetim konseyi) direktiflerine uygun sertifikalı ormanlardan elde edilen ağaçları kullanmaktadır. Şirket müşterilerine yüksek kalite ve verimliliği garanti eden sertifikalı bir pelet üretmektedir. World Legno Calabria, Finita Lattarico bölgesinde yer almaktadır.

 3. SOLJARDI SL

  İspanya

  Toptancı. 4 hektarlık alanımızda kaplarla meyve ağaçları ekimi işi ile meşgulüz. Bahçeler için fidanlar.

 4. BLASTDESAL, S.L.

  İspanya

  BLASTDESAL, S.L., yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, işlemli ağaç direkler, Çiftlik makineleri, Dal budama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cheste, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOAS TEXTILER-MIETSERVICE

  Almanya

  BOAS TEXTILER-MIETSERVICE, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gräfenhainichen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WERKSTÄTTEN DER LEBENSHILFE WEISSWASSER GGMBH

  Almanya

  WERKSTÄTTEN DER LEBENSHILFE WEISSWASSER GGMBH, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Weißwasser, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAUBER & CO INH. I. J. GUTLEBEN

  Avusturya

  SAUBER & CO INH. I. J. GUTLEBEN, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seiersberg-Pirka, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. DIE PUTZENGEL KG

  Avusturya

  DIE PUTZENGEL KG, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. WIEPRECHT GEBÄUDE-MANAGEMENT UND REINIGUNGS-SERVICE GMBH & CO. KG

  Almanya

  WIEPRECHT GEBÄUDE-MANAGEMENT UND REINIGUNGS-SERVICE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LAURUS NOBILIS

  İtalya

  LAURUS NOBILIS, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Campofilone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MAS INDUSTRIESERVICE GMBH

  Almanya

  MAS INDUSTRIESERVICE GMBH, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WINTERDIENST-ANBIETER.DE BY SERVICE MIT PLUS

  Almanya

  WINTERDIENST-ANBIETER.DE BY SERVICE MIT PLUS, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Brühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PEDROSA & IRMAOS, LDA

  Portekiz

  PEDROSA & IRMAOS, LDA, yılında kurulan ve Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikmeler, kereste, Kütük, ahşap palet imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Redondo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. PCR-LABOR-SERVICES GBR

  Almanya

  PCR-LABOR-SERVICES GBR, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Achern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Romanya

  SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Dikme, Meyve ağaçları, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Dikme, Meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. ARTS TUINEN

  Belçika

  ARTS TUINEN, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fıskiyeli sulama sistemleri, Fıskiyeli sulama sistemleri, bahçecilik işleri, Dikme, bahçıvanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maldegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BOOMKWEKERIJ VERBRO

  Hollanda

  BOOMKWEKERIJ VERBRO, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sandık içinde bitkiler, bahçe bitkileri, çit için ağaçlar, ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijsbergen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. DISTRIDI EXPRESS COURIER

  Belçika

  DISTRIDI EXPRESS COURIER, yılında kurulan ve Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sekreterlik hizmetleri, Sekreterlik hizmetleri, dikmeler, ekspres teslimat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. KRINKELS

  Belçika

  KRINKELS, yılında kurulan ve Kazma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dikme, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, sportif alan inşaatı, Dikme, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, parklar, bahçeler ve teraslar oluşturma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. HARTWIG REINIGUNGSSERVICE & DIENSTLEISTUNGEN INH. ETIENNE BLEICH

  Almanya

  HARTWIG REINIGUNGSSERVICE & DIENSTLEISTUNGEN INH. ETIENNE BLEICH, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PLANT-AXIS

  Belçika

  PLANT-AXIS, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bitki kiralama, Kabuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Truiden, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DALLI GEBÄUDEREINIGUNG INH. DALIBOR ALILKOVIC

  Almanya

  DALLI GEBÄUDEREINIGUNG INH. DALIBOR ALILKOVIC, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EUROGREEN

  Belçika

  EUROGREEN, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ağaç budama ve kesimi/devirmesi, Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar, Park bankları, topraklı çim, Ağaç budama ve kesimi/devirmesi, Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar, Park bankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sombreffe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LAS PALMAS DE PAPUDO, S.L.

  İspanya

  LAS PALMAS DE PAPUDO, S.L., yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. palmiye üreticileri, palmiye fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casares. Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAPE WIRTSCHAFTS U. INDUSTRIE SERVICES GMBH

  Almanya

  PAPE WIRTSCHAFTS U. INDUSTRIE SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grafschaft, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BERGERFM GMBH

  Almanya

  BERGERFM GMBH, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BATIVA

  Belçika

  BATIVA, yılında kurulan ve Restorasyon ve yenileme müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru tesisatçılık işleri, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, Dikme, Boru tesisatçılık işleri, Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi, periyodik bahçe bakımı, Dikme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grivegnée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. DANIEL SERU EN ZONEN

  Belçika

  DANIEL SERU EN ZONEN, yılında kurulan ve Kurma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Beton yapılar, Dikme, Mermer ve doğal taşlar, sokak mobilyaları, Beton yapılar, Dikme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. BERLINER SEILFABRIK GMBH & CO

  Almanya

  BERLINER SEILFABRIK GMBH & CO, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikme, Bahçe oyunları, Tenis kortları ve tesisatları ve ekipmanları, Lunaparklar için ekipman ve malzeme, Dikme, Bahçe oyunları, Tenis kortları ve tesisatları ve ekipmanları, Lunaparklar için ekipman ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KOMMUNALE DIENSTLEISTUNGEN KARL-LUDWIG GRELL

  Almanya

  KOMMUNALE DIENSTLEISTUNGEN KARL-LUDWIG GRELL, yılında kurulan ve Dikme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Untermerzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dikme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.088 Şirketler