• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dirsek akslar için yataklar

Sonuçlar

Dirsek akslar için yataklar - Ithalat/Ihracat

 1. TRIO FORGE

  Türkiye

  Trioforge steel forging industry was established in turkey rail and truck industry, industrial motor industry, hand tools, shipbuilding, construction, aerospace industry, construction machinery, mining, automotive and supply industry, defense industry, agricultural machinery, safety for the ski lift and elevator systems has been serving as a forged parts supplier for many processors and main manufacturing companies that supply equipment, valves and valve systems, undercarriage, pull-lifting and drilling equipment parts for both machining and assembly purposes.

  Tüm ürünler arasında "dirsek akslar için yataklar"

 2. MOTOREN MICHAELIS GMBH & CO. KG

  Almanya

  MOTOREN MICHAELIS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Straubing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CDL PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  CDL PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ETABLISSEMENTS SELORON

  Fransa

  ETABLISSEMENTS SELORON, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dirsek akslar için yataklar, metal testereleri, Dirsek akslar için yataklar, Krank millerinin sert krom kaplaması, Hassas tornacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. USI MAINTENANCE

  Belçika

  USI MAINTENANCE, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villers-Le-Bouillet, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HDE

  Türkiye

  HDE, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Krank millerinin sert krom kaplaması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya Tukey, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. POWER INDUSTRIES

  Hindistan

  POWER INDUSTRIES, yılında kurulan ve Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel motorlar için yedek parçalar, Dirsek akslar için yataklar, Dövme biyel kolları, tarım traktörlerinin yedek parçaları, Dizel motorlar için yedek parçalar, Dirsek akslar için yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rajkot, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. GL CRANKSHAFT INDUSTRIES

  Türkiye

  GL CRANKSHAFT INDUSTRIES, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. NINGBO BREEZE MACHINERY(PARTS) INDUSTRY CORP.,LTD.

  Çin

  NINGBO BREEZE MACHINERY(PARTS) INDUSTRY CORP.,LTD., yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, YAOAI ROAD, NINGBO, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CUBANCIGARSBEST LTD

  İspanya

  CUBANCIGARSBEST LTD, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Las Palmas De Gran Canaria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZKL BEARINGS CZ, AKCIOVÁ SPOLECNOST

  Çek Cum.

  ZKL BEARINGS CZ, AKCIOVÁ SPOLECNOST, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 5, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. THISTLE BEARINGS & ENGINEERING PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  THISTLE BEARINGS & ENGINEERING PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek akslar için yataklar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Dirsek akslar için yataklar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. WUHU JINYUAN MACHINERY MANUFACTURER CO.,LTD

  Çin

  WUHU JINYUAN MACHINERY MANUFACTURER CO.,LTD, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SCHAEFFLER TRADING (CHINA) CO.LTD

  Çin

  SCHAEFFLER TRADING (CHINA) CO.LTD, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. transmisyon organları için bilye, rulman ve makaralar, rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. WD BEARING GROUP

  Çin

  WD BEARING GROUP, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ZAPORIZHZHIA MECHANICAL FACTORY

  Ukrayna

  ZAPORIZHZHIA MECHANICAL FACTORY, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. SAHIN MOTOR YATAKLARI SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  SAHIN MOTOR YATAKLARI SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek akslar için yataklar, Dirsek akslar için yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. IMET-AKE S.R.O.

  Slovakya

  IMET-AKE S.R.O., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dirsek akslar için yataklar, Dirsek akslar için yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. NORTHWEST CRANKSHAFTS & MACHINE LTD

  Birleşik Krallık

  NORTHWEST CRANKSHAFTS & MACHINE LTD, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. MHG BÖCKER MBH

  Almanya

  MHG BÖCKER MBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek akslar için yataklar, Dirsek akslar için yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GENMOT CRANKSHAFT IND.

  Türkiye

  GENMOT CRANKSHAFT IND., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek akslar için yataklar, Dirsek akslar için yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. HCB BEARING HOUSINGS AS

  Türkiye

  HCB BEARING HOUSINGS AS, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek akslar için yataklar, Dirsek akslar için yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. MORBIDFLEX

  İtalya

  MORBIDFLEX, yılında kurulan ve Dirsek akslar için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Trevignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. INTERVOLVENTI (S.P.A.)

  İtalya

 5. BOWMAN INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

 6. ROLLON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Rollon, lineer ray sistemleri, teleskopik raylar ve lineer aktüatörlerin üretilmesinde lider dünya şirketidir. Lineer teknik ve lineer sistemlerin her alanında tedarik sağlayan Rollon uzmanlık, kalite ve uzun yıllara dayanan tecrübenin adıdır. Şirket, ürünlere ilişkin olarak geniş bir teknik bilgi birikimine sahip olup, her türlü ihtiyaç ve çok çeşitli uygulamalar için optimal çözümler sunmaktadır. Rollon şirketler grubu, İtalya (genel merkez), Almanya, Fransa, ABD, BRIC ülkelerindeki (yani Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin'deki) şubeleri ve dünya çapındaki bayi ağı ile geniş bir coğrafyada faaliyet göstermektedir. Bu nedenle, Rollon, satış yapılarını sürekli olarak en uygun müşteri desteğine göre ayarlar. Bu, Almanya ve İtalya'daki uygulama mühendisleri ile yakın işbirliği içinde, belirli endüstriyel sektörlerdeki büyük hedef müşterilere yönelik kilit hesap yönetimi, proje desteği ve yönetimini de içine alır. Rollon, sadece bir tam hizmet sağlayıcı değil, aynı zamanda doğrusal teknoloji için bir sistem tedarikçisidir.