• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dirsek ince boruları - demirsiz metaller

Sonuçlar

Dirsek ince boruları - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Doğru yerdeki doğru dönüşler - Mobitec'in bildiği şey budur. Manüel bükme ünitesinden otomatik üretim hücresine: Şuabya'daki (Almanya) şirket merkezimizde en hassas büküm teknolojisi üretilmektedir. Ve bu da modüler olarak. Sonuçta, her şey müşterilerimizin bireysel ihtiyaçları etrafında döner. En iyi sonuçları elde etmek için büküm yapmanıza ihtiyaç bırakmayacak şekilde, size özel yüksek teknoloji ürünü makine konseptleri sunuyoruz. Dünya çapında takdir edilen tamamen yuvarlak çözümler. Müşteri anlayışımız bütünseldir: Mobitec olarak biz kendinizi tamamen rahat hissetmenizi istiyoruz. Bu nedenle, doğaldır ki sadece sofistike bir teknoloji değil, aynı zamanda doğru ölçüm protokolleri, yüksek kaliteli araçlar, köklü ve münferit danışmanlık ve 24 saat yetkin bir hizmet alacaksınız. Bizde doğal olan genelde doğal değildir. Ama bu Mobitec'in iş anlayışıdır.

 2. BECKER INSULATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BECKER INSULATION GMBH, yılında kurulan ve Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yalıtım panoları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bippen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK

  Almanya

  Friedrich Gerke firması aşınma koruması, besleme, metalurji ve akışkanlaştırma teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Tüm kullanım alanları için seramik ve çelikten optimum, özel aşınmaya karşı koruma çözümleri sunuyoruz. Kendi taşıyıcılarımız, konveyör sistemlerimiz ve malzeme akışkanlaştırma sistemlerimiz ekonomik açıdan karlı, kapsamlı malzeme ve ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Tüm endüstriyel alanlarda başarıyla temsil edilmekteyiz. Kullanıcıya verimlilik sağlamak için aşınmaya karşı koruyucu bileşenlerle kullanım sunuyoruz: Kullanım ömrünü arttırma, enerji tasarrufu, onarım ve durma sürelerini azaltma. Kalite, firmamız için yalnızca bir slogan değil; firmamızın hedeflerinin vazgeçilmez bir unsurudur. DIN EN ISO 9001: 2015 sertifikalandırması gelişimimiz için tutarlı bir adım olmuştur.

 4. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Almanya

  Üretim ve kullanım arasındaki aracı.. Son derece yüksek esnekliğe sahip çok özel bir stok programı - Gücümüz avantajınızdır! 1972 yılında şirketimizin kurulmasından bu yana kendimizi üretim ve kullanım arasında bir aracı olarak görmekteyiz. Boru aksesuarları alanında oldukça uzmanlaşmış bir stok programı ile, emniyetli bir bağlantı için size her şeyi sağlama olanağımız mevcuttur. Uzman danışmanlığımız ile her zaman yanınızdayız. ERZET, yakl. 10.000 ton ve 15.000 yüksek raf depolama yeri kapasitesi ile Avrupa'nın en yüksek stok tutan boru aksesuar tedarikçilerinden biridir. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, ERZET'in yüksek standartlarına, güvenilirliğine ve esnekliğine güvenmektedir. Teslimat programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Problem değil! Sadece ürün yelpazesi ve hizmetler bölümlerini ziyaret ediniz.

 5. SHIKHAR STEEL CORPORATION

  Amerika Birleşik Devletleri

  SHIKHAR STEEL CORPORATION, yılında kurulan ve Su tesisatları güvenlik valfleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, dövme bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, United States, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, yılında kurulan ve Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD

  Çin

  CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD, yılında kurulan ve Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metallerden ince borular ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nistertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOMEC DELTA S.R.L.

  İtalya

  TECNOMEC DELTA S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EFTEN ENGINEERING PVT LTD

  Hindistan

  EFTEN ENGINEERING PVT LTD, yılında kurulan ve Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru montaj parçaları, ıso onayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sriperumbuthur, Tamilnadu., Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L.

  İtalya

  TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trezzano Rosa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BURRI AG ZÜRICH

  İsviçre

  BURRI AG ZÜRICH, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Ağaç ürünler, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Ağaç ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zurich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C.

  İtalya

  NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cirie', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, yılında kurulan ve Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru montaj parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. FINPOL ROHR SP. Z O.O.

  Polanya

  FINPOL ROHR SP. Z O.O., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. BONEX EPITOIPARI KFT

  Macaristan

  BONEX EPITOIPARI KFT, yılında kurulan ve Boru konstrüksiyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szigetszentmarton, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. CURVELINE S.R.L.

  İtalya

  CURVELINE S.R.L., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonavigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SAMALTECH SRLS

  İtalya

  SAMALTECH SRLS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller, Dirsek boruları - Demirli metaller, Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gattico-Veruno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SKENTERPRISES

  Hindistan

  SKENTERPRISES, yılında kurulan ve Dirsek ince boruları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. IMPICCICHE' AGOSTINO S.R.L.

  İtalya

 1. TA-MEC

  İtalya

 2. A.M. STEFAN DI STEFAN ILARIO & C. ( S.N.C. )

  İtalya

 3. S.G. MAZZONI S.R.L.

  İtalya

 4. FAYSOL S.A.L.

  İspanya

 5. PLAN ( S.N.C. )

  İtalya

 6. EREDI PAGANI ATTILIO DI PAGANI A E C ( S.N.C. )

  İtalya

 7. GABELLA S.R.L.

  İtalya

 8. BENDINOX EUROPA S.R.L.

  İtalya

 9. OFFICINA MECCANICA FOSSETTA

  İtalya

 10. AEROFLEX AEROSPACE

  Fransa

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dirsek ince boruları - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.136 Şirketler