• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • diskli yaylar

Sonuçlar

Diskli yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. MÜHL GMBH BEFESTIGUNGSMATERIALIEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Leopoldshöhe'deki MÜHL firması yenilikçi tespit teknikleri konusunda uzman bir kuruluştur. Özel eğitimli satış uzmanlarımız size danışmanlık hizmeti de verir ve her ihtiyaca uygun ürünleri hızla ve ekonomik biçimde edinmenizi sağlar. MÜHL normlara uygun ürünler ve özel vidalı bağlantılar alanlarında her modelde ve malzemede ilginizi çekebilecek bir ürün programına sabittir. 24 saat hizmet verdiğimiz için siparişler hızla hazırlanır. Her zaman ürün kalitesi birinci önceliğimizdir.

 2. LESJÖFORS INDUSTRIAL SPRINGS & PRESSINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lesjöfors Şirketler Grubu dünyadaki en büyük teknik yay üreticilerinden biridir. Yay teknolojisi ürün yelpazesi, tel ve şerit yaylar, presle şekillendirilmiş ve bükülmüş parçalar ile gaz basınçlı yayları içermektedir. Bir yay fabrikası olarak tecrübemiz 1852 yılına kadar uzanır. Bugün 1.800'den fazla işine bağlı çalışanımız, teknik tasarım ve yay hesaplamasından nakliyeye kadar her şeyin sorunsuz ve profesyonelce işlemesini sağlamaktadır. Yaylar, presle şekillendirme ve bükme teknolojisi alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, müşterilerimize esnek üretim kapasitemiz ile hızlı bir şekilde uygulanabilecek özel çözümler sunmaktayız. Giderek daha da küreselleşen ortamda, uluslararası varlığımızı güçlendirmekteyiz. Şu anda İsveç, Finlandiya, Norveç, Danimarka, Almanya, Hollanda, Büyük Britanya, Slovakya, Letonya, Rusya, Çin, Tayland, Singapur, Meksika ve ABD'de üretim veya satış merkezlerimiz bulunmaktadır.

 3. PRESSIRESSORT

  Fransa

  Sanayi, havacılık, nükleer, mekanik, taşımacılık, gemi onarımı için yaylar, petrokimya, tarım gıda, tıp için her türlü yay araştırma, tasarım, üretim ve ticareti. PRESSIRESSORT aynı zamanda hidro elektrik barajlar konusunda da faaliyet gösterir. Sipariş üzerine yay üretimi ve bilgisayar destekli tasarım sunuyoruz. Yay ayarı. Pim, beta kopilya, halka, spiral yay, metal yay, tel ya da şekillendirilmiş şerit yay üretimi. Malzeme: Çelik, paslanmaz çelik, inconel, fosforlu bronz, bakır, berilyum ve diğer. Büyük ve küçük seriler için prototiplerin ya da parça hesaplarında yüksek teknolojili yay çözümü üretimi; alıcılarımız, inceleme bürosu teknisyenlerimiz ya da mühendislerimiz ürün tasarımı ve yeni çözümlerin yaratılmasında özel teknik bilgiye sahiptirler. : Tek parçadan 0, 2 ila 50 mm ebatlarında telden büyük seriye üretim yapılmaktadır..

 4. HEWEI DISC SPRING MANUFACTURING CO., LIMITED

  Çin

  HEWEI şirketi 1984'ten beri disk yaylara dair araştırmalara ve imalata odaklıdır. Tesisimiz ISO9001: 2008 sertifikalıdır. 50CrV4, 30W4CrVA, SUS301, SUS304, SUS316, 17-4PH, 17-7PH, 15-7Mo, Inkonel 718, Inkonel 750, Nimonik 90, H13 gibi çok sayıda imalat çeşidine sahibiz. Son 30 yıl boyunca, Optimum DIN2093 Standardına göre disk yayları ve flanş cıvataları için inç serisi belleville rondelaları ve bilyalı yatak disk yayları ve her türlü Özel disk yayları üretmekteyiz.

 5. ALEXANDER PAAL GMBH

  Almanya

  Paal güvenilir kalite ve mükemmel hizmet anlamına gelir. Şirketimizin kurulduğu 1945 yılında büyük iddialarla yola çıktık ve istikrarlı büyümemiz bunda haklı olduğumuzu gösterdi. Şirketimize müşteri olarak geldiğinizde, size en üst düzeyde hizmet vermeyi ve rakipsiz kalitede ürünler sunmayı garanti ederiz. Kalite anlayışı, üretimle başlar ve müşteriye yapılan teslimata kadar sürdürülür.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TESSMA

  Almanya

  TESSMA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Diskli yaylar, Diskli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Welzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TIEIG INDUSTRIAL PRODUCTS GMBH

  Almanya

  TIEIG INDUSTRIAL PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akrilik yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SMW SCHRAUBEN- UND METALLWARENHANDEL AG

  İsviçre

  SMW SCHRAUBEN- UND METALLWARENHANDEL AG, yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Züberwangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. YAYSE SPRING MFG. COMPANY

  Türkiye

  YAYSE SPRING MFG. COMPANY, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diskli yaylar, fren yayları, profil yaylar, Diskli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. HÄUSSERMANN GMBH

  Almanya

  HÄUSSERMANN GMBH, yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Esslingen-Mettingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GOKSAN OTOMOTIV LTD.STI.

  Türkiye

  GOKSAN OTOMOTIV LTD.STI., yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. disk yaylar, özel yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BELLEFLEX TECHNOLOGIES, LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  BELLEFLEX TECHNOLOGIES, LLC, yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tespitleme pulları, konik emniyet pulu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freeport, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. STÖBER INGENIEURBÜRO DIPL.ING. VOLKER STÖBER

  Almanya

  STÖBER INGENIEURBÜRO DIPL.ING. VOLKER STÖBER, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diskli yaylar, Diskli yaylar, tespitleme kelebek cıvata ve somunları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heroldsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALCOMEX SPRING WORKS, S.R.O.

  Çek Cum.

  ALCOMEX SPRING WORKS, S.R.O., yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Spiral yaylar, Yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moravany U Brna, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. SCHNORR GMBH NIEDERLASSUNG ENGEN

  Almanya

  SCHNORR GMBH NIEDERLASSUNG ENGEN, yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Sıkma/bağlantı - Malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TFH GMBH

  Almanya

  TFH GMBH, yılında kurulan ve Diskli yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gilching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INSTALHO B.V.

  Hollanda

  INSTALHO B.V., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diskli yaylar, Diskli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Werkendam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. GREWIS S.R.O.

  Çek Cum.

  GREWIS S.R.O., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Diskli yaylar, Diskli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plumlov , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. NEPTUNE MARINE SHIPREPAIR B.V.

  Hollanda

  NEPTUNE MARINE SHIPREPAIR B.V., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diskli yaylar, Diskli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst Gld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. SCHNORR ESPANA S.L.U.

  İspanya

  SCHNORR ESPANA S.L.U., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Diskli yaylar, Diskli yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Figueras, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. RENOWN SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

 2. AGRIEST

  Fransa

  AGRIEST ziraat donanımları üreticileri ve distribütörlerine yönelik yedek parça üreticisi ve toptancısıdır. Beş grup altında toplanan bir ürün serisi sunuyoruz : • Yerde çalışma : dişli, diskli zemin çalışma malzemesi üretimi için ve aynı zamanda dahili olarak üretilen Tungsten karbür parça serisini de içeren tüm ihtiyaçları karşılamayı sağlayan bir seri. • Taşımacılık: römorktan püskürtücüye, samandan sabana, yürüyen malzeme (taşıyıcı, dingil, aydınlatma, tekerlek, yay, takoz, süspansiyon, fren takımı) üretimi için gerekli parçaların tümünü içeren bir seri. • Atıksu işleme : Harç ve gübre püskürtücü için zincirler, paslanmazlar, makaralar, koniler, disk) gibi özel parçaları içeren seri • Donanım ve çatal dişleri.