• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • distribütörler ve ateşleme bobinleri

Sonuçlar

Distribütörler ve ateşleme bobinleri - Ithalat/Ihracat

 1. BAYAR TASIT YEDEKLERI LTD.STI

  Türkiye

  BAYAR TASIT YEDEKLERI LTD.STI, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Atasehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. POWERMAX AUTO PARTS CO., LTD

  Çin

  POWERMAX AUTO PARTS CO., LTD, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ruian, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. CANTALUPI S.R.L.

  İtalya

  CANTALUPI S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BRAGA

  İtalya

  BRAGA, yılında kurulan ve Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOCIETA' INDUSTRIALE ITALIANA S.P.A.

  İtalya

  SOCIETA' INDUSTRIALE ITALIANA S.P.A., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Segni, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BERNARDONI ROMEO

  İtalya

  BERNARDONI ROMEO, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavullo Nel Frignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CAP IT S.R.L.

  İtalya

  CAP IT S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, termometreler, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. H.T.S. ELETTROMECCANICA S.R.L.

  İtalya

  H.T.S. ELETTROMECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anagni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SOLIANI EMC S.R.L.

  İtalya

  SOLIANI EMC S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, elektronik endüstrisi için kimyasal ürünler, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Como, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FURLONI S.R.L.

  İtalya

  FURLONI S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, elektrik jeneratörleri, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cividate Camuno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RAIMONDI RAIMONDI A.

  İtalya

  RAIMONDI RAIMONDI A., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ELETTROMECCANICA M.T.P.

  İtalya

  ELETTROMECCANICA M.T.P., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, elektrikli dalgıç pompalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Follonica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ELETTROMECCANICA UTENSILERIA CA' BARONCELLO

  İtalya

  ELETTROMECCANICA UTENSILERIA CA' BARONCELLO, yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme makinaları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Delme makinaları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassano Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ELETTROMECCANICA LAGANA' DEI F.LLI GIUSEPPE E MASSIMO LAGANA' S.N.C.

  İtalya

  ELETTROMECCANICA LAGANA' DEI F.LLI GIUSEPPE E MASSIMO LAGANA' S.N.C., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Pompalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Pompalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Calabria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FAMIJA ARCIUNESA ONLUS

  İtalya

  FAMIJA ARCIUNESA ONLUS, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riccione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ELETTROMECCANICA MGM DI GASTALDELLI MORENO

  İtalya

  ELETTROMECCANICA MGM DI GASTALDELLI MORENO, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, doğru akımlı elektrikli motorlar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel D'azzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BORGONOVO S.R.L.

  İtalya

  BORGONOVO S.R.L., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SIMEC S.R.L.

  İtalya

  SIMEC S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Hidroelektrik fabrikaları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colle Di Val D'elsa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. E.B.I S.R.L.

  İtalya

  E.B.I S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ELETTROMECCANICA SIRACUSANA DI ZOCCO ING. SEBASTIANO

  İtalya

  ELETTROMECCANICA SIRACUSANA DI ZOCCO ING. SEBASTIANO, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SIRACUSA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CLER S.R.L.

  İtalya

  CLER S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, tek fazlı elektrik motorları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ARDEL S.R.L.

  İtalya

  ARDEL S.R.L., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. E.F.G. ELETTROMECCANICA S.R.L.

  İtalya

  E.F.G. ELETTROMECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, pres ütü ve giysi endüstrisi için aspiratörler, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OEMER S.P.A.

  İtalya

  OEMER S.P.A., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, tek fazlı elektrik motorları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rescaldina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. G.E.I. ENERGIA S.R.L.

  İtalya

  G.E.I. ENERGIA S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik sağlama istasyonları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Elektrik sağlama istasyonları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calderara Di Reno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VISMEC S.R.L.

  İtalya

  VISMEC S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, elektrik motorları, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camposampiero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C.

  İtalya

  AMEC S.N.C. DI CONCATO CLAUDIO E C., yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FAI.S SRLS

  İtalya

  FAI.S SRLS, yılında kurulan ve Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri, Elektrik bobinleri, Armatür sarım makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olbia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. IOAN MAURIZIO

  İtalya

  IOAN MAURIZIO, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri, Elektrikli motorlar ve parçalar, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervignano Del Friuli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. EAO ITALIA S.R.L.

  İtalya

  EAO ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Distribütörler ve ateşleme bobinleri, elektronik filtreler, Distribütörler ve ateşleme bobinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verdello, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz