• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • diyafram kompresörler

Sonuçlar

Diyafram kompresörler - Ithalat/Ihracat

 1. MEWASA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MEWASA AG, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik transmisyon - bileşenler, Körüklü membran, manipülatör, Akümülatörler, manipülasyon düzenekleri, akümülatör, metalik ekleme bileziği, sanayi aküleri, endüstriyel danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wangs, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. MEHRER COMPRESSION GMBH

  Almanya

  Mehrer kompresörleri – Gaz ve hava yalıtımı konusuna iş ortağınız. 1889 yılında kurulan Mehrer dünyadaki en eski ve geleneksel kompresör üreticilerinden biridir ve günümüzde teknik açıdan yüksek talep gerektiren görevler için yağsız piston ve membran kompresörlerin üretiminde lider firmalardan birisidir. Yöntem ve proses endüstrisinin iş ortağı olarak devre dışı kalmayan, ekonomik ve mutlaka yağsız şekilde gazların, gaz karışımların ve havanın sıkıştırılması konusuna uzmanlaştık. Sloganımız: "Customized Compression". Sizin için münferit ve küçük seri makineler üretiyoruz ve kompresörleri sizin taleplerinize özel olarak tasarlıyoruz. Böylece uygulamanız için uygun makineye sahip olduğunuza emin oluyoruz. Bu tasarım ve servis yönetimi sistemlerimiz sayesinde makinelerimizin en yüksek güce sahip olduğundan ve size mümkün olduğunca büyük bir Customer Lifetime Value (Müşteri yaşam boyu değeri) sunduğumuzdan emin oluyoruz.

 3. NOVA WERKE AG - NOVA SWISS

  İsviçre

  Mükemmel şirketlerin mükemmel geliştirme ortaklarına ihtiyacı vardır, çünkü ne olduğunu ve ne olacağını bilir. NOVA SWISS, öncü ruhu ve uyarlanabilirliğiyle ürünleriniz için geleceğe yönelik çözümler üzerinde çalışır. Gelecek yeni - gelecek NOVA. Geleceğe giden yolda bize katılın. NOVA WERKE AG, merkezi Effretikon'da ve yan kuruluşları Fransa, Almanya ve Hong Kong'da bulunan bir İsviçre teknoloji şirketidir.. Şirket, NOVA SWISS® kalite markası altında dört ürün hattında geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünleri: Yüksek basınç teknolojisi, dizel bileşenleri, yüzey teknolojisi ve hidrojen bileşenleri. Kapsamlı hizmetlerimiz, yenilikçi yüksek teknoloji bileşenlerimiz ve yöntemlerimiz en zorlu uygulamalar için çözümler üretir ve kalite, güvenilirlik, standartlaştırma ve güvenlik alanındaki en sıkı beklentileri karşılar. Müşterilerimiz ve onların çıkarları odak noktamızdır.

 4. HYCO VAKUUMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Dünya çapındaki uygulamalar için gaz ve buhar tahliyesi ve taşınması için diyafram ve pistonlu pompa tasarlama ve üretimi konusunda 50 yıllık deneyim sunmaktayız. Münih kentinin güneyindeki ana tesisimizde tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmekteyiz. En yüksek kaliteyi, yeniliği ve çevresel kriterlere uygunluğu sunmaktayız. Ürün yelpazemizde doğrusal veya krank mili tahrikli diyafram ve pistonlu pompalar, gaz ölçüm pompaları, laboratuvar pompaları ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel pompalar bulunmaktadır. Toplamda, çok çeşitli uygulamalar için 40'ın üzerinde ürün serisi sunmaktayız. hyco® pompaları, vakum üretiminin teknik ve ekonomik gereksinimlerine son derece uygundur. Tecrübemiz ve sürekli artan teknik bilgi birikimimizle, müşteri isteklerini geleneksel ve yenilikçi bir şirket olarak yerine getirmekteyiz. Güncel teknolojilerin ve karmaşık iş akışlarının yanı sıra, optimize edilmiş ve verimli iş süreçlerinin kullanılması, sürekli olarak yüksek kalitenin sunulmasını garanti eder.

 5. MEFE KAUÇUK

  Türkiye

  isı eşanjör contaları, kauçuk diyaframlar, kauçuk grommet, kauçuk hız kesici kasis, kauçuk kaplinler, kauçuk kompansatörler, kauçuk merdane, kauçuk takoz ped, kauçuk tapa, kauçuk yağ keçesi, uçak takozu, vakum lastiği vantuzlar, vana contaları, vibrasyon takozu imalatı, Kauçuk Diyafram, Vana Kauçuk Diyafram, Pompa Kauçuk Diyafram, Pompa Kauçuk Diyafram, Vana Kauçuk Diyafram, Kauçuk Diyafram, Kauçuk Diyafram, Kauçuk Diyafram, Vana Kauçuk Diyafram, Pompa Kauçuk Diyafram, Pompa Kauçuk Diyafram, Vana Kauçuk Diyafram, Kauçuk Diyafram, Diyafram Lastiği, Diyafram Lastikleri, Kauçuk Diyafram, Kauçuk Diyaframlar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FORTUNE INDUSTRIES

  Hindistan

  FORTUNE INDUSTRIES, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jamnagar, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. NOVA WERKE DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  NOVA WERKE DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  YUH BANG INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Dozaj pompaları, Vakumlu pompalar, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Dozaj pompaları, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Taiwai City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 4. MAPRO INTERNATIONAL S.P.A.

  İtalya

  MAPRO INTERNATIONAL S.P.A., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, sntrifüj vantilatörler, boşaltma pompası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nova Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ERVOR

  Fransa

  ERVOR, yılında kurulan ve Arazi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Piston kompresörler, Merkezkaç kompresörler, Diyafram kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Piston kompresörler, Merkezkaç kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. F-DGS

  Fransa

  F-DGS, yılında kurulan ve Sızıntı tıkaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, gaz kompresörleri, Kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, EVRY CEDEX, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GARDNER DENVER THOMAS GMBH

  Almanya

  GARDNER DENVER THOMAS GMBH, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyafram kompresörler, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Vakumlu pompalar, Diyafram kompresörler, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pompalar, Vakumlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürstenfeldbruck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HOWDEN BC COMPRESSORS

  Fransa

  HOWDEN BC COMPRESSORS, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, santrfüj kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nogent-Sur-Oise Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ELETTROPNEUMATICA S.R.L.

  İtalya

  ELETTROPNEUMATICA S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Benedetto Del Tronto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ULLMANN

  İtalya

  ULLMANN, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BENVENUTI FABRIZIO

  İtalya

  BENVENUTI FABRIZIO, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cossato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. C.R.C. COMPRESSORI

  İtalya

  C.R.C. COMPRESSORI, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. REBECCHI EDO S.A.S. DI REBECCHI MAURIZIO & C.

  İtalya

  REBECCHI EDO S.A.S. DI REBECCHI MAURIZIO & C., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ELETTROTECNICA FALONE

  İtalya

  ELETTROTECNICA FALONE, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellante, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GAV S.R.L.

  İtalya

  GAV S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brendola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RIEM SERVICE S.R.L.

  İtalya

  RIEM SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NE - MA S.R.L.

  İtalya

  NE - MA S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. U.S.A.C. S.R.L.

  İtalya

  U.S.A.C. S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AIR MOTOR S.R.L.

  İtalya

  AIR MOTOR S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MEDICI GIANCARLO E FIGLI S.N.C.

  İtalya

  MEDICI GIANCARLO E FIGLI S.N.C., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OIL SERVICE S.R.L.

  İtalya

  OIL SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rezzato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. F.LLI GHIOTTO S.N.C.

  İtalya

  F.LLI GHIOTTO S.N.C., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COMPRESORES RECOM

  İspanya

  COMPRESORES RECOM, yılında kurulan ve Diyafram kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir. Hava kompresörler, Piston kompresörler, Kompresörler, Hava kompresörler, Piston kompresörler, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervello, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. AIRSERVICE 24

  İtalya

  AIRSERVICE 24, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palazzo Pignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. R.E.N.A.T. S.R.L.

  İtalya

  R.E.N.A.T. S.R.L., yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Piston kompresörler, Diyafram kompresörler, Piston kompresörler, Diyafram kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capannori, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz