• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dizel motorlar için yedek parçalar

Sonuçlar

Dizel motorlar için yedek parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. GMC GESELLSCHAFT FÜR MARINE- UND INDUSTRIEAUSSTATTUNG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Denizcilik ve endüstriyel ekipman şirketi olarak, kompakt büyük ve orta ölçekli motorlar ve ilgili yedek parçalar ve traktörler için yedek parçalar tedarik ediyoruz. On yıllardır denizcilik, tarım teknolojisi ve endüstriyel tesisler alanlarında dünya çapında bir müşteri ağına danışmanlık ve tedarik sağlıyoruz. Eğitimli servis ekibimiz müşterilerimizle bireysel ihtiyaçlarına göre ilgilenir. Yıllar içinde, birkaç bin kalemden oluşan kapsamlı bir yedek parça deposu oluşturduk ve buradan müşterilerimize gerekli ürünleri günlük olarak ve kısa sürede tedarik ediyoruz. Şirket merkezimiz 2006 yılından beri Wesseling'de bulunmaktadır. Çok iyi lojistik konum, tüm ulaşım yollarına mükemmel bağlantılar sağlar, böylece tüm müşteri siparişlerini her zaman kısa sürede teslim edebiliriz.

 2. STOPARTS LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2012 yılında kurulan STOparts, Türkiye'deki üreticilerden ve bayilerden her türlü iş makinaları ve ekipmanları için yedek parça tedarik eden bir firmadır. Bugün pazarın hem toptan hem de perakende segmentlerinde çeşitli alanlarda 120'den fazla üreticiyle çalışıyoruz. Özel ekipmanlar, inşaat ve tarım makineleri için yedek parça konusunda işbirliği yaptığımız tüm yedek parça üreticileri, çok kaliteli ürünler üretmektedir. Avrupa, Amerika ve Asya'da birçok ülkeye ihracat yapmaktayız. Bugün kamyon, özel ekipman, iş makinesi ve tarım ekipmanları için yedek parça ve aksam tedarik etme imkanına sahibiz. Ayrıca isteğiniz üzerine sizin için her türlü yedek parçayı üretebiliriz. Uzmanlık alanımız: Stoparts, her türlü iş makinaları için toptan ve perakende yedek parça tedarikinde SORS markası altında faaliyet göstermektedir. Özel ekipman yedek parçalarının zamanında teslimi şirketimizin temel misyonudur. Şu ağır ekipman üniteleri ve sistemleri için aksamları bizden sipariş edebilirsiniz: -Dingiller ve diferansiyeller; -Motorlar (içten yanmalı motorlar (ICE)) ve elektrikli motorlar; -Soğutma sistemleri; -Hidrolik sistemler; -Transmisyonlar (şanzımanlar); ayrıca daha pek çok ürünü web sitemizde keşfedebilirsiniz! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. ALBERTO

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALBERTO EXPORT orijinal ve alternatif yedek parçaların ithalat ve ihracatında uzmanlaşmış bir işletmedir. Her marka iş ve yol makineleri için zengin bir yedek parça çeşidinin pazarlamasını yapıyoruz: Atlas copco, Bitelli, Bobcat, Bomag, Case, Daewoo, Doosan, Dynapac, Hamm, Hitachi, Hofmann, Ingersoll Rand, Kleemann, Kobelco, Komatsu, Marini, Mecalac, Terex, Volvo ve diğerleri.

 4. GEO-NEGOCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GEO-NEGOCE, yılında kurulan ve Dizel motorlar için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, endüstriyel motorlar için sökülebilir parçalar, Caterpillar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitrolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MASCHINENFABRIK GUIDO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINENFABRIK GUIDO GMBH, yılında kurulan ve Dizel motorlar için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neutraubling, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, yılında kurulan ve Otomobil işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları, Dizel motorlar için yedek parçalar, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Taşıtlar için vites kutuları, Motorlu boşaltma/atım, Ticari araçlar - Elektrik ve elektronik yedek parçaları ve kısımları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, çıkma araba parçaları ve bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villorba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. YZR GLOBAL DIS TIC. LTD.

  Türkiye

  YZR GLOBAL, Türkiye’nin köklü enerji tesisi kurulum firmalarından olma hedefiyle faaliyet gösteren Yazar Group’un dış ticaret firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve başarılı ekibi ile YZR Global uzmanlık alanı olan enerji, enerji panelleri ve bio kütle santralleri başta olmak üzere; makine ve inşaat sektörlerinde imalat, medikal ve gıda sektörlerine ise tedarik ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. Ürünlerimiz her türlü yedek parça, bakır ve alüminyum pul, dizel pompa, pul set takımı, vida, nipel, piston, yay, kelepçe, dişli ve hortum rekorları başta olmak üzere V kasnak, burçlu kasnak, kör kasnak, konik burçlar, yıldız kaplin, rulman yatağı ve otomotiv yedek parça ürünlerini de kapsamaktadır. YZR Global olarak tüm dünyada Türk kalitesini ve %100 Türk ürünlerini ulaştırarak ülkemizi başarı ile temsil etmekte ve direk hizmet vermekteyiz.

 3. OPTIMA ENGINE PARTS

  Türkiye

 4. DNC OTO - TURKIYE SPARE PARTS - AUTO SPARE PARTS - TRUCK SPARE PARTS- AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  As we are DNC automotive export high quality Turkish made aftermarket and genuine auto parts to nearly 20 countries in the World. we sell more than over 24 brands. We all ready producing %30 of those products at our production lines. All so We supply all other brands from our suppliers to our customers. By the way there are more than 50.000 pcs. spare parts in our stock.As Turkeyspareparts brand, we have been a supplier and manufacturer in the following product groups for more than 20 years. 1- Trucks and Trucks group 2- Construction machines, buckets, forklifts, etc. 3- Car, automobile, minibus and passenger vehicle groups 4- Agricultural vehicles, tractors, etc. Groups. We offer the spare parts of the above groups to our customers as both OEM (original parts) and aftermarket. We have more than 50, 000 products in stock.DNC Automotive; It provides retail sales services to all of Turkey, especially Bursa and South Marmara, with its professional staff who are experts in their fields. By reaching more than 2000 points throughout Turkey, we meet the demands of Original and Aftermarket spare parts quickly and perfectly.As Dnc Automotive, we supply brake parts, chassis parts, Glass cleaning parts, filters, exhaust system parts, cooling parts, steering wheel parts, auto electric parts of many brands and after market. We offer original or sub-industry products to our customers.

 5. ELZEM WAX MOTOR SUPAPLARI

  Türkiye

  TSE 11147 standartlarında, son teknolojik CNC ve supap üretim amaçlı otomatik tezgahlarda dizel ve benzinli araçların emme ve egzoz motor supaplarını üretmektedir. 2011 yılı sonu itibariyle yıllık 1.500.000 üretim adetine ulaşmış olan Elzem-Wax Motor Supapları, üretiminin %40'ını yurtiçi pazarına, %60'ını ise ABD, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir. ISO 9001-2008 -TÜV AUSTRIA uluslararası kalite belgelerine sahip olan Elzem-Wax Motor Supapları, müşteri memnuiyeti ilkesini öncelikli tutarak pazarını büyütmeye devam etmektedir. Elzem-Wax Motor Supapları, malzeme ve üretimden kaynaklanan hatalara karşı 2 yıl 60.000 km garantilidir. Belirlenen ürün kalitesine ulaşmak için üretim, teknik çizim ve bilgisayar destekli olarak başlar, imalatın her aşamasında gerekli testlerden geçirilerek supapların standartlara uygunluğu sağlanır

 1. ISTANBUL EGZOZ SISTEMLERI TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Vizyonumuz • Müşteri odaklıyız • Etik değerlere saygılıyız • Topluma ve çevreye duyarlıyız • Çalışanımıza değer katarız • Hedef odaklıyız İstanbul Egzoz Sistemleri markasını güvenini ve kalitesini her geçen gün arttırarak müşterilerimize daha iyi hizmet ve ürün imal edebilmek. Çevreyi korumak için çevre standartlarına uygun çalışmalar yaparak, insan hayatına ve doğaya verdiğimiz önem için; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun diğer birimlerini olumsuz etkileyecek tüm etkileri ortadan kaldırılarak fayda sağlayacak hale getirmek için İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarını uygulamak. Otomotiv sektöründeki teknolojik değişiklikleri şirketimize taşıyarak, sürekli büyümek, gelişmek ve tüm bunları yaparken de şirketin karlılığının her geçen gün artmasını sağlayacak yeni yatırımlar yapabilmek.

 2. GLOBAL ENGINE PARTS EXPORT & IMPORT

  Türkiye

  GLOBAL ENGINE PARTS ISTANBUL -Türkiye ve 1980 yılında kurulmuştu. Biz bir lider ihracatçısı ve distribütör şirketi motor kısımlarında. Aynı zamanda bazı özel üretim özel müşteri gereksinimleri için motor yedek parça, ları. Biz dünyada 30'dan fazla ülkeye ihraç etmekteyiz. Bizim faaliyetleri ve ana ürün yelpazesi vardır izler. 1) Bizim ekli katalogda anlatılan birçok motor tipleri için Nural-Kolbenschmitdt-Kink-Goetze-Mondial-AE Borgo Nova-Piston-Ring-gömleği setleri kaynağı. Başta Avrupa ülkeleri bu ürünleri ihraç. 2) Biz dünya (Orta Özellikle Avrupa, Rus, Moldova, Bulgaristan, Romanya, içinde DEUTZ & KHD & PERKINS & JCB & CUMMINS & KOMATSU & CATERPILLAR & LOMBARDINI & RUGGERINI & HATZ & YANMAR & KUBOTA & IVECO & ZETA & OTOYOL & MITSUBISHI MOTOR & ISUZU MOTOR & HINO MOTOR & MERCEDES MOTOR & MAN MOTOR & CNH MOTOR & FTP & MOTOR YEDEK PARÇA birçok ülkeye dizel motorlar için motor parçaları bir çok kaynağı Doğu ve Afrika pazarları). bu motorlar için İlgili motor parçası katalogları bağlıdırlar. 3) Biz geliştirmek ve bu tür özel müşteri gereksinimleri için piston, astar, motor valf, motor yatağı, conta, yağ pompası, su pompası, con-çubuk, krank mili, rocker-kol, itme çubuğu gibi bazı özel Motor Parçaları üretmek. Biz dünyada birkaç pazar (Ağırlıklı Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında) için bu özel parça temini. Kalite bizim için en önemli kavramdır. Biz kalite için aşağıdaki prensipleri vardır. https: //www.globalengineparts.com

 1. HUDSAN OTOMOTIV ELEKTIRK SANAYI VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  HUDSAN Otomotiv Elektrik Ticaret Limited Şirketi kurucuları olarak "Müşteri memnuniyeti" ilkesiyle yola çıkan, müşterilerimize uluslararası standartlarına uygun ve yüksek kaliteye sahip ürünlerin rekabetçi fiyatlarla birleştirilerek tüm insani, ahlaki ve hukuki değerleri kapsayan bir anlayışla sunmaktadır. 20 yıllık deneyimimiz ile elektrik, otomotiv yan sanayi yedek parça, mermer, mobilya ve petrol sektörlerinde bulunan ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz projeler ve imal ettiğimiz ürünleri en cazip fiyat politikasıyla dünyanın dört bir yanına ihraç etmekteyiz. Ortak olduğumuz Lojistik firmasıyla hızlı, güvenilir ve kaliteli teslimat sağlamaktayız.

 2. DORTRENK TUR.GAYR.MOT.TAŞ.SAN. VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Dörtrenk Group www.otobusyedekparca.com ve www.busspares.com adresleri ile Otobus Yedek Parça, Kamyon yedek parça , İş makinası (Volvo, Komatsu, Caterpillar ) yedek parça , aksesuar ve özel dizayn sektöründe hizmet sunmaktadır. Şirketimiz Mercedes, MAN, TEMSA, BMC, Renault, Volvo, Scania, DAF, Otokar markalarında siz değerli iş ortaklarımıza çözümler sunar. Şirketimiz sektörde bilinen ELRING, FEBI, ZF, BOSCH, WABCO, SACHS, NURAL markalarının tedariğinin yanında siz değerli ortaklarımız için yerli özel üretimlerde tedarik etmektedir. İyi Hizmet ve Uygun Fiyat politikası'nın yanında; alanında Uzman Otobüs Yedek Parça ve Aksesuar tedarikçileriyle siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

 3. OTTOMECH

  Türkiye

  Founded in Ankara in 2018, Ottomech first started its commercial life by selling heavy machinery parts. In the following years, it aimed to address every point of the automotive aftermarket sector by adding auto mechanical spare parts, battery and engine oil segment. its activities as a leading automotive spare parts supplier, serving with a fast distribution network. Our vision; To be the company that provides the best service with its strong service network established by prioritizing the needs of our customers. Our Mission; To add value to our customers, suppliers, sector, and society by providing sustainable service with our dynamic and strong structure that attaches importance to technology in the automotive spare parts sector, adhering to ethical principles.

 4. ROTASYON

  Türkiye

  نحن شركة روتاسيون من أحد قيادي شركات التصنيع في تركيا , نريد أن نحيطكم علماً أن منتجاتنا عالية الجودة من البستون (المكبس) وقمصان المحرك , لدينا مستلزمات جميع ماركات الشاحنات من قمصان ومكابسنحن أيضاً حاصلين على شهادة الايزو رقم 9001: 2008شركتنا رائدة في مجال تصنيع مستلزمات موتورات الديزل منذ 15 سنة نحن يمكننا تزويدكم قطع التبديل للشاحنات بجميع أنواعها .لدينا مكابس وسيليندر (قميص) لشاحنات سكانيا وفولفو .......إلخSCANIA موديل ) (112, 113, 114, 142, 143, 124, 144, 93, 94 VOLVO موديل (101, 120, 121, 122, 380, 400, 420, 440, 460) IVECO موديل (380, 420, 470) وأيضاً يمكنم الحصول على القطع بأسعار منافسة ..We are Rotasyon factory, one of the leader manufacturers in Turkey.We produce high quality cylinder liners and pistons.We also produce water cooled and air cooled cylinder liners.Water cooled cylinder liners for: Mercedes-Benz , Volvo , Saab-Scania , Fiat-Iveco Man, Kamaz, Zetor, Ursus, Leibherr, Caterpillar, Cummins, Komatsu, etc.Air cooled cylinder liners for: Deutz, Hatz

 5. DAYEL MAKINE SAN. TIC. AŞ.

  Türkiye

  DAYEL is the Turkish Company, experienced in the production of New Age Diesel testing systems like EDC pumps, CR Common Rail , UNIT Inj and pump . Since 2018 we are producing DPF Cleaning machines. Founded in 1995 by Mr Cengiz DAYIOGLU and the his son Mr Kaan DAYIOGLU inside RBTR Bosch İstanbul-Turkey as After Sales Service of Bosch Test Benches. Since 2004 started to produce at first CR PC test benches 240 pcs yearly. DAYEL has experiences Production, Sales, Training and After Sales Service of all their test benches. Our aim is to produce universal, easy use, low cost and qualified test equipments. We have CE decleration for all our products and TUV CERT ISO9001: 2015 certificate for our company and production line.

 6. SODIT

  Fransa

  Orijinal ve yan sanayi mamulü dizel enjeksiyon malzemeleri. Avrupa'nın başlıca üreticileri BOSCH, DELPHI, PIERBURG (akış ölçer) ve STANADYNE firmalarının ürünlerini dağıtıyoruz, ayrıca DENSO, YANMAR, ZEXEL gibi Japon ürünlerinin satışını yapıyoruz. Tüm yan sanayi veya orijinal ürün markalarının alet takımlarından yedek parçalarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesini sunmaktayız. Ayrıca Denizcilik, kamusal bayındırlık işleri ve endüstri kullanımına yönelik ürünler de mevcuttur. Dizel servis istasyonlarıyla iş ortaklığı arayışındayız.

 7. AYB INDUSTRIES

  Türkiye

  AYB INDUSTRIES Delivers Replacement Parts and Maintenance Products for New Technology Diesel Engine Fuel Systems. Expansion is a core AYB INDUSTRIES objective. Our commitment to expansion will help AYB INDUSTRIES become the foremost supplier of replacement parts and maintenance products for New Technology Diesel Engine Fuel Systems around the world. As part of our continuing emphasis to improve our processes, AYB INDUSTRIES holds ISO 9001: 2008 certification. With more than 10000 part numbers in stock, AYB INDUSTRIES offers its customers the best possible service in the replacement parts industry. Thanks to a knowledgeable organization combined with cutting-edge technology, AYB INDUSTRIES is a dynamic organization that focuses on quality and experience. Our systems are designed around providing real time information wherever possible. Efficiency is emphasized from order inquiry, processing, and through delivery to the customer without ever sacrificing quality or accuracy.

 8. SMA MAKINA

  Türkiye

  Otuz yılı aşkın sektör tecrübesine sahip SMA Makina müşterilerinin jeneratör ve makinalarla ilgili her türlü gereksinimlerini karşılayacak bilgi ve birikime sahiptir. SMA Makina, müşterilerinin beklentilerini uygun fiyatlandırma ile karşılayarak güvene dayalı uzun süreli ilişkiler oluşturmaya öncelik vermektedir.Yerel ve uluslararası markaların Türkiye’de tercih ettiği iş ortağı olan SMA Makina, uzman kadrosu ve yılların deneyimi ile müşterilerine tam donanımlı güç sistem çözümleri sağlamaktadır.Makina Parkımız: Hartridge 120 Fuel Pomp Test StandHartridge 290 Fuel Injector Test StandCummins Injector Assembly StandCumminsTop Stop Setting FixtureCummins Injector Cup Spray TesterCummins ayar, bakım, onarım için gereklitüm ekipmanlarımız atölyemizde mevcuttur.Tam teşekküllü servis hizmetleri.Sma Makina, konusunda uzman yabancı dil konuşan teknik kadrosu , tam donanımlı servis araçları ve daima hazıryedek parça stoğu sayesinde müşterilerine kendi merkezinde veya müşterilerinin yurtiçi/yurtdışındaki adreslerinde7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşterilerine en hızlı ve kaliteli servisi ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız, teknik kadrosunu gerek yurt içinde gerekse yurtdışında hertürlü mesleki eğitim ile donatmış olup , bu sayade teknik problemleri hızlı ve güvenli bir biçimde çözüme kavuşturmaktadır. Servis ekibimizle siz değerli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak tam donanımlı servis aracımızla 7/24 servis hizmeti vermekteyiz. GÜCÜMÜZ Sektördeki en yüksek standartlardı

 1. INTER SEA SERVICES & TRADING GMBH

  Almanya

  40 yılı aşkın süredir MaK gemi dizel motorlarına uygun yeni ve kullanılmış/yenilenmiş yedek parçaların tedariğinde uzmanlaştık. Norderstedt - Hamburg'daki depomuzdan size geniş bir yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Özellikle DEUTZ, MWM, L'Orange, Bosch ve Boll & Kirch olmak üzere gemiler için genel teknik donanımların tedariğini de sağlıyoruz. Buna ek olarak, şirket içi atölyemiz neredeyse tüm deniz dizel bileşenleriniz için kalifiye, profesyonel bir onarım hizmeti sunmaktadır. Tüm müşteriler ve ortaklar için hızlı ve bireysel destek bizim için çok önemlidir. Walvis Körfezi'nde 30.000 saatlik işletim sonrası makine bakımı ya da hafta sonu Brake an der Weser'e altı tane O-ring teslimatı, bizim için ikisinin hiçbir farkı yok. Bizim için kişisel iletişim, birlikte çalışmanın ve belirlenen hedeflere ulaşmanın temelidir.

 2. SAHA MOTORLU ARACLAR DIS TICARET SANAYI VE TICARET LTD. STI

  Türkiye

  Atakul Dizel A.S. 1987 yılından bu yana Mercedes-Man ağır ticari ve Mercedes-Man-Volkswagen hafif ticari araçları için Ankara’dan tüm Türkiye’ye yedek parça hizmeti sunmaktadır. Değişen pazar şartları ve yurtdışı müşterilerine de bu kaliteli hizmeti götürme arzusu firmaya lojistik anlamda merkez olan İstanbul’da şube açmayı kaçınılmaz hale getirmiş ve 2014 yılında bu amaçla İstanbul Şubesi açılmıştır. Buna ilave olarak ise 30 yıllık tecrübesini ve Türkiye pazarındaki başarılarını yurtdışı pazarlarına taşımak isteyen Atakul Dizel A.S. bunun için yeni bir marka oluşturulmasına ve bu markayı temsil eden yeni bir firma kurulmasına karar vermiştir. Buradan hareketle 2015 yılı başında Atakul Dizel A.S. ortakları tarafından Saha Motorlu Araçlar Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti ünvanı ile yeni bir firma kurulmuştur. Bu yeni firma “Sahaparts” markasını oluşturmuştur...

 3. TOUS MOTEURS DIESEL

  Fransa

  TOUS MOTEURS DIESEL , yeni ve yenilenmiş dizel motorların satışında 30 yıldan fazla bir süredir uzmanlaşmış bir acentedir. Tüm markalara uygun geniş motor modellerimizi bulabilirsiniz. Ürünlerimiz, forklift veya vinç taşıyıcıları gibi tarım makineleri ve ziraat makineleri için tasarlanmıştır. Güvenilir tedarikçiler ağımız sayesinde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile konsolide, ihtiyacınız olan motoru bulmayı taahhüt ediyoruz. Buna ek olarak, uzman ekibimiz dizel motorunuzun değiştirilmesi konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır. Gerçekten de, stokta 5000'den fazla referansımız var, size en uygun sürelerde teslimat yapabiliriz ve rekabetçi fiyatlar sunabiliriz. Ayrıca parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve özellikle motor kitleri sunabiliriz. Motorlarımız markaya bağlı olarak 6 ay ile 2 yıl arasında garantilidir.

 4. IMAY MUFFLER SPARE PARTS

  Türkiye

  We are producer of Heavy Construction Machine Spare Parts in Ankara, Turkey. We are manufacturer of mufflers, clamps, elbows, heat shields, pipes and tubes. These spare parts can be used in Caterpillar, Volvo and Komatsu and the other heavy construction machines. We have a very wide range of products, which covers 5000+ items, and it is expanding day by day. To give a brief info about the company; • highly experienced manufacturer, operating more than 12 years. • one of the biggest Heavy Construction Machinery Spare Parts producers in Turkey and have a very competitive place in the world. (We are one of the top 10 manufacturers in the world.) • our products are used in more than 10 countries • a solution provider company (We can easily revize our products to answer customer needs.) So we can offer our international partners a large variety of products for all needs.

 5. MASK GLOBAL ITHALAT IHRACAT TICARET LTD.ŞTI

  Türkiye

  Sektörde bulunduğumuz 2000 yilindan i̇ti̇baren tecrübeleri̇mi̇zi̇ kurumsallikla bütünleşti̇rerek deneyi̇mleri̇mi̇zi̇ mask global i̇thalat i̇hracat ti̇c. Ltd. Şti̇. Adi altinda 2 yili aşkin yoğun çalişmamiz i̇ti̇bari̇ i̇le müşteri̇li̇ri̇mi̇zi̇n akillarinda herhangi̇ bi̇r soru kalmamasi i̇çi̇n çalişmaktayiz. Müşteri̇leri̇mi̇zi̇n i̇stek ve i̇hti̇yaçlarini en doğru şeki̇lde tespi̇t edi̇p, karşilamak, kendi̇mi̇zi̇ her geçen gün geli̇şti̇rme doğrultusu i̇le si̇zlere hi̇zmet vermekteyi̇z. Jeneratör, i̇ş maki̇neleri̇, mari̇n, di̇zel motorlari ve traktör yedek parçalari alaninda yurt i̇çi̇ ve yurt dişi satişini üst noktaya çikarmak amaci i̇le çiktiğimiz bu yolda tavi̇z vermeden devam etmekteyi̇z. Müşteri̇leri̇mi̇zi̇n i̇steği̇ üzeri̇ne yedek parça doğrultusunda gerek orji̇nal gerek oem i̇hti̇yaçlarini karşilamaktayiz. Şi̇rketi̇mi̇z; i̇ş maki̇nalari, jeneratör gruplari, di̇zel motorlari satişi, yedek parça satişi ve satiş sonrasi tekni̇k hi̇zmetleri̇ alanlarinda fali̇yet göstermektedi̇r.

 6. AHEN OTOMOTIV

  Türkiye

  Ahen otomotiv 4000 metre kapalı alana, teknolojik ve güçlü makine parkuruyla, deneyimli uzman kadrosu ve etkin kalite yönetim sistemiyle pazarın silindir kapağı ürün ihtiyacını karşılamak için Konya'da kuruldu. Fiyat-Performans analizinde en üst sırada olacağımızı iddia ediyoruz. Ahen otomotiv 4 yıllık bir fabrikasyon geçmişine sahip olsa da firmanın arkasında 40 yıla dayanan bir otomotiv yedek parça satış tecrübesi yatmaktadır. Bu tecrübeyle müşterilerimizin ne istediğini gayet iyi biliyor ve son kullanıcıyı memnun edecek ürün üreterek sizlerin müşterilerinin güvenini de kazanıyoruz.

 7. GEMINIANI SPA

  İtalya

  Geminiani spa, kullanıma hazır, ziraat ve sanayi sektörleri üreticilerine yönelik Power Back ses yalıtımlı elektrojen grupların üretiminde uzmandır. Şirket aynı zamanda, ziraat makineleri ve donanımları, dizel motorlar ve bileşenleri pazarlaması ve onarımı alanında isim yapmıştır. Dizel motor onarımı ve kurulumu konusundaki 50 yıllık deneyimi boyunca edindiği bilgi sayesinde, Geminiani şirketi ziraat ve sanayi makineleri üreticileri için bir referans olmuştur.

 8. AKKUŞ YEDEK PARÇA OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Türkiye

  AKKUŞ firma olarak dizel ve benzinli araçların kompresör gömlekleri , piston gömlekleri üretiminde kalitesinden ödün vermeyerek örnek olabilecek şekilde ürünlerinden söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Firmamız , müşterilerimizi uzun süreli iş ortağı olarak görmekte ve siz değerli müşterilerimiz için her gün daha iyisini yapma arzusuyla yola çıkıp müşteri ilişkilerimizi , ürünlerimizi en üst kalite de yapabilmeyi gaye-i hayal edinmiştir.

 9. AKABE OTOMOTIV

  Türkiye

  45 Yıllık bilgi ve birikimimiz ile Fiat traktör ve araç elektrik aksamı yedek parça seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Elimizden geldiğince ürün skalamızı genişletmekteyiz. Sizlere güvenilir bir ortam sunmaya önem vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 10. ÖZEL MOTORLU ARACLAR

  Türkiye

  Deutz, agco deutz , beti̇co , volvo constructi̇on equi̇pment , volvo penta , volvo truck , renault truck , magirus , kubota , bobcat , li̇ster petter , jcb , perki̇ns , bomag , hamm ag , cummi̇s , otokar deutz, komatsu motor yedek parçalari

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dizel motorlar için yedek parçalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

270 Şirketler