• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dizel motorlar

Sonuçlar

Dizel motorlar - Ithalat/Ihracat

 1. GMC GESELLSCHAFT FÜR MARINE- UND INDUSTRIEAUSSTATTUNG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Denizcilik ve endüstriyel ekipman şirketi olarak, kompakt büyük ve orta ölçekli motorlar ve ilgili yedek parçalar ve traktörler için yedek parçalar tedarik ediyoruz. On yıllardır denizcilik, tarım teknolojisi ve endüstriyel tesisler alanlarında dünya çapında bir müşteri ağına danışmanlık ve tedarik sağlıyoruz. Eğitimli servis ekibimiz müşterilerimizle bireysel ihtiyaçlarına göre ilgilenir. Yıllar içinde, birkaç bin kalemden oluşan kapsamlı bir yedek parça deposu oluşturduk ve buradan müşterilerimize gerekli ürünleri günlük olarak ve kısa sürede tedarik ediyoruz. Şirket merkezimiz 2006 yılından beri Wesseling'de bulunmaktadır. Çok iyi lojistik konum, tüm ulaşım yollarına mükemmel bağlantılar sağlar, böylece tüm müşteri siparişlerini her zaman kısa sürede teslim edebiliriz.

 2. RENATO VARRIALE & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Napoli'de yer alan RENATO VARRIALE E C. endüstri, tarım, denizcilik ve araç sanayi uygulamarı için yedek parça ve motor ticareti yapmaktadır. Varriale, Lombardini, Kohler, Perkins, Sabre ve Idrojet Castoldi motorları satar. Firma, Napoli, Caserta ve Isernia için Lobardini F.I.M. Campania ve Potenza için PERKINS motorları.

 3. IRM DIESELPARTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  IRM DIESELPARTS, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Termostatik vana, Heinzmann, Hunger Ludwig, Merlin Diesel Systems Ltd, Amot Controls, Woodward sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Pol Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EPS ELECTRIC POWER SYSTEMS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  EPS ELECTRIC POWER SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Maria Anzbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FULL GENERATOR

  Türkiye

  Elektrikli El Aletleri, Endüstriyel Ürünler, Jeneratör ve Motorlar, Metal İşleme Makinaları, Bahçe Aletleri, El Aletleri, Yıkama Makinaları, İş Güvenliği ve Havalı El Aletleri müşterilerine sunduğu başlıca ürün gruplarıdır. Uluslararası kalite standartlarında kendi markası olarak üretilen Full Jeneratörleri, Welder Kaynak Makinaları, Powerwash Yıkama Makinaları, Biglift Kaldırma ve İstifl eme Makinaları, Rainpump Su Pompaları, Cora Marka Kompresörler, Max Safety Markalı İş Güvenlik Ekipmanları, Craft Metal İşleme Makinaları 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AYKA OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  AYKA Founded in 1995, our company has been serving the agricultural sector for over 24 years. Business life began producing agricultural equipment, announced the name of the firm since 1995 with the manufacture of motor pump. Since 2007, we have been producing Engine Hoe Machine, Engine Disc Mower Grass and Water Pumps. In Konya today, our company with a strong marketing network, in 1. Organized Industrial Zone has been serving area of 2000 square meters. AYKA VİSİON In line with the vision of AYKA Hoe Machines, it develops, sells and provides after-sales services that are easy to sell and use, which are easily sold and available, meeting the customer expectations by using up-to-date technologies. Based on the Total Quality philosophy, achieving the company and unit targets within the team spirit, reviewing our business processes with the self-evaluation process, determining the preventive approaches to improve our performance, increasing the efficiency in all our processes at the international level in line with the continuous improvement approach, encouraging innovative and creative approaches, We manage our activities in an integrated manner with Environmental, Occupational Health and Safety Management Systems in order to carry out trainings that will increase technical and behavioral competencies and we work with all our strength to be a model organization with our leadership in terms of quality in the durable consumer sector.

 2. ATLAS NRG TECH, S.L.

  İspanya

  ATLAS NRG, S.L. Olarak, 5 ila 2500 KVA kapasiteli elektrojen gruplar üretmekteyiz. PERKINS, KOHLER, IVECO veya VOLVO gibi pazarın en iyi markaları ile çalışıyoruz. Tamamen ücretsiz olarak, ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü öneriyoruz : Şantiye römorkları ve onaylı römorklar ile taşınabilir enerji üretim sistemleri. Telekomünikasyonlar, elektrik şebekelerinin ulaşamadığı yalıtımlı alanlar veya elektrik kesintilerinin sık yaşandığı yerlere için Sürekli elektrik enerjisi üretimi sağlamak için hibrit sistemler. Müşterilerimize düzgün makine bakımını kolaylaştırmak için, hem mekanik hem elektrik parçalar sunan yedek parça departmanına sahibiz. Teknik destek hizmetleri ve satış sonra, kurulum, çalıştırma ve bakım hizmetini sunuyoruz.

 3. DAYEL MAKINA SAN. TIC. AŞ.

  Türkiye

  Dayel Makina, Dayel Diesel markası altında dizel enjeksiyon test sistemleri ve dizel test ayar tezgahları konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır. dizel motorların enjektör sistemleri için test makineleri üretim faaliyeti, enjektör ayar tezgahları üretim faaliyeti, dizel partikül filtre makineleri, dizel enjektör taşlama makineleri üretim faaliyetlerinde bulunmaktadır. 1995 yılında Bosch Otomotiv Aş. bünyesinde Cengiz Dayıoğlu ve Kaan Dayıoğlu Satış Sonrası Servisler olarak kurdurulan Dayıoğlu Elektronik Ltd. Şti. 2006 yılına kadar bu görevini sürdürmüştür. 2003 yılından itibaren gelişen yeni nesil dizel test tezgahları konusunda açığı kapatmak üzere üretime başlamış, dünya çapında 2000 den fazla dizel test tezgahı satmıştır. İstanbul İkitelli’de bulunan fabrikasında üretime devam eden Dayel Makina, dünyanın farklı noktalarına ihracat yapmaktadır. Common rail test cihazları, unit enjektör test makineleri, dizel pompa test makineleri, dpf dizel partikül filtre temizleme diesel test bench, common rail injector test, unit injector test machine, bosch, siemens, delphi, denso, cat diesel testing machines, common rail injector test bench

 4. NEP (UK) LTD.

  Birleşik Krallık

  NEP; açık set veya kanopiyle kapatılmış, 5KVA'dan 3500KVA'ya güç çıkışlı Perkins, MTU, Volvo ve Cummins dizel güç jeneratörleri 50Hz ve 60 Hz, tedarik eder. NEP'in uzmanlık alanı dahilinde gaz türbinleri, UPS, kule ışıkları, transformatör, dizel pompaları ve dizel ve gaz motorları vardır. Ayrıca güç jeneratörlerinin, kule ışıklarının, pompa ve mühendislik donanımları ve ayrı parçaların tedarikçisi ve Britanya'da önde gelen üreticisi olarak uluslararası alanda tanınmıştır. Uluslararası pazara 1978 yılından beri en iyi ürünleri sunuyoruz. Yağ ve Gaz, Yapı, Denizcilik, Medikal, Petrokimyasal, Tarımcılık, Gıda, Güç Jenerasyonu, Altyapı, İdare ve Üretim gibi farklı sanayilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dizel ve gaz ile çalışan jeneratörlerimiz Perkins, MTU, Cummins, Volvo, Lister Petter ve CAT, Stamford, Leroy Somer ve Meccalte gibi önde gelen küresel motorlar ve alternatörlerle donatılmıştır.

 5. IDEA JENERATOR

  Türkiye

  25 yılı aşkın tecrübesiyle %100 bir aile şirketi olarak Feza Eryurtlu ve İnanç Çubuklu tarafından 2005 yılında kurulan IDEA, jeneratör sektöründe dünya çapında önemli bir oyuncu olma kararlılığıyla kısa sürede şaşırtıcı büyüme göstermiştir. Ülkemize değer katmayı temel amaç edinen IDEA; faaliyetlerini şeffaf kurumsal yönetim, uluslararası standartlarda üretim, müşteri memnuniyeti ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile devam etmektedir. IDEA JENERATÖR, İstanbul Tuzla’da bulunan 2.800 m² üretim tesisinde 2500 kVA'ya kadar olan güçlerde dizel jeneratörler, römorklu tip jeneratörler, transfer panoları, senkronizasyon panoları ve ışıldak kuleleri üretimi yapmaktadır. Türkiye pazarında 35’in üzerinde satış noktasıyla hizmet veren IDEA JENERATÖR , üretiminin %65’ini ihraç etmektedir.

 1. ANADOLU MOTOR URETIM VE PAZARLAMA A.S

  Türkiye

  Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Lombardini lisansı ile başlayan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam ettiren Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir. Anadolu Motor, traktör ve güç ürünlerine yönelik geniş yedek parça portföyünü de ANPA markası ile müşterilerine sunmaktadır. İleri teknolojiyi kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anadolu Motor Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet vermektedir.

 2. MASK GLOBAL ITHALAT IHRACAT TICARET LTD.ŞTI

  Türkiye

  MASK GLOBAL İTHALAT İHRACAT TİC. LTD. ŞTİ. Olarak sektörde bulunduğumuz süre içerisinde, deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan kıvanç duymaktayız.Sektörde bulunduğumuz 2000 yılından itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi bir basamak daha yükselterek yurtiçi ve yurtdışı ticarete ülke menfaatlerimizi kollamak amacı ile hem Türk ekonomisine hem Türk ihracatına katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Mask Global olarak sürdürülebilir enerji çözümlerinin en ileri görüşlü ve müşteri odaklı tedarikçisi olmayı hedefliyoruz. Modern ve sosyal açıdan sorumlu prim tanımına uyan ve 21. yüzyıl pazarının taleplerini karşılayan ve aşan yenilikçi çözümler üreterek, Bizimle karada ve denizde buluşuyorsunuz ama genel vizyonun aynı kalmasını önemsiyoruz. Denizcilik ve endüstriyel motorların ve sistemlerini toplam sürdürülebilirliği ekonomik, sosyal ve çevresel bir şekilde önemini hedefliyoruz. Bizi nerede arasanız orada bulmuş olursunuz. Yüksek standartta hizmetin yanı sıra ticari marka inovasyonu, çevresel bakımımız ve kalitemizle birlikte sektörde bizi görmektesiniz.Jeneratör, İş makinaları, Marin motor ve Jeneratörleri, Endüstriyel Motorları ve Traktör yedek parçaları alanında Yurtiçi ve Yurtdışı satışlarını üst noktaya çıkartmak amacıyla çıktığımız bu yolda taviz vermeden devam etmekteyiz. Müşterilerimizin isteği üzerine yedek parça doğrultusunda gerek orijinal gerek OEM ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 1. TOUS MOTEURS DIESEL

  Fransa

  TOUS MOTEURS DIESEL , yeni ve yenilenmiş dizel motorların satışında 30 yıldan fazla bir süredir uzmanlaşmış bir acentedir. Tüm markalara uygun geniş motor modellerimizi bulabilirsiniz. Ürünlerimiz, forklift veya vinç taşıyıcıları gibi tarım makineleri ve ziraat makineleri için tasarlanmıştır. Güvenilir tedarikçiler ağımız sayesinde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile konsolide, ihtiyacınız olan motoru bulmayı taahhüt ediyoruz. Buna ek olarak, uzman ekibimiz dizel motorunuzun değiştirilmesi konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır. Gerçekten de, stokta 5000'den fazla referansımız var, size en uygun sürelerde teslimat yapabiliriz ve rekabetçi fiyatlar sunabiliriz. Ayrıca parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve özellikle motor kitleri sunabiliriz. Motorlarımız markaya bağlı olarak 6 ay ile 2 yıl arasında garantilidir.

 2. INJECTOR MARKET TURKEY LTD

  Türkiye

  Injector Market Turkey has been operating in the areas of diesel pump parts and injector spare parts since 2017. Injector Market Turkey, which serves many regions of the world from the Bursa (Turkey) region, is working on the injector pump repair, maintenance and cleaning. The most important factor in our development, whether we go to great lengths to this day or not, is to keep our customer satisfaction and quality in the foreground and make deliveries on time. Our team is specialized in pump injector repair. Thanks to his esteemed customers Injector Market Turkey came to these days and will continue to progress rapidly in the following days and respond to every customer's needs in the sector. Injector Market Turkey, provides 24/7 phone support various convenience to its customers. An up- to- date technology and computerized devices are used by our specialist team to diagnose faults and clean the injectors. Injector Market Turkey, also provides important support to our valued customers in terms of injector and pump spare parts. Our spare parts service, is under warranty, so you can use our products with mind of peace. The objective of Injector Market Turkey is to gain the opportunity to work in a long-term business relation with his customers by establishing sincereand trust based relations thanks to the trust we have achieved by carrying the brand to the highest level.

 3. STOPARTS LTD FR

  Türkiye

 4. GEMINIANI SPA

  İtalya

  Geminiani spa, kullanıma hazır, ziraat ve sanayi sektörleri üreticilerine yönelik Power Back ses yalıtımlı elektrojen grupların üretiminde uzmandır. Şirket aynı zamanda, ziraat makineleri ve donanımları, dizel motorlar ve bileşenleri pazarlaması ve onarımı alanında isim yapmıştır. Dizel motor onarımı ve kurulumu konusundaki 50 yıllık deneyimi boyunca edindiği bilgi sayesinde, Geminiani şirketi ziraat ve sanayi makineleri üreticileri için bir referans olmuştur.

 5. ENERGEN CO., LTD.

  Güney Kore

  Biz, güzel dünyamızda bir arada yaşamak için bağışta bulunan ve hizmet veren bir jeneratör imalatçısıyız. Bu şirket jeneratör imalatında 20 yılı aşkın bir süredir birlikte çalışmış olan uzmanlar tarafından kurulmuştur. Sloganımız yönetime dayalı Yaratıcı Değer'dir ve bunu tüm yaşamımızda uygulamaktayız. Yüksek verimlilikte düşük karbon salınımlı jeneratör geliştirme konusunda lider olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 6. BONI MOTORI MARINI DI BONI ENEA & C. SAS

  İtalya

  Boni Motori Marini, kurucusu Enea Boni'nin sürekli araştırmaları ve kendini işine adaması sonucunda, dizel motorları deniz teknelerine uyarlayan düzenek ve ekipmanların üretilmesi amacıyla 1975 yılında faaliyete geçti. İlk yıllardan itibaren dizel motorların deniz teknelerine uyarlanması sadece Ford motorları kapsıyordu, günümüze gelindiğine şirket Ford motorlarına yönelik komple bir yedek parça ve uyarlama setleri sunmaktadır.

 7. DST POWER GENERATOR COMPANY

  Türkiye

  Firmamız dizel jeneratör konusunda uzmanlaşmış yerli üretim yapan bir jeneratör firmasıdır, 15 kva - 1100 kva arası dizel jeneratör üretimi yapan firmamız perkins, ricardo, sdec, man, deutz, cummins dizel motorlar ile kendi üretimi yerli alternatörler ile tüm enerji ihtiyacınıza cevap vermektedir.

 8. ALFA GENERATORS SL

  İspanya

  Enerji modülleri ve dizel ve gazlı elektrojen gruplar üretmekteyiz. Yangın önleyici motorlar ve her tür yedek parça. High Cube 20, 40 ses geçirmez konteynerler ve enerji modülleri.

 1. DELTA DIESEL SL

  İspanya

  Gemi mekaniği - resmi Man teknik servisi - Man Master Service Center.

 2. VPOWER INDUSTRY

  Türkiye

 3. ALFAMARINESPAREPARTS

  Hollanda

  ALFAMARINESPAREPARTS, yılında kurulan ve Navigasyon için elektronik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Dizel motorlar, motosikletler, Dizel motorlar, endüstriyel atomizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amersfoort, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. NELLOS AG

  İsviçre

  NELLOS AG, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Brittnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. TORA MARINE PARTS

  Türkiye

  TORA MARINE PARTS, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. gaz yağı motorları, tarım makineleri için dizel motorlar, aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. TURBOWORKS LTD

  Birleşik Krallık

  TURBOWORKS LTD, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomobiller, Turbokompresör revizyonu, Dizel partikül filtresi, Araba parçaları, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turboworks Ltd, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. STARDEX DIESEL

  Estonya

  STARDEX DIESEL, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dizel motorlar için common rail sistemi, dizel motorlar için enjektör pompası sistemi, dizel pompa kontrol sayıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 8. DIESELDB

  Romanya

  DIESELDB, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dizel motorlar için enjektör pompası sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. HAMOFA INDUSTRIAL ENGINES

  Belçika

  HAMOFA INDUSTRIAL ENGINES, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. sanayi motor, motor revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED

  Birleşik Krallık

  TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED, yılında kurulan ve Elektrikli taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel motorlar, Dizel motorlar, Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma, aksial vantilatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dizel motorlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

506 Şirketler