• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dizel yakıtlar

Sonuçlar

Dizel yakıtlar - Ithalat/Ihracat

 1. PETROSWEDEN

  İsveç

  Verified by europages badge

  GRAENLAND, taze ve yüksek kaliteli meyve ve sebzeler için mükemmel adresinizdir. Graenland olarak, müşterilerimize doğanın en iyi ürünlerinden oluşan olağanüstü bir seçki sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sektörde lider bir tedarikçi olarak, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sarsılmazdır. Besleyici ve lezzetli meyve ve sebzeler yetiştirme tutkumuzu paylaşan yerel çiftçiler ve güvenilir yetiştiricilerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, etli meyveler, gevrek elmalar, sulu portakallar ve ananas ve mango gibi tropikal lezzetler gibi canlı bir mevsim meyvesi yelpazesi içerir. Ayrıca, yapraklı yeşilliklerden canlı biberlere, çıtır havuçlara ve aradaki her şeye kadar çok çeşitli sebzeler sunuyoruz. GRAENLAND olarak müşterilerimizin sağlığına ve refahına değer veriyoruz. Bu nedenle organik ve tarım ilacı içermeyen seçeneklere öncelik vererek kendiniz ve sevdikleriniz için besleyici seçimler yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Herkesin taze ve sağlıklı gıdaya erişebilmesi gerektiğine inanıyor ve bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. İster sağlık bilincine sahip bir birey, ister tutkulu bir ev aşçısı ya da birinci sınıf malzemeler arayan bir restoran sahibi olun, sizi teminat altına alıyoruz. Bilgili ekibimiz, özel ihtiyaçlarınız için mükemmel meyve ve sebzeleri bulmanızda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

 2. EURL AABS

  Fransa

  Verified by europages badge

  EURL AABS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Kuru yemişler, Gazyağı, Sızma zeytinyağı, hurma, Kuru yemişler, bitkisel gıda sıvı yağları, yakıt, Dizel - yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thizy Les Bourgs, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS - PETROLEUM PRODUCTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS - PETROLEUM PRODUCTS, yılında kurulan ve Ziftler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. petrokimya ürünleri, asfalt, havacılık yağları, Trading petrol, Dizel - yakıtlar, dizel motorlar için yağlama yağı, doğal gaz, Dizel yakıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cergy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  COMPASS FUEL OILS & LUBRICANTS - NATIONWIDE FUEL SUPPLIER, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dizel yakıtlar, traktörler için motorin, ısıtma için motorin, Dizel yakıt, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penwortham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ACTIVE INTERNATIONAL

  Türkiye

  Şeker, Hidrojen Peroksit, Kostik Soda gibi kimyasal ürünler, Fuel Oil, Ham Petrol, Dizel yakıt, EN 590, Havacılık Jet Yakıtı, Benzin gibi petrol ürünleri, erkek, bayan ve çocuklar için plastik ve EVA terlikler, bahçe sulama ürünleri, sulama hortumları, el aletleri, bahçe mobilyaları, rattan bahçe ve oturma grupları, yastıklar, minderler gibi ürünlerin üretimi ile birlikte uluslararası ithalat ve ihracatını gerçekleştiriyoruz. Bunlara ek olarak çam, meşe, huş gibi ağaç pelet ürünlerinin üretimini ve dünyanın her yerine ihracını gerçekleştiriyoruz. Toptan ve Perakende olarak satışlarımız mevcuttur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SEFIK GLOBAL TRADING LIMITED

  Türkiye

  Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  Tüm ürünler arasında "dizel yakıtlar"
 2. TIPP-OIL

  Almanya

  TIPP OIL her uygulama alanı için en uygun yağ çeşitleri ile derin teknik bilgi birikimi ve geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. "Made in Germany" olan ürünlerimiz, kalifiye ve deneyimli çalışanlar tarafından tanınmış ve düzenli olarak gözden geçirilmiş kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Son nesil yüksek performanslı yağlayıcılar ve ilgili ürünlerden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesine sahibiz. TIP OIL, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü sunar. Genel bakışımızda size kapsamlı ürün yelpazemizi sunmaktayız. Diğerlerinin yanı sıra, Lotos markasının da distribütörüyüz. TIPP OIL yağlama maddeleri alanındaki geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlerdeki ulusal ve uluslararası ticari iş ortaklarına ve kullanıcılara yağlama maddeleri sağlamaktadır. Yağlama maddeleri konusunda herkesin beklentileri yüksektir. TIPP OIL Alman madeni yağ ticaretinde bağımsız bir markadır. Bizimle yanınızda doğru iş ortağının olmasını garantilersiniz.

 3. JSC MOZYR OIL REFINERY

  Beyaz Rusya

  JSC Mozyr Rafinerisi gelişiminin stratejik yönü, kalitatif iyileştirme yoluyla ürün rekabet gücünü artırmaya yönelik hedef odaklı bir faaliyettir. JSC Mozyr Rafinerisi tarafından üretilen tüm yüksek oktanlı benzin türleri, mazot ve zift, en son Avrupa şartlarına uygundur. Rafinerinin Geliştirme Programı, yeni ünitelerin inşasını ve lisanslı teknoloji kabulünü belirleyerek: EN 228 Avrupa standartları gereksinimleriyle uyumlu motor benzini üretimi.

 4. AL BIOSERVICES

  Birleşik Krallık

  AL-Bioservices, yağ/biyodizel endüstrisinde teknik ve ticari çözümler için danışmanlık hizmeti sunan deneyimli bir ekiptir. Britanya'nın önde gelen üreticileriyle ve hizmet sağlayıcılarıyla çalışmış olan şirket, yağ konusunda 15 yıldan fazla ve biyodizel konusunda 5 yıl deneyim sahibidir. Çok çeşitli alanlarda müşterilerine yüksek kalitede, kişiye özel hizmet sunacak donanıma sahiptir. Daha fazla bilgi için AL-Bioservices ile irtibat kurunuz veya web sitelerini ziyaret ediniz.

 5. PETROTURK DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

 1. A&B IMPORT EXPORT

  Reunion

  A&B IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Petrol ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ham petrol, Dizel - yakıtlar, benzin, petrokimya ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Andre, Reunion 'de bulunmaktadır.

 2. PETROIL

  Meksika

  PETROIL, yılında kurulan ve Sıvı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir. yakıt distribütörü, yakıt, Dizel yakıt, Dizel - yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sinaloa, Meksika 'de bulunmaktadır.

 1. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, yılında kurulan ve Durum buğdayı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Ticaret borsaları, Yağ ve gaz araştırma hizmetleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Ticaret borsaları, Dizel yakıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FREEDOM GLOBAL TRADE LTD

  Ukrayna

  FREEDOM GLOBAL TRADE LTD, yılında kurulan ve Dizel yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller, Çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MOZYR OIL REFINERY JSC

  Beyaz Rusya

  MOZYR OIL REFINERY JSC, yılında kurulan ve Dizel yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Fuel oil, sıvılaştırılmış gaz, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, yakıt fuel oil, Fuel oil sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mozyr-11, Gomel Region, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. ORBIS MERCATUS

  Hollanda

  ORBIS MERCATUS, yılında kurulan ve Dizel yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. GOFFINET ENERGIES

  Belçika

  GOFFINET ENERGIES, yılında kurulan ve Fuel oil sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dizel - yakıtlar, Konteynerler - İmalat, Dizel motoru - enjeksiyon pompa ve malzemesi, ekolojik yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houdemont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SAMARIS S.R.O.

  Slovakya

  SAMARIS S.R.O., yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Dizel - yakıtlar, odun tanecikleri, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Karbon siyahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. BENOIT BEERENS

  Belçika

  BENOIT BEERENS, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Fuel oil, Yıkım müteahhitleri, Fuel oil, Dizel - yakıtlar, teraslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perwez, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. OELHELD GMBH

  Almanya

  OELHELD GMBH, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlar, Arabalar için yağlayıcılar, Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlar, Arabalar için yağlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CODISOIL S.A.

  İspanya

  CODISOIL S.A., yılında kurulan ve Dizel yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel temizlik, atıkların yönetimi, Endüstriyel temizlik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Karbon ve yan ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Karbon ve yan ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PINEFF GMBH

  Almanya

  PINEFF GMBH, yılında kurulan ve Petrol ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dizel yakıt, talaş granülleme makineleri, tahta paletler, sıvı doğal gaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KEVRON GLOBAL

  Birleşik Krallık

  KEVRON GLOBAL, yılında kurulan ve Kestane sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. odun kömürü, kereste, ucuz çıkma otomobil parçası, Dizel - yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MINERALÖLHANDEL BERNHARD SCHMEDES E.K.

  Almanya

  MINERALÖLHANDEL BERNHARD SCHMEDES E.K., yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Gaz ve petrol işleme, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waltrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EXCLUSIVAS BAYMAR SA

  İspanya

  EXCLUSIVAS BAYMAR SA, yılında kurulan ve Dizel yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. motorin dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. PP UKRPALETSISTEM

  Ukrayna

  PP UKRPALETSISTEM, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dizel yakıtlar, yakıt taşımacılığı, benzin istasyonları, Dizel yakıt, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korosten, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. KOMPRESSOL-OEL VERKAUFS GMBH

  Almanya

  KOMPRESSOL-OEL VERKAUFS GMBH, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Gaz ve petrol işleme, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HENRI HOTZ AG

  İsviçre

  HENRI HOTZ AG, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Sıvı yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dübendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. ING. ROMAN KAUBEK SCHMIERMITTEL

  Avusturya

  ING. ROMAN KAUBEK SCHMIERMITTEL, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlar, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Endüstriyel yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neunkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dizel yakıtlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

304 Şirketler