• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • doğal aşındırıcı maddeler

Sonuçlar

Doğal aşındırıcı maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. SARL ALUMINES DURMAX

  Fransa

  Verified by europages badge

  ALUMINES DURMAX parçalar endüstriyel olduğu kadar artizanal alandaki bazı uygulamalara yönelik olarak üretilmektedir. Alüminyum oksitleri ve hidroksitleri, kalsine alümina veya hidrate alümina, metallografik alümina, yangın söndürücü malzeme, yangın söndürme tüpleri dolum malzemesi ve sentetik reçineler için özel dolum malzemeleri üretmekteyiz. Özel seramikler için Korendonlar ve alüminalar. Yüksek safiyette kalsiyum flüorür ve bor nitrür de üretmekteyiz. Yaklaşık 200 alümina içeren bileşik çeşidiyle şirketimiz tüm dünyadaki müşterileri için gereksinimlerine uygun madde ve malzeme üretmektedir. Bazı alümina türlerimiz, metallografik ve mineralojik uygulamalarda polisaj malzemesi diğerleri her tür ve tipten malzemeye uygun yüksek hassasiyette polisaj elemanı olarak üretilmektedir. Diğer tür alüminalar (hidrate veya kalsine) sentetik reçinelerin üretiminde, kauçuk endüstrisinde, vb... karakteristik özelliklerini daha da iyileştirmek amacıyla (ateşe ve aşınmaya dayanıklılık, daha iyi görünüm, daha viskoz veya daha hafif) kullanılmaktadır.

 2. SIWID AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SIWID AG, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wila, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. METZLER GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  METZLER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Röthis, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ABRASIV ZISCHE SCHLEIFWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABRASIV ZISCHE SCHLEIFWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MARKMANN OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARKMANN OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Salzgitter, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KR SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KR SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rietberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STADLER ONLINE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STADLER ONLINE GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wehrheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLZWAREN ECKERT

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOLZWAREN ECKERT, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Großrückerswalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROBERT BERGER SÖHNE E.K., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal aşındırıcı maddeler, Elmas aletleri, Doğal aşındırıcı maddeler, planya tekerlekleri, beton frezesi, ağırlık kaldırma makaraları, DEMANT, planya silindirleri, planya takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BORN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BORN GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DICTUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DICTUM GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Platting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KNECHT MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNECHT MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bergatreute, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ELKA SCHLEIF- UND POLIERMITTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELKA SCHLEIF- UND POLIERMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wiedergeltingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INDUSTRIEBEDARF WEBER

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIEBEDARF WEBER, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zweibrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BARDON GROUP

  Fransa

  Verified by europages badge

  BARDON GROUP, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aşındırıcılar  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Muy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MENDE INDUSTRIEPRODUKTE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  MENDE INDUSTRIEPRODUKTE E.K., yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wolkenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CERABLAST GMBH & CO.KG MINERALISCHE STRAHLMITTEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  CERABLAST GMBH & CO.KG MINERALISCHE STRAHLMITTEL, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Löchgau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. THELEICO SCHLEIFTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  THELEICO SCHLEIFTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meschede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ROHAS WOLF D. BERNDT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROHAS WOLF D. BERNDT GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BÜTTIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜTTIG GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Koblenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BOSSERT, FRITZ E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOSSERT, FRITZ E.K., yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HELO VERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELO VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Trierweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  Our company is in mining sector for 6 decades. We have started our mining operations with underground graphite mining in aegean region almost sixty years ago then we have switched to emery miningin the last decade. Nowadays we are producing micronized emery in our own facilities and exporting almost all our emery product to overseas.We are using the emery we mine from our own quarries. Along with emery business we also carry bauxite mining business where we get the bauxite from our own mines in aegean and south eastern turkey. Our products are being consumed in various areas such as aggregate for aluminated cement production, surface hardener for airport runways, surface hardners for roads, production of high densityconcrete, millstone manufacturing, emery cloth production, etc. Our main advantage is that we are obtaining the raw material from our own mines and therefore we have no dependence to any other entity. We have an important share in world market in micronized emery. Our three quarries in aegean region are fully operationalwith all the legal requirements and permits completed and updated. The location of our emery quarries is mugla-yatagan-milas. We are producing thermostabile bauxite from our rich deposited bauxite quarries in the same region.And from gaziantep-islahiye region from turkey’s largest bauxite deposited quarry.

 4. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukrayna

  Aşındırıcı ürünlerin önde gelen üreticisi PJSC "Zaporizhzhia Abrasive Plant", Mart 1939'dan bu yana tarihe izini bırakmaktadır. Zaporizhzhia Abrasive Plant, büyük üretim potansiyeline sahiptir ve malzemeleri modern teknolojilerle üretmektedir. Ürünler: -taşlama malzemeleri: Kahverengi Erimiş Alüminyum Oksit, Siyah Silisyum Karbür partikül, toz ve mikro kum formunda -Silikon Karbürün özel refrakter fraksiyonları -refrakter malzemeler: Bor Karbür, Bor Nitrür -Kozmetik kalitede Bor Nitrür -Nükleer kalitede Bor Karbür

 5. LTC DIS TIC

  Türkiye

  Having been established in 2005, in Izmir - Turkey, LTC Minerals is a partner of the largest emery mine in Turkey. In addition to emery grains, we have access to all minerals extracted in Turkey including but not limited to granite, quartz, olivine, basalt, feldspar, garnet and andesite. In our mine crushing facility we use state of the art technologies to provide our customers with the products at the exact specifications they need. By means of our status as producers for emery grains, and our close cooperation with several mines all over the country, we export minerals to all seven continents. As producers, we have constant product availability and we are in the position to offer the most convenient prices available in the Turkish market. Please contact us for further information.

 6. ULKU DUGME LTD.STI.

  Türkiye

 7. HAHL FILAMENTS GMBH

  Almanya

  HAHL FILAMENTS GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Munderkingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CRYSTEC TECHNOLOGY TRADING GMBH

  Almanya

  CRYSTEC TECHNOLOGY TRADING GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Altötting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HELBIG & BERTHOLDT OHG

  Almanya

  HELBIG & BERTHOLDT OHG, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AVATEC GMBH

  Almanya

  AVATEC GMBH, yılında kurulan ve Doğal aşındırıcı maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sindelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz