• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • doğal mineralli sular

Sonuçlar

Doğal mineralli sular - Ithalat/Ihracat

 1. DRINK SHOP ONLINE

  İtalya

  Verified by europages badge

  DRINK SHOP ONLINE, yılında kurulan ve Şaraplar - İtalya sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, Bira, Doğal mineralli sular, Şampanya ve köpüklü şaraplar, likörler, sanatsal biralar, İçecek ithalat - ihracatı, içecekler, Bira sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TEKIN FOREIGN TRADE CONSTRUCTION INDUSTRY LTD

  Türkiye

  E Page Sayfamıza Hoşgeldiniz Tekin İnovasyon İnsan Kaynakları Danışmanlık Dış Ticaret Turizm İnşaat San. Tic Ltd Sti Olarak sizlere ithalat - İhracat ürün temini yeni pazar araştırmaları Gümrük Lojistik vb gibi Her türlü ürün konusunda Sizlere yardımcı olmak görevimizdir. Nijerya - Çin - Almanya ve Türkiye de bulunan iş ortaklarımızın yanı sıra sizlere her ülkede ithalat ihracat ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız. -Tuvalet kağıdı -Kağıt Havlu Peçete -Şişeli içme suları -Perde Zinciri Aksesuar Metal - Nikel -Çelik Kapı , İç oda kapıları -Davul Fırın -Mutfak Fırını -Zeytin -Ahşap- Mdf

 3. ORECHEM FOREIGN TRADE IMPORT EXPORT.

  Türkiye

  İthalat, İhracat, Transit Ticaret, Danışmanlık ORECHEM import consultancy can save you the headache of product sourcing, QA, shipping, import fees and handling. Improve your profit margins & save time. ORECHEM specialises in helping businesss for profitably grow through expanding in international markets, providing the support you need, when and where you need it, to increase your exports. Finding market and customers by making Market Research Company and product presentation Making sales agreements Follow-up of orders and shipment processes with customers Coordination of export customs processes Providing Investment consulting services for international markets Together we examine your needs and work out how we can help to improve your products, supply chain, and profit margin. We manage production, from payments to pre- and post-production inspections, keeping you informed every step of the way. We pursue a deep analytical approach and define the needs of our partners. Worldwide surveys are conducted for these items on the basis of quality, cost, and time. Only after that, purchasing is made by protecting the benefits of the partner company.

 4. ASYA SU

  Türkiye

  Asya Su, 1999 yılında Düzce’ nin Çilimli ilçesinde Topçular Köyü Mevkiinde modern üretim anlayışı ile kurulmuş olup, en son teknolojiyle donatılmış 3500 m² kapalı, 11000 m² açık alana sahip tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir. Sürekli artan kapasitesi ile saat 27.500 şişe / saat dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir. Kaynağımız doğal güzellikleriyle ünlü Düzce’nin en yüksek noktalarından birisi olan 1160m rakımlı, el değmemiş bir doğa ve bitki örtüsüne sahip Kaplandede Dağı’nın zirvesindedir. Kaynağından çıkan su yaklaşık 12 km boyunca uzanan, özenle yerleştirilmiş, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı antibakteriyel özellikli boru hattıyla %100 güvenli ve hijyenik bir şekilde tesislerimize ulaşır. Burada son teknoloji kullanılarak, el değmeden 200 - 250 cc bardak, 0.33 - 0.5 - 1.5 - 5 -10 - 19 lt pet ve 19 lt polikarbon (PC) damacana dolumu yapılarak suyun doğallığı bozulmadan siz değerli müşterilerimize ulaşması sağlanır.

 5. DINÇ SU

  Türkiye

  Dinç Su 34 yıllık sadece su sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. 2007 yılında Dinçler Su şirketi olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Fabrikamız Domaniç ilçesi, Kütahya Bölgesinde “Dinç Su” markası içme suyunun perakende ticareti yaparak hizmet vermektedir. Doğal tat ve lezzet yapısı uzman personel gözetiminde son teknoloji İtalyan tam otomatik makinelerle birleştirilmiş, içimi yumuşak ve şişkinlik yapmayan bir su olarak bir yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu sektörde yeni bir çığır açmıştır. ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahip, tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan, tasarımı kendisine ait tescilli farklı şeffaf şişe, şeffaf etiket ve 12 farklı ürün çeşidi ile bir ilki gerçekleştiren Uludağ Dinç Su, Uludağ’ın en genç markası, Türkiye'nin yükselen yıldız markasıdır. Dinç Su doğal kaynağı ULUDAĞ’ın yerleşim olmayan zirvesinde, asırlık kayın ağaçlarının bulunduğu, doğal yaşam bölgesinde olup Bursa/İnegöl ’e 30 km, Kütahya iline ise 100 km mesafededir. Domaniç-İnegöl karayolunda kurulan fabrikamız adeta sihirli formüllü olan bu doğal kaynak suyunu büyük emek, yatırım ve doğal akış sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AYSAFA

  Türkiye

  AYSAFA Aysafa company is a trademark agency and is part of an alliance that includes companies working in the manufacture and trade of food in the Turkish Republic, Through this alliance, Aysafa produces natural spring water, biscuits, chocolate, juice, cheese and milk, and exports fresh fruits to The Arab Gulf and Middle East region, the natural spring water produced by the aysafa company is registered by the General Authority for Food and Drugs in the Kingdom of Saudi Arabia and holds a quality certificate from the Emirates Standards and Metrology Authority ESMA, aysafa Trading Company provides its clients professional services Because of its years of experience in The Arabic markets (a company invested in the free trade zone - Kuwait since 2002).The company has the experience and a long history in Turkish markets and it consists of a team that can speak three languages English, Turkish and Arabic making it the leading company And a transit bridge for Turkish food To the Arab and African markets, The alliance and strategic partnership with major Turkish companies such as Limbash, Gilan and Gol Soy have become one of the leading companies in exporting food products to European markets as well, such as France, England, and Germany and maintain Islamic Sharia standards and international quality standards. The company's main center is in Kayseri in the center of Anadolu, which is an industrial and agricultural city.

 2. MFU FOREIGN TRADE

  Türkiye

  MFU Dış Ticaret Şirketi Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yoğun olarak yurtdışına gıda ve içecek ihracatı yapan MFU Dış Ticaret firması, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman ihracatı da yapmaktadır. MFU Dış Ticaret Şirketi kurulduğu yıldan günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Şirket, topluluk ürünlerinin yanı sıra yurt içindeki pek çok üreticinin ürünlerini de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır. Şirketimiz, dış ticaret stratejisi çerçevesinde toplulukta üretilen doğal kaynak suyu ve su ürünleri, meyve suyu ve benzeri ürünler, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman gibi ürünlerinin yurtdışı satışlarını sürdürmenin yanı sıra topluluk şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçları ile ilgili ithalatlarını da gerçekleştirmektedir.

 3. CANSU SU SAN. NAK. TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  Asya Su, 1999 yılında Düzce’ nin Çilimli ilçesinde Topçular Köyü Mevkiinde modern üretim anlayışı ile kurulmuş olup, en son teknolojiyle donatılmış 5300 m² kapalı, 11000 m² açık alana sahip tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir. Üretim kapasitesini arttırmayı ve en son teknolojileri bünyesine kazandırmayı amaç edinmiş olan firmamız halihazırda 49500 şişe / saat dolum kapasitesi ile hizmet vermektedir. Kaynağımız doğal güzellikleriyle ünlü Düzce’nin en yüksek noktalarından birisi olan 1160m rakımlı, el değmemiş bir doğa ve bitki örtüsüne sahip Kaplandede Dağı’nın zirvesindedir. Kaynağından çıkan su yaklaşık 12 km boyunca uzanan, özenle yerleştirilmiş, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı antibakteriyel özellikli boru hattıyla %100 güvenli ve hijyenik bir şekilde tesislerimize ulaşır. Burada son teknoloji kullanılarak, el değmeden 200ml - 250ml bardak su, 0.33 - 0.5 - 1.5 - 5 - 19 lt pet ve 19 lt polikarbon (PC) damacana dolumu yapılarak suyun doğallığı bozulmadan siz değerli müşterilerimize ulaşması sağlanır. Kendine özgün bir tadı ve tüketicinin damak tadına uygun sertliği ile eşsiz bir su olan Asya Su, AB uyum süreciyle birlikte Sağlık Bakanlığı tarafından 17.02.2005 tarihinde 25730 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” şartları doğrultusunda tüm halkımıza suyun en sağlıklı ve en doğal halini sunmak için çalışmaktadır.

 4. ADEN BEVERAGE CO.

  Türkiye

  Karlı İthalatın Adresi Aden İçecek A.Ş. olarak yurt dışındaki müşterilerimizin ithalat taleplerine karşılık veriyoruz. Esnek sipariş, avantajlı fiyatlar ve kesintisiz iletişim ile güvenilir ticaretin adresiyiz. Öncelikli sektörümüz gıda ve içecek olmasına karşın, kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin özel talep ve ihtiyaçlarına da cevap veriyor ve bütüncül bir yaklaşımla ithalatı bir sorun olmaktan çıkartıyoruz. İçme suyu, sade ya da meyveli soda, gazlı içecek gibi bir çok içecek alanında; salça, sıvı yağ, bakliyat, hazır çorba, peynir çeşitleri, süt ve süt ürünleri gibi birçok bakkaliye alanında; peçete, kağıt havlu, ıslak mendil, sabun ve deterjan gibi birçok temizlik ve hijyen alanındaki ürünlerin tedarikinde müşterilerimizin yanındayız. ADENEXPORT olarak "Karlı İthalatın Adresi" mottosuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz..

 5. AQUA ANA MESRUBAT A.S.

  Türkiye

 1. BOTELLEROS CMA

  İspanya

  Şişe kasaları ve 20 litrelik maden suyu damacanaları için kasalar üretiyoruz. Şirketimizin üretimi konteynerler, şişe kasaları ve plastik ambalajlar üzerinedir. Çok geniş bir yelpazede ürün çeşitlerimiz mevcuttur.

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  İtalya

  Tesislerimiz, Modica'da, tektonik hareketler sonucunda oluşmuş kalker kayaların üzerindeki uçsuz bucaksız ve bereketli bir ova üzerinde 8 000 m² alana kurulmuştur: SI.A.M ( marka : Santa Maria). SI.A.M. Sicilya, Kalabria, Malta ve yabancı diğer yabancı ülke pazarlarından gelen talepleri karşılamak üzere faaliyete geçmiştir. Yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünü alet ve makinelerin geliştirilmesi şirketi yeni hedeflere doğru yöneltmekte ve üretim - dağıtım süreçlerinde geliştirmeye itmektedir.

 1. ERZINCAN MADEN SUYU

  Türkiye

  Erzincan Maden Suyu 1932 den beri yüzde yüz doğal maden suyu üretimi yapmaktadır, Türkiye'nin en zengin mineralli kaynağına sahip olan firmamız hem Türkiye içi dağıtım hemde ihracat yaparak bu sağlık kaynağını müşterilerine ulaştırmaktadır, Türkiye dışındaki gıda yatırımcılarının satış potansiyelini arttırıcı çözümler sunmaktadır, Firmanın markası ile de ( pravite label ) üretim yapıp satışa destek vermektedir..

 2. MINELLA DOGAL KAYNAK SUYU

  Türkiye

  Minella doğal kaynak suyu olarak 1998 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.Kaynaktan çıkan doğal mineralli suyumuz hijyenik ortamda el değmeden farklı litrelik ambalajlarda tüketicinin beğenisine sunulur

 3. CUMHUR RECEP LNANC

  Türkiye

 4. AGUA SANA

  İspanya

  Maden suyu, Termalia 2009 birincilik ödülü. Düşük mineralli su. Tüm vücudun su ihtiyacının karşılanmasını kolaylaştıran, özellikle çocukların yiyeceklerinin hazırlanmasında önerilen doğal maden suyu.

 5. COBANPINAR ICME SUYU VE INS. SAN TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Doğal kaynak suyunu tam otomatik makinalarda uluslaruluslararası standartlarda el değmeden pet bardak pet şişe polikarbonat damacana şeklinde ambalajliyoruz.

 6. SUPETSU - MITHAT KORKUT

  Türkiye

  camşişe su, petsu 0, 5 lt su 1 lt su 5 lt su 10 lt su 19 lt su bardak su kahve su sebili kahve otomatları

 7. OXYGEN GLOBAL BRANDS LTD

  Birleşik Krallık

  OXYGEN GLOBAL BRANDS LTD, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tuzlu maden suları, kaynak suyu, içme suyu - işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Windsor, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. INTEXIMA DIS TICARET AS

  Türkiye

  INTEXIMA DIS TICARET AS, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Organik - gıda, otomotiv parçaları, Organik - gıda, gıda için vakumlu makine, arıcılık işleri için bal çekme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. WATERBOY LTD

  Birleşik Krallık

  WATERBOY LTD, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçme suyu membaları, su soğutucusu, İçme suyu membaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rawtenstall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ISTOK

  Rusya

  ISTOK, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan maden suyu, alkolsüz içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penza, Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. OVIO CORPORATION

  Güney Kore

  OVIO CORPORATION, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hwasung City, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 4. FONTI PREALPI S.R.L.

  İtalya

  FONTI PREALPI S.R.L., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, köpüklü içecekler, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ALVINA

  Fransa

  ALVINA, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda takviyeleri, doğal ilaçlar, natüropatik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alvignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L

  İspanya

  AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineralli sular, Mineralli sular, düşük mineralli maden suları, düşük mineralli içme suyu, toptan maden suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molina De Segura, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. PANTUREX GLOBAL TRADE COMPANY

  Türkiye

  PANTUREX GLOBAL TRADE COMPANY, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. GREEN LAKE

  Türkiye

  GREEN LAKE, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda üreticisi, ihracat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. LES EAUX MINERALES D'OULMES

  Fas

  LES EAUX MINERALES D'OULMES, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir. Mineralli sular, limonatalar, soda, Mineralli sular, maden suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 10. ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A.

  Portekiz

  ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal mineralli sular, Doğal mineralli sular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santinhos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz