• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • domuz eti konservesi

Sonuçlar

Domuz eti konservesi - Ithalat/Ihracat

 1. MIR HAN BAU GMBH.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Mir Han Bau GmbH, dünya çapında tanınan ve değer verilen gıda, genel ticaret ürünleri ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan satışında uzmanlaşmıştır. Neredeyse her Avrupa ülkesinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, bizi küresel emtia ihracatı tedarik zincirinde en hızlı büyüyen şirketlerden biri haline getirdi. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizle, sektör hakkında kapsamlı bir anlayış geliştirdik. Ayrıca, genişleyen ve olgunlaşan Uzak Doğu pazarlarıyla olan stratejik ortaklığımız konumumuzu daha da güçlendirdi. Mir Han Bau GmbH olarak, yüksek kaliteli markalı ürünler sunmaktan ve küresel ticaretin taleplerini karşılamaktan gurur duyuyoruz. Örnek müşteri hizmetlerimizi sürdürmeye, hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlamaya ve Batı tarzı gıda ve bakkaliye ürünleri için sürekli büyüyen pazardaki fırsatlardan yararlanmaya kararlıyız.

 2. TAMAKI

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Tamaki group of companies, the largest manufacturer of the products for Japanese, Pan-asian and fusion cuisine. Tamaki works its own way from an importing company of Pan-asian, Japanese and American products to a company with its own production. For 14 years Tamaki creates and produces high-quality and natural products for HoReCa and Retail. Tamaki expanding global footprint 16+ export countries, including UAE, Saudi Arabi, Jordan, Moldova, Serbia, Latvia & beyond, Tamaki is dynamic & modern with 100+ product line items, such as rice, sauces, nori seaweed, bread crumbs, etc. & we’re dynamically growing alongside with new production technologies to ensure we remain the best in the industry, consistently introducing new and innovative products that keep up with changing consumer trends. The company produce a wide range of products: sauces, panko bread crumbs, wasabi, glass noodles, masago caviar, vinegar. We also provide rice, seaweed, sesame seeds. Besides production areas the company we are launching our own factory with: - production workshop for vinegar and soy sauce, - production workshop for frozen chuka salad, - production workshop for hot and cold sauces. For now another factory is under construction. The company also provides education and training for chefs. In February 2022 the company launched an online community for communication and exchange of experience.Tamaki also is premium brand with high-quality products.

 3. SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI

  İtalya

  1987 yılından bu yana Verona kentinde Bortolazzi Massimo'da bulunan Salumificio Bovo şarküterisinde soppressa (sarmısaklı sosis), sosis, sucuk, rulo haline getirilmiş lard, salamella (bir sosis türü), cotechino (pişirilerek yenen sosis), taze et ve etten üretilmiş özel ürünler gibi geleneksel lezzetler sunulmaktadır. Salumificio Bovo, müşterilerine kaliteyi ve benzersiz lezzetleri sunmak isteyen şeflerin seçtikleri şarküteridir, çünkü damak çatlatan lezzetleri ve tatları arayan gurmelerin kullanımlarına yüksek kaliteli ve benzersiz şarküteri ürünü seçenekleri sunmaktadır.

 4. VITALI DI VITALI GIUSEPPE E GIAMPIERO & C. SNC

  İtalya

  1957 yılından bu yana, Vitali ailesi hayvan kesimi ve hazırlama sanatına tutkuyla bağlıdır. Müşterilerine özel bir itina ile hizmet eder ve ürünlerinin kalitesine büyük önem verir. Uyguladığımız modern teknikler sayesinde firmamıza ün kazandıran özel ürünleri geliştirdik. Hayvanlarımızın beslenmesi için gereken hububatı kendimiz ekiyoruz.

 5. BAUWENS THEO

  Belçika

  Theo Bauwens SA, 1909 yılında kurulmuş ve günümüzde 4. nesil tarafından yönetilen bir aile şirketidir. Avrupa'nın en büyük pişmiş şarküteri ürünleri üreticilerinden biriyiz. Olağanüstü kalite ve hijyen konusundaki itibarımız, IFS (Uluslararası Gıda Standardı) sertifikamızla kanıtlanmış ve akredite dahili mikrobiyoloji laboratuvarımız ve kimya laboratuvarımız tarafından doğrulanmıştır. Ürünlerimiz sürekli yenilikler uygulanmaktadır ve şirketimiz esnekliği ve hizmetleriyle tanınmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CUITS CHARCUTERÍA Y COCINADOS SA

  İspanya

  Ördek kökenli gurme ürünleri uzmanı. Ördek ciğeri ezmesi. Gurmelerin şefi. Kendi mutfağımızda hazırlanmış şarküteri ve yemekler. Kendi mutfağımızda hazırlanmış etler, şarküteri ürünleri. Kümes hayvanları ve ezmeler. Ördek spesiyaliteleri. Izgara etler.

 2. MAISON VOISINE

  Fransa

  MAISON VOISINE, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Domuz eti konservesi, zanaatsal peynir, Domuz eti konservesi, çiğ jambon, taze kasap ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auros, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rusya

  KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Domuz eti konservesi, Konserve etler, Yiyecek ithalat - ihracatı, Pate (Börek), Domuz eti konservesi, Konserve etler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moscow, Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. CAPELLI VINICIO & C. S.N.C.

  İtalya

  CAPELLI VINICIO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiğ jambon ticareti, zanaatçı yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Guelfo Di Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ROGER VIDAL SARL

  Fransa

  ROGER VIDAL SARL, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pate tedarikçileri, terin tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Jean Du Bruel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL

  Fransa

  MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti konservesi, Jambon, Domuz eti konservesi, Jambon, ördek eti, Tam ördek ciğeri bloğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Jean-Le-Vieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAISON GARCIA

  Fransa

  MAISON GARCIA, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti konservesi, Domuz eti konservesi, şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve Les Bouloc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PRODENERGOPRODUCT

  Ukrayna

  PRODENERGOPRODUCT, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. CARNICA BATALLE S.A

  İspanya

  CARNICA BATALLE S.A, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş domuz etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riudarenes, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LESVERRINESDEMAX

  Fransa

  LESVERRINESDEMAX, yılında kurulan ve Kaz ciğeri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti konservesi, Şampanya, Konserveler, Domuz eti konservesi, Şampanya, terin tedarikçileri, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GEORG MANGOLD KG

  Avusturya

  GEORG MANGOLD KG, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, Et ve salam konserveleri, Domuz eti konservesi, Konserve sebzeler, İçi hazırlanmış zeytin, Et ve salam konserveleri, Domuz eti konservesi, Konserve sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiler, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. JAG ALIMENTACIÓ

  İspanya

  JAG ALIMENTACIÓ, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. şarküteri ürünleri, peynircilik, jambon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hospitalet De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. BERJAC VIANDES

  Fransa

  BERJAC VIANDES, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Domuz eti konservesi, Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ALLANTON ERGA

  Yunanistan

  ALLANTON ERGA, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Assiros, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. BORVO TRAITEUR

  Fransa

  BORVO TRAITEUR, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Domuz eti konservesi, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemilly Sur Yonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SC CHIBAX SRL

  Romanya

  SC CHIBAX SRL, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Sucuk,sosis, Tabaklanmamış deri ve postlar, Uluslararası taşıma acentaları, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sucuk,sosis, Tabaklanmamış deri ve postlar, Uluslararası taşıma acentaları, Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arad, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Almanya

  JAKOB HERSCHLER + CO. KG, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Kaz ciğeri, Konserve etler, Özel tadımlıklar, Kaz ciğeri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heppenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRELIMO

  Hırvatistan

  FRELIMO, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Samobor, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. MCKEAN FOODS

  Birleşik Krallık

  MCKEAN FOODS, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Et ve salam konserveleri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LE GRATIN LYONNAIS

  Fransa

  LE GRATIN LYONNAIS, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuz eti konservesi, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Domuz eti konservesi, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Domuz eti konservesi, Konserve etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vorchdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. OLIVER CARTY LTD

  İrlanda

  OLIVER CARTY LTD, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athlone, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 8. ZAKLAD PRZETWORSTWA MIESNEGO MAXPOL SP Z O O

  Polanya

  ZAKLAD PRZETWORSTWA MIESNEGO MAXPOL SP Z O O, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Domuz eti konservesi, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuznia Raciborska, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. LUIGI UGOLOTTI S.R.L.

  İtalya

  LUIGI UGOLOTTI S.R.L., yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti konservesi, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Domuz eti konservesi, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langhirano (Pr), İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  C. CARNEVALE (UK) LTD, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Et ve salam konserveleri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz