• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • domuz eti

Sonuçlar

Domuz eti - Ithalat/Ihracat

 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 2. HOREMEAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOREMEAT, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  İspanya

  Verified by europages badge

  CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir, dana eti, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanı etleri, Peynir, hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Guixols-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HOLY FARM

  Fransa

  Verified by europages badge

  HOLY FARM, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kamp ekipmanı, domuz eti, karabiber, HOLY FARM sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. JOKO GASTRONOMIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOKO GASTRONOMIE, yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve şarküteri, Esnaflar, gastronomik ürün, Gastronomi ürünleri, domuz eti, şarküteri, sığır eti şarküterisi, av hayvanı şerküterisi, domuz eti şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Dana eti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. toptan dondurulmuş et, toptan taze et, et, domuz eti, dondurulmuş et ihracatı, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ILCO FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  ILCO FOOD, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dana eti, Sakatat, domuz eti, Dana eti, Kuzu eti, Sakatat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EKOKEY DOO

  Karadağ

 4. SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI

  İtalya

  1987 yılından bu yana Verona kentinde Bortolazzi Massimo'da bulunan Salumificio Bovo şarküterisinde soppressa (sarmısaklı sosis), sosis, sucuk, rulo haline getirilmiş lard, salamella (bir sosis türü), cotechino (pişirilerek yenen sosis), taze et ve etten üretilmiş özel ürünler gibi geleneksel lezzetler sunulmaktadır. Salumificio Bovo, müşterilerine kaliteyi ve benzersiz lezzetleri sunmak isteyen şeflerin seçtikleri şarküteridir, çünkü damak çatlatan lezzetleri ve tatları arayan gurmelerin kullanımlarına yüksek kaliteli ve benzersiz şarküteri ürünü seçenekleri sunmaktadır.

 5. OPTIMEAT LTD.

  Romanya

  Optimeat domuz, dana, koyun/kuzu ve kümes hayvanları ve çiğ et ve taze, soğutulmuş ve dondurulmuş perakende paketleri ile ilgilenmektedir. Optimeat tarafından gerçekleştirilen satış hacminin çoğu et işleyicilerine, kesim tesislerine ve konserve et fabrikalarına giden işlenecek ham etten oluşmaktadır. Bu hacim bütün olarak satılan şu parçalardan meydana gelmektedir: karkaslar, kemikli ve kemiksiz anatomik parçalar, kesim artığı, yağ ve sakatat. Toptancı sektörüne, kesim sonunda elde edilen farklı cinsteki etler, spesiyaliteler, farklı paketlerin yanı sıra yukarıda bahsedilen ürünler de tedarik edilir. Süpermarketler, outletler, restoranlar, oteller ve yemek şirketleri gibi perakende piyasa için karkas ve kesimlerin kemiklerinin temizlenmesi, bölüştürülmesi ve paketlenmesi Optimeat Grubu'nun AB tarafından onaylı kesme ve paketleme tesisinde gerçekleştirilir. Optimeat Grubu'nun Bükreş'in merkezinde AB onaylı bir soğuk hava deposu ile dağıtım için lojistik sistemi bulunmaktadır. Optimeat'in amaç ve hedefi, en taze ürünlerle toplumun ihtiyaçlarını karşılamak ve özel kesimler ve en uygun fiyatlarla sizin OPTIM MEAT kaynağınız olmaktır.

 1. UMIXMART

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Umixmart, her bütçeye uygun yüksek kaliteli gıda ürünleri sağlayarak müşterileriyle kalıcı ilişkiler kurmuş ve Orta Doğu ülkelerinde pazarını genişletmeyi hedefleyen bir gıda tedarikçisidir. Çeşitlerimiz ağırlıklı olarak Ukraynalı, Brezilyalı ve Arjantinli çiftçilerin ürünlerinden oluşmaktadır. Ortadoğu, Avrupa ve Asya ülkelerine ihraç ediyoruz. Tavuk ürün çeşitlerimiz: soğutulmuş veya dondurulmuş bütün tavuk, çeyrek but, kemiksiz tavuk (shawarma), tavuk baget, tavuk orta kanat, alt kanat, ayaklar vb. Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz dana eti ürünleri arasında: antrikot, bavetta, incik, boyun, göz, kol, omuz ve sığır filetosu. Ayrıca rosto dana eti, kanat, döş eti, kaburga, kalem, işkembe, karaciğer ve kol da sunuyoruz. İnsanların refahını artıran sağlıklı ve besleyici yiyecekler sağlamak şirketimiz için çok önemlidir. Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta Doğu ülkeleri pazarının ana yiyecek ve içecek tedarikçisi olan Umixmart, müşterilerinin artan sağlıklı gıda ürünleri ve malzemeleri talebini karşılamaktadır. Müslüman pazarı için Helal sertifikalı ürünler sunuyoruz.

 2. PORC MERCATUS APS

  Danimarka

  Porc Mercatus Avrupa pazarına Danimarka domuz yavruları ihraç etmektedir. Ana faaliyetimiz Avrupa pazarına 3 cins Danimarka domuz yavrusu ve kesmelik domuz ihracatıdır. Sağladığımız komple hizmet içinde taşıma, veteriner onayı, resmi kayıt işlemleri ve gereken ihracat dokümanlarının hazırlanması yer alır. Karşılıklı güven ve iş birliğine dayalı olarak sağladığımız mükemmel hizmet ve uzun dönemli ilişkilere odaklanan anlayışımızla müşterilerimiz için güvenilir ve ilham veren bir iş ortağıyız. Porc Mercatus, Danimarka'da üretilen canlı domuzların onaylı bir ihracatçısıdır. Kesim için küçük baş hayvan ya da domuz arıyorsanız, özel teklifler için lütfen bizimle irtibata geçin.

 1. INTEXUR

  İspanya

  1994 yılında İber yarımadası domuzlarının yağını işleyen bir işletme olarak faaliyete başladığından beri, INTEXUR aynı ruhla devam ediyor ve en titiz müşterilerine bile İber yarımadası domuzlarının en iyi ürünlerini sunuyor. Ürünler: domuz iç yağı, kızarmış jambon kabukları, et unu, İber yarımadası sahili, İber yarımadası ürünü domuz yağı, İber yarımadası domuzları göğüs eti, vb.

 2. CAMPO & BADAJOZ

  İspanya

  Estrémadure’nin en iyi jambonu. Estrémadure’de yer alan ve en iyi Estrémadure İber jambonları üretiminde uzman tarım ziraat sektörü şirketi. Eşsiz kalite. Çok uygun fiyatlar. İber domuzu satışı, süt domuzu ve canlı hayvan ihracatı. Zeytinyağı, şarap ve mineral soda üretim hatlarına da sahibiz.

 3. PORTALCONSA

  İspanya

  PORTALCONSA, geleneksel Chorizo ve soğanlı Chorizo, jambon, lard ve Cacheira (domuz kellesi), vb... gibi Galiçya'ya özgü ürünler ve onların yanında uzman ellerin bilgi birikimi ve teknolojik altyapımız sayesinde sunduğumuz ürünlerin lezzetine katkı yapan ögeleri ihmal etmeden topraklarımızda yetişen hayvanlardan elde edilen yüksek kaliteli etlerden dana kıyma, sosis ve Criolla gibi daha genel ürünleri sunmaktadır.

 4. AGARAS, UAB

  Litvanya

  Agaras Litvanya, Letonya, Estonya ve Polonya'dan canlı stok satın alır. Mezbahanın kapasitesi saatte 40 sığır ve saatte 120 domuz seviyesindedir. Her vardiyada et kesme odasında 40 ton karkas kemiklerinden ayrılır. 2014 yılında, 6300 ton sığır eti karkası ürettik. Şirket, ISO 14001: 2004 sertifikası, yiyecek güvenliği için BRC Global standardı & aynı zamanda Yiyecek Üretim Uygulamaları & Sığır kesim ve ayırma tesisleri gereksinimleri McDonald's standartlarını karşılamaktadır.

 5. FRISELVA SA

  İspanya

  Soğutmalı mezbaha ve domuz kesim odası. İspanya içine ve uluslararası pazara yönelik domuz eti alım satımı yapmaktayız. Mallarımızı tüm dünyaya ihraç ediyoruz.

 6. IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES

  İspanya

  IBERICOS DE BELLOTA DEHESA LAS CUMBRES, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İber jambonları, İber şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cumbres Mayores, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. COMPAÑÍA LA IBÉRICA

  İspanya

  COMPAÑÍA LA IBÉRICA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. domuz eti, İber jambonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH

  Almanya

  LENTFORT FLEISCHHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. domuz eti işçiliği, Kemiksiz et, et, Mezbahane eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gronau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CARNICAS GRAMEL, S.L.

  İspanya

  CARNICAS GRAMEL, S.L., yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. küçük şişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MONTES DE JABUGO SL

  İspanya

  MONTES DE JABUGO SL, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. et, İber jambonları, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lebrija, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PINCHITOS FRANJA

  İspanya

  PINCHITOS FRANJA, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. küçük şişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrasa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MICHNA FOOD SP. Z O.O. SP. K.

  Polanya

  MICHNA FOOD SP. Z O.O. SP. K., yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kıyılmış etler, kutulanmış etler, domuz eti işçiliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pelplin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. RYCKAERT M

  Belçika

  RYCKAERT M, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sığır kesimi, Domuz mezbahaları, et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eeklo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. JOVA

  Belçika

  JOVA, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti, Sığır eti, Domuz eti, Sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LOVENFOSSE

  Belçika

  LOVENFOSSE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuz eti, Sığır eti, Domuz eti, Sığır eti, taze kasap ürünleri, mezbahalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Belçika

  P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sığır eti, domuz eti, şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sankt Vith, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. SPEKINDUSTRIE VANMAELE

  Belçika

  SPEKINDUSTRIE VANMAELE, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. domuz yağı, domuz yağı parçacıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diksmuide, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. JAMBONS OLIVERAS

  Fransa

  JAMBONS OLIVERAS, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ste Eulalie, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz