• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • domuzlar

Sonuçlar

Domuzlar - Ithalat/Ihracat

 1. KURT NISGAARD

  Danimarka

  Verified by europages badge

  KURT NISGAARD, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır süthaneleri, Sığır, Domuzlar, Canlı hayvan yetiştirme, Sığır süthaneleri, vizon kürkler, süt sığırları, Sığır ithalat ihracatı, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skjern, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. PORC MERCATUS APS

  Danimarka

  Porc Mercatus Avrupa pazarına Danimarka domuz yavruları ihraç etmektedir. Ana faaliyetimiz Avrupa pazarına 3 cins Danimarka domuz yavrusu ve kesmelik domuz ihracatıdır. Sağladığımız komple hizmet içinde taşıma, veteriner onayı, resmi kayıt işlemleri ve gereken ihracat dokümanlarının hazırlanması yer alır. Karşılıklı güven ve iş birliğine dayalı olarak sağladığımız mükemmel hizmet ve uzun dönemli ilişkilere odaklanan anlayışımızla müşterilerimiz için güvenilir ve ilham veren bir iş ortağıyız. Porc Mercatus, Danimarka'da üretilen canlı domuzların onaylı bir ihracatçısıdır. Kesim için küçük baş hayvan ya da domuz arıyorsanız, özel teklifler için lütfen bizimle irtibata geçin.

 3. PLACAS VERDES

  İspanya

  PLACAS VERDES, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiftlikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PORCS ET PORCELETS

  İspanya

  PORCS ET PORCELETS, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su işleme, sığır, Su işleme, suyun dezenfeksiyonu, içme suyu - işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Palau D' Anglesola-Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRIMARY DIETS

  Birleşik Krallık

  PRIMARY DIETS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Domuzlar, hayvan yemleri ve zootekni , Domuzlar, Domuz yavruları için besin maddesi bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Almanya

  ZOOFACHMARKT - MARCHE, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Almanya

  1VITAL-FLEISCH GMBH, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş etler, Dondurulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DELAVI

  Belçika

  DELAVI, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuzlar, Domuzlar, Karkaslar, et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ETTAROETICO

  İtalya

  ETTAROETICO, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Corbetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. INTERPORC

  Hollanda

  INTERPORC, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haghorst, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portekiz

  SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Mahsul hizmetleri, özel üretim domuzları, Sığır, Mahsul hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sintra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. G E BAKER UK LTD

  Birleşik Krallık

  G E BAKER UK LTD, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzemeden panolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bury St. Edmunds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. FIERENS MENGVOEDERS

  Belçika

  FIERENS MENGVOEDERS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Domuzlar, dökme gıdalar, Domuzlar, hububat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Temse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Almanya

  ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BHZP GMBH

  Almanya

  BHZP GMBH, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dişi domuz dölle sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dahlenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Fransa

  ABERAETABLISSEMENTS ABERA, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Brice-En-Cogles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BRUMICOLD

  İspanya

  BRUMICOLD, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Algarrobo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHNEIDER VIEH & FLEISCH AG

  İsviçre

  SCHNEIDER VIEH & FLEISCH AG, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Sığır, Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Balık, Sığır, Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sursee, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. COTTING & FILS SA

  İsviçre

  COTTING & FILS SA, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arconciel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. KUNZ KUNATH AG

  İsviçre

  KUNZ KUNATH AG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Domuzlar, Sebzeler, kök, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. FUTTERTROCKNUNGSGENOSSENSCHAFT GEISELHARZ EG

  Almanya

  FUTTERTROCKNUNGSGENOSSENSCHAFT GEISELHARZ EG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Domuzlar, Diyetik ve organik yiyecekler, Sebzeler, kök, Sığır, Domuzlar, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amtzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Avusturya

  GEBRÜDER TEUFL GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberndorf An Der Melk, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H.

  Avusturya

  TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H., yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Innsbruck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHLACHTHOF ARTMAYR GES.M.B.H.

  Avusturya

  SCHLACHTHOF ARTMAYR GES.M.B.H., yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır, Domuzlar, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Domuz eti, Sığır, Domuzlar, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schlierbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ROLF SCHÖNENBERGER

  İsviçre

  ROLF SCHÖNENBERGER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Balık, Domuzlar, Diyetik ve organik yiyecekler, Sebzeler, kök, Balık, Domuzlar, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Margarethen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. CREATIV POOL - HANS KLEGRAEFE

  Almanya

  CREATIV POOL - HANS KLEGRAEFE, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Domuzlar, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schönau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PPA-WAREN GBR

  Almanya

  PPA-WAREN GBR, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Domuzlar, Sebzeler, kök, Meyveler, Sığır, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FARWICK KG

  Almanya

  FARWICK KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Sebzeler, kök, Sığır, Domuzlar, Evcil hayvanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emsbüren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HENNIG

  Almanya

  HENNIG, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostbevern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HEINER SULING UND HENRY SULING

  Almanya

  HEINER SULING UND HENRY SULING, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Balık, Sığır, Domuzlar, Sebzeler, kök, Balık, Sığır, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz