• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • domuzlar

Sonuçlar

Domuzlar - Ithalat/Ihracat

 1. KURT NISGAARD

  Danimarka

  Verified by europages badge

  KURT NISGAARD, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır süthaneleri, Sığır, Domuzlar, Canlı hayvan yetiştirme, Sığır süthaneleri, vizon kürkler, süt sığırları, Sığır ithalat ihracatı, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skjern, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. PORC MERCATUS APS

  Danimarka

  Porc Mercatus Avrupa pazarına Danimarka domuz yavruları ihraç etmektedir. Ana faaliyetimiz Avrupa pazarına 3 cins Danimarka domuz yavrusu ve kesmelik domuz ihracatıdır. Sağladığımız komple hizmet içinde taşıma, veteriner onayı, resmi kayıt işlemleri ve gereken ihracat dokümanlarının hazırlanması yer alır. Karşılıklı güven ve iş birliğine dayalı olarak sağladığımız mükemmel hizmet ve uzun dönemli ilişkilere odaklanan anlayışımızla müşterilerimiz için güvenilir ve ilham veren bir iş ortağıyız. Porc Mercatus, Danimarka'da üretilen canlı domuzların onaylı bir ihracatçısıdır. Kesim için küçük baş hayvan ya da domuz arıyorsanız, özel teklifler için lütfen bizimle irtibata geçin.

 3. AMISY PIG FARMING EQUIPMENT

  Çin

  AMISY PIG FARMING EQUIPMENT, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. PLACAS VERDES

  İspanya

  PLACAS VERDES, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiftlikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PORCS ET PORCELETS

  İspanya

  PORCS ET PORCELETS, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su işleme, sığır, Su işleme, suyun dezenfeksiyonu, içme suyu - işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Palau D' Anglesola-Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DELAVI

  Belçika

  DELAVI, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuzlar, Domuzlar, Karkaslar, et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. N.V. RANDERS A/S

  Danimarka

  N.V. RANDERS A/S, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Hayvan taşımacılığı, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Domuz eti, Hayvan taşımacılığı, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Randers Nv, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. G E BAKER UK LTD

  Birleşik Krallık

  G E BAKER UK LTD, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzemeden panolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bury St. Edmunds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ETTAROETICO

  İtalya

  ETTAROETICO, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Corbetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Almanya

  ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Evcil hayvanlar, Domuzlar, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lohfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BHZP GMBH

  Almanya

  BHZP GMBH, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dişi domuz dölle sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dahlenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portekiz

  SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Mahsul hizmetleri, özel üretim domuzları, Sığır, Mahsul hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sintra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. FIERENS MENGVOEDERS

  Belçika

  FIERENS MENGVOEDERS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Domuzlar, dökme gıdalar, Domuzlar, hububat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Temse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. INTERPORC

  Hollanda

  INTERPORC, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haghorst, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Almanya

  ZOOFACHMARKT - MARCHE, yılında kurulan ve Koyun ve keçiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar, Sığır, Evcil hayvanlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PRIMARY DIETS

  Birleşik Krallık

  PRIMARY DIETS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Domuzlar, hayvan yemleri ve zootekni , Domuzlar, Domuz yavruları için besin maddesi bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Almanya

  1VITAL-FLEISCH GMBH, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş etler, Dondurulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BREEDERS OF DENMARK A/S

  Danimarka

  BREEDERS OF DENMARK A/S, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı, Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haderslev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Fransa

  ABERAETABLISSEMENTS ABERA, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Brice-En-Cogles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BRUMICOLD

  İspanya

  BRUMICOLD, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Algarrobo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. JOHN TOOMER AND SONS,LIMITED

  Birleşik Krallık

  JOHN TOOMER AND SONS,LIMITED, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuzlar, Sığır, Meyveler, Sebzeler, kök, Domuzlar, Sığır, Meyveler, Sebzeler, kök sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Swindon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. REULING INTERVAR B.V.

  Hollanda

  REULING INTERVAR B.V., yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Sığır, Koyun ve keçiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wehl, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. WAGNER-WASSMUTH GMBH

  Almanya

  WAGNER-WASSMUTH GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar, Sebzeler, kök, Sığır, Koyun ve keçiler, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LANDI NOTTWIL-BUTTISHOLZ

  İsviçre

  LANDI NOTTWIL-BUTTISHOLZ, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Domuzlar, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Sebzeler, kök, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Domuzlar, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG

  İsviçre

  GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sebzeler, kök, Sığır, Domuzlar, Diyetik ve organik yiyecekler, Sebzeler, kök, Sığır, Domuzlar, Diyetik ve organik yiyecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hornussen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. FORGE FARM MEATS LIMITED

  Birleşik Krallık

  FORGE FARM MEATS LIMITED, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Meyveler, Sebzeler, kök, Hububat ve tahıllar, Sığır, Meyveler, Sebzeler, kök, Hububat ve tahıllar, Sığır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunbridge Wells, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ZHENGZHOU HARVEST IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD

  Çin

  ZHENGZHOU HARVEST IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. KEYTRADE AG

  İsviçre

  KEYTRADE AG, yılında kurulan ve Sığır sektöründe faaliyet gösteren bir. Meyveler, Sebzeler, kök, Hububat ve tahıllar, Domuzlar, Meyveler, Sebzeler, kök, Hububat ve tahıllar, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thalwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. STÜRZENBECHER FLEISCHHANDELSGES.MBH

  Avusturya

  STÜRZENBECHER FLEISCHHANDELSGES.MBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Sığır, Domuzlar, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Sığır, Domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Völkermarkt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. HEIDEAGRAR SÖLLICHAU GMBH

  Almanya

  HEIDEAGRAR SÖLLICHAU GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Domuzlar, Sığır, Meyveler, Sebzeler, kök, Domuzlar, Sığır, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Söllichau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz