• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim

Sonuçlar

Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim - Ithalat/Ihracat

 1. COTERENA SL

  İspanya

  Denizcilik makinelerinin ve sabit donanımlarının, itme sistemleri konusunda üst düzey bilgi sahibi bir ekip tarafından montaj, onarım ve hizmete alma işleri. Çalışma alanları: gemicilik, kojenerasyon enerji, rüzgar türbini, demiryolu, imar işleri, üniversitelerle birlikte yürütülen I+D+i (kamu yararına araştırma ve geliştirme) projeleri, kamusal kurumlar ve teknoloji merkezleri. Markalar: REINTJES, SAUER COMPRES, ALVA LAVAL, PURE CLEAN, RINA 1861, MAN.

 2. FUTUR NÀUTIC SL

  İspanya

  Sektörde edinmiş olduğu uzun yıllara dayanan deneyimlerden aldığı güçle 1993 yılında kurulan ve tekne ahşap omurgası ve ince işçiliği alanında faaliyet gösteren şirket. Hizmet verdiğimiz alanlar: onarım, ahşap tekne omurgası, ince marangozluk, gezi tekneleri. gemi tersaneciliği.

 3. AGNELLO METALLURGICA SRL

  İtalya

  AGNELLO METALLURGICA SRL, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, sertifikalı metal doğrama işleri, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, ölçüye göre saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Termini Imerese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BAUMIER SA

  Fransa

  BAUMIER SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, mekanik-kaynaklı imalat yan sanayi hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Garde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L.

  İspanya

  PROMETAL TECNOLOGÍA E INNOVACIÓN S.L., yılında kurulan ve Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, As Pontes-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRIVET MECANO SOUDURE

  Fransa

  BRIVET MECANO SOUDURE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı hassas ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik metal işleri, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontchateau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AEMN

  Fransa

  AEMN, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı bakır sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, tig kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cordemais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TISSOT SAS

  Fransa

  TISSOT SAS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Endüstriyel bakım, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, endüstriyel montaj işleri, Endüstriyel bakım, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cahors, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L.

  İtalya

  C.M.M. COSTRUZIONI MECCANICHE MONTIRONE S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montirone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. IRUMAR

  İspanya

  IRUMAR, yılında kurulan ve Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Galdakao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. TOMSTEEL SARL

  Fransa

  TOMSTEEL SARL, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Endüstriyel bakım, endüstriyel boru tesisatı, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Endüstriyel bakım, Hırdavat işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambo-Les-Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STEELWORKSOLUTIONS.LTD

  Malta

  STEELWORKSOLUTIONS.LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, kaynak işleri, ağır metal doğrama işleri, Boru konstrüksiyonlar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Julian's, Malta 'de bulunmaktadır.

 1. C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL

  İtalya

  C.N.I. CONSORZIO NAVALE INDUSTRIALE SRL, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, mekanik imalat, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria La Carità, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TALLERES GANOMAGOGA SL

  İspanya

  TALLERES GANOMAGOGA SL, yılında kurulan ve Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı bakır, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı bakır, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponteareas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AALBORG INDUSTRIES A/S

  Danimarka

  AALBORG INDUSTRIES A/S, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Radyatörler - keskin şekilli, Endüstriyel kazanlar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Radyatörler - keskin şekilli, Endüstriyel kazanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. CALDERERIA DE HUMANES SA

  İspanya

  CALDERERIA DE HUMANES SA, yılında kurulan ve Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Humanes De Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARPENTERIA SARTORI S.R.L.

  İtalya

  CARPENTERIA SARTORI S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, metal tel çekme, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BUSCAFER S.R.L.

  İtalya

  BUSCAFER S.R.L., yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ALFA AUTOMATION S.R.L.

  İtalya

  ALFA AUTOMATION S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gottolengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. O.M.A.

  İtalya

  O.M.A., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, metal tel çekme, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CARPENTERIA BAIONI S.R.L.

  İtalya

  CARPENTERIA BAIONI S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, sportif tesisler için çelik örtüler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. D.D.S. DI DAL SASSO DEMMIS

  İtalya

  D.D.S. DI DAL SASSO DEMMIS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Alüminyum pencereler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Alüminyum pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pray, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SIDERTECSNC DI PIZZI FABIO E PIOLINI ANDREA

  İtalya

  SIDERTECSNC DI PIZZI FABIO E PIOLINI ANDREA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crevoladossola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FABBROFERRO DI ALBERTI & C S.R.L.

  İtalya

  FABBROFERRO DI ALBERTI & C S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OFFICINA VI.RI S.R.L.

  İtalya

  OFFICINA VI.RI S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, sportif tesisler için çelik örtüler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ARMAFER S.R.L.

  İtalya

  ARMAFER S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, binalar için elemanlar ve metal malzemeler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. M.P.M. S.R.L.

  İtalya

  M.P.M. S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, metal zımparalama, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. C.B.S.

  İtalya

  C.B.S., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SARACCHI S.A.S. DI SARACCHI CHRISTIAN E C.

  İtalya

  SARACCHI S.A.S. DI SARACCHI CHRISTIAN E C., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittuone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. METALARREDO S.R.L.

  İtalya

  METALARREDO S.R.L., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, eczacılık için malzeme gereçler, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Triuggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz