• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş av ve kümes hayvanları

Sonuçlar

Dondurulmuş av ve kümes hayvanları - Ithalat/Ihracat

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 2. SCEA LA CAILLE DES VOSGES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Vosges'te bıldırcın yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmış bir Fransız şirketi. Aile şirketi neredeyse 50 yıldır hayvan refahına & kaliteye odaklanıyor. Bıldırcınlar tesiste doğar, yetiştirilir, kesilir ve işlenir. Yerel bitkisel yemler kullanıyoruz. Uzmanlığımız hem hayvanların seçiminde hem de yetiştirildikleri iyi koşullarda yatmaktadır. Tüm taze/dondurulmuş ürünlerimizi Fransa'da, Avrupa'da & yurtdışında satıyoruz

 3. AVIMOSA

  İspanya

  Verified by europages badge

  AVIMOSA, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. piliç eti, tavuk eti, mezbahalar, dondurulmuş kümes hayvanı etleri, dondurulmuş et ihracatı, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moraleja De Enmedio-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ULU TRADING GROUP OF COMPANIES

  Türkiye

  Ulu aiming to compete for the world's leaders in the food sector which our main target while not abandoning the quality of the goods and services, as much as focusing on providing affordable and high-end products to the world market. Within several years, we are planning to have the same strategy for each sector that we step into. We strive to be the best through strong performance, dedication and the application of our expertise and creativity in support of our clients’ success. We win as a team, both in our relationship with our clients and with each other. We believe that diversity and collaboration deliver better results. By acting with integrity, we act on our values. Everything we do is inspired by honesty and respect, openness, trust and fairness. We care for our clients, our co-workers and our communities. We are loyal to each other, take ownership for our actions and advice and take care to ensure our employees have an appropriate work-life balance. Our priority is to support clients’ business objectives through effective communication and a superior level of service. Our companys is driven by the shared benefit of excellent work, to deliver success for our clients and to underpin the future success of ULU.

 5. MORYA CORPORATION

  Türkiye

  Today, we capitalize on our extensive experience to serve better business world's aspirations.Driven by changing world, we are working ever more closely with our clients, addressing today’s crucial challenges and answering business world's aspirations.As Morya Corporation, we aim to bring differentiated, high-quality service and needed economic relationships between as many company and countries as possible.Wecome to discover and be with part in though of Morya Corporation.Morya Corp offers a unique selection of stylish, contemporary, and chic furniture to all around the world. Our furniture range includes special designs for hotel, home, office, cafe, restaurant sets, beds, dining tables, TV units, cupboards, dressing tables, sofa cum beds, study tables, mattress, computer tables and lots more. All our wooden furniture designs are available upon our client’s requests.Think about your future apartment or house or you have currently an office for your great businesses. And suppose that you could not find any proper window for your structure and the doors you have are not as like you requested. Morya Corp steps in this part and designs all your needs such as doors, windows, kitchens, tables and the rest.For men and women, our collection includes everything from smart shirts to tailored trousers and jackets, from daily casual clothes to night-wearings, so you can create a timeless look that’s ideal for formal occasions.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HALAL GROUP

  Türkiye

 2. HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH

  Almanya

  HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Penzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PREMIERE POULTRY LTD

  Birleşik Krallık

  PREMIERE POULTRY LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Downpatrick, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. AQUITAINE SELECTION

  Fransa

  AQUITAINE SELECTION, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kümes hayvanları, kümes hayvanı etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bazas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FOOD NAVIGATOR LTD.

  Macaristan

  FOOD NAVIGATOR LTD., yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tam ördek ciğeri bloğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. CTO FOOD

  Belçika

  CTO FOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tavuklar, hindi eti, domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schoten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O.

  Slovakya

  GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O., yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rozhanovce, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. OLLAS SP Z O O

  Polanya

  OLLAS SP Z O O, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gryźliny, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. EURO WILD

  Fransa

  EURO WILD, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. av etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FCV S.A.S

  Fransa

  FCV S.A.S, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dondurulmuş gıda ihracatı, tavuklar, hindiler, fransız etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Berthevin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Almanya

  CAF EXOTIC MEAT GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. av etleri, güvercin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PINKI

  Belçika

  PINKI, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, toptan et, derin dondurulmuş etler, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalter, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. AGROPROD CRASNA

  Romanya

  AGROPROD CRASNA, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kanalı hayvan besiciliği ürünleri, dondurulmuş kümes hayvanı etleri, kanatlı hayvan şarküterisi, kümes hayvanı etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Supuru De Jos, Satu Mare, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. MOERMAN BVBA.

  Belçika

  MOERMAN BVBA., yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kesimlik kümes hayvanları, kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kluisbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA

  İspanya

  LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, kanalı hayvan besiciliği ürünleri, piliç eti, hindi eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. INTER-NATURAL

  Polanya

  INTER-NATURAL, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et ithalat ve ihracatı, dondurulmuş kümes hayvanı etleri, piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Świnna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. MEAT PRO SP. Z O. O.

  Polanya

  MEAT PRO SP. Z O. O., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, özel üretim kümes hayvanları, kümes hayvanları, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Tavuk işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wieruszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. FROZEN FAST FOOD LTD

  Birleşik Krallık

  FROZEN FAST FOOD LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. derin dondurulmuş hazır yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leyton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. VADEBO

  Belçika

  VADEBO, yılında kurulan ve Dondurulmuş yemekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herentals, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TILLINGBOURNE FOODS LTD

  Birleşik Krallık

  TILLINGBOURNE FOODS LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş balık, dondurulmuş et ihracatı, dondurulmuş balık, Dondurulmuş balık, dondurulmuş deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reigate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  İsviçre

  MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Dondurulmuş pizzalar, Taze sebze, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gals, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. P.D. HOOK

  Birleşik Krallık

  P.D. HOOK, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. HOCHLÄNDER WILD GMBH

  Avusturya

  HOCHLÄNDER WILD GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Et ve salam konserveleri, Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Griffen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. BALTREKA, UAB

  Litvanya

  BALTREKA, UAB, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 10. FOULON KIP SERVICE

  Belçika

  FOULON KIP SERVICE, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, Dondurulmuş av ve kümes hayvanları, tavuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moorslede, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz