• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş balık

Sonuçlar

Dondurulmuş balık - Ithalat/Ihracat

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 3. FISHERIES INTL

  Moritanya

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Biz bir balıkçılık şirketiyiz ve Moritanya'dan Dakhla'ya gemide dondurulmuş, karada dondurulmuş ve taze balık ihracatçısıyız. Moritanya - Batı Afrika ve Almanya'da bulunuyoruz. Balıkçılık alanlarınızdan Avrupa'ya balık tutuyor ve ihraç ediyoruz; Afrika; Arap ülkeleri ve Asya ve Kanada. Avrupa ve Amerika Birliği tarafından oylanan yaptırımlara saygı duyan bir şirketiz. Bu, Küba, Rusya, Venezuela gibi ekonomik yaptırım altındaki ülkelerle ticaret yapmadığımız anlamına gelir........ Gemide dondurulmuş balıklarımız, balıkçı gemilerinde dondurulmuş balıklarımız ve karada dondurulmuş balıklarımız, balıklar için önerilen işlemlere uygundur, tanklar ve soğutma tesisleri Avrupa düzenleyici gerekliliklerine uygundur. Balıklarımızın özellikleri aşağıdaki gibidir: - Protein: %60-70. - Yağ: %4-10. - Mineral tuz: %2-4. Tüm müşterilerin bize bir satın alma niyet mektubu (LOI) göndermeleri tavsiye edilir, bu mektupta şunları belirtmelisiniz: - Satın alınacak toplam miktar - Talep edilen balıkların tam boyutları - Son varış noktası - Balıkların bilimsel isimleri

 4. E.H.W. WORLDWIDE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, 2011 yılında Kıbrıs'ta kurulan şirket, kaliteli ürünleri olağanüstü fiyatlarla tedarik etme ve dağıtma konusunda küresel bir güçtür. "En iyi fiyata kaliteli ürün" taahhüdümüz, yıl boyunca erişilebilirliğimizi yönlendirmektedir. Birinci sınıf tedarikçileri titizlikle seçerek müşterilerimize yalnızca en iyi ürünlerin ulaşmasını sağlıyoruz. Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Amerika'yı kapsayan bu ürün yelpazesinde Şili, Uruguay, Güney Afrika gibi önde gelen kaynaklardan doğrudan ithalat yapıyoruz. Yakın zamanda Almanya'da gerçekleştirdiğimiz genişlemeyle, farklı pazarlara ustalıkla hizmet veriyor ve kalıcı ortaklıkları teşvik ediyoruz. Güney Afrika'da açacağımız lojistik merkezimiz stratejik büyümemizin bir örneğidir. Kendini işine adamış ekibimizden güç alan E.H.W. Worldwide, bir müşteri deneyimi sunarak pazar lideri olarak büyüyor. E.H.W. Worldwide'da misyonumuz, adanmışlığımızın bir kanıtı olarak duruyor. Müşterilerimize, beklentileri aşan ürünlerin tedariki, tedariği ve dağıtımı ile işaretlenmiş üstün bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Sınırları aşarken ve sektörleri geçerken, bizimle olan her iş etkileşimini benzersiz kalite ve değerle dolu unutulmaz bir yolculuk haline getirmeye kararlıyız.

 5. FAGOU

  Belçika

  Verified by europages badge

  Biz tarımsal gıda ve dondurulmuş ürünler ve FMCG (hızlı tüketim malları) ihracatı alanında faaliyet gösteren bir şirketiz. Avrupa ve Afrika'da faaliyet sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde ürün çeşidimizi dikkat çekici ölçüde zenginleştirdik ve saygıdeğer müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dağıtım ağımızı genişlettik. Tarla/fabrika denetiminden (Avrupa Birliği, Amerika, vd.) Afrika'ya teslimine kadar Sahara Afrika'sının her yerine ihracat yapıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SEAPRO AQUACULTURE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  SEAPRO AQUACULTURE, yılında kurulan ve Havuz balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, somon balığı, derin dondurulmuş balık, Dondurulmuş somon balığı, paketlenmiş somon, havuzda somon yetiştiriciliği, toptan balık, Balık ithalat - ihracatı, dondurulmuş balık ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kafadanbacaklılar, yılan balıkları ve kalamarlar, Morina balığı filetoları, Panga balıkları, mürekkep balıkları, kalamarlar, Balık fileto, taze balık, dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catarroja-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AQUAFRESH FISH

  Fransa

  Verified by europages badge

  AQUAFRESH FISH, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. deniz ürünleri, toptan taze balık, taze balık, taze balık ihracatı, dondurulmuş balık ihracatı, derin dondurulmuş balık, toptan dondurulmuş balık, deniz kabukluları, mürekkep balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AQUALIS SEAFOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  AQUALIS SEAFOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, balık içerikli derin dondurulmuş hazır yemekler, derin dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sète, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SAPRONEN OU

  Estonya

  Verified by europages badge

  SAPRONEN OU, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Konsantre süt; süt tozu, Konsantre süt; süt tozu, Ahşap yığını, odun tanecikleri, sert ağaç kömürü, tahta paletler, derin dondurulmuş balık, dondurulmuş domuz etleri, ayçiçek yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valga, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. M-S SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  M-S SERVICES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Balık, Pirinç, Bal, Kuru yemişler, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Dondurulmuş balık, Yumuşak içecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. PESMARÍN

  İspanya

  Verified by europages badge

  PESMARÍN, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Marín-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CONGELADOS MAR DE MAR

  İspanya

  Verified by europages badge

  CONGELADOS MAR DE MAR, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. taze balık, kalamar, enfiye tütünleri, köpekbalığı, barlam balığı, gamba, Teke sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAYMUR MURAT GIDA SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Kaymur Murat Gıda Su Ürünleri olarak üçüncü nesil AHMET AKÇAKAYA ve MEHMET AKÇAKAYA 2003 yılında Kayseri Şerçeönü Mahallesinde kurulmuştur. Çağa ve yeniliğe açık bir anlayışla yoluna devam etmektedir. 2012 yılında MİMARSİNAN OSB, soğuk hava deposu ve araç filosu ile Türkiye'de insan sağlığının önemini ve değerlerini yaşatan gençleri ile büyüklerin çizdiği yoldan ayrılmadan, sektöre emin ve emin adımlarla devam etmektedir. Türkiye Kayseri'deki soğuk hava depolarımızda günümüz hamsi balıklarını paketliyor, marine ediyor, donduruyor ve satıyoruz. Ağırlıklı olarak hamsi filetolarını işliyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz E-posta yoluyla geri bildirimde bulunabilirsiniz.

 4. MAPESCA SA

  İspanya

  MAPESCA, S.A. tüm İspanyol kıyı şeridinde ve pek çok Avrupa Birliği ülkesi kıyı şeridinde avlanan balık ve kabuklu deniz hayvanlarını satışa sunmaktadır. Ana ürünlerimiz: Sardalya, Ançuez, İstavrit, Uskumru, Olta Mezgiti, İspanyol Mezgiti ve İthal Mezgit, Lota Balığı, Dil Balığı, Kalkani Morina Balığı, Kurt Balığı, Mürekkep Balığı, Kalamar, Ahtapot, Taze ve dondurulmuş Mako Köpekbalığı, taze ve dondurulmuş Camgöz, Ton Balığı (Sarıkanat Ton, Mavi Yüzgeçli Ton, İri Göz Ton Balığı), Çizgili Ton Balığı, Dil Balığı, Çipura, Kurt Balığı, Kalkan, Sarıağız, Somon, Canlı Karides, Çipura.

 5. CO.PE.MO. COOPERATIVA PESCATORI MOLLUSCHICOLTORI

  İtalya

  1970 yılının başlarında, balıkçı limanının yakınlarında yakaladıkları deniz ürünlerini kendileri satmak amacıyla bir toplu satış noktası kuran midye avcılarının girişimi olarak kurulan CO.PE.MO. (balık avcıları ve yumuşakça (midye ve istiridye) yetiştiricileri kooperatifi). Kooperatif temel olarak üyeleri tarafından yetiştirilen ve toplanan yumuşakçaların (midye, istiridye, deniz salyangozu) satışı alanında faaliyet göstermektedir. Aynı şekilde tarayıcıların avladıkları deniz ürünlerini ve kısmen de küçük ölçekli balıkçıların avladıklarını pazarlamaktadır.

 6. EKONOMIK BALIKCILIK

  Türkiye

  Ekonomik balıkçılık hizmet hayatına 1987 yılında başladı. İlk etapta Nevşehir balık pazarında faliyet gösteren Uğur ÇEVİKLER & Duran ALAN yakın zaman da Nevşehir ve ardından tüm ilçelerine yayıldı. Bilindiği üzere Türkiye'mizin üç bir tarafı denizlerle çevrilidir. Karadeniz, Marmara Denizi, Eğe Denizi ve Akdeniz den yararlanarak dönemin en lezzetli zamanında en taze haliyle Deniz balıklarını sizlere sunuyoruz. Şuan Nevşehir'in en büyük balık firmalarından biri olan Ekonomik balıkçılık Nevşehir'in en iyi şekilde balık kültürünü tanıtmaya çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 7. AKSAVA DANIŞMANLIK IC VE DIS TICARET LTD

  Türkiye

  Günümüz teknolojik koşullarında geleneksel tedarik zinciri süreçleri teknolojik gelişmelerden yeterli düzeyde yararlanamamakta ve bu bağlamda gücünü kaybetmektedir. Pazarın geniş ve kapsamlı olmasına karşın pazardaki firmaların birbirlerini bulması “arama motoru aramaları” ve “tanıdık ile ulaşma” yöntemleri dışına çıkmamaktadır. Aksava sektörde bu açığı görerek pazaryeri oluşturma vizyonuyla yola çıkmış tedarik zinciri platformudur. Aksava karşılıklı faydayı merkezinde bulunduran sistemi ile müşterilerinin aynı veya benzer taleplerini tek sepette toplayarak; sahip olduğu geniş tedarikçi ağı sayesinde talep edilen ürünü en iyi kalitede, en uygun fiyata ve istenilen sürede müşterilerine sunmaktadır. Tedarikçilerinin üretimini, kalitesini ve teknik gelişimini yükselterek, geniş müşteri ağı sayesinde yeni ve yenilikçi fırsatlar sunar. Firmalar talep ettiği ürün için müşteri pozisyonundayken, ürettiğiniz son ürün ile bir başka müşterimizin de tedarikçisi konumunda olabilmektedir.

 8. KOPUZMAR A.S.

  Türkiye

  We are a company group who has got IFS, BRC and Global Gab. We can supply the following items; FILLETS (PBI, PBO, V CUT) SEABASS DICENTRARCHUS LABRAX PBO, SINGLE FILLET, SKIN ON, 50/75 - 75/100 -100/140 SEABREAM SPARUS AURATA PBO, SINGLE FILLET, SKIN ON, 50/75 - 75/100 - 100/140 MEAGRE ARGYROSOMUS REGIUS PBO, SINGLE FILLET, SKIN ON, 70/100 - 100/145 - 145/200 - 200/240 RAINBOW TROUT ONCORHYNCHUS MYKISS PBO, SINGLE FILLET, SKIN ON, 50/75 GUTTED FISH SEABASS DICENTRARCHUS LABRAX GDD FROZEN, 200/300 - 300/400 - 400/600 SEABREAM SPARUS AURATA GDD FROZEN, 200/300 - 300/400 - 400/600 MEAGRE ARGYROSOMUS REGIUS GDD FROZEN, 300/400 - 400/600 - 600/800 - 800/1000 RAINBOW TROUT ONCORHYNCHUS MYKISS GDD FROZEN, 250/350

 1. ANAVASYA SEAFOOD

  Türkiye

  Anavasya Seafood is a forward-looking, medium-sized company, founded in 2007 with the experience of 2 engineer brothers, in the field of producing, processing and packaging of seafood products. The company supplies a variety of seafood products ranging from sea bass, sardine, to sea Bram, salmon and all kinds of seafoods. Anavasya Seafood ‘s experience in fillet of sea bass, sea Bram, anchovy and sardine has brought satisfaction and fast celebrity of the brand. The customers are Turkish and foreign companies, catering companies, private schools, hospitals, ministries and governmental offices. The company situated in İzmir, at the heart of the Aegean Sea, exploits the advantages of being situated near to İzmir international port. The company is proud of operating in modern factories, with ISO 9001 and ISO 22000 and European standards. The success of the previous years, proved by the references acquired, increasing productivity and the satisfaction of the customers....

 2. FISHARK GIDA SANAYI TICARET A.Ş.

  Türkiye

  Fishark Seafood Turkey established in 2011. We are frozen fish producer company in Turkey.We have been the Seabass , Seabream and Trout supplier of many Supermarkets and Wholesalers in Europe . Our production plant and fish farms are IFS, BRC, GLOBAL GAP, ASC, MSC , BSCI certified . Our product portfolio is mainly comprised of the species ; Gilthead Sea bream(Sparus aurata), European Sea bass (Dicentrarchus labrax) Rainbow Trout/Salmon Trout (Oncorhynchus mykiss) Meagre (Stone Bass), (Argyrosomus regius) Smoked Rainbow Trout Fillets(Oncorhynchus mykiss) We can produce frozen fish products depending to customer demand in illustrated bags , cartons , trays.

 3. MASCATO

  İspanya

  Mascato S.A. deniz ürünlerinin pazarlanmasına yönelik olarak kurulmuş bir şirkettir. Dondurulmuş balık türleri, kabuklular, sert kabuklular. Önceliklerimiz tüketicinin beklentileri, çalışanlarımızın göstediği özen, tedarikçilerimizle işbirliği ve çevreye saygıdır. Maksimum gıda güvenliği, makul bir balık avı ve adil fiyatlar için, Mascato hammadde bulunan bölgelere yatırım yapmaktadır.

 4. ENTREPOT NAVAL SL

  İspanya

  Vigo şehrinde (Pontevedra) Bouzas limanında yer alan gemi tedarikçisi. Serbest bölge rejimine uygun yük gemisi temini. Her tür ürün ve yiyecek: dondurulmuş ve kurutulmuş. parakete oltaları için yemler: kalamar ve uskumru. Denizcilik malzemesi, vs.

 5. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  İspanya

  2005 yılında faaliyete geçen Pescados Archipiélago, yıllar içinde dünyanın her tarafından gelen taze veya dondurulmuş balık ve deniz ürünleri ticareti sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri haline geldi. Tüm ürünlerimiz, nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar en katı kalite kontrolleri uygulanarak garantili bir şekilde işlenmekte, depolanmakta ve paketlenmektedir.

 6. CAMUZLAR SEAFOOD

  Türkiye

  1950 yılından itibaren su ürünleri sektöründe söz sahibi olan Camuzlar ailesinin 3. kuşak temsilcisi olarak 2016'da kurulan "Camuzlar Seafood" iç piyasada su ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Dış piyasada birçok Avrupa ülkesine dondurulmuş ihracat yapmaktadır. Amacımız geniş ürün ağı ile üst düzey hizmet sunmanın yanında, müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutarak yaptığımız ihracatlarla ülkemizi iyi bir şekilde temsil etmektir.

 7. MESE TARIM

  Türkiye

  Biz Mese TARIM olarak taze meyve sebze ithalatının yanında balık kereste vb. her konuda ithalat ihracat yapabilen bi firmayız dünyanın her yerine ithalat ihracat yapabliyoruz bizimle çalışırsanız memnun kalacagınız garatisini veriyoruzum saygılarımızla

 8. DENIZ SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Firmamızın temeli olan bir diğer firmamız aile işletmesi olarak 1990 yılında Konya'nın Beyşehir ilçesinde kurulmuştur. Zaman içerisinde lojistik ve diğer avantajları sebebiyle Aydın ilinde fabrika kurulmuştur. Şu anda 35 işçi ile çipra, levrek, uskumru, somon, hamsi, alabalık işlenmekte ve dondurulmuş halde pişirmeye hazır ürünler elde edilmektedir.

 9. SUGLA SU URUNLERI LTD STI

  Türkiye

  All seasonal lake and sea fish processing and packaging of any kind shall be made bi but she took great way to import and export company konusundada. Sensible positive answers to absolutely be back purchases and sales proposals...

 10. ALZA SEAFOOD

  Türkiye

  Biz uzun yıllardır deniz ve göl ürünleri ticareti yapan bir firmayız. Gümüş balığı(atherina boyeri), tatlı su kerevit, deniz kabukluları(istiridye, kidonya, akivades, vongole, tarak...) başlıca çalıştığımız ürünlerdir. Denizlerden ve göllerden istediğiniz her ürünü karşılamak için buradayız.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz