• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. POZZI PROGE.CO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  POZZI PROGE.CO S.R.L., yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et kesme ve dilimleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annone Di Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. 5 E TASARIM MAKINA SNA TIC LTD

  Türkiye

  Firmamiz dondurulmus gida urenleri soklayan gida makinalari uretmektedir ayrica gida urunlerinin sogutma isi derecesini dusurme makinalri uretmektedir TASARIM ve URETIM FIRMAMIZA AITTIR TUM OLCULER ve BOYUTLARDA OZEL URETIM YAPILMAKTADIR

 3. THURNE-MIDDLEBY LTD

  Birleşik Krallık

  THURNE-MIDDLEBY LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et kesme ve dilimleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. LS FRAIS

  Belçika

  LS FRAIS, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Paketleme ve ambalaj firmaları, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, parlak tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Roche-En-Ardenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BRUGUERA I CODINA, SL

  İspanya

  BRUGUERA I CODINA, SL, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, kesim makineleri, basküller, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manlleu (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LUTETIA

  Fransa

  LUTETIA, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plailly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AMISY MEAT PROCESSING MACHINERY

  Çin

  AMISY MEAT PROCESSING MACHINERY, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. SC BETANIA PACKAGING SRL

  Romanya

  SC BETANIA PACKAGING SRL, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arad, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. CEBONAT

  Fransa

  CEBONAT, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, doğal bağırsaklar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Escource-France, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SARMAGA

  Fas

  SARMAGA, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarküteri ürünlerinin paketlenmesi için donanım ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mohammedia, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. ARA ITALY DI LUCIANO SALSI

  İtalya

  ARA ITALY DI LUCIANO SALSI, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maranello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WUXI HAOSHUO TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  WUXI HAOSHUO TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. EANG LIAN CORPORATION-UNION BRUSH

  Tayvan R.O.C.

  EANG LIAN CORPORATION-UNION BRUSH, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaohsiung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. NIVO SPOL.S.R.O.

  Çek Cum.

  NIVO SPOL.S.R.O., yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Divisov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. DEVELOP & DELIVER

  Suudi Arabistan

  DEVELOP & DELIVER, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, taze et ihracatı, piliç eti, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, gıda amaçlı kullanıma yönelik katkı maddeleri, renklendiriciller ve boyar maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jeddah, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 4. HONGSBELT INTERNATIONAL (HK) LIMITED

  Çin

  HONGSBELT INTERNATIONAL (HK) LIMITED, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel kayışlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. S.M. CROMEC SRL

  San Marino

  S.M. CROMEC SRL, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Galazzano-Rsm, San Marino 'de bulunmaktadır.

 6. SE DES ETS ROIRAND SARL

  Fransa

  SE DES ETS ROIRAND SARL, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aizenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MOZAMI A/S

  Danimarka

  MOZAMI A/S, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselager, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. FOMACO A/S

  Danimarka

  FOMACO A/S, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koege, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. HERDA-LEBENSMITTELTECHNIK GMBH

  Almanya

  HERDA-LEBENSMITTELTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schmalkalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELIZALDIA

  Fransa

  ELIZALDIA, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gamarthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AGRO MINERAI INDUSTRIE

  Fransa

  AGRO MINERAI INDUSTRIE, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Flèche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. REAL SHPK

  Arnavutluk

  REAL SHPK, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tirana, Arnavutluk 'de bulunmaktadır.

 5. ZHUCHENG HUAGANG MACHINERY CO., LTD

  Çin

  ZHUCHENG HUAGANG MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weifang, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ELCAT SRL

  İtalya

  ELCAT SRL, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sanfrè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BOUCHERIE CHARCUTERIE TRAITEUR SIGMANN SAS

  Fransa

  BOUCHERIE CHARCUTERIE TRAITEUR SIGMANN SAS, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingersheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHARCUTERIE DES LIMOUCHES

  Fransa

  CHARCUTERIE DES LIMOUCHES, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chateaudouble, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. MIDLAND MEAT PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

 10. MECANICAS CAMPILLOS S.L.

  İspanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz