• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş etler

Sonuçlar

Dondurulmuş etler - Ithalat/Ihracat

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 4. E.H.W. WORLDWIDE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, 2011 yılında Kıbrıs'ta kurulan şirket, kaliteli ürünleri olağanüstü fiyatlarla tedarik etme ve dağıtma konusunda küresel bir güçtür. "En iyi fiyata kaliteli ürün" taahhüdümüz, yıl boyunca erişilebilirliğimizi yönlendirmektedir. Birinci sınıf tedarikçileri titizlikle seçerek müşterilerimize yalnızca en iyi ürünlerin ulaşmasını sağlıyoruz. Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Amerika'yı kapsayan bu ürün yelpazesinde Şili, Uruguay, Güney Afrika gibi önde gelen kaynaklardan doğrudan ithalat yapıyoruz. Yakın zamanda Almanya'da gerçekleştirdiğimiz genişlemeyle, farklı pazarlara ustalıkla hizmet veriyor ve kalıcı ortaklıkları teşvik ediyoruz. Güney Afrika'da açacağımız lojistik merkezimiz stratejik büyümemizin bir örneğidir. Kendini işine adamış ekibimizden güç alan E.H.W. Worldwide, bir müşteri deneyimi sunarak pazar lideri olarak büyüyor. E.H.W. Worldwide'da misyonumuz, adanmışlığımızın bir kanıtı olarak duruyor. Müşterilerimize, beklentileri aşan ürünlerin tedariki, tedariği ve dağıtımı ile işaretlenmiş üstün bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Sınırları aşarken ve sektörleri geçerken, bizimle olan her iş etkileşimini benzersiz kalite ve değerle dolu unutulmaz bir yolculuk haline getirmeye kararlıyız.

 5. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DAMIJA SIA

  Latviya

  Verified by europages badge

  Damija Sia Letonya'da yerleşiktir ve 2000 yılından bu yana deneyimli bir ithalat-ihracat şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin temel yetkinlikleri ikinci el eşya, gıda, et ve sosis ticaretinde yatmaktadır. Şirket istikrarlı bir şekilde büyümekte ve her ay Ukrayna ve Afrika'ya yaklaşık 300 ton ikinci el ürün ve Avrupa'ya 100-140 ton gıda ihraç etmektedir. Damija Sia sadece kurumsal pazarda uzmanlaşmakla kalmıyor, aynı zamanda Ukrayna'daki çeşitli belediyelere yüksek kaliteli ikinci el ürünler tedarik ediyor. Ayrıca Damija Sia, Letonya'da ikinci el giysiler için bir elek tesisi işletmektedir. Damija Sia'nın hizmetleri yalnızca malların ithalat ve ihracatını değil, aynı zamanda müşteriler için güvenilir nakliye ve verimli gümrükleme organizasyonunu da içerir. Şirket, geniş ve yüksek kaliteli bir ürün yelpazesi sağlamak için çeşitli ikinci el üreticileri ve koleksiyoncularla yakın bir şekilde çalışmaktadır. İkinci el tekstil ürünleri ve gıda, özellikle de et alanlarında her zaman yeni ortaklar arıyoruz.

 2. PROFIL EXPORT VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT İsere’de yer alan aile şirketi, at kesimi, at işlenmiş ürünlerinde & at eti dönüştürmede uzmandır. At yetiştiriciliği, at mezbahası, kemik ayırma, at kesimi, at eti dönüştürme, vakumlu ambalaj, kapta ambalaj, kutu, konserve, dağıtım. Tüm Fransız at sektörünün idaresi. Üretim hattımızda IFS SERTİFİKASYONU.

 3. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DOGAL FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOGAL FOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. derin dondurulmuş sığır etleri, derin dondurulmuş etler, derin dondurulmuş sebzeler, derin dondurulmuş kızartmalar, dondurulmuş kızartma ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarcelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AIMARETTI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  AIMARETTI SPA, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler, et kesme, jambon olgunlaştırma, Dondurulmuş etler, jambon, toptan şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Piemonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MVO DISTRIBUTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  MVO DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. dondurulmuş domuz etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GOLDEN MEAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GOLDEN MEAT SRL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Dondurulmuş etler, Et ve şarküteri, sığır eti, et, Dondurulmuş etler, et işleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. IFC - INDUSTRIAL FOOD COOLING SYSTEM AUTOMATION LTD.STI.

  Türkiye

  IFC - Endüstriyel Gıda ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İnş. San. ve Tic. A.Ş. soğutma sektöründe oldukça deneyimli, dinamik bir ekip tarafından 2018 yılında kurulmuştur. IFC, enerji verimliliği ve optimizasyonu konusunda uzman ekibi ile üst düzey ürün kalitesi sağlayarak, endüstriyel ve ticari soğutma sistemleri konusunda proje, mühendislik, üretim, montaj ve servis faaliyetleri yürütmektedir. IFC, her müşterisine proje ve uygulamaya özel katma değer yaratan çözümler sunmaktadır. Pazardaki tüm trendleri takip eden, teknolojiye adapte, projelere değişim ve dönüşüm odaklı yaklaşan IFC mühendisleri; ezber bozan yaratıcı çözümlerle müşterilerinin soğutma ihtiyaçlarını daha karlı hale getirip çözmeyi hedefler. Deneyimli IFC mühendisleri, koşullarınızı, ihtiyaç ve beklentilerinizi çok iyi anlar. Ekip, yeni soğutma tesisleri veya mevcut sistem iyileştirme projeleri için birikimlerini soğutma sektörünün önde gelen birçok kuruluşu ile uzun yıllardır paylaşmaktadır.

 2. DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI

  Türkiye

  We help firms outside of Turkey how to import from Turkey.We have import company and warehouse in Romania. We can deliver to the address in Europe. Türkiye'de imal edilen ürünlerin yurtdışında pazarlanması, satışının gerçekleştirilmesi, tahsilatının takip edilmesi, sonuçlandırılması ve özellikle vadeli satış ile dış ticaretin finansmanı konularında aracı olarak faaliyet göstermekteyiz. Yurtdışından vadeli mal talep eden firmalar için finansman, yurtdışı firma istihbaratı, ihracatın gerçekleştirilmesi konularında yardımcı olmaktayız. Grubumuzun Romanya'da kurulu ithalat firması ve deposu bulunmakta olup, Avrupa'ya ihraç edilmek üzere Türkiye'de üretim yapan firmalara ihracat danışmanlığı da yapmaktayız. Мы помогаем фирмам за пределами Турции, как экспортировать из Турции. У нас есть импортная компания и склад в Румынии. Мы можем доставить по адресу в Европе. Noi ajutam Companiile sa importe din Turcia. Avem o companie de import, un depozit in Romania si efectuam livrari la adresele din Europa.

 3. KURUOGLU BAHARAT

  Türkiye

  Biz Kimiz? KF CAFFE Türk & Dünya mutfaklarından oluşan yeni fast food markası. 1989 yılından bu güne restaurant sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek, yeni bir soluk yaratmak üzere hızlı gıda tüketiminde branşlaşmaya karar vermiştir. Markaya önem veren ve ürün gamını sürekli geliştiren KF CAFFE , şimdi fırsat sunuyor.Vizyon, Misyon KF CAFFE , misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak adına Ar-Ge yatırımlarını sürdürmekte ve bünyesine her geçen gün yeni restoranlar katmak amacıyla sağlıklı ve hızlı büyüme politikasına devam etmektedir. Misafirlerine en yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiş olan KF CAFFE, gelecekte de bu hedefi sürdürmeyi ve daha çok noktada daha çok misafire ulaşmayı hedeflemektedir. KF CAFFE misyonu, misafirlerine lezzetli ürünler sunmaya devam etmek, bunu yaparken hızlı ve güleryüzlü hizmetiyle tüm misafirlerinin restorandan memnun ayrılmasını sağlamak ve eğitimli personel yetiştirerek de istihdam

 4. EKOKEY FOREIGN TRADE DOO.

  Karadağ

  WELCOME TO EKOKEY doo; BEEF -POULTRY -PORK We are the company that carries out your loads from our 2000 square meter cold air storage in bar port with high loading capacity in Montenegro We are manufacturing of Montenegro, Serbia-Bosnia and Herzegovina, and Croatia Countries (Beef -Sheep -Poultry) Our products: We are producing beef meat and offal and processed beef products, Sheep Meat and Sheep Offals products in our poultry group with Whole Chicken , Feet and Paw and sliced processed chicken products. Our Certificated: HALAL -ISO -HACCP Halal Beef meat Carcas 1/2 -1/4 - 1/6 cuts or all parts Whole Halal Chicken and all parts (wing -feet -paw- cartilage etc...)

 5. OPTIMEAT LTD.

  Romanya

  Optimeat domuz, dana, koyun/kuzu ve kümes hayvanları ve çiğ et ve taze, soğutulmuş ve dondurulmuş perakende paketleri ile ilgilenmektedir. Optimeat tarafından gerçekleştirilen satış hacminin çoğu et işleyicilerine, kesim tesislerine ve konserve et fabrikalarına giden işlenecek ham etten oluşmaktadır. Bu hacim bütün olarak satılan şu parçalardan meydana gelmektedir: karkaslar, kemikli ve kemiksiz anatomik parçalar, kesim artığı, yağ ve sakatat. Toptancı sektörüne, kesim sonunda elde edilen farklı cinsteki etler, spesiyaliteler, farklı paketlerin yanı sıra yukarıda bahsedilen ürünler de tedarik edilir. Süpermarketler, outletler, restoranlar, oteller ve yemek şirketleri gibi perakende piyasa için karkas ve kesimlerin kemiklerinin temizlenmesi, bölüştürülmesi ve paketlenmesi Optimeat Grubu'nun AB tarafından onaylı kesme ve paketleme tesisinde gerçekleştirilir. Optimeat Grubu'nun Bükreş'in merkezinde AB onaylı bir soğuk hava deposu ile dağıtım için lojistik sistemi bulunmaktadır. Optimeat'in amaç ve hedefi, en taze ürünlerle toplumun ihtiyaçlarını karşılamak ve özel kesimler ve en uygun fiyatlarla sizin OPTIM MEAT kaynağınız olmaktır.

 6. MK-FLEISCH GMBH

  Almanya

  "Uluslararası et ticaretinde ideal ortak." MK-Fleisch GmbH, sığır, dana eti, kuzu eti ve kümes hayvanlarından elde edilen taze ve dondurulmuş et ürünleri için IFS Higher Level, QS ve organik sertifikalı ithalat ve ihracatçıdır. Müşterilerimiz arasında şarküteri ve et ürünleri üreticileri bulunmaktadır. Üreticiler, Kesim şirketleri, Toptancılar, Gastro-hizmet işletmeleri, C+C toptan marketler, büyük kasaplar ve yan ürün sektörleri. Avrupa, ABD, Güney Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda'dan ürünler tedarik ediyoruz. Angus sığır eti ve Helal et ürünleri gibi birinci sınıf etler de istek üzerine genellikle mevcuttur. Güvenilir, esnek, deneyimli ve uzman. Tam olarak bu özellikleri somutlaştırıyoruz ve bu temel sütunları kurumsal felsefemiz haline getirdik. Bu değerleri her gün yaşıyor ve müşterilerimizi ve ortaklarımızı memnun etmek için çalışıyoruz.

 7. MAEREFLOW

  Belçika

  Maereflow: Ambalajlı ürünler (ton balığı, enginar...), dondurulmuş gıda ürünleri (deniz ürünleri ve çeşitli balıklar, her çeşit et) ithalat ve ihracatı; ayrıca evlerde kullanılan çeşitli yağlarda (ayçiçek, mısır, hurma) ve özellikle de zeytinyağında (natürel sızma) ve balzamik çeşitlerinde, bu ürünlerin cam veya PET şişede teslimatında uzman işletmeyiz. Bunların dışında enginar, hamsi balığı ve kutulu soyulmuş domates ürünleri de uzmanlık konularımızdır.

 8. CORSAR SRL

  İtalya

  Pazarda uzun yıllardır varlığını sürdüren şirketimiz normal ve/veya derin dondurulmuş ürünler alanında faaliyet göstermektedir. Yeni ürünlerin arayışıyla desteklenen deneyimimizle size müşterilerinizin taleplerini karşılayabilecek hizmetleri sunmamıza imkan vermektedir.

 1. EPAL GIDA TARIM URUNLERI VE DIS TIC LTD STI

  Türkiye

 2. GICARNS SL

  İspanya

  GICARNS SL, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et köftesi, toptan dondurulmuş et, dondurulmuş sığır etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riudellots De La Selva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAPI FOOD B.V.

  Hollanda

  CAPI FOOD B.V., yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, çiğ et, derin dondurulmuş sığır etleri,  Sığır karkasları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enschede, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. APM FROZEN MEAT

  İspanya

  APM FROZEN MEAT, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. et, et ithalat ve ihracatı, toptan dondurulmuş et, dondurulmuş et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bullas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PRODWAY INTERNATIONAL

  Fransa

  PRODWAY INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş besinler, Balık, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş besinler, Balık, Dondurulmuş etler, Dondurulmuş deniz mahsulleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR

  Almanya

  DEDES TÜRKISCHE SPEZIALITÄTEN INH. B.ENG. ENES AKDEMIR, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş yemekler, Makarna, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş yemekler, Makarna, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SAUDAL GREEN

  Portekiz

  SAUDAL GREEN, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker, Zeytinyağı, Süt, Şaraplar, Şeker, Zeytinyağı, Süt, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. CELAME

  Fransa

  CELAME, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. fast-food ekipmanları, parlak tel, kızartmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Pierre-Les-Elbeuf, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. AKSER FINE FOOD GMBH & CO. KG

  Almanya

  AKSER FINE FOOD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. DELBY COMMERCE

  Almanya

  DELBY COMMERCE, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. derin dondurulmuş etler, dondurmalar, çiğ et, derin dondurulmuş kızartmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Bentheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dondurulmuş etler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

544 Şirketler