• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş kuru balık

Sonuçlar

Dondurulmuş kuru balık - Ithalat/Ihracat

 1. ÖYKÜM SU ÜRÜNLERI A.Ş

  Türkiye

  Öyküm Su Ürünleri şirketi 2016 yılında, Türkiye'deki işletme ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışarak ve dünya çapındaki dağıtım ortaklarına ihracat yaparak dinamik bir iş kurma prensibi üzerine kurulmuştur. Öyküm Su Ürünleri Dış ticaret firmasının çatısı altında; * 100.000 ton / yıl kapasiteli balık yemi üretim fabrikası, * 8.000 ton / yıl kapasiteli gökkuşağı alabalığı ve alabalık üretim tesisleri, * 3.000 ton / yıl kapasiteli çipura, levrek ve granyöz üretim tesisleri vardır. Müşteriler tarafından istenilen siparişlere cevap verebilecek modern balık işleme/paketleme fabrikasına sahiptir. Siparişe göre balığı PBO, PBI, twin, butterfly, içi temiz kesimi yapılabilecek son model ekipmanlar vardır. Bu yapının vermiş olduğu tedarik, üretim ve satış gücü ile yılın 12 ayı boyunca balık tedariğinde sorun yaşamayarak, rekabetçi fiyatları ile dondurulmuş ve taze balık ürünleri satışı yapmaktadır. Bunlara ek olarak firmamıza ait BRC, IFS, ASC, MSC ve Global Gap sertifikaları mevcuttur.

 2. YAYÇET SU ÜRÜNLERI LTD ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 1989 yılında Muammer YAYLA tarafından kurulmuştur.1995 Yılında şirketleşmiştir. 1989-2014 yılları arasında faaliyetlerini Beyşehir Tolca Mahallesinde sürdüren firmamız, 2015 itibariyle Hüyük İlçesindeki yeni üretim tesisine taşınmıştır. Şuan itibariyle günlük olarak 2 ton balık işleyecek kapasitededir. Tesisin toplam yerleşim alanı 8000 m2’dir. Kapalı alan 777 m2’dir açık alan ise 7223 m2’dir. Firmamızın 2015 yılındaki hedef pazarı AB ülkeleri başta olmak üzere, Kuzey Amerika, kısmen Ortadoğu ülkeleri ve iç pazardır. İç pazarda daha çok turizm bölgesindeki otellere, catering hizmeti veren kuruluşlara ürün temin etmektedir. YAYÇET’ in Kalite Yönetim Sistemi, Kalite El Kitabında ve ona bağlı diğer dokümanlarda dokümante edilmiştir. Firmamız taahhüt ettiği işleri gerçekleştirmek için gerekli olan yasal ve hükmi koşulları yerine getirerek sürekli iyileştirme çerçevesinde müşteri memnuniyetini sağlar. Üretilen ürünün müşteriye ulaşıncaya kadar ki aşamalarında kalite uygulamalarına özen gösterir ve insan ve çevre sağlığı ile ilgili gerekli tedbirleri alır. YAYÇET; kapsamda belirtilen su ürünlerinden fileto ve temizleme işlemiyle elde ettikleri ürünlerin depolanması ve satışı konusunda faaliyet gösteren bir organizasyondur. Tedarikçisi ise hammadde sağlayıcıları, yardımcı malzeme sağlayıcıları konusunda faal olan işletmelerdir. YAYÇET Üretim Kapsamımız;  Taze soğutulmuş avcılık ve yetiştiricilik ürünleri(B.A.Y) Taze temizlenmiş avcılık ve yetiştiricilik ürünleri(H.

 3. GROUP SAGUN

  Türkiye

  GROUP SAGUN, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, ton balığı, salamura hamsi filetosu, derin dondurulmuş balık, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA

  Portekiz

  LUGRADE - BACALHAU DE COIMBRA, SA, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. morina sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coimbra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  İzlanda

  ICELAND FREEZE DRY, yılında kurulan ve Kurutulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru sebzeler, Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru sebzeler, liyofilize besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Þorlákshöfn, İzlanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OCEANS AND SEAS LTD

  Bulgaristan

  OCEANS AND SEAS LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru balık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. SETRACO NV

  Belçika

  SETRACO NV, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. derin dondurulmuş deniz ürünleri, derin dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gistel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. INTERAGROPROD

  Ukrayna

  INTERAGROPROD, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. FISCHEN LADEN RONDILLA

  İspanya

  FISCHEN LADEN RONDILLA, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru balık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. balıkçılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. EIRANOVA FISHERIES LTD

  İrlanda

  EIRANOVA FISHERIES LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bantry, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 1. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Hırvatistan

  BRODOKOMERC NOVA D.O.O., yılında kurulan ve Perakende satış yerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurutulmuş etler, Dondurulmuş kuru balık, Kurutulmuş etler, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijeka, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. VICIUNAI BALTIC O U

  Estonya

  VICIUNAI BALTIC O U, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş balık, Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 1. SIRENA COLDSTORES A/S

  Danimarka

  SIRENA COLDSTORES A/S, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esbjerg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. LOWESTOFT COLD STORE LTD

  Birleşik Krallık

  LOWESTOFT COLD STORE LTD, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lowestoft, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. LOFOTKOMPANIET AS

  Norveç

  LOFOTKOMPANIET AS, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş kuru balık, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kristiansund N, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. FOODS TRADING SRL

  İtalya

  FOODS TRADING SRL, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontanellato (PR), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KIMBEX, S.R.O.

  Çek Cum.

  KIMBEX, S.R.O., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş balık, Dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. HAFNARFELL HF

  İzlanda

  HAFNARFELL HF, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hafnarfirði, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 7. HANLON PROPERTIES LTD

  İrlanda

  HANLON PROPERTIES LTD, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 8. JANGAARD EXPORT AS

  Norveç

 1. POLTAVAHOLODPROM

  Ukrayna

 2. FIRST FIMEX FISCH- IM- UND EXPORT GMBH

  Almanya

 3. NORDKYN SEAFOOD AS

  Norveç

 4. KÄLID

  Estonya

 5. GARJUSAN 2000 S.L.

  İspanya

 6. J L DISTRIBUTION SERVICES LIMITED

  Birleşik Krallık

 7. ØSTLANDSKE FORMIDLING AS

  Norveç

 8. FISKERNES FILETFABRIK A/S

  Danimarka

 9. DELFI A/S

  Danimarka

 10. LOFOTEN SJØPRODUKTER AS

  Norveç

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz