• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş kuru etler

Sonuçlar

Dondurulmuş kuru etler - Ithalat/Ihracat

 1. HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST)

  Estonya

  Verified by europages badge

  HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST), yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler, orglar, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, ORGANİK sığır, istiridye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tartu, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 3. GAVRILOVIC D.O.O.

  Hırvatistan

  GAVRILOVIC D.O.O., yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Et ve salam konserveleri, Dondurulmuş kuru etler, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petrinja, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. GREISINGER GMBH

  Avusturya

  GREISINGER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler, Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münzbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BONIMEX

  Belçika

  BONIMEX, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler, karkas giderme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laarne, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Hırvatistan

  MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kurutulmuş etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrgorac, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Domuz eti konservesi, Konserve etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vorchdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. MEAT WORLD GMBH

  Almanya

  MEAT WORLD GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan taze et, et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. G. & W. MOORE & CO., LIMITED

  Birleşik Krallık

  G. & W. MOORE & CO., LIMITED, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ballynahinch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CABROL LA SALVETAT

  Fransa

  CABROL LA SALVETAT, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Salvetat Sur Agout, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED

  Kıbrıs (Güney)

  LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Dondurulmuş kuru etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Larnaca, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 2. VIP LIF COMPANY

  Türkiye

  VIP LIF COMPANY, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Osmaniye/merkez, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MEKOM JSC

  Bulgaristan

  MEKOM JSC, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silistra, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. WOODHEAD BROTHERS FARMS LTD

  Birleşik Krallık

 3. CHAPUIS SALAISONS DE MORTEAU

  Fransa

 4. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Latviya

 5. EWALD HOPPERGER FLEISCH

  Avusturya

 6. HEPURKER, BULENT

  Birleşik Krallık

 7. WILHELM LÖW GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

 8. KÜLMTARNE OÜ

  Estonya

 1. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. UMIXMART

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Umixmart, her bütçeye uygun yüksek kaliteli gıda ürünleri sağlayarak müşterileriyle kalıcı ilişkiler kurmuş ve Orta Doğu ülkelerinde pazarını genişletmeyi hedefleyen bir gıda tedarikçisidir. Çeşitlerimiz ağırlıklı olarak Ukraynalı, Brezilyalı ve Arjantinli çiftçilerin ürünlerinden oluşmaktadır. Ortadoğu, Avrupa ve Asya ülkelerine ihraç ediyoruz. Tavuk ürün çeşitlerimiz: soğutulmuş veya dondurulmuş bütün tavuk, çeyrek but, kemiksiz tavuk (shawarma), tavuk baget, tavuk orta kanat, alt kanat, ayaklar vb. Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz dana eti ürünleri arasında: antrikot, bavetta, incik, boyun, göz, kol, omuz ve sığır filetosu. Ayrıca rosto dana eti, kanat, döş eti, kaburga, kalem, işkembe, karaciğer ve kol da sunuyoruz. İnsanların refahını artıran sağlıklı ve besleyici yiyecekler sağlamak şirketimiz için çok önemlidir. Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta Doğu ülkeleri pazarının ana yiyecek ve içecek tedarikçisi olan Umixmart, müşterilerinin artan sağlıklı gıda ürünleri ve malzemeleri talebini karşılamaktadır. Müslüman pazarı için Helal sertifikalı ürünler sunuyoruz.

 3. OBA COLD INDUSTRIAL COOLING EQUIPMENTS

  Türkiye

  Oba Cold olarak hedefimiz firmamızın; Müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır. Çalıştığımız sektörlerde standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Temel ilkelerimiz müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca yüksek standartta kaliteli ürün kavramı bizim için altın kuraldır. Firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda vizyonumuz; tüm müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızdan oluşan paydaşlarımızın, ilk tavsiye edeceği firma olmaktır. NE YAPAR • Soğuk Hava Depoları • Dondurucular • Chillers • Şok Dondurucular • Her türlü temiz oda • İşlem Alanları • Standart ve Özel Yapılı Yalıtımlı Kapılar Ve daha fazlası • Et • Kümes hayvanları • Deniz ürünleri • Şaraphane • Meyve ve Sebzeler • Mandıra • Dondurulmuş Ürünler NELER SAĞLARIZ . • Ücretsiz ölçü ve teklifler • Tasarım ve İnşa • Devam Eden Destek

 4. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 5. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 6. NOOR IMPORTS APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  NOOR IMPORT APS, tüm kıtalara yayılan ortalama 80 ülkeye ihracat yapmaktadır. Yaklaşık 20-25 yıl önce bu işe başladık, o zamandan beri kaliteli gıdanın referansı olmanın yanı sıra küresel gıda gereksinimlerine ve standartlarına uyuyoruz. Sonuç olarak, uluslararası saygın ve tanınan bir marka olarak ortaya çıkıyoruz. Ürünlerimizin olağanüstü kalite standartlarıyla diğerlerinden ayrılıyoruz. Açık arazide başlayan bu kalite, hayvan bakımı, verim ve kalıtsal niteliklerin iyileştirilmesine yönelik projeler dışında, doğal üreticilere son teknoloji uzman yardımlar, düzenleme, ilişkilendirme ve geliştirme konusunda yön verilir. İşletmelerde, üretim hatlarında sürekli bir iyileştirmeye rağmen, en kapsamlı küresel standartlara uygun tüm süreçlerde ciddi bir kalite kontrolü vardır. En İyi Çevrimiçi Dondurulmuş Domuz Eti Mağazası ile Bugün Bağlantı Kurma Şansınızı Yakalayın, bizimle iletişime geçin !

 7. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 8. E.H.W. WORLDWIDE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, 2011 yılında Kıbrıs'ta kurulan şirket, kaliteli ürünleri olağanüstü fiyatlarla tedarik etme ve dağıtma konusunda küresel bir güçtür. "En iyi fiyata kaliteli ürün" taahhüdümüz, yıl boyunca erişilebilirliğimizi yönlendirmektedir. Birinci sınıf tedarikçileri titizlikle seçerek müşterilerimize yalnızca en iyi ürünlerin ulaşmasını sağlıyoruz. Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Amerika'yı kapsayan bu ürün yelpazesinde Şili, Uruguay, Güney Afrika gibi önde gelen kaynaklardan doğrudan ithalat yapıyoruz. Yakın zamanda Almanya'da gerçekleştirdiğimiz genişlemeyle, farklı pazarlara ustalıkla hizmet veriyor ve kalıcı ortaklıkları teşvik ediyoruz. Güney Afrika'da açacağımız lojistik merkezimiz stratejik büyümemizin bir örneğidir. Kendini işine adamış ekibimizden güç alan E.H.W. Worldwide, bir müşteri deneyimi sunarak pazar lideri olarak büyüyor. E.H.W. Worldwide'da misyonumuz, adanmışlığımızın bir kanıtı olarak duruyor. Müşterilerimize, beklentileri aşan ürünlerin tedariki, tedariği ve dağıtımı ile işaretlenmiş üstün bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Sınırları aşarken ve sektörleri geçerken, bizimle olan her iş etkileşimini benzersiz kalite ve değerle dolu unutulmaz bir yolculuk haline getirmeye kararlıyız.

 9. UFTER HOLDING B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1994 yılından bu yana Northlink Trading GMBH, mal ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşarak uluslararası ticarette önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkmıştır. Temel gücümüz, ürünleri toplu olarak tedarik etmek ve bunları son derece rekabetçi fiyatlarla yeniden satmaktır. 28 yılı aşkın süredir Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator ve daha fazlası gibi tanınmış markalarla güçlü ortaklıklar kurduk. Başarımız, Avrupa'daki konumumuzun stratejik avantajına dayanmakta, nakliye maliyetlerini en aza indirmekte ve verimli küresel teslimat sağlamaktadır. Northlink Trading GMBH olarak değişmez misyonumuz, müşteri ve ortak beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Bunu, farklı kalitede güvenli ürünler sunarak, modern teknolojilerden yararlanarak ve yüksek eğitimli bir işgücünü koruyarak başarıyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğa bağlı olarak, müşteriler, ortaklar, çalışanlar, hissedarlar ve genel olarak toplum için değer yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, çeşitli gıda ve ticari markalarda yüksek kaliteli ürünleri işleme ve satma konusunda mükemmeliyetçi bir şirket olarak uluslararası pazarda tanınmaktır. Küresel varlığımızı genişletmeye adanmış olarak, 7/24 müşteri desteği ve dünya çapında sorunsuz sevkiyat sunarak kapınıza kadar hızlı teslimat sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 10. DAMIJA SIA

  Latviya

  Verified by europages badge

  Damija Sia Letonya'da yerleşiktir ve 2000 yılından bu yana deneyimli bir ithalat-ihracat şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin temel yetkinlikleri ikinci el eşya, gıda, et ve sosis ticaretinde yatmaktadır. Şirket istikrarlı bir şekilde büyümekte ve her ay Ukrayna ve Afrika'ya yaklaşık 300 ton ikinci el ürün ve Avrupa'ya 100-140 ton gıda ihraç etmektedir. Damija Sia sadece kurumsal pazarda uzmanlaşmakla kalmıyor, aynı zamanda Ukrayna'daki çeşitli belediyelere yüksek kaliteli ikinci el ürünler tedarik ediyor. Ayrıca Damija Sia, Letonya'da ikinci el giysiler için bir elek tesisi işletmektedir. Damija Sia'nın hizmetleri yalnızca malların ithalat ve ihracatını değil, aynı zamanda müşteriler için güvenilir nakliye ve verimli gümrükleme organizasyonunu da içerir. Şirket, geniş ve yüksek kaliteli bir ürün yelpazesi sağlamak için çeşitli ikinci el üreticileri ve koleksiyoncularla yakın bir şekilde çalışmaktadır. İkinci el tekstil ürünleri ve gıda, özellikle de et alanlarında her zaman yeni ortaklar arıyoruz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz