• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş kuru etler

Sonuçlar

Dondurulmuş kuru etler - Ithalat/Ihracat

 1. HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST)

  Estonya

  Verified by europages badge

  HEALTHY LIFE OÜ (NUTRIEST), yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler, orglar, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, ORGANİK sığır, istiridye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tartu, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 3. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Hırvatistan

  MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kurutulmuş etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrgorac, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. GREISINGER GMBH

  Avusturya

  GREISINGER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler, Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münzbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  İzlanda

  ICELAND FREEZE DRY, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Þorlákshöfn, İzlanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GAVRILOVIC D.O.O.

  Hırvatistan

  GAVRILOVIC D.O.O., yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Et ve salam konserveleri, Dondurulmuş kuru etler, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petrinja, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Domuz eti konservesi, Konserve etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vorchdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. BONIMEX

  Belçika

  BONIMEX, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler, karkas giderme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laarne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. G. & W. MOORE & CO., LIMITED

  Birleşik Krallık

  G. & W. MOORE & CO., LIMITED, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ballynahinch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CABROL LA SALVETAT

  Fransa

  CABROL LA SALVETAT, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Salvetat Sur Agout, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MEAT WORLD GMBH

  Almanya

  MEAT WORLD GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan taze et, et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASHAR IMPEX

  Hindistan

  ASHAR IMPEX, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, New Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED

  Kıbrıs (Güney)

  LAMBRIANIDES BROS PUBLIC LIMITED, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Dondurulmuş kuru etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Larnaca, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 2. MEKOM JSC

  Bulgaristan

  MEKOM JSC, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silistra, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. VIP LIF COMPANY

  Türkiye

  VIP LIF COMPANY, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Osmaniye/merkez, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. WOODHEAD BROTHERS FARMS LTD

  Birleşik Krallık

 5. EWALD HOPPERGER FLEISCH

  Avusturya

 6. WILHELM LÖW GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

 7. CHAPUIS SALAISONS DE MORTEAU

  Fransa

 8. KÜLMTARNE OÜ

  Estonya

 1. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Latviya

 2. HEPURKER, BULENT

  Birleşik Krallık

 3. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. BRAZIL FROZEN FOOD EXPORTERS

  Brezilya

  Verified by europages badge

  Dondurulmuş tavuk, domuz eti ve sığır etinin önde gelen uluslararası üreticisi ve distribütörü olan Brezilya Dondurulmuş Gıda İhracatçılarına hoş geldiniz. Avrupa, Orta Doğu, Asya, Kuzey ve Güney Amerika ve Afrika'ya yayılıyoruz. Merkezi Asya'da bulunan ve tedarik zinciri çözümlerindeki uzmanlığımızla 600'den fazla küresel şirket ve kuruma hizmet veriyoruz. Deneyimlerimiz sayesinde, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için çözümler üretiyoruz. Süreç odaklı yaklaşımımız bizi farklılaştırıyor ve uzmanlaşmış hizmetler aracılığıyla sürekli olarak daha iyi sonuçlar sağlıyoruz. Dünyanın önde gelen dolaylı malzeme üreticileriyle işbirliği yaparak birinci kademe tedarikçi olarak daha düşük toplam ürün maliyetleri sağlıyoruz. Üretim tesisleri ve dağıtım sistemlerinden oluşan ağımız, dünya çapındaki müşterilerimiz için verimli çözümler sağlar. Sıkı çalışma, dürüstlük, şeffaflık, güvenilirlik ve doğruluk gibi temel değerlerimizle müşteri memnuniyetine, tedarikçi ilişkilerine, hissedar kârlılığına ve ekibimizin refahına öncelik veriyoruz.

 5. UMIXMART

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Umixmart, her bütçeye uygun yüksek kaliteli gıda ürünleri sağlayarak müşterileriyle kalıcı ilişkiler kurmuş ve Orta Doğu ülkelerinde pazarını genişletmeyi hedefleyen bir gıda tedarikçisidir. Çeşitlerimiz ağırlıklı olarak Ukraynalı, Brezilyalı ve Arjantinli çiftçilerin ürünlerinden oluşmaktadır. Ortadoğu, Avrupa ve Asya ülkelerine ihraç ediyoruz. Tavuk ürün çeşitlerimiz: soğutulmuş veya dondurulmuş bütün tavuk, çeyrek but, kemiksiz tavuk (shawarma), tavuk baget, tavuk orta kanat, alt kanat, ayaklar vb. Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz dana eti ürünleri arasında: antrikot, bavetta, incik, boyun, göz, kol, omuz ve sığır filetosu. Ayrıca rosto dana eti, kanat, döş eti, kaburga, kalem, işkembe, karaciğer ve kol da sunuyoruz. İnsanların refahını artıran sağlıklı ve besleyici yiyecekler sağlamak şirketimiz için çok önemlidir. Birleşik Arap Emirlikleri ve Orta Doğu ülkeleri pazarının ana yiyecek ve içecek tedarikçisi olan Umixmart, müşterilerinin artan sağlıklı gıda ürünleri ve malzemeleri talebini karşılamaktadır. Müslüman pazarı için Helal sertifikalı ürünler sunuyoruz.

 6. OBA COLD INDUSTRIAL COOLING EQUIPMENTS

  Türkiye

  Oba Cold olarak hedefimiz firmamızın; Müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır. Çalıştığımız sektörlerde standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Temel ilkelerimiz müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca yüksek standartta kaliteli ürün kavramı bizim için altın kuraldır. Firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda vizyonumuz; tüm müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızdan oluşan paydaşlarımızın, ilk tavsiye edeceği firma olmaktır. NE YAPAR • Soğuk Hava Depoları • Dondurucular • Chillers • Şok Dondurucular • Her türlü temiz oda • İşlem Alanları • Standart ve Özel Yapılı Yalıtımlı Kapılar Ve daha fazlası • Et • Kümes hayvanları • Deniz ürünleri • Şaraphane • Meyve ve Sebzeler • Mandıra • Dondurulmuş Ürünler NELER SAĞLARIZ . • Ücretsiz ölçü ve teklifler • Tasarım ve İnşa • Devam Eden Destek

 7. SIRION SEAFOOD APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Avrupa'daki deniz ürünleri LINK'iniz 2007 yılında København, Danimarka'da kurulan SIRION SEAFOOD APS, Avrupa'nın önde gelen deniz ürünleri Tedarik ve Kalite Kontrol şirketlerinden biri haline gelmiştir. Avrupa'da tek elden deniz ürünleri çözüm sağlayıcısı olarak, profesyonel hizmetlerimizle (Fabrika denetimi / Kalite kontrol / Yükleme denetimi / Ürün geliştirme) çok çeşitli Dondurulmuş / Taze Deniz Ürünleri sunabiliriz. Geniş ağımız, son derece deneyimli yöneticilerimiz, yetenekli QC ekibimiz, profesyonel hizmetimiz ve hızlı iletişimimiz sayesinde, İskandinavya deniz ürünleri endüstrilerinde Avrupa'daki tüm deniz ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak güvenilir bir ortak olarak sağlam bir itibar oluşturduk. Şu anda HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL sertifikalarına sahip birçok güvenilir fabrika ile işbirliği yapıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz başlıca pazarlar: Avrupa, ABD, Kanada, Asya (Japonya, Kore, vb.) ve diğerleri. Ana ürünlerimiz: Somon, Morina Balığı, Istakoz, Uskumru Balığı, Ahtapot, Ton Balığı, İstiridye, Alaska Pollock Balığı, Havyar / Paça, Domuz Eti, Sığır Eti, Hayvan Yemi. Karides (Kara Kaplan, Vannamei, Scampi, Kedi Kaplan, Vb), Pangasius/Swai, Vahşi Yakalanmış Balık (Ton Balığı, Mahi-Mahi, Orfoz, Etc), Çiftlikte Yetiştirilen Balık (Kırmızı/Siyah Tilapia, Barramundi, Vb), Kafadanbacaklılar (Ahtapot, Mürekkepbalığı, Kalamar), Yumuşakçalar (İstiridye, Yengeç), Katma Değerli Deniz Ürünleri (Suşi, Nobashi, Torpedo, Vb), Konserve Deniz Ürünleri, Diğerleri (Kurbağa, Surimi, Vb). Domuz Ayağı, Taze Kemiksiz Domuz Bacağı, Dondurulmuş Domuz Kuyruğu, Domuz Bonfile, Domuz Kaburga, Domuz Yarım Karkas, Dana Omasum

 8. NOOR IMPORTS APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  NOOR IMPORT APS, tüm kıtalara yayılan ortalama 80 ülkeye ihracat yapmaktadır. Yaklaşık 20-25 yıl önce bu işe başladık, o zamandan beri kaliteli gıdanın referansı olmanın yanı sıra küresel gıda gereksinimlerine ve standartlarına uyuyoruz. Sonuç olarak, uluslararası saygın ve tanınan bir marka olarak ortaya çıkıyoruz. Ürünlerimizin olağanüstü kalite standartlarıyla diğerlerinden ayrılıyoruz. Açık arazide başlayan bu kalite, hayvan bakımı, verim ve kalıtsal niteliklerin iyileştirilmesine yönelik projeler dışında, doğal üreticilere son teknoloji uzman yardımlar, düzenleme, ilişkilendirme ve geliştirme konusunda yön verilir. İşletmelerde, üretim hatlarında sürekli bir iyileştirmeye rağmen, en kapsamlı küresel standartlara uygun tüm süreçlerde ciddi bir kalite kontrolü vardır. En İyi Çevrimiçi Dondurulmuş Domuz Eti Mağazası ile Bugün Bağlantı Kurma Şansınızı Yakalayın, bizimle iletişime geçin !

 9. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 10. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dondurulmuş kuru etler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

308 Şirketler