• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurulmuş kuru sebzeler

Sonuçlar

Dondurulmuş kuru sebzeler - Ithalat/Ihracat

 1. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. MLB BIOTRADE

  Polanya

  Verified by europages badge

  MLB BIOTRADE, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Kuru yemişler, Dondurulmuş kuru sebzeler, liyofilize besinler, liyofilizasyon, sebzeler ve meyveler, bebekler için kurutularak dondurulmuş gıdalar, vakumla dondurulmuş meyveler, toz tatlandırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. AKDENIZ EFE

  Türkiye

 4. SUM FRESH GIDA

  Türkiye

  Sağlıklı, Güvenilir ve En Kaliteli Gıdaları Sunmak" misyonu ile çalışmalarını sürdüren Sum Fresh Gıda Tarım..., güçlü tedarik zinciriyle müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, en yüksek kalitede ve hijyen güvenliğine sahip gıdaları sunarken, çevreye karşı sorumlu ve duyarlı olarak gelişimini sürdürmektedir. Felsefemiz: - Doğa ile uyumlu şekilde üretim, - Kapalı sistem tarım - Ürün münavebesi (rotasyon)

 5. TALIA GIDA A.S.

  Türkiye

  Közlenmiş, kurutulmuş ve iqf sebze ve meyve üretimi yapmaktayız. Ürunlerimizin arasında közlenmiş patlıcan, közlenmiş kırmızı biber, kurutulmuş domates, yarı kuru domates, jalapeno, pepperoncini, muz biber, harissa, sambal oelek, gümüş soğan, enginar kalbi, zeytinyağı, grill kabak, karnabahar turşusu, giardiniera gibi ürünler bulunmakta. Teneke, pet, vakum, kavanozdolumu yapabiliriz. BRC ve Ecocert organik sertifikasina sahibiz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANÜMKA NUTRITION

  Slovakya

  ANÜMKA NUTRITION, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş kuru sebzeler, toptan biyolojik gıdalar, kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hrubý Šúr, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 2. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Dondurulmuş kuru meyveler, Liyofilize ve kurutulmuş sebzeler ve aromatik otlar, Kurutulmuş muz, Dondurulmuş kuru sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. CRÉALINE SAS

  Fransa

  CRÉALINE SAS, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hazırlanmış meyve ve sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lessay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FREEZE-DRY FOODS

  Almanya

  FREEZE-DRY FOODS, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, vakumla dondurulmuş meyveler, Liyofilize ve kurutulmuş sebzeler ve aromatik otlar, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIN KON S A

  Polanya

  VIN KON S A, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru sebzeler, Meyve ve sebze suları, Konsantre ve toz içecekler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Meyve ve sebze suları, Konsantre ve toz içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. ICELAND FREEZE DRY

  İzlanda

  ICELAND FREEZE DRY, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Dondurulmuş kuru balık, Dondurulmuş kuru etler, Dondurulmuş kuru sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Þorlákshöfn, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 2. FOODSTREAM.CATERING

  Suudi Arabistan

  FOODSTREAM.CATERING, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bitkisel gıda sıvı yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jeddah, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 1. DEJAEGHERE

  Belçika

  DEJAEGHERE, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Dondurulmuş kuru sebzeler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş kuru sebzeler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langemark, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DELISHUS SERVICES OY

  Finlandiya

  DELISHUS SERVICES OY, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taze sebze dağıtıcıları, hindistan basmati pirinci, pnömatik ileticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helsinki, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 3. ROOMKOETJE

  Belçika

  ROOMKOETJE, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru sebzeler, Dondurulmuş kuru sebzeler, restorasyon ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilrijk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CREEKBAY INDUSTRIES LTD

  Çin

  CREEKBAY INDUSTRIES LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketlenmiş sarımsak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD.

  Çin

  LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru sarımsak, toptan biyolojik gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bahu Town, Linyi City, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. TWIN-SMART AGENCIES

  Kenya

  TWIN-SMART AGENCIES, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. taze sebzeler, taze meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nakuru, Kenya 'de bulunmaktadır.

 7. MAN POWER EXPORT

  Hindistan

  MAN POWER EXPORT, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coimbatore, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. LINSHU EVERGREEN CO.LTD

  Çin

  LINSHU EVERGREEN CO.LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shandong, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD.

  Çin

  RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suyu alınmış sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rizhao, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. FRIALL S.R.O.

  Çek Cum.

  FRIALL S.R.O., yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru sebzeler, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Dondurulmuş kuru sebzeler, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tabor, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD

  Çin

  QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. SHALIMAR FOOD PRODUCT

  Hindistan

  SHALIMAR FOOD PRODUCT, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suyu alınmış sebzeler, baharatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dhule, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 5. KOMA IMPORT

  Türkiye

  KOMA IMPORT, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. BORDE SA

  Fransa

  BORDE SA, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir. Meyve konserveleri ve reçeller, Dondurulmuş kuru sebzeler, Meyve konserveleri ve reçeller, Dondurulmuş kuru sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saugues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SAN MARTINO

  Sırbistan

  SAN MARTINO, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kragujevac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 8. GOLDEN FOODS SA

  İspanya

  GOLDEN FOODS SA, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru sebzeler, Dondurulmuş kuru sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Las Torres De Cotillas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. PARANA COMEX SRL

  Arjantin

  PARANA COMEX SRL, yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rosario-Santa Fe, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 10. LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA.

  İspanya

  LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA., yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dondurulmuş kuru sebzeler, Dondurulmuş kuru sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarancon, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dondurulmuş kuru sebzeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

830 Şirketler